Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

Прес-служба повідомляє

Повернення Остапа Луцького

21.02.2017 | 16:31

 У неділю, 19 лютого 2017 р. у читальному залі районної бібліотеки відбулася презентація книги "Муза і чин Остапа Луцького".

Презентували  книгу її  співупорядники та співавтори зі Львова:
Петро Ляшкевич, Надія Мориквас, Данило Ільницький та Леся Салій.

Символічно, що перша презентація свіжого видання відбулася у Бучачі - місті, з яким пов'язані роки становлення Остапа Луцького. Тут майбутній письменник і громадський діяч навчався у нижчих класах гімназії, а дитячі роки провів у селі Лука недалеко від Бучача. У 1919 році в Бучачі, а також у монастирі
о.о. Василіян с. Краснопуща, таємно з певним завданням перебував командир УСС Василь Вишиваний (Вільгельм Габсбурґ), а супроводжував його вірний товариш і ад'ютант - сотник Остап Луцький.

more...

Віват стипендіату!

21.02.2017 | 16:21

За результативність навчання, вагомі  досягнення  у Всеукраїнських олімпіадах, науково-пошуковій роботі МАН України  учень 9 класу Бучацького ліцею Пиндиківський Тарас у  2017 році  отримав іменну стипендію Петра Івановича Гадза. Значних успіхів він досяг завдячуючи тому, що все намагається робити на "відмінно", і це у нього виходить.  На сьогодні серед ліцеїстів  йому ніхто не може скласти конкуренції. Він – перший.

more...

21 лютого – Міжнародний день рідної мови

21.02.2017 | 16:18

21 лютого представники всіх націй і народностей   відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято було проголошене на Генеральній конференції ЮНЕСКО  17 листопада 1999 року.

Головна декларована мета Міжнародного дня рідної мови — сприяння мовній різноманітності світу і стимулювання вивчення іноземних мов населенням різних країн. Крім того, ЮНЕСКО виступило за зближення культур і їх активну взаємодію, зокрема, в мовних питаннях, оскільки саме мови вважаються важливим інструментом розвитку духовної спадщини планети.

more...

Різницю в платіжках за тепло, обумовлену зміною тарифу залежно від температурних показників, субсидіантам буде компенсовано

21.02.2017 | 16:16

Субсидіантам, яким рахунок за опалення теплопостачальні підприємства формують за нормою із врахуванням фактичної температури зовнішнього повітря, буде компенсовано різницю, обумовлену зміною тарифу за тепло.

more...

Вшанування пам’ятних подій та загиблих Героїв Небесної Сотні

20.02.2017 | 17:12

 З нагоди вшанування пам’ятних подій та загиблих Героїв Небесної Сотні біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні в Бучачі відбувся  мітинг- реквієм, в якому взяли участь голова райдержадміністрації Віталій Бебих , перший заступник голови Іван Кузь та заступник голови Ігор Погонець,  голова районної ради Віталій Фреяк, міський голова Йосип Мосціпан, представники  політичних сил ,учасники АТО, волонтери, молодь та громадськість краю.
         Всечесні отці, духовні провідники місцевих церков відслужили поминальну панахиду за невинно убієнними у буремні лютневі дні 2014 року на Майдані Незалежності в Києві.

more...

Участь у відеонараді

20.02.2017 | 14:50

Про стан виконання планового завдання по відбору на військову службу за контрактом в області; про взаємодію екологічної інспекції з органами місцевого самоврядування щодо вирішення проблемних питань; про стан виконавської дисципліни в райдержадміністраціях з реалізації завдань, визначених розпорядчими документами голови облдержадміністрації та протокольними дорученнями– ці та ряд інших питань розглянуто під час чергової відеонаради при голові обласної державної адміністрації. В ході наради дано всебічний аналіз визначених питань, враховано проблеми, які необхідно вирішити першочергово, дано чіткі доручення щодо шляхів виконання.

more...

Сергій Савчук: У 2016 році значно зросла кількість ОСББ-учасників Урядової програми «теплих» кредитів і термомодернізації їх будинків стала глибшою

20.02.2017 | 14:47

Впродовж останніх двох років завдяки запровадженій Урядовій програмі з енергоефективності рівень ефективного споживання енергоресурсів серед громадян значно зріс. На сьогодні вже 215 тисяч українських родин, скориставшись безповоротною державною фінансовою допомогою, зробили свої домівки більш енергоощадними, завдяки чому тепер вполовину менше сплачують за комунальні послуги.

more...

Сергій Савчук: Участь ПриватБанку у програмі «теплих» кредитів – додаткова можливість для громадян залучити дешевші кошти на утеплення

20.02.2017 | 14:45

16 лютого 2017 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та Голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак підписали Договір про взаємодію в рамках Урядової програми «теплих» кредитів. Таким чином, цьогоріч українці зможуть залучати дешеві кошти по програмі на впровадження енергоефективних заходів у своїх будинках у 4-ох державних банках: ПриватБанку, Укргазбанку, Укрексімбанку та Ощадбанку. Держава та місцева влада, як і в попередні роки, відшкодує населенню частину цих коштів.

more...

Сергій Савчук: Завдяки Урядовій та місцевій підтримці впроваджувати енергоефективні заходи в оселях стає в рази дешевше та вигідніше

20.02.2017 | 14:43

Учасники програми «теплих» кредитів на власному прикладі розвінчують міф про те, що енергоефективність – це дорого та невигідно. Реальні приклади утеплення будинків, особливо багатоповерхівок, доводять: завдяки Урядовій та місцевій фінансовій допомозі енергоефективні заходи стають в 2-3 рази дешевші і швидшеокуповуються», - повідомив журналістам Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час спільної прес-конференції з Головою правління ПриватБанку Олександром Шлапаком, яка відбулася 16 лютого 2017 року у Будинку Уряду.

more...

В Україні сьогодні - День пам'яті Героїв Небесної Сотні.

20.02.2017 | 11:51

Відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні".
Саме в ці дні три роки тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку.

more...

Архів новин

  

Хай різдвяні колядки наповнюють ваші оселі, а прийдешній рік принесе мир і благополуччя!

30.12.2016 | 13:03

Ось і підійшов до завершення 2016 рік. Чим він запам’ятався, якими добрими справами увінчався у повсякденному житті району і з якими надіями вступаємо у новий рік? Про все це розповідає голова райдержадміністрації Віталій Бебих.

more...

Архів привітань

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема