Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2017 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Уряд запропонував програму «Україна без контрабанди»

25.06.2018 | 08:41

Консолідовані зусилля правоохоронних і фіскальних органів зупинять нелегальні товарні потоки до країни. Це захистить інтереси національних виробників і наповнить бюджет.

20 червня на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр презентував програму «Україна без контрабанди», яка триватиме до 1 січня 2019 року. Заходи, які мають зупинити нелегальний імпорт, погоджені з усіма силовими відомствами. Спільні дії правоохоронців і контролюючих органів дозволять ефективніше і швидше покінчити із тіньовими схемами на митниці. 

more...

Вітання голови РДА Ігора Гринкевича з Днем Державної служби

23.06.2018 | 09:07

Шановні колеги, щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби України!

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже професія держслужбовця є омріяною для тих людей, які ходять поза межами цього будинку не розуміючи наскільки це клопітка і відповідальна робота.  Ви  не лише виконуєте свої обов’язки, а й несете велику відповідальність, бо Ви є лицем держави на районному рівні!

more...

Урочисті збори з нагоди Дня державної служби

22.06.2018 | 14:42

В великому залі засідань відбулися урочисті збори з нагоди Дня державної служби. У вступному слові керівник апарату райдержадміністрації М.Думанська проінформувала присутніх про кадрове забезпечення відділів та управлінь РДА, про перемоги та здобутки держслужбовців.

more...

Визначили покрокову процедуру розмежування закладів освіти

22.06.2018 | 12:21

В голови райдержадміністрації І.Гринкевича, за участі голови районної ради В.Білика, голови Саранчуківської ОТГ В. Петровського, першого заступника РДА В.Зінчука, заступника голови районної ради Р.Висоцького, керівництва відділу освіти та фінуправління райдержадміністрації, відбулася робоча нарада на якій розглянули питання розмежування управлінських функцій закладами освіти Саранчуківської об’єднаної територіальної громади.

more...

Нові міфи про субсидії

22.06.2018 | 09:34

НОВІ МІФИ ПРО СУБСИДІЇ: перебування за кордоном більш ніж 60 днів, дарування чи успадкування майна, сплата ЄСВ

З 1 травня 2018 року в Україні діє нова програма житлових субсидій. Вона є більш адресною і соціально справедливою. Зміни направлені на те, щоб всі ті, хто справді потребує субсидії – її отримали. http://teplo.gov.ua/rozyasnennya-po-subsidiyam/132.html

Однак, за два місяці в суспільстві з’явилося чимало міфів навколо програми субсидій. Сьогодні розвінчуємо найбільш поширені.

more...

Про заходи у сфері протидії торгівлі людьми говорили під час засідання круглого столу

21.06.2018 | 14:05

В Бережанській районній адміністрації відбулося засідання круглого столу: «Моніторинг та забезпечення виконання заходів у сфері протидії торгівлі людьми у Бережанському районі Тернопільській області».

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич привітав гостей та учасників круглого столу, відзначив про важливість порушення даного питання в районі та побажав всім плідної співпраці.

more...

Марина Порошенко на Тернопільщині: Я впевнена, що область покаже дуже ефективні результати по впровадженні інклюзивної освіти

21.06.2018 | 08:41

Інклюзивна освіта – це однозначно забезпечення кращого доступу до освіти дітям з особливими потребами та можливість інтегрування діток у загальноосвітній простір. Тому важливо розвивати цю ініціативу та робити її популярною. На цьому наголосила дружина Президента України, голова Благодійного фонду Порошенка Марина Порошенко під час візиту на Тернопільщину.

more...

Відбулося чергове засідання Громадської ради

20.06.2018 | 17:46

Відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації. На засіданні, за участі заступника головного лікаря Комунального закладу «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Н. Сухарської, обговорили питання про стан впровадження медичної реформи в районі

more...

На захисті прав дитини

20.06.2018 | 13:50

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. 

На порядок денний комісії було винесено питання щодо розгляду чотирьох листів: про участь батька у вихованні малолітньої дитини, про надання дозволу бабусі та дідусю на спілкування та побачення з внуком, про подання дозволів на вчинення правочину. Також  в ході засідання члени комісії затвердили індивідуальний план соціально-правового захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

more...

Прах полеглих на Лисоні спочив у святій Бережанській землі

19.06.2018 | 15:20

На міському кладовищі відбулося перепоховання солдат  І світової війни, які полягли у 1916 році на Бережанщині у боях на горі Лисоня. Це солдати Армії Австро-Угорської монархії, Німецької кайзерівської армії та Російської імператорської армії.

Вшанувати посмертно гідність загиблих солдат, поховати їх за християнським звичаєм та віддати їм військові почесті зібралася багаточисельна Бережанська громада, гості, у тому числі з-за кордону, керівники району, міста та Саранчуківської ОТГ, військовослужбовці  Бережанських військових частин, НСОУ «Пласт».

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема