Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.

 

Козівська районна державна адміністрація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

План лісогосподарських заходів (рубок) на 2017 рік по ДП "Бережанське ЛМГ" у межах Козівського району

04.04.2017 | 16:04

Результат пошуку зображень за запитом "фото ліс" План лісогосподарських заходів (рубок) на 2017 рік по ДП "Бережанське ЛМГ" у межах Козівського району

plany_rubok_2017_Berezhanske LMH.xls

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Уздовж дорiг на Тернопiльщинi встановлюють кiлометри щитiв

17.11.2017 | 15:45
 Є така народна мудрість: зима приходить в Україну не за календарем, а коли її не чекають. Балансоутримувач усіх автошляхів загального користування Тернопільської області, Служба автомобільних доріг, вже кілька років посилено готується до холодів ще восени. more...

Тема дня: концепція розвитку фермерських господарств (відео)

17.11.2017 | 15:17

 

Уряд схвалив концепцію розвитку фермерських господарств на 2018-2020 р.р. Що вона передбачає і яку підтримку від держави зможуть отримати фермерські господарства, сільськогосподарські та обслуговуючі кооперативи – тема дня, яку в студії телеканалу «ТТБ» обговорили разом з в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Тернопільської області Володимиром Стахівом.

more...

Відповідальне батьківство – запорука щастя дитини

17.11.2017 | 14:54

IMG_20171116_105730            Ми не уявляємо собі життя без найрідніших нам людей: батька та матері, бо вони дали нам життя, ведуть по життю, завжди є опорою та підтримкою. Ми звикли, що бути відповідальними батьками – означає любити дитину та піклуватися про неї. Та не завжди батьки виконують належним чином свої батьківські обов’язки: забувають, не знають, чи не хочуть знати про відповідальне батьківство.

           

more...

Відбулося засідання районного методичного об’єднання педагогів-організаторів на тему:«Виховання дітей та шкільної молоді на засадах Української Хартії вільної людини»

17.11.2017 | 14:24

IMG_0657 надрукувати

15 листопада 2017 року, під керівництвом методиста Козівського РМК В.І.Маркуся, проведено засідання районного методичного об’єднання педагогів-організаторів на тему:«Виховання дітей та шкільної молоді на засадах Української Хартії вільної людини» на базі Козівської гімназії ім. В. Герети.

more...

Відбулося засідання організаційного комітету з питання проведення на Козівщині заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи.

17.11.2017 | 12:25

Голова райдержадміністрації В. Вітровий провів засідання організаційного комітету з питання проведення на Козівщині заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Прийнято розпорядження, яке передбачає проведення культурно – мистецьких, просвітницьких патріотичних заходів, що відбуватимуться протягом листопада поточного року.

more...

Вітання голови райдержадміністрації В. Вітровго з Днем працівників сільського господарства.

17.11.2017 | 11:55

images (8)Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

  Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки є базовим у нашому районі, в якому працюють дбайливі господарі.

more...

В Україні 25 грудня стане вихідним, а 2 травня - робочим днем

17.11.2017 | 11:28

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/berezhanska/ua/146666/images.jpg Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України» щодо святкових і неробочих днів» (№ 5496). Як передає кореспондент УНІАН, за це рішення проголосували 238 народних депутатів України. Законом визначено, що відтепер не лише 7 січня, але й 25 грудня є святковим і неробочим днем. Закон набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування.

more...

Найголовніше сьогодні - забезпечити зростання індексу людського розвитку, - Геннадій Зубко

17.11.2017 | 11:09
23Найголовніше завдання держави сьогодні – забезпечити зростання індексу людського розвитку. Маємо подолати існуючі ризики відтоку кадрів та невпевненості молоді у майбутньому. Тому реформи, які впроваджуються в країні – і децентралізація, і охорони здоров’я, і сільської медицини, і освіти, і енергоефективності – мають одну мету – розвиток в Україні людського потенціалу і поява нової генерації українців.
more...

На Тернопільщині обговорили міфи і реалії асоціації України з ЄС

17.11.2017 | 11:06
img_0917У Центрі європейських студій Тернопільського національного економічного університету відбувся круглий стіл «Угода про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом: міфи і реалії». Організувала захід кафедра міжнародних економічних відносин. more...

Степан Барна: Тернопільщина має перспективу розвитку двосторонньої співпраці з Китаєм

17.11.2017 | 10:58
1Міжнародна співпраця Тернопільської області з року в рік відзначається все більшою багатовекторністю, а її економічний інтерес стає дедалі багатограннішим. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час участі у ІІ Українському форумі Шовкового шляху. Зокрема, очільник Тернопільщини взяв участь у панельній сесії «Торгівля і е-комерція. Інвестиційне співробітництво». more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги