Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

Опис : C:Documents and SettingsАдмінРабочий стол23.png

Опис : http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gifОпис : http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/topimg/ato.jpg

Графік виїздів робочої групи із проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо надання населенню субсидій на житлово – комунальні послуги за спрощеним порядком у Бережанському районі

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

У діях осіб, які облили фарбою Візовий центр, помітним є слід російських спецслужб та прихильників «русского міра» - Степан Барна

21.02.2017 | 09:37

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна різко засуджує вчинок осіб, які облили фарбою Візовий центр країн Австрії, Литви та Польщі у м.Тернопіль. При цьому він підкреслив, що напис «Наш Степан Бандера» швидше можна вважати проявом політичної провокації, аніж істинною патріотичною позицією.

more...

Вшанували пам'ять Героя Небесної Сотні Устима Голоднюка

20.02.2017 | 16:27

Пам'ятьГероя Небесної Сотні Устима Голоднюка вшанували у Бережанському агротехнічному інституті, де він навчався два з половиною роки. Помолитися за душу патріота прийшли студенти та педагоги навчального закладу, представники влади, громада міста та духовенство. Біля пам’ятної дошки Герою відправили панахиду, поклали квіти та засвітили лампадки.

more...

На захисті прав дитини

20.02.2017 | 15:52

У залі засідань проведено комісію з питань захисту прав дитини, яку очолив голова райдержадміністрації  В.Петровський. Члени комісії розглянули питання про надання статусу та влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування, а також затвердили індивідуальні плани соціального-правового захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

more...

Обговорили питання проведення спільних заходів на 2017 рік

20.02.2017 | 10:38

Голова райдержадміністрації  В.Петровський, провів робочу нараду з керівниками відділів освіти, культури, національностей, релігії  і туризму районної державної адміністрації. Предметом розмови були питання проведення спільних заходів на 2017 рік.

more...

Володимир Петровський взяв участь в он-лайн нараді

20.02.2017 | 10:30

Голова райдержадміністрації  В. Петровський  взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

more...

Голова райдержадміністрації В. Петровський провів розширену нараду

20.02.2017 | 09:53

Голова райдержадміністрації В. Петровський провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

Розпочинаючи нараду присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв Небесної Сотні.

more...

«Вони тримають небо»

20.02.2017 | 08:15

17  лютого  вечір-реквієм «Вони тримають небо»  масово зібрав у залі районного будинку культури бережанців, щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, які боролися за честь, правду і гідність  та загинули за Україну. Надзвичайно проникливо учні Бережанської школи №2 та їх наставники відобразили події, які відбувалися на Майдані, в столиці України 2013-2014 року. Події, які дали поштовх до дій по всій території держави.

more...

Кооператори району отримали магістральні труби та стартові крани до поливної системи

17.02.2017 | 15:04

Голова райдержадміністрації В.Петровський, голова районної ради В.Білик та начальник відділу агропромислового розвитку РДА Т.Нагірний вручили членам сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Бережанський край» магістральні труби та стартові крани до поливної системи. Дане устаткування закуплено за кошти виділені з районного бюджету на загальну суму 50 тис. грн..

more...

Соціальні нормативи наближено до реального споживання послуг

15.02.2017 | 16:41

Через завищені соціальні нормативи, які не відповідали реальному рівню споживання і не стимулювати громадян до економії енергоресурсів, держава в минулому опалювальному сезоні (2015-2016рр) «переплатила» по субсидіях більш як 14,5 млрд. гривень. Щоб виправити ситуацію, впровадити стимули до ощадливого споживання енергоресурсів, Уряд наблизив соціальні норми до фактичного споживання енергоносіїв українцями. Відповідне рішення зафіксоване у Постанові Кабінету Міністрів України №51.

more...

Архів новин

  

 

Актуальна тема