Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До уваги суб’єктів господарювання!!!

23.05.2017 | 08:15

Запрошуємо суб’єктів господарювання району для участі у створенні ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Бучацькій райдержадміністрації.

Заявки участі у даному заході просимо подавати до 01 червня 2017 року в відділ економічного розвитку райдержадміністрації за електронною адресою buchacheconomic@ukr.net  або за тел /фак 2-18-60 в якій зазначати прізвище, ім’я, по-батькові підприємця або його посаду та контактний номер телефону.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Довіра з боку ЄС – індикатор успішності наших реформ, — Геннадій Зубко

23.05.2017 | 15:39

Маємо усвідомити, що та довіра,  яку нам висловлює сьогодні Євросоюз  – і надання безвізового режиму, і технічна допомога у різних проектах – це, в тому числі, індикатор успішності наших реформ, зокрема децентралізації. Про це наголосив під час семінару з регіональними журналістами Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Реформі три роки, і ми вже маємо відчутні результати. Не дивлячись на те, що це одна з найскладніших структурних реформ, оскільки стосується зміни всієї системи управління в країні», — зазначив він.

more...

Спеціальні пенсії для військовослужбовців будуть збережені, а перелік професій з правом дочасного виходу на пенсію – розширений

23.05.2017 | 12:32

Урядовий варіант пенсійної реформи передбачає збереження спеціальних пенсій для українських військовослужбовців і розширення переліку професій, що дають право на дочасний вихід на пенсію. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

more...

Щодо Програми ЄС «Еразмус для молодих підприємців»

23.05.2017 | 11:05

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05.05.2017 року №3611-06/14956-06, проінформовано про Програму ЄС «Еразмус для молодих підприємців» (Erasmus for Young Entrepreuners), яка є частиною Програми ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)» та надає можливість новим, молодим та амбіційним підприємцям набувати навичок і знань у досвідчених підприємців, які володіють малими підприємствами в інших країнах-учасницях цієї Програми, а досвідченим підприємцям – дізнаватися про перспективи й нові бізнес-ідеї молодих підприємців, започатковувати співробітництво з іноземними партнерами й отримувати інформацію про нові ринки.

more...

Звернення голови РДА Віталія Бебиха з нагоди Дня Героїв

23.05.2017 | 08:40

Шановні краяни! 23 травня - День Героїв України. У цей день, ми згадуємо усіх українських вояків, які віддали життя за волю і могутність Української Нації!

more...

До уваги суб’єктів господарювання!!!

23.05.2017 | 08:37

Запрошуємо суб’єктів господарювання району для участі у створенні ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Бучацькій райдержадміністрації.

Заявки участі у даному заході просимо подавати до 01 червня 2017 року в відділ економічного розвитку райдержадміністрації за електронною адресою buchacheconomic@ukr.net  або за тел /фак 2-18-60 в якій зазначати прізвище, ім’я, по-батькові підприємця або його посаду та контактний номер телефону.

more...

23 травня стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання

22.05.2017 | 16:37

Уже у вівторок, 23 травня, в Україні стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Учасники ЗНО можуть здати максимум чотири предмети. На це у них буде місяць. Інформацію щодо результатів тестування можна буде отримати з 15 по 23 червня.

Як повідомляє начальник управління освіти й науки Тернопільської ОДА Ольга Хома, цього року на здачі зовнішнього незалежного оцінювання є два обов’язкових предмети: перший – українська мова та література, другий – математика або історія України на вибір випускника.

more...

Держкомтелерадіо виніс на громадське обговорення законопроект про реформування друкованих ЗМІ

22.05.2017 | 11:05

Держкомтелерадіо виніс на громадське обговорення проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» щодо удосконалення механізму реформування друкованих засобів масової інформації».

more...

Про прогноз рівнів грунтових вод в області

22.05.2017 | 10:32

За прогнозами державного науково-виробничого підприємства «Державний інформаційний геологічний фонд України» у 2017 році весняний максимальний рівень ґрунтових вод нижчий від норми на 20%. Літньо-осінній мінімальний рівень буде також нижчим за норму до 20% багаторічної амплітуди. Середньорічний рівень вод прогнозується нижчим від норми на 20%. Передвесняний мінімальний рівень у 2018 році очікується близьким до норми з можливим відхиленням від неї на величину до -+10% багаторічної амплітуди.

more...

На Бучаччині перебували родини Героїв Небесної Сотні з усієї України

22.05.2017 | 09:18

Упродовж трьох днів, з 19 по 21 травня в Тернопільській області перебувало близько 150 членів родин Героїв Небесної Сотні з усієї України. Матері, батьки – власне ті найрідніші люди, котрі змалку прищепили своїм дітям любов до України! Ця акція мала символічну назву «Всеукраїнська проща родин Героїв Небесної Сотні», ініціаторами якої були громадська організація “Родин Героїв Небесної Сотні” та Тернопільська обласна державна адміністрація.
В рамках перебування на Тернопіллі, у супроводі начальника Управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей ОДА Ігоря Кульчицького, 20 травня близькі наших героїв відвідали Бучаччину. Зустрів родини Героїв Небесної Сотні на теренах нашого району голова районної державної адміністрації Віталій Бебих, який переконаний в тому, що Герої Небесної Сотні допомогли усвідомити багатьом людям, що таке патріотизм і те, що за себе і свою державу потрібно боротися, бо вона того варта.

more...

Урядова пенсійна реформа дозволить побороти тіньову зайнятість,- Володимир Гройсман

19.05.2017 | 12:10

Запропонований Кабінетом Міністрів України проект пенсійної реформи передбачає відновлення соціальної справедливості і дозволяє побороти тіньову зайнятість. Про це сказав Прем‘єр-міністр України Володимир Гройсман.

more...

Архів новин

  

Хай різдвяні колядки наповнюють ваші оселі, а прийдешній рік принесе мир і благополуччя!

30.12.2016 | 13:03

Ось і підійшов до завершення 2016 рік. Чим він запам’ятався, якими добрими справами увінчався у повсякденному житті району і з якими надіями вступаємо у новий рік? Про все це розповідає голова райдержадміністрації Віталій Бебих.

more...

Архів привітань

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема