Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

Опис : http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gifОпис : http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/topimg/ato.jpg

Графік виїздів робочої групи із проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо надання населенню субсидій на житлово – комунальні послуги за спрощеним порядком у Бережанському районі

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

В. Петровський взяв участь в он-лайн нараді

24.04.2017 | 12:43

Голова райдержадміністрації  В. Петровський  взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

more...

Голова райдержадміністрації провів розширену нараду

24.04.2017 | 09:36

Голова райдержадміністрації В. Петровський провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

В ході наради розглядалися питання:

more...

Перелік медикаментів, які надаватимуться пацієнтам безкоштовно або з доплатою за програмою «Доступні ліки»

24.04.2017 | 08:07

03 квітня 2017 року Міністерство охорони здоров’я опублікувало реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, згідно з урядовою програмою «Доступні ліки». У реєстрі зазначені розмір відшкодування та суми доплати (за наявності) щодо кожного торгового найменування лікарського засобу, який бере участь у програмі.

more...

Голова РДА провів особистий прийом громадян

21.04.2017 | 14:25

Голова райдержадміністрації В. Петровський провів особистий прийом громадян. Під час особистого прийому Володимир Михайлович заслухав прохання 4 мешканців району.

more...

Участь в семінарі з основ ягідництва

21.04.2017 | 08:15

20 квітня делегація членів СОК «Бережанський край» на чолі з головою кооперативу Мацьковським Ярославом взяли участь в семінарі з основ ягідництва та кооперації, який відбуся в с. Августівка Козівського району на базі СОК «Файна поляна».

more...

Голова райдержадміністрації В. Петровський взяв участь в засіданні 18-ї сесії районної ради

20.04.2017 | 10:11

Голова райдержадміністрації  В. Петровський  взяв участь в засіданні 18-ї сесії районної ради. Депутати заслухали інформацію начальника районного відділу поліції про хід розслідування підпалу автомобілів політичних активістів району і про виконання програми сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Бережанського району Тернопільської області на 2016 рік, а також про виконання програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів ВіС на 2012-2016 роки.

more...

В. Петровський взяв участь в он-лайн нараді

19.04.2017 | 15:30

Голова райдержадміністрації  В. Петровський  взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

more...

Формування госпітальної ради – задля розвитку округу

19.04.2017 | 15:24

12 квітня в залі засідань районної ради відбулася планова нарада за участю голів районних  державних адміністрацій, голів та заступників голів районних рад, Бережанського міського голови, голів об’єднаних територіальних громад та головних лікарів центральних районних лікарень Бережанського, Козівського, Підгаєцького, Монастириського, Зборівського районів і Золотниківської громади Теребовлянського району з питань формування Бережанського (Західного) госпітального округу.

more...

Підсумки проведення ХІІ акції «Серце до серця»–«Я хочу бачити життя»

19.04.2017 | 12:00

Світлина від Бережанська районна адміністрація.В цьому році під час проведення акції зібрано 8195,85 грн. Зібрані кошти передані для закупівлі обладнання для офтальмологічного відділу Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні.

more...

На Бережанщині гостювали діти зі Сходу

18.04.2017 | 09:34

15-16 квітня на теренах Бережанщини гостювали діти зі Сходу, а саме з Донецької області смт. Мангуш. Гостинно прийняла їх Саранчуківська школа (директор Ярослав Горохівський) і розселила в сім’ї дітей з сіл Саранчуки, Котова, Волощина та хутора Войсовичівки.

more...

Архів новин

  

 

Актуальна тема