Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

Опис : http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gifОпис : http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/topimg/ato.jpg

Графік виїздів робочої групи із проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо надання населенню субсидій на житлово – комунальні послуги за спрощеним порядком у Бережанському районі

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Спеціальні пенсії для військовослужбовців будуть збережені

23.05.2017 | 17:06

Урядовий варіант пенсійної реформи передбачає збереження спеціальних пенсій для українських військовослужбовців і розширення переліку професій, що дають право на дочасний вихід на пенсію. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
"Спеціальні пенсії будуть збережені для усіх військовослужбовців. Жодних не буде обмежень, навпаки, ми вважаємо, що ми маємо сторицею віддати належне нашим героям, які сьогодні захищають нашу державу", - наголосив Глава Уряду, зауваживши, що запропонована у рамках пенсійної реформи система передбачає обмеження інших спеціальних пенсій.

more...

Довіра з боку ЄС – індикатор успішності наших реформ, — Геннадій Зубко

23.05.2017 | 17:03

Маємо усвідомити, що та довіра,  яку нам висловлює сьогодні Євросоюз  – і надання безвізового режиму, і технічна допомога у різних проектах – це, в тому числі, індикатор успішності наших реформ, зокрема децентралізації. Про це наголосив під час семінару з регіональними журналістами Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Реформі три роки, і ми вже маємо відчутні результати. Не дивлячись на те, що це одна з найскладніших структурних реформ, оскільки стосується зміни всієї системи управління в країні», — зазначив він.

more...

Онлайн трансляція інформаційно-профорієнтаційного заходу «Національний кар’єрний форум»

23.05.2017 | 15:00

Державною службою зайнятості  6 червня 2017 року планується онлайн трансляція інформаційно-профорієнтаційного заходу «Національний кар’єрний форум»,

more...

Вшанували жертв політчиних репресій

22.05.2017 | 15:59

Поминальна панахида до Дня пам’яті жертв політичних репресій відбулася в Бережанах в міському парку біля пам’ятника  жертвам політичних репресій.

more...

Володимир Петровський взяв участь в он-лайн нараді

22.05.2017 | 11:53

Голова райдержадміністрації  В. Петровський  взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

more...

Голова райдержадміністрації В. Петровський провів розширену нараду

22.05.2017 | 09:47

Голова райдержадміністрації В. Петровський провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

В ході наради розглядалися питання:

more...

Перший заступник прокурора Тернопільської області проведе особистий прийом громадя

19.05.2017 | 10:00

24 травня 2017 року з 10.00 у приміщені Бережанського відділу Теребовлянської місцевої прокуратури буде здійснювати особистий прийом громадян перший заступник прокурора Тернопільської області Голомша М.Я.

more...

Відбулося засідання Громадської ради при Бережанській районній державній адміністрації

19.05.2017 | 09:07

18 травня    відбулося засідання Громадської ради при Бережанській районній державній  адміністрації. На засіданні, за участі  в.о. начальника Бережанського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області П.М.Панашія, обговорили питання про роботу правоохоронних органів району.

more...

Основні зміни в наданні житлових субсидій

19.05.2017 | 09:00

З 1 травня поточного року, на підставі внесених 26 квітня урядом змін у постанову Кабінету міністрів України № 848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату ЖКГ, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива", в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій.

more...

Міжнародний день вишиванки

18.05.2017 | 13:53

Працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради долучилися до флеш-мобу та прийшли в Міжнародний день вишиванки на роботу у вишиванках.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема