Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.

Козівський районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

28.02.2017 | 10:43

 Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення, обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

       На сьогодні грошове забезпечення становить:

осіб рядового складу – від 7 тисяч гривень,

сержантського (старшинського) складу – від 8 тисяч гривень, офіцерського складу – від 12 тисяч гривень.

А також є можливість брати участь у миротворчих операціях де заробітна плата становить від 2 тисяч доларів.

Підпиши контракт зі Збройними Силами України.

     За інформацією з питань прийому на військову службу за контрактом звертатися за адресою:
Козівський РВК,
 тел. моб. 098-806 40 85, 098-116 90

more...

Голова районної державної адміністрації Василь Вітровий 23 лютого на засіданні 8-ї сесії районної ради звітував перед депутатським корпусом районної ради, сільськими головами та громадськістю про роботу за 2016 рік.

23.02.2017 | 17:45

Світлина від Василя Вітрового. Голова районної державної адміністрації Василь Вітровий 23 лютого на засіданні 8-ї сесії районної ради звітував перед депутатським корпусом районної ради, сільськими головами та громадськістю про роботу за 2016 рік.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Висаджено більше 300 саджанців листяних дерев прибережно-захисної смуги Козівського озера

23.03.2017 | 09:50

У рамках відзначення 22 березня Всесвітнього дня води працівниками райдержадміністрації, районної ради, Бережанського міжрайонного управління водних ресурсів, за участю членів Громадського формування "Самооборона Козівщини"   висаджено більше 300 саджанців листяних дерев прибережно-захисної смуги Козівського озера. Даним заходом керівники району хотіли привернути увагу громадськості до проблем води, її значення у житті людини, необхідності збереження та раціонального використання.

 

more...

Відкриття плавального басейну.

22.03.2017 | 15:24
  23 березня 2017 року в Козівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 по вулиці Вітошинського, 14 відбудеться  відкриття плавального басейну, якого з нетерпінням чекала вся Козівщина.    more...

Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

20.03.2017 | 10:36

 Основа соціальної захищеності працівника – це офіційне укладання трудових відносин, виплата належної працівникові суми заробітної плати відповідно до чинного законодавства. Адже, заробітна плата – одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, підприємців та держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення. Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Тому питання легалізації заробітної плати, недопущення її виплати нижче мінімального рівня перебуває на постійному контролі державних органів.

Сьогодні заступник голови райдержадміністрації І.Скобляк провів чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Обговорено питання про результати проведення рейдів-обстежень щодо вивчення стану зайнятості населення району та попередження фактів нелегального використання робочої сили.

more...

Для Козівського району 23.03.2017 буде проведено День консультування

20.03.2017 | 09:58

Результат пошуку зображень за запитом "фото правова допомога" На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та Графіка проведення консультування в бюро правової допомоги області у І півріччі 2017 року, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 09.03.2017 № 111/45, заступником начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Христенко Галиною Адольфівною  23 березня 2017 року з 11.00 год. до 13.00 год. в приміщенні Козівського бюро правової допомоги проводитиметься консультування  та надання правової допомоги жителям району.

more...

«Захист дітей від жорстокого поводження, у тому числі кіберзлочинів».

16.03.2017 | 12:27

   Враховуючи актуальність питання захисту дітей від жорстокого поводження, попередження вчинення проти дітей злочинів, правопорушень,  у тому числі кіберзлочинів, що призводять до дитячих суїцидів 16.03.2017 року  службою у справах дітей районної державної адміністрації та відділом «Козівське бюро правової допомоги Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги» проведено «круглий стіл» на тему: «Захист дітей від жорстокого поводження, у тому числі кіберзлочинів».

more...

Відбулись консультації з питань децентралізації

16.03.2017 | 09:40

 Відбулись консультації з питань децентралізації із головами сільських та селищних рад за участю Володимира Харченка – начальника управління містобудування та архітектури Тернопільської облдержадміністрації та Ігора Гірчака – виконавчого директора Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України. Дебати виявилися дуже "гарячими". Єдиної думки та єдиного бачення, щодо об"єднання не досягнуто, тому вирішили продовжити консультації в громадах , провести фінансові розрахунки та знайти спільне, оптимальне рішення , щодо створення самодостатньої громади.

more...

"Потребуєш – візьми, можеш – поклади"

16.03.2017 | 09:35

 "Потребуєш – візьми, можеш – поклади" – під таким гаслом у нашому селищі встановили соціальну полицю з безкоштовними продуктами.

Кожен бажаючий може покласти будь-що з придбаних харчів у магазині. Натомість взяти з полиці може кожен, хто потребує продуктів.

Якщо ж у Вас є можливість допомагати – ПРИЄДНУЙТЕСЬ!!

more...

Інформує служба у справах дітей райдержадміністрації

15.03.2017 | 10:18

Результат пошуку зображень за запитом "фото наказ"Про затвердження Порядку обробки персональних даних у базі персональних даних і в Єдиній інформаційно-аналітичній системі «Діти»

ПОРЯДОК

обробки персональних даних у базі персональних даних і в Єдиній інформаційно-аналітичній системі «Діти»

ДОДАТКИ ДО ПОРЯДКУ

                                                           ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА  ДОВІДКА ПОГОДЖЕНН

                                                                    Відповідність ЄС

                                                 Висновок 1 Висновок 2

more...

Інформує служба у справах дітей райдержадміністрації

15.03.2017 | 10:03

Результат пошуку зображень за запитом "фото служба рейд діти" 14 березня 2017 року службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з Козівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Козівським ВП Бережанського ВП ГУНП в Тернопільській області проведено рейд за маршрутом: смт Козова - с. Городище – с. Слобідка – с. В.Плавуча. В ході рейду обстежено умови проживання 8 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та проживають у 4 сім’ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

Спеціалістами служби у справах дітей райдержадміністрації складено акти обстеження житлово-побутових умов проживання, проведено бесіди з батьками щодо належного виконання батьківських обов»язків, про що складено відповідні довідки.

more...

Благодійна акція “Допоможи потребуючим»

14.03.2017 | 11:12

Результат пошуку зображень за запитом "фото рцсссдм" Козівський районний центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді організовує акцію «Допоможи потребуючим» для дітей-сиріт та позбавлених батьківської опіки та піклування,   дітей з сімей учасників АТО, з багатодітних, неповних, малозабезпечених сімей та ін..

Дуже часто, перебираючи свій гардероб, кожен з нас знаходить багато непотрібних речей, які стали не модними, тісними чи широкими і, здебільшого, просто не знає куди їх подіти. Та ж сама проблема з взуттям, дитячим одягом, іграшками, старими меблями. Більшість, стикаючись з такою проблемою, вирішує її просто і кардинально: пакує  добро в мішки та викидає у сміття, бо нема часу ні возитися з ним, ні відвозити кудись.  А тим часом є в районі чимало потребуючих людей, яким цей домашній скарб став би дуже у нагоді.

Особливо велика потреба є у одязі на всі сезони. Неважливо, чи це новий чи поношений одяг. Головне, щоб він  був у доброму стані, чистий, без плям і не подертий.  Якщо хтось має бажання поділитися з потребуючими солодощами чи іншими продуктами, то всі будуть тільки вдячні.

more...

Архів новин

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/agolova/2134234.png 

 

 

 

 

 

УВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися  групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

 

Нові завдання щодо підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів служб персоналу державних органів
 
ВПРОВАДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ НА ПЕРІОД ДО 2016 РОКУ
 
Стан взаємодії органів виконавчої влади та громадськості
 
 ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ БУДЕ ЗАБЕЗПЕЧЕНО КВАЛІФІКОВАНИМИ ТА ПРОФЕСІЙНИМИ ЛІДЕРАМИ
 
Всеукраїнський конкурс 
«Кращий державний
службовець»

 

Реформування системи професійного навчання
державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Анонси подій

Інформаційні послуги