Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2017 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Усі школярі навчатимуться в інтерактивних класах

21.02.2018 | 16:44

Уряд схвалив новий державний стандарт початкової освіти, який буде запроваджено в школах з вересня 2018 року. Українські діти повинні отримувати якісну та конкурентну освіту, що дозволить їм бути успішними. Нинішньої осені першачки підуть в якісно нову школу. 

Розбудова якісно нового рівня життя в Україні, здійснення економічного прориву вимагає якісних змін у системі освіти – від дитячого садочка до вищого навчального закладу, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду. Він підкреслив, що покоління, які приходять на зміну нинішнім, це – нові люди з іншим мисленням та іншими можливостями. І вони вимагають інших стандартів освіти

more...

«Йдемо вперед»: понад 3 роки реформ під головуванням Петра Порошенка

21.02.2018 | 10:41

Україна стоїть на шляху реформування. І нам уже є, чим пишатися. Маємо свої здобутки та досягнення, які вже сьогодні відчуває кожен українець.

Понад три роки реформ під головуванням Президента України Петра Порошенка дали конкретний результат. Завдяки пенсійній реформі відбулося осучаснення, перерахунок та підвищення пенсій. Завдяки реформі децентралізації об’єднані територіальні громади сьогодні – самостійні, успішні та фінансово спроможні. Вони мають ресурси та повноваження, що дозволяє розвивати та покращувати інфраструктуру, освіту, медицину, культуру та сільське господарство.

more...

В Бережанах вшанували Героїв Небесної Сотні

20.02.2018 | 17:11

В Бережанах представники влади, громадськості, навчальних закладів міста прийшли вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні - людей, які чотири роки тому на Майдані віддали своє життя за свободу та незалежність держави.

more...

Підвели підсумки діяльності медичної галузі району

20.02.2018 | 16:21

Відбулося спільне засідання Медичних рад Бережанської центральної районної комунальної лікарні та Комунального закладу «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги». В ході засідання медики підвели підсумки діяльності лікувально-профілактичних закладів району, обговорили стан виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку галузі охорони здоров’я району за 2017 рік та накреслили завдання на 2018 рік.

more...

Про альтернативну (невійськову) службу йшлося на засіданні в заступника голови РДА

20.02.2018 | 12:11

Заступник голови райдержадміністрації І.Гринкевич провів засідання районної комісії з питань альтернативної (невійськової) служби. На засіданні комісії розглянули питання про взяття на облік громадянина С. для проходження альтернативної (невійськової) служби та затвердили план роботи районної комісії з питань альтернативної (невійськової) служби на 2018 рік.

more...

На захисті прав дитини

20.02.2018 | 10:01

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.Зінчука відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

more...

Інклюзивно-ресурсний центр розпочне свою роботу в серпні 2018 року в Бережанському районі

20.02.2018 | 08:29

Соціалізація дітей з особливими освітніми потребами  - один з важливих аспектів діяльності, визначений Законом України «Про освіту». Цьому повинні сприяти інклюзивно-ресурсні центри (ІРЦ), які функціонуватимуть на території області. Один з таких центрів розпочне свою роботу в серпні цього року і в Бережанському районі. На засіданні комісії, за участю першого заступника голови райдержадміністрації В.Є.Зінчука, голови районної ради В.Білика та заступника голови райдержадміністрації І.М.Гринкевича, розглядалися питання фінансування ІРЦ, його майбутнього розташування, кадрового забезпечення тощо.

more...

Про проведення ремонтних робіт в бюджетних установах району йшлося під час зустрічі в заступника голови РДА І. Гринкевича

19.02.2018 | 17:14

В заступника голови райдержадміністрації І. Гринкевича відбулася зустріч з представниками турецького агентства зі співробітництва та координації (ТІКА) щодо проведення ремонтних робіт в бюджетних установах району та покращенні інфраструктури в населених пунктах на території яких наявні поховання турецьких воїнів часів І світової війни.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації взяв участь в он-лайн нараді

19.02.2018 | 11:10

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Зінчук взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій  голова обласної державної адміністрації С. Барна.     

more...

Віктор Зінчук провів розширену нараду

19.02.2018 | 10:06

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Зінчук, за участю голови районної ради В.Білика, провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації. 

Під час наради заступник начальника відділу агропромислового розвитку РДА проінформував про стан та перспективи розвитку   галузі тваринництва в сільськогосподарських підприємствах району, керівництво відділу культури, національностей, релігій і туризму – про заходи, які відбудуться в районі до Дня Героїв Небесної Сотні.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема