Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2017 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

«Пакунок малюка»: що безкоштовно отримають батьки новонароджених малюків від держави

16.08.2018 | 15:21

З 1 вересня 2018 року батьки новонароджених отримають додаткову допомогу від держави – «пакунок малюка». Кожна мама отримає в пологовому будинку для своєї дитини пакунок з найнеобхіднішими для малюка речами, а також інформаційні матеріали, що допоможуть батькам у питаннях найкращого догляду за дитиною.  Український Уряд переконаний, що дитина з перших днів життя має отримати усе необхідне, не зважаючи на рівень матеріального забезпечення батьків.

На доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та на виконання постанови Кабінету Міністрів від 20 червня 2018 р. № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”»

more...

Засіданнія 35-ої сесії районної ради

16.08.2018 | 14:06

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич взяв участь в засіданні 35-ої сесії районної ради. Депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік.

more...

Олег Валов: Рішення ЦВК — це спроба зірвати процес децентралізації в Україні

16.08.2018 | 10:32

Процес розгляду питання стосовно проведення перших виборів до об'єднаних територіальних громад, фактично, призупинено прийнятим 9 серпня Центральною виборчою комісією рішенням №122. Так прокоментував дане рішення ЦВК заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Валов.

more...

Керівник апарату райдержадміністрації М.Р.Думанська взяла участь в он-лайн нараді

15.08.2018 | 14:45

Керівник апарату райдержадміністрації М.Р.Думанська взяла участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками апарату районних державних адміністрацій та працівниками, котрі дотичні до впровадження системи електронного документообігу в районній державній адміністрації начальник відділу інформаційно – комп’ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації О.Ю.Трійчук.

more...

До відома членів Громадської ради!

15.08.2018 | 12:43

21 серпня 2018 року о 15.00 год. відбудеться чергове засідання Громадської ради при Бережанській районній державній адміністрації.

more...

На захисті прав дитини

15.08.2018 | 10:38

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. 

На порядок денний комісії було винесено питання щодо розгляду листа про негайне відібрання малолітніх дітей від батьків.

more...

Підготовка до відкриття дитячого будинку сімейного типу в селі Жовнівка

14.08.2018 | 15:11

Відбулась робоча поїздка голови районної державної адміністрації  І. Гринкевича  в село Жовнівка Бережанського району. В поїздці взяли участь заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації С.Беспоповцева, перший заступник голови районної державної адміністрації В.Зінчук та головний спеціаліст служби у справах дітей районної державної адміністрації Н.Сеньків.

more...

Монетизація субсидій: Заяви на повернення коштів прийматимуть ще до 31 серпня

14.08.2018 | 12:21

Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації нагадує: всім одержувачам субсидій, які мали зекономлену субсидію на опалення природнім газом або електроенергією станом на 01.05.2018, та ще не написали відповідної заяви на повернення коштів, варто поквапитися. Адже термін прийому заяв завершується наприкінці серпня.

more...

Перший заступник голови РДА Віктор Зінчук взяв участь в он-лайн нараді

14.08.2018 | 10:23

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій  заступник голови облдержадміністрації І. Вонс. 

На порядку денному розглянули питання: про забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

more...

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

13.08.2018 | 14:11

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. 

На порядок денний комісії було винесено питання щодо розгляду трьох листів: про участь батька у вихованні двох дітей, про участь батька у вихованні дитини, про зміну форми влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема