Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.

Козівська районна державна адміністрація


План лісогосподарських заходів (рубок) на 2017 рік по ДП "Бережанське ЛМГ" у межах Козівського району

04.04.2017 | 16:04

Результат пошуку зображень за запитом "фото ліс" План лісогосподарських заходів (рубок) на 2017 рік по ДП "Бережанське ЛМГ" у межах Козівського району

plany_rubok_2017_Berezhanske LMH.xls

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Свято Останнього дзвоника відбулося в освітніх закладах Козівщини

30.05.2017 | 15:28

 Голова райдержадміністрації Василь Вітровий разом із начальником відділу сім»ї та молоді облдержадміністрації І.Чорним побував на святі Останнього дзвоника у Ценівській ЗОШ І-ІІІ ст. Свято пройшло у теплій та дружній обстановці.

Ігор Чорний щиро привітав учнів, вчителів, батьків із найяскравішим, найочікуванішим шкільним святом Останнього дзвоника та вручив спортивний інвентар, так як саме команда Ценівської ЗОШ  неодноразово брала участь та займала призові місця у районних та обласних змаганнях.

more...

Відзначати завершення навчального року – це добра традиція...

30.05.2017 | 09:48

Вітання голови райдержадміністрації Віктора Войтенка зі святом останнього дзвоника                   Дорогі випускники, вчителі, батьки та учні!

Вітаю вас із чудовим святом – Днем останнього дзвоника! Відзначати завершення навчального року – це добра традиція, сповнена тепла і вдячності. Це свято об’єднує  нас і дарує посмішки, гарний настрій та світлі надії.

Особливо хочу привітати випускників 2017 року! Запам’ятайте цей день і  щиро  подякуйте своїм учителям за все, що вони зробили для Вас, за довгі роки навчання. Нехай школа завжди зігріває Ваші серця приємним спогадом про дитинство і юність, місце, де Ви знайшли друзів на все життя, де Ви вперше пережили радість перемог, відчули мудрість наук, загартували характери і навчилися відповідальності.

Бажаю, щоб ті цілі, які ви ставите зараз, втілилися в життя. Успішного складання ЗНО, успішного вступу, успішного подальшого навчання.

more...

З робочим візитом у селі Городище

29.05.2017 | 15:35

Голова райдержадміністрації Василь Вітровий з головою районної ради побував з робочим візитом у селі Городище , де оглянув дитячий садок, який найближчим часом відкриє двері для своїх перших вихованців. 

more...

1 червня День захисту дітей

26.05.2017 | 17:59

Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей, з метою відзначення свята в Козівському районі, при заступнику голови райдержадміністрації І. Скобляку відбувся оргкомітет, на якому були присутні представники служби у справах дітей райдержадміністрації, відділу культури РДА,  Козівського  районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Присутні обговорили питання підготовки до цієї дати, внесли свої пропозиції. День захисту дітей цього року заплановано провести 1 червня на площі біля районного Будинку культури о 11.00 год.. Участь у святі братимуть учні шкіл, дошкільнята та всі бажаючі.

more...

Степан Барна: Мета цьогорічного Інвестфоруму – відкрити нові ринки

26.05.2017 | 11:21

 Степан Барна: Мета цьогорічного Інвестфоруму – відкрити нові ринки

Ми зацікавлені в тому, щоб створити всі умови для бізнесу, для його самореалізації. А ліберальна політика обласної державної адміністрації в питаннях створення робочих місць, реєстрації суб’єктів господарювання на території області вже дала позитивні результати. Йдеться про 161 млн. доларів капітальних інвестицій у реальний сектор економіки Тернопільської області у 2016 році. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час другого дня Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина INVEST-2017».

more...

Голова районної державної адміністрації Василь Вітровий приймав участь у Міжнародному інвестиційному Форумі «Тернопільщина - Invest2017»,

26.05.2017 | 10:26

 Голова районної державної адміністрації Василь Вітровий приймав участь у Міжнародному  інвестиційному Форумі «Тернопільщина - Invest2017», що проходив у ТРЦ «Подоляни» у м. Тернопіль. Ця подія вважається однією  з найбільших очікуваних в секторі економіки краю, адже дозволяє максимально широко представляти потенціал Тернопільщини як позитивного регіону для капіталовкладень. На форум прибули офіційні делегації та бізнес – представники, майже тридцяти країн. В рамках Форуму Тернопільщина підписала ряд документів про співробітництво з іноземними партнерами.

more...

Участь в інвестиційному форумі взяли і представники Козівського району.

26.05.2017 | 09:49
 У Тернопільській області розпочав роботу Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest-2017». В роботі форуму взяли представники 27 країн. Серед них понад три десятки дипломатів, в числі яких вісім Надзвичайних та Повноважних Послів, Генеральні та почесні консули іноземних держав в Україні. Форум розпочався у Збаразькому замку з офіційної зустрічі керівництва області з керівниками та представниками дипломатичних установ. more...

Голова районної державної адміністрації Василь Вітровий бере участь в Міжнародному інвестиційному форумі Тернопільщина INVEST - 2017

25.05.2017 | 14:43
 Голова районної державної адміністрації Василь Вітровий бере участь в Міжнародному інвестиційному форумі Тернопільщина INVEST - 2017 more...

ВітанняПрезидента України організаторам, учасникам та гостям Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина Invest – 2017»

25.05.2017 | 14:08

 ВітанняПрезидента України організаторам, учасникам та гостям Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина Invest – 2017»

Шановні друзі!
Вітаю вас із початком роботи Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина Invest – 2017».
Сьогодні для України дуже важливими є місцеві ініціативи, і саме Тернопільщина робить значні успіхи в цій площині.

more...

Відбулася комісія з питань техногенно-екологічної безпеки

24.05.2017 | 14:18

 Заступник голови райдержадміністрації Скобляк І. Р. провів засідання місцевої  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Козівській районній державній адміністрації. На комісії розглянули такі питання:

1. Стан санітарно-епідемічного благополуччя населення району у 2017 році.

 

more...

Архів новин

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/agolova/2134234.png 

 

 

 

 

 

УВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися  групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

 

Нові завдання щодо підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів служб персоналу державних органів
 
ВПРОВАДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ НА ПЕРІОД ДО 2016 РОКУ
 
Стан взаємодії органів виконавчої влади та громадськості
 
 ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ БУДЕ ЗАБЕЗПЕЧЕНО КВАЛІФІКОВАНИМИ ТА ПРОФЕСІЙНИМИ ЛІДЕРАМИ
 
Всеукраїнський конкурс 
«Кращий державний
службовець»

 

Реформування системи професійного навчання
державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Анонси подій

Інформаційні послуги