Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                            ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

22.08.2016 | 16:41
more...

Каталог промислових підприємств Гусятинщини

14.12.2015 | 14:45

Місце провадження діяльності Державне підприємство   «Укрспирт»...

more...

На допомогу захисникам Батьківщини

30.11.2015 | 09:47

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

more...

30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

19 листопада - День працівників сільського господарства

18.11.2017 | 14:46

Шановні аграрії Гусятинського району!  

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства, святом найпочеснішої і найсвятішої професії на землі!

more...

На засіданні комісії з питань захисту прав дитини

17.11.2017 | 15:11

 Найголовніша мета держави та кожного з батьків — убезпечити   життя дитини. Дорослі повинні забезпечити захист прав і законних інтересів дитини, адже саме   вони несуть  за них відповідальність. Ці  ж завдання  стоять перед    комісією з питань захисту прав дитини, яка діє при райдержадміністрації. ЇЇ засідання відбулося сьогодні під орудою заступника голови районної державної адміністрації Надії Галябарди.

more...

Тема дня: концепція розвитку фермерських господарств (відео)

17.11.2017 | 14:58

Уряд схвалив концепцію розвитку фермерських господарств на 2018-2020 р.р. Що вона передбачає і яку підтримку від держави зможуть отримати фермерські господарства, сільськогосподарські та обслуговуючі кооперативи – тема дня, яку в студії телеканалу «ТТБ» обговорили разом з в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Тернопільської області Володимиром Стахівом.

more...

Найголовніше сьогодні - забезпечити зростання індексу людського розвитку, - Геннадій Зубко

17.11.2017 | 11:38

Найголовніше завдання держави сьогодні – забезпечити зростання індексу людського розвитку. Маємо подолати існуючі ризики відтоку кадрів та невпевненості молоді у майбутньому. Тому реформи, які впроваджуються в країні – і децентралізація, і охорони здоров’я, і сільської медицини, і освіти, і енергоефективності – мають одну мету – розвиток в Україні людського потенціалу і поява нової генерації українців.

more...

Степан Барна: Тернопільщина має перспективу розвитку двосторонньої співпраці з Китаєм

17.11.2017 | 09:28

Міжнародна співпраця Тернопільської області з року в рік відзначається все більшою багатовекторністю, а її економічний інтерес стає дедалі багатограннішим. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час участі у ІІ Українському форумі Шовкового шляху. Зокрема, очільник Тернопільщини взяв участь у панельній сесії «Торгівля і е-комерція. Інвестиційне співробітництво».

more...

Тема дня: як обрати сімейного лікаря і яка від цього практична користь (відео)

16.11.2017 | 17:03

Про необхідність обрати сімейного лікаря, а також до якого часу це потрібно зробити і взагалі, хто такий сімейний лікарі і за що він відповідає, розповіли у програмі «Тема дня» заступник начальника управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Лідія Чайковська та заступник головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги міста Тернопіль Надія Боднар.

more...

ЦВК оприлюднила остаточні результати виборів голів ОТГ

16.11.2017 | 16:34

Центральна виборча комісія оприлюднила остаточні результати виборів голів об’єднаних територіальних громад.

more...

Маленьких тернополян запрошують до участі в конкурсі на кращий малюнок на аграрну тематику

16.11.2017 | 16:31

Всеукраїнська газета для працівників агропромислового комплексу оголосила конкурси для дітей на кращі малюнки на аграрну тематику, які будуть опубліковані в №22 газети «АграрНик».

more...

Надія Галябарда з робочою поїздкою побувала у селі Самолусківці

16.11.2017 | 16:04

Із робочою поїздкою у селі Самолусківці побувала заступник голови районної державної адміністрації Надія Галябарда. Із головою сільської ради Степаном Карпом обговорили низку актуальних питань. Господар села розповів, що невдовзі планують підвести водопостачання до приміщення ФАПу. За його словами, перекриття покрівлі потребує місцевий Будинок Культури, адже у художній самодіяльності задіяна значна частина дітей та молоді,  в дитячому садочку необхідно відремонтувати сходи та оновити меблі.

more...

Тернопільщина вшанує 85-ті роковини Голодомору 1932-1933 років в Україні

16.11.2017 | 15:53

Поминальні заходи з нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні відбудуться 25 листопада. У зв’язку з 85-ми роковинами трагедії, з метою донесення до світової спільноти інформації даний геноцид українського народу, вчинений комуністичним тоталітарним режимом, а також відповідно до Указу Президента України, на Тернопільщині затверджений план заходів. Організаційні питання стосовно проведення заходів до цієї скорботної дати, обговорили під час засідання організаційного комітету, що відбувся під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Юрія Юрика. За підсумками наради працівники структурних підрозділів облдержадміністрації отримали відповідні доручення.

more...

Архів новин

  
 

Інформаційні послуги