Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

Прес-служба повідомляє

Відзначення Дня Конституції України та Дня молоді в районі

25.06.2017 | 16:57

Щорічно в останню неділю червня в районі відзначається День молоді - свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. За задумом організаторів
цьогоріч відбувається одразу два свята  – День Конституції України та День молоді.
 Поєднання  не випадкове, адже з молоддю ми асоціюємо поступ нашої держави вперед, у майбутнє, де пріоритетним має бути Закон і суворе дотримання його вимог. Саме такі слова стали основою виступу голови районної державної адміністрації В.В.Бебиха на урочистому відкритті свята.
Керівник району побажав усім присутнім на святі  сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає  Конституція і високе звання громадянина Української держави.  

more...

Привітання з нагоди Дня молоді

25.06.2017 | 07:38

Шановні юнаки та дівчата Бучаччини!
Прийміть щирі вітання зі святом – Днем молоді. У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього.
Сучасні і освічені, ви – сьогодення України, її майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі та політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

more...

Голова районної державної адміністрації В.Бебих привітав бучацьких випускників

24.06.2017 | 18:33

Свято молодості, краси, перших здобутків і великих сподівань відбулось у міському сквері. Тут зібрались випускники 11-х класів шкіл міста Бучач. Винуватців свята прийшли привітати цього дня батьки, педагоги, рідні.
З вітальним словом до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації В.В.Бебих, голова районної ради, батько випускника, В.Й.Фреяк.

more...

Привітання Прем'єр-міністра України з нагоди Дня державної служби

23.06.2017 | 15:16

Шановні колеги! Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем державної служби!
Серед реформ, які сьогодні запроваджує Уряд, важливе місце посідає реформування державного управління та державної служби, перетворення її на якісну сервісну інституцію. Наше завдання не лише підвищити рівень суспільної довіри та авторитету державного апарату, забезпечити його ефективне та прозоре функціонування і зміцнити міжнародний імідж України, а втілити високі європейські стандарти у життєдіяльності суспільства та держави.

more...

Привітання голови Тернопільської обласної державно адміністрації Степана Барни з нагоди Дня державної служби

23.06.2017 | 15:12

Шановні держслужбовці! Дорогі колеги! Щиро вітаю з нагоди професійного свята — Дня державної служби!
Державний службовець – це особлива професія, і обираючи її, ви присвячуєте своє життя служінню державі та її громадянам. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості цій справі.
Ви, держслужбовці, берете участь у створенні та реалізації державної політики, формуєте позитивний імідж країни на міжнародному рівні. Ваша праця є надзвичайно важливою в діалозі народу з владою.

more...

Відзначено кращих працівників державної служби району

23.06.2017 | 15:02

З нагоди відзначення Дня державної служби України голова райдержадміністрації В.В. Бебих  привітав працівників державної служби району з професійним святом.  Він зокрема зазначив , що довіра до влади починається з державного службовця, який має гнучко реагувати на потреби і запити сучасного суспільства. Від ефективності інституту державної служби, відповідальності кожного  залежить успішність держави в цілому.
 Вітаючи колег, Віталій Валерійович,  побажав усім міцного здоров’я, успіхів і творчого натхнення. плідних та нових здобутків у виконанні почесного і відповідального обов’язку на благо України та її народу, високої професійної майстерності, здійснення всіх найзаповітніших задумів.

more...

Відбулось третє пленарне засідання 15 сесії районної ради сьомого скликання

23.06.2017 | 12:41

23 червня 2017 року в залі засідань районної ради відбулось третє пленарне засідання 15 сесії районної ради сьомого скликання, в якому взяв участь голова райдержадміністрації В.В.Бебих.
 На сесії   розглянуто 25 питань,

more...

Бучацькі школярі відвідали літню школу-експедицію

23.06.2017 | 09:56

Обласна літня школа-експедиція – це не просто навчально-відпочинковий табір для переможців різноманітних конкурсів Тернопільського обласного відділення малої академії наук України, це маленька мандрівна країна міцної дружби, захоплень, незвичайних відкриттів та пізнання рідної Тернопільщини.
Цьогорічні мандрівки  й подорожі були надзвичайно багатогранними та цікавими.  Проходили у трьох районах області: Борщівському, Теребовлянському та Бучацькому, які гостинно прийняли  юних дослідників. Наукове спрямування цього заходу охоплювало історію, географію, археологію, біологію.

more...

Привітання голови районної державної адміністрації з нагоди – Дня державної служби України!

23.06.2017 | 07:38

Шановні колеги! Дорогі друзі!
Дозвольте привітати вас з нагоди професійного свята  – Дня державної служби України! Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Кожен на своєму місці ви виступаєте єднальною ланкою між владою і народом, знаєте його біди та проблеми, шукаєте шляхи їх вирішення.

more...

Нарада при голові райдержадміністрації

22.06.2017 | 16:26

На виконання  доручення голови районної державної адміністрації від 27.04.2017 року № 32 «Про підсумки діяльності робочої групи з питань економного та раціонального використання бюджетних коштів закладами освіти, культури, медицини району у 2017 році», голова райдержадміністрації В.В.Бебих, за участю голови районної ради В.Й.Фреяка та першого заступника голови районної державної адміністрації І.І. Кузя,  провів нараду щодо реалізації заходів, направлених на економне та раціональне використання бюджетних коштів закладами району.

more...

Архів новин

  

Хай різдвяні колядки наповнюють ваші оселі, а прийдешній рік принесе мир і благополуччя!

30.12.2016 | 13:03

Ось і підійшов до завершення 2016 рік. Чим він запам’ятався, якими добрими справами увінчався у повсякденному житті району і з якими надіями вступаємо у новий рік? Про все це розповідає голова райдержадміністрації Віталій Бебих.

more...

Архів привітань

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема