Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 
 
 .

Прес-служба повідомляє

Презентація книги «Костільники: минуле та сучасність»

25.09.2017 | 12:10

22 вересня в читальному залі Бучацької центральної районної бібліотеки відбулася презентація книги «Костільники: минуле та сучасність», автором якої є виходець із цього села доктор технічних наук, професор кафедри біотехнічних систем і апаратів Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя Роман Андрійович Ткачук.

more...

Володимир Гройсман: Бюджет 2018 року передбачає 3% росту ВВП, але це зростання може бути більшим

25.09.2017 | 12:01

Запропонований Урядом проект державного бюджету на 2018 рік передбачає ріст економіки України на 3%, але за умов ухвалення  системних рішень до кінця поточного року, таке зростання може бути більшим.

more...

На апаратній нараді

25.09.2017 | 10:49

Апаратна нарада відбулась 25 вересня під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Бебиха.
За участю першого заступника Івана Кузя, заступника Ігоря Погонця, керівника апарату Марії Слободян, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, традиційно, було підведено підсумки роботи за відповідний період та окреслено заходи на найближчий.

more...

Віталій Бебих: "Соломія Крушельницька внесла неоціненний вклад у національну культуру, популяризуючи українську пісню"

24.09.2017 | 18:42

Мистецьке дійство "Ми чуємо твій голос крізь віки", з нагоди 145-ї річниці від Дня народження неперевершеної, видатної української співачки світової слави Соломії Крушельницької, відбулось сьогодні у селі Білявинці.
Участь у заході взяв голова районної державної адміністрації Віталій Бебих.

more...

Проведено перевірку щодо здійснення пасажирських перевезень

23.09.2017 | 17:59

Враховуючи, що проблема пільгових перевезень пасажирів автомобільним транспортом загального користування є важливою та законодавчо неврегульованою, голова райдержадміністрації Віталій Бебих дав доручення першому заступнику райдержадміністрації Івану Кузю спільно з працівниками, до компетенції яких входить питання пасажирських перевезень, обстежити ряд приміських маршрутів та дати оцінку роботі перевізників особливо з питань дотримання розкладу маршруту, перевезення пільгових категорій громадян, обстеження стану автозупинок.

more...

Парламент має зробити 10 кроків назустріч об’єднаним громадам, - Геннадій Зубко

22.09.2017 | 16:26

Спільне завдання сьогодні і Уряду, і Верховної Ради – це зробити наступні 10 кроків в напрямку децентралізації, які з одного боку – дадуть можливість підсилити об’єднання територіальних громад, з іншого – додаткові інструменти, як земля, фінанси, створення кадрової ланки для служби в органах місцевого самоврядування саме на території громад.

more...

Проведено засідання тимчасової комісії

22.09.2017 | 16:21

У заступника голови райдержадміністрації Ігоря Погонця відбулось засідання тимчасової комісії про об’єктивний  розгляд звернення щодо роботи Бариського відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання.
Участь у роботі комісії взяли заступник начальника департаменту соціального захисту облдержадміністрації Володимир Росоловський, представники райдержадміністрації, управління праці та соціального захисту населення РДА, Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бучацького району.

more...

У Язловецькій ЗОШ з робочим візитом побував голова РДА Віталій Бебих

21.09.2017 | 13:50

Віталій Бебих, голова районної державної адміністрації, з робочим візитом побував у Язловецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.
Супроводжували очільника району перший заступник голови райдержадміністрації Іван Кузь та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Михайло Гавловський.
Основною ціллю візиту Віталія Бебиха в навчальний заклад було питання щодо приведення штатної кількості опалювачів до можливостей оплати їхньої праці коштом, які наявні в районному бюджеті.

more...

Виступ Президента України на дебатах Ради Безпеки ООН

21.09.2017 | 09:41
З часу минулої дискусії з цього питання на Саміті лідерів в 2015 році світ стає все менш безпечним. more...

Зміни, які відбулися щодо призначення та перерахунку субсидій, роз’яснив Вадим Боярський (відео)

21.09.2017 | 09:31

Основна зміна щодо призначення та перепризначення субсидій, внесена передостанньою постановою кабміну, – це те, що будуть враховуватися доходи громадян за два останні квартали попереднього року, тобто третій-четвертий квартали. Раніше, до слова, враховувалися доходи за попередні 4 квартали, які передували місяцю звернення. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Вадим Боярський під час брифінгу щодо розтлумачення змін у програмі житлових субсидій.

Основна зміна, за його словами, – при перерахунку субсидій на опалювальний період буде братися до уваги дохід за перших два квартали поточного року.

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема