Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

ЛЕГАЛЬНА ЗАЙНЯТІСТЬ – ЗАПОРУКА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

25.06.2018 | 14:33
Згідно з Конституцією України кожна людина має право на працю, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується. Але ще чимало громадян живуть днем нинішнім, надаючи перевагу тимчасовим сумнівним вигодам, тому останнім часом усе частіше доводиться стикатися з таким негативним  явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин - «тіньовою» зайнятістю.
Більшість молодих людей не задумуються про стаж, пенсії, захист своїх прав відповідно до законодавства. Їм важливіше отримати сьогодні гарну заробітну плату.
more...

Віталій Бебих: "Дякую Вам за підтримку і сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю"

25.06.2018 | 12:22

Голова районної державної адміністрації Віталій Бебих висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до організації та проведення Дня молоді, який бучачани відсвяткували 24 червня.

more...

Уряд запропонував програму «Україна без контрабанди»

25.06.2018 | 11:48

Консолідовані зусилля правоохоронних і фіскальних органів зупинять нелегальні товарні потоки до країни. Це захистить інтереси національних виробників і наповнить бюджет.

20 червня на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр презентував програму «Україна без контрабанди», яка триватиме до 1 січня 2019 року. Заходи, які мають зупинити нелегальний імпорт, погоджені з усіма силовими відомствами. Спільні дії правоохоронців і контролюючих органів дозволять ефективніше і швидше покінчити із тіньовими схемами на митниці. 

more...

Бучачани відсвяткували День молоді

25.06.2018 | 09:22

У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це час кохання та мрій, пошуку свого життєвого шляху, час планування майбутнього. Вчора, 24 червня, міський сквер надав можливість всім бажаючим бучачанам відзначити День молоді, який щорічно припадає на останню неділю червня.

З нагоди свята до молоді Бучаччини звернувся заступник голови районної державної адміністрації Ігор Погонець. Від імені голови райдержадміністрації Віталія Бебиха Ігор Олегович побажав усім міцного здоров’я, здійснення всіх мрій, родинного тепла, мирного неба, успіхів у навчанні та праці.

more...

Привітання голови РДА Віталія Бебиха з Днем молоді

24.06.2018 | 07:17

Шановні юнаки та дівчата Бучаччини! Прийміть щирі вітання зі святом – Днем молоді. У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього.

more...

Віталій Бебих привітав колектив з професійним святом

23.06.2018 | 10:17

Голова районної державної адміністрації Віталій Бебих привітав колектив з професійним святом – Днем державної служби. З нагоди свята керівник побажав держслужбовцям миру та спокою, злагоди і достатку в сім'ях, успіхів у роботі.

more...

Відбулося чергове засіданнн громадської ради

23.06.2018 | 09:45

22 червня відбулося чергове засідання Громадської ради при районній державній адміністрації. Участь у засіданні, на порядок денний якого виносилось два питання, взяв голова РДА Віталій Бебих. 

more...

У Головному управлінні Держгеокадастру області – новий керівник (фото)

23.06.2018 | 09:29

Нові кадрові призначення відбулися в Головному управлінні Держгеокадастру у Тернопільській області. Очолив землевпорядну службу Іван Кузь. Сьогодні, 22 червня, нового керівника колективу представив голова ОДА Степан Барна.

Він висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю та побажав Іванові Кузеві наснаги та енергій на новій посаді.

more...

Голова райдержадміністрації Віталій Бебих вітає з професійним святом - Днем державної служби України

23.06.2018 | 07:32

Шановні колеги! Дорогі друзі! Дозвольте привітати вас з нагоди професійного свята  – Дня державної служби України! Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Кожен на своєму місці ви виступаєте єднальною ланкою між владою і народом, знаєте його біди та проблеми, шукаєте шляхи їх вирішення.

more...

Проведено заходи присвяченні Дню скорботи і вшануванню пам’яті жертв війни в Україні

22.06.2018 | 12:22

22 червня у бібліотеках району та музеях проходили заходи, присвяченні Дню скорботи і вшануванню пам’яті жертв війни в Україні: історичні години, книжкові виставки, години пам’яті про події тих трагічних часів…
Так, заступник голови районної державної адміністрації Ігор Погонець спільно із начальником відділу культури, національностей, релігій і туризму РДА Андрієм Ковалком ознайомилися з виставками, які були розгорнуті у районному краєзнавчому музеї «Бучаччина у полум’ї війни 1941-1945 років» та у центральній районній бібліотеці «Як довго ця війна тривала».

more...

Архів новин

  

Хай 2018-ий стане для усіх нас Роком миру!

03.01.2018 | 09:01

Збігають останні дні 2017-го. Для кожного рік, що минає, був різним. Комусь приніс удачу, кар’єрний ріст, розширив сімейне коло, а для когось став роком болючих втрат... Таке життя. Дякуємо Богу за кожен прожитий день, за усмішки дітей, за родинне тепло і сподіваємось, що у наступному 2018 році все буде добре – у нас, у нашій Україні. А яким був 2017-ий для району? Про це журналісти районної газети «Нова доба» цікавилися у голови райдержадміністрації Віталія Бебиха, запропонувавши йому відповісти на два запитання: 1. З якими здобутками і, можливо, незавершеними справами проводжаємо рік 2017-ий? 2.Чого очікувати жителям району від 2018-го?

more...

Архів привітань

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема