Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

Запрошуємо до участі у конкурсі з надання супутніх послуг у центрі надання адміністративних послуг Бучацької РДА

11.04.2017 | 15:37

Бучацька районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх послуг (банківські/фінансові супутні послуги та виготовлення копій документів, ламінування, продаж канцелярських товарів, фотографування) у приміщенні центру надання адміністративних послуг.

more...

ПРЕДСТАВНИКАМ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА БУЧАЦЬКОГО РАЙОНУ

24.03.2017 | 08:31

Запрошуємо інститути громадянського суспільства району (громадські організації, професійні спілки, творчі спілки, благодійні та релігійні організації, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи,), легалізовані відповідно до чинного законодавства України, взяти участь у проведенні установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при Бучацькій районній державній адміністрації, які відбудуться 17 травня 2017 року о 10.00 год. Місце проведення зборів – малий зал засідань Бучацької міської ради.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Пройшов традиційний районний турнір з міні-футболу присвячений пам’яті Богдана Микитчака

24.04.2017 | 15:10

22 та 23 квітня на майданчику зі штучним покриттям, що знаходиться на Південному масиві біля Бучацької ЗОШ №2 відбувся традиційний районний турнір з міні-футболу присвячений пам’яті нашого земляка, футболіста Богдана Микитчака. У турнірі взяли участь 12 команд району.

more...

Діти, які постраждали в зоні АТО, отримають спеціальний статус

24.04.2017 | 14:38

Діти з зони проведення АТО можуть отримати спеціальний статус. Кабмін затвердив Порядок надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок військових дій і збройних конфліктів. 

more...

Щодо легалізації зарплат

24.04.2017 | 12:25

Бучацьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільскої області, провівши аналіз по нарахованій застрахованим особам зарплаті, яка менше законодавчо встановленого рівня мінімальної заробітної плати, наданою Головним управлінням Державної фіскальної служби України в Тернопільській області за лютий 2017 року, повідомляє, що 103 страхувальники нараховують 1075 найманим працівникам заробітну плату менше мінімального в умовах відпрацьованого повного місяця. Таким працівникам страховий стаж буде зараховуватися пропорційно заробітку.

more...

Віталій Бебих: Маємо оперативно забезпечити роботу щодо розширення мережі аптечних установ та організувати наявність повного асортименту відповідних ліків

24.04.2017 | 11:51

Урядова програма «Доступні ліки» дає можливість багатьом соціально незахищеним верствам населення району отримати безкоштовні або значно дешевші ліки, тому ми маємо оперативно забезпечити роботу щодо розширення мережі аптечних установ, які беруть участь у програмі та організувати наявність повного асортименту відповідних ліків, щоб населення могло скористатися своїм правом на пільгове придбання лікарських засобів. Про це зазначив голова районної державної адміністрації Віталій Бебих після розгляду усіх питань порядку денного відеонаради, яка відбулась під керівництвом голови ОДА Степана Барни.

more...

Бучацька земля вшанувала 120-ту річницю від дня народження Мар’яна Крушельницького

24.04.2017 | 11:06

Урочистості присвячені 120-й річниці від дня народження видатного українського режисера, драматурга та актора, одного із фундаторів українського театру, уродженця села Пилява Мар’яна Крушельницького відбулись 23 квітня у селі Пилява.

more...

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН ТА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

24.04.2017 | 10:06

З метою реалізації Закону України «Про санкції» (далі – Закон про санкції) Порядком державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженим наказом Міністерства юстиції України  від 09.02.2016 № 359/5, та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330 (зі змінами) (далі – Порядок) передбачено...

more...

Відбулося відкриття чемпіонату області з футболу

24.04.2017 | 09:43

В неділю, 23 квітня, у місті Бучач на центральному стадіоні «Колос» відбулося відкриття чемпіонату області з футболу.
До учасників спортивного дійства з вітальними словами звернулись голова районної державної адміністрації Віталій Бебих та виконавчий директор федерації футболу Тернопільської області Василь Заторський. Як годиться побажали спортсменам витримки та спортивних перемог.

more...

Філії опорних шкіл можуть виконувати функції не лише початкової школи, а й дитячих садків - постанова Уряду

21.04.2017 | 14:46

Філіями опорних шкіл відтепер можуть бути навчально-виховні комплекси (НВК) – заклади, що об’єднують початкову школу та дитячий садок. Відповідну постанову було прийнято сьогодні, 19 квітня, на засіданні Уряду.

more...

Керівництво та колектив районної державної адміністрації висловлюють співчуття близьким та рідним Володимира Далєвського

21.04.2017 | 10:06

Бучацька  районна державна адміністрація з глибоким сумом сприйняла звістку про те, що відійшов у Вічність головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, цивільного захисту та охорони здоров’я  райдержадміністрації Далєвський Володимир Іванович.

more...

Перелік медикаментів, які надаватимуться пацієнтам безкоштовно або з доплатою за програмою «Доступні ліки»

21.04.2017 | 09:02

03 квітня 2017 року Міністерство охорони здоров’я опублікувало реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, згідно з урядовою програмою «Доступні ліки». У реєстрі зазначені розмір відшкодування та суми доплати (за наявності) щодо кожного торгового найменування лікарського засобу, який бере участь у програмі.

more...

Архів новин

  

Хай різдвяні колядки наповнюють ваші оселі, а прийдешній рік принесе мир і благополуччя!

30.12.2016 | 13:03

Ось і підійшов до завершення 2016 рік. Чим він запам’ятався, якими добрими справами увінчався у повсякденному житті району і з якими надіями вступаємо у новий рік? Про все це розповідає голова райдержадміністрації Віталій Бебих.

more...

Архів привітань

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема