Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
  •  
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
  • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
  •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mindohodiv.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/2.gif
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
  •  
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
  • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif

На головну / СУСПІЛЬСТВО / Політичні партії

Перелік первинних організацій політичних партій України, легалізованих шляхом письмового повідомлення про утворення Кременецьким районним управлінням юстиції


Перелік
первинних організацій політичних партій України,

легалізованих шляхом письмового повідомлення про утворення

Кременецьким районним управлінням юстиції

 Станом 03.02.2015 року

Назва осередку політичної

партії України

Дата і номер

легалізації

Прізвище, ім”я,

по батькові керівника

Юридична адреса

1

Лопушнянська сільська партійна організація Народної Партії

29.08.2005р

Костюк Анатолій Олексійович

с.Лопушно

 Кременецького  р-ну

2

Раславська сільська партійна організація Народної партії

29.08.05р 

Талалай Галина Андріївна

с.Раславка

Кременецького  р-ну

3

Старопочаївська сільська партійна організація Народної Партії

29.08.05р   

Трофимлюк Георгій Борисович

с.Ст.Почаїв

 Кременецького  р-ну

4

Градівська сільська партійна організація Селянської партії України

15.09.05р  

Терещенко Галина Олесандрівна

с .Града

Кременецького  р-ну

5

Попівецька сільська партійна організація Української соціал-демократичної партії

14.09.05р 

Нагалка Дмитро Васильович

с. Попівці

Кременецького  р-ну

6

Катеринівська сільська партійна організація Української соціал-демократичної партії

14.09.05р 

Кізима Роман Адамович

с. Катеринівка

Кременецького  р-ну

7

Сапанівська сільська партійна організація Української соціал-демократичної партії

14.09.05р  

Станько Володимир Іванович

с .Сапанів

 Кременецького  р-ну

8

Великомлинівецька сільська партійна організація Української соціал-демократичної партії

14.09.05р  

Савельев Василь Сергійович

с. Великі  Млинівці Кременецького  р-ну

9

Білокриницька сільська партійна організація Української соціал-демократичної партії

14.09.05р

 

Кукуріка Іван Тихонович

с. Білокриниця

Кременецького  р-ну

10

Гаївська сільська партійна організація Української соціал-демократичної партії

14.09.05р  

Антонюк Анатолій Трохимович

с. Гаї

Кременецького  р-ну

11

Млинівецька сільська партійна організація Української соціал-демократичної партії

14.09.05р    

Тивонюк Василь Петрович

с. Млинівці

Кременецького  р-ну

12

Чугалівська сільська партійна організація Української соціал-демократичної партії

14.09.05р

 

Примак Микола Миколайович

с. Чугалі

Кременецького  р-ну

13

Устечківська сільська партійна організація Української соціал-демократичної партії

14.09.05р

 

Бондар Микола Антонович

с. Устечк

Кременецького  р-ну о

14

Плосківська сільська партійна організація Української соціал-демократичної партії

14.09.05р

 

Марціновський Григорій Ярославович

с. Плоске

Кременецького  р-ну

15

Лопушнянська сільська партійна організація Української соціал-демократичної партії

14.09.05р

 

Волошинський Василь Сергійович

с. Лопушне

Кременецького  р-ну

16

Іквянська сільська партійна організація Української соціал-демократичної партії

14.09.05р 

Лапка Володимир Ярославович

с.Іква

Кременецького  р-ну

17

Крутнівська сільська партійна організація Української соціал-демократичної партії

14.09.05р 

Ковальський Анатолій Федорович

с. Крутнів

Кременецького  р-ну

18

Хотовицька сільська партійна організація Української соціал-демократичної партії

14.09.05р

 

Черняк Євгеній Феодосійович

с Хотовиця

Кременецького  р-ну

19

Великобережецька сільська партійна організація Української соціал-демократичної партії

14.09.05р

 

Остапчук Петро Володимирович

с.Великі Бережці

Кременецького  р-ну

20

Старотаражська  сільська партійна організація Української соціал-демократичної партії

14.09.05р

Шегера Людмила Кирилівна

С.Ст.Тараж

Кременецького  р-ну

21

Ридимильська сільська партійна організація Української соціал-демократичної партії

14.09.05р

 

Чіпчур Іван Юхимович

с.Ридомиль

Кременецького  р-ну

22

Сапанівська сільська партійна організація Селянської партії України

15.09.05р

 

Чернявська Ольга Віталіївна

с.Сапанів

Кременецького  р-ну

23

Малобережецька сільська партійна організація Селянської партії України

15.09.05р

 

Це льох Євгенія Сергіївна

с.Малі Бережці

Кременецького  р-ну

24

Іквянська сільська партійна організація Селянської партії України

15.09.05р

 

Штука Ірина Анатоліївна

с.Іква

Кременецького  р-ну

25

Первинна партійна організація Селянської партії України ВАТ  „ Папірус ” м. Кременця

15.09.05р

 

Грам’як Петро Володимирович

м.  Кременець

вул. Словацького 2

Тернопільська обл

26

Крижівська сільська партійна організація Селянської партії України

15.09.05р

 

Олексюк Анатолій Іванович

с. Крижі

 Кременецького  р-ну

27

Білокриницька сільська партійна організація Селянської партії України

15.09.05р

 

Черняк Марія Самійлівна

с.Білокриниця

Кременецького  р-ну

28

Лішнянська сільська партійна організація Соціалістичної партії України

21.09.05р

 

Чугалінська Інна Олександрівна

с.Лішня

Кременецького  р-ну

29

Рудківська сільська партійна організація Соціалістичної партії України

 

21.09.05р

 

Гоминюк Леонід Олександрович

с.Рудка

Кременецького  р-ну

30

Кушлинська сільська партійна організація Соціалістичної партії України

21.09.05р

 

Горошко Микола Григорович

с.Кушлин

Кременецького  р-ну

31

Первинна партійна організація Соціалістичної партії України вул.. Перемоги м. Почаєва

 

03.10.05р

Козак Петро Миколайович

м .Почаїв

 вул..Перемоги 32

Кременецького  р-ну

32

Первинна партійна організація Соціалістичної партії України вул.. Зелена м. Почаїв

03.10.05р

Залізницька Ганна Степанівна

м .Почаїв

 вул..Зелена  96а

 Кременецького  р-ну

33

 Рибчинська сільська партійна організація Соціалістичної партії України

13.10.05р

Самборський   Сергій   Адамович

с.Рибча

Кременецького  р-ну

34

Лідихівська сільська партійна організація Соціалістичної партії України

13.10.05р

Остапчук Петро Володимирович

с.Лидихів

Кременецького  р-ну

35

Веселівська сільська партійна організація Соціалістичної партії України

132.10.05р

Бойко Петро Мусійович

с.Веселівка

Кременецького  р-ну

36

Кімнатецька сільська первинна партійна організація Народної Партії

13.10.05р

Стрижак Степан Михайлович

с.Кімната

Кременецького  р-ну

37

Крижівська сільська первинна партійна організація Народної Партії

13.10.05р

Семегін Галина Степанівна

с.Крижі

Кременецького  р-ну

38

Гаївська  сільська первинна партійна організація Народної Партії України

13.10.05р

Тимовська Марія Мифодіївна

с.Гаї

Кременецького  р-ну

39

Хотовицька сільська партійна організація Соціалістичної партії України

17.10.05р

Грушицька Оксана Миколаївна

с.Хотовиця

Кременецького  р-ну

40

Бакотівська сільська партійна організація Соціалістичної партії України

17.10.05р

Дунайчик Іван Петрович

с..Бакоти

Кременецького  р-ну

41

Валігурівська сільська партійна організація Соціалістичної партії України

17.10.05р

Пацула Віталій Федорович

с.Валігури

Кременецького  р-ну

42

Комарівська сільська партійна організація Соціалістичної партії України

17.10.05р

Сотнічук Любов Миколаївна

с.Комарівка

Кременецького  р-ну

43

Борщівська сільська партійна організація Соціалістичної партії України

17.10.05р

Яченіч Надія Іллівна

с.Борщівка

Кременецького  р-ну

44

Двірецька сільська партійна організація Соціалістичної партії України

17.10.05р

Гондаєвич Галина Федорівна

с.Двірець

Кременецького  р-ну

45

Первинна партійна організація Народної партії №3 м. Кременця

26.10.05р

Городничий Володимир Іванович

м. Кременець вул.

Акімова  26

46

Староолексинецька сільська партійна організація Народної партії

26.10.05р

Курочка Леся Петрівна

с.Ст.Олексинець

Кременецького  р-ну

47

Катеринівська сільська партійна організація Народної партії

26.10.05р

Похилінський Анатолій Іванович

с.Катеринівка

Кременецького  р-ну

48

Старотаражська сільська партійна організація Народної партії

26.10.05р

Горичун Богдан Павлович

с.Ст.Тараж

Кременецького  р-ну

49

Шпиколоська сільська партійна організація Народної партії

01.11.05р

Волянюк Оверко Антонович

С.Шпиколоси

Кременецького  р-ну

50

 Бонівецька сільська партійна організація Народної партії України

01.11.05р

Савицька Любов Євстефіївна

с.Бонівка

 Кременецького  р-ну

51

Плосківська сільська партійна організація Народної партії

01.11.05р

Ясінська Мирослава Михайлівна

с.Плоске

Кременецького  р-ну

52

 Борщівський первинний осередок Української народної партії

02.11.05р

Жук Дмитро Іванович

с.Борщівка

Кременецького  р-ну

53

 Іквянський первинний осередок Української народної партії

02.11.05р

Комісарук Неоніла Миколаївна

с.Іква

Кременецького  р-ну

54

Лосятинський  первинний осередок Української народної партії

02.11.05р

Случук Надія Стапанівна

с.Лосятин

Кременецького  р-ну

55

 Валігурський первинний осередок Української народної партії

02.11.05р

Зарішняк Анатолій Володимирович

с.Валігури

 Кременецького  р-ну

56

Підлісецький  первинний осередок Української народної партії

02.11.05р

Ковальчук Василь Петрович

с.Підлісці

Кременецького  р-ну

57

Градівський  первинний осередок Української народної партії

02.11.05р

Циганюк Галина Василівна

с.Града

Кременецького  р-ну

58

Жолобівський первинний осередок Народного руху України

02.11.05р

Савчук Юрій Володимирович

с.Жолоби

Кременецького  р-ну

59

Розтоцький  первинний осередок Народного руху України

02.11.05р

Гусаківський Василь Васильович

с.Розтоки

Кременецького  р-ну

60

Чугалівський  первинний осередок Народного руху України

02.11.05р

Шумбарець Юрій Іванович

с. Чугалі

 Кременецького  р-ну

61

Горинський первинний осередок Народного руху України

02.11.05р

Нагорний Юрій Миколайович

с.Горинка

Кременецького  р-ну

62

 Старотаражський первинний осередок Народного руху України

02.11.05р

Гривас Лариса Володимирівна

с.Ст.Тараж

Кременецького  р-ну

63

Підліснянська сільська первинна партійна організація Соціалістичної партії України

04.11.05р

Павлюк Віталій Семенович

с. Підлісне

Кременецького  р-ну

64

Бонівецька сільська первинна партійна організація Соціалістичної партії України

04.11.05р

Коляда Лук’ян Михайлович

с. Бонівка

Кременецького  р-ну

65

Первинна партійна організація Республіканської партії України №1

м. Почаєва

08.11.05р

Левчук Валентина Григорівна

м Почаїв, вул. .Ясна 50

Кременецького  р-ну

66

Первинна партійна організація Республіканської партії України №2

м. Почаєва

08.11.05р

Бельц Ольга Адамівна

м Почаїв, вул. .

Кременецька 70б

67

Первинна партійна організація Республіканської партії України №3

м. Почаєва

08.11.05р

Сімора Володимир Васильович

м Почаїв, вул. .

Старотаражська  13

68

 Білокриницька сільська первинна партійна організація Республіканської партії України

08.11.05р

Лукащук Олег Іванович

с.Білокриниця

Кременецького  р-ну

69

 Старопочаївська сільська первинна партійна організація Республіканської партії України

08.11.05р

Черняк Анатолій Васильович

с.Ст.Почаїв

Кременецького  р-ну

70

Первинна партійна організація Республіканської партії України №1

м. Кременця

14.11.05р

Шумбар Оксана Володимирівна

м.Кременець  вул.

Переліски  12а

71

Первинна партійна організація Республіканської партії України №2

м. Кременця

14.11.05р

Бобрик Василь Миколайович

м.Кременець вул.

Льотчиків визволителі

в ,26

72

Первинна партійна організація Республіканської партії України №3 м. Кременця

14.11.05р

Башуцький Георгій Миколайович

м.Кременець вул.

Мікрорайон 3 буд. 2 кв. 54

73

Очеретнянська сільська первинна партійна організація Соціалістичної партії України

24.11.05р

Мартинюк Василь Григорович

с.Очеретне

 Кременецького  р-ну

74

Лосятинська сільська первинна партійна організація Партії регіонів

24.11.05р

Лабунський Володимир Іванович

с.Лосятин

Кременецького  р-ну

75

Борщівська сільська первинна партійна організація Партії регіонів

24.11.05р

Карпець  Галина Іванівна

с.Борщівка

Кременецького  р-ну

76

Підлісецька сільська первинна партійна організація Партії регіонів

24.11.05р

Данилюк Володимир Федорович

с. Підлісці

Кременецького  р-ну

77

Башуківська сільська первинна партійна організація Партії регіонів

24.11.05р

Василів Ігор Володимирович

с. Башуки

Кременецького  р-ну

78

Бакотівська сільська первинна партійна організація Партії регіонів

24.11.05р

Тивонюк Лідія Григорівна

с. Бакоти

Кременецького  р-ну

79

Білокриницька сільська первинна партійна організація Партії регіонів

24.11.05р

Бондарчук Василь Михайлович

с. Білокриниця

Кременецького  р-ну

80

Крижівська сільська первинна партійна організація Партії регіонів

24.11.05р

Батьківець Степан Іванович

с. Крижі

 Кременецького  р-ну

81

Старотаражська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

24.11.05р

Формазюк Галина Василівна.

с. Ст.Тараж

Кременецького  р-ну

82

Устечківська сільська первинна партійна організація Партії регіонів

24.11.05р

Будняк Світлана Василівна

с. Устечко

Кременецького  р-ну

83

Валігурська сільська первинна партійна організація Партії регіонів

05.12.05р

Валігура Оксана Трохимівна

с. Валігури

Кременецького  р-ну

84

Шпиколосівська сільська первинна партійна організація Партії регіонів

05.105.12р.

 

Волинець Алла Ростиславівна

с. Шпиколоси

Кременецького  р-ну

85

Духівська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

05.12.05р

Карпець Зоя Степанівна

с. Духів

Кременецького  р-ну

86

 Кушлинецька  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

05.12.05р

Войтович Ярослав Михайлович

с. Кушлин

Кременецького  р-ну

87

Горинська сільська первинна партійна організація Партії регіонів

05.12.05р

Ліщинський Ігор Йосипович

с. Горинка

Кременецького  р-ну

88

Крутнівецька  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

05.12.05р

Мороз Леонід Васильович

с..Крутнів

Кременецького  р-ну

89

Комарівська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

05.12.05р

Брусняк Сергій Володимирович

с. Комарівка

Кременецького  р-ну

90

Лідихівська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

05.12.05р

Дячук Алла Миколаївна

с. Лідихів

Кременецького  р-ну

91

Великогорянська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

05.12.05р

Іськов Надія Юхимівна

с. Велика Горянка

Кременецького  р-ну

92

Староолексинецька  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

05.12.05р

Павлусик Анатолій Петрович

с .Ст.Олексинець

 Кременецького  р-ну

93

Ридимильська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

05.12.05р

Грабар Надія  Юріївна

с. Ридимиль

Кременецького  р-ну

94

Ростоцька  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

05.12.05р

Матвійчик Григорій Григорович

с. Ростоки

Кременецького  р-ну

95

 Новоолексинецька сільська первинна партійна організація Партії регіонів

05.12.05р

Щур Наталія Геннадіївна

с. Н.Олексинець

 Кременецького  р-ну

96

Раславська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

05.12.05р

Біняшевський Федір Іванович

с. Раславка

Кременецького  р-ну

97

Будківська   сільська первинна партійна організація Партії регіонів

05.12.05р

Лесик Любов Петровна

с. Будки

 Кременецького  р-ну

98

Сапанівська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

12.12.05р

Скакальський Володимир Андрійович

с. Сапанів

 Кременецького  р-ну

99

Хотовицька  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

12.12.05р

Мацишин Люба Петрівна

с. Хотовиця

Кременецького  р-ну

100

Млинівецька сільська первинна партійна організація Партії регіонів

12.12.05р

Дунайчик Василь

Михайлович

с. Млинів

Кременецького  р-ну

101

Рудківська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

12.12.05р

Мартинюк Віра Григорівна

с.Рудка

 Кременецького  р-ну

102

Іквівська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

12.12.05р

Чоповська Неля  Василівна

с. Іква

Кременецького  р-ну

103

Колосівська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

12.12.05р

Вознюк Євгенія Іванівна

с. Колосова

Кременецького  р-ну

104

Новококорівська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

12.12.05р

Кулик Галина Павлівна

с. Н.Кокорів

Кременецького  р-ну

105

Старококорівська сільська первинна партійна організація Партії регіонів

12.12.05р

Савчук Ірина Петрівна

с. Ст.Кокорів

Кременецького  р-ну

106

Куликівська   сільська первинна партійна організація Партії регіонів

12.12.05р

Іващук Петрович Матвійович

с. Куликів

 Кременецького  р-ну

107

Богданівська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

12.12.05р

Циганюк Василь Данилович

с. Богданівна

 Кременецького  р-ну

108

Веселівська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

12.12.05р

Грицюк Олександр Анатолійович

с. Веселівка

Кременецького  р-ну

109

Лішнянська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

12.12.05р

Іщук Олександр Олександрович

с. Лішня

 Кременецького  р-ну

110

Андругівська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

12.12.05р

Соколовський Ярослав Петрович

с. Андруга

Кременецького  р-ну

111

Бонівська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

12.12.05р

Кполь Володимир Климентійович

с. Бонівка

Кременецького  р-ну

112

Великомлинівецька  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

12.12.05р

Краснодемська Ірина Михайлівна

с. Великі Млинівці

 Кременецького  р-ну

113

Рибчівська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

12.12.05р

Самборська Ганна Іванівна

с. Рибча

Кременецького  р-ну

114

Жолобецька  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

12.12.05р

Панчук Василь Петрович

с. Жолоби

 Кременецького  р-ну

115

Іванківська сільська первинна партійна організація Партії регіонів

12.12.05р

 

Штогун Віктор Григорович

с. Іванківці

Кременецького  р-ну

116

Катеринівська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

12.12.05р

Дрель Василь Семенович

с. Катеринівка

 Кременецького  р-ну

117

 Старопочаївська сільська первинна партійна організація Партії регіонів

12.12.05р

Гладун Ростислав Дмитрович

с. Ст.Почаїв

Кременецького  р-ну

118

Кімнатецька  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

12.12.05р

Ратинський Василь Володимирович

с. Кімната

Кременецького  р-ну

119

Гаївська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

12.12.05р

Пасіула Марія Борисівна .

с. Гаї

Кременецького  р-ну

120

Градівська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

12.12.05р

Данильченко Дмитро Костянтинович

с. Града

 Кременецького  р-ну

121

Очеретянська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

15.12.05р

Бульчак Валерій  Омелянович

с. Очеретне

Кременецького  р-ну

122

Савчивська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

15.12.05р

Бас Віктор Никифорович

с. Савчиці

Кременецького  р-ну

123

Лопушнянська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

15.12.05р

Ендельчук Надія Миколаївна

с. Лопушне.

Кременецького  р-ну

124

Бережецька   сільська первинна партійна організація Партії регіонів

15.12.05р

Скоропляс Василь Зіновійович

с. Бережеці

Кременецького  р-ну

125

Дунаївська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

15.12.05р

Гонтарук Михайло Петрович

с. Дунаїв

Кременецького  р-ну

126

Двірецька  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

15.12.05р

Чорнозуб Ганна Федорівна

с. Двірець

 Кременецького  р-ну

127

Плосківська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

15.12.05р

Моронжук Юрій Іванович

с. Плоске

Кременецького  р-ну

128

Попівецька  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

15.12.05р

Зозуля Леонтій Миколайович

с. Попівці

 Кременецького  р-ну

129

Чугалівська  сільська первинна партійна організація Партії регіонів

15.12.05р

Гібський  Микола Петрович  

с. Чугалі

 Кременецького  р-ну

130

Кременецька первинна партійна міська організація Партії регіонів №9 м. Кременця

15.12.05р

Фарин Анатолій Михайлович

м. Кременець

вул. Лятуринської 14

131

Кременецька первинна міська партійна організація Партії регіонів №10  м. Кременця

15.12.05р

Киричук  Ріма Василівна

м. Кременець

вул..Л.Визволителів 61

132

Кременецька первинна міська партійна організація Партії регіонів №5 

м. Кременця

15.12.05р

Володніна М.арія Іванівна

м. Кременець

вул.. Шевченка 58

Тернопільська обл

133

Кременецька первинна міська партійна організація Партії регіонів №7  м. Кременця

15.12.05р

Макаренко Костянтин Петрович

м. Кременець

вул.. Санаторійна 1

134

Кременецька первинна міська партійна організація Партії регіонів №11  м. Кременця

15.12.05р

Винник Алла Петрівна

м. Кременець вул.107

Кременецької  дивізії 4

135

Кременецька первинна міська партійна організація Партії регіонів №4  м. Кременця

15.12.05р

Войтко Людмила Остапівна

м. Кременець

вул..Ліцейна  3

136

Почаївська первинна міська партійна організація Партії регіонів №1 м. Кременця

19.12.05р

Мацишина Валентина Іванівна

С. Затишшя

Кременецький р-ну

137

Кременецька первинна міська партійна організація Партії регіонів №2  м. Кременця

19.12.05р

Літвінчук Ігор Тимофійович

м. Кременець

вул..Замкова 41

138

Кременецька первинна міська партійна організація Партії регіонів №8  м. Кременця

19.12.05р

Мельник Лариса Яківна

м. Кременець

вул..Мікрорайон 3, буд. 6

139

Кременецька первинна міська партійна організація Партії регіонів №3  м. Кременця

19.12.05р

Блажко Володимир Васильович

м. Кременець вул..
Шевченка 13

140

Кременецька первинна міська партійна організація Партії регіонів №6  м. Кременця

19.12.05р

Крутюк Наталія Степанівна

м. Кременець

вул. Дубенська51

141

Почаївська первинна міська партійна організація Партії регіонів №6  м. Почаїв

19.12.05р

Ковальчук Марія Петрівна

м. Почаїв

вул..Шевченка 33

142

Почаївська первинна міська партійна організація Партії регіонів №5  м. Почаїв

19.12.05р

Невігловська Надія Анатоліївна

м.Почаїв

вул..Фабрична 17

143

Почаївська первинна міська                    партійна організація Партії регіонів №4  м. Почаїв

19.12.05р

Горобець Ганна Данилівна

м.Почаїв

вул. Фабрична 18

144

Почаївська первинна міська партійна організація Партії регіонів №3  м. Почаїв

19.12.05р

Захар’яш Петро Івнович

м.Почаїв

 вул..Шевченка 2

145

Почаївська первинна міська партійна організація Партії регіонів №2  м. Почаїв

19.12.05р

Драпалюк Віра Олександрівна

м.Почаїв вул. Липова 4

Кременецького  р-ну

146

Очеретянський первинний осередок Народного руху України

20.12.05р

Мороз Василь Андрійович

с. Очеретно

Кременецького  р-ну

147

Кімнатецький  первинний осередок Народного руху України

20.12.05р

Грушицький Федір Данилович

с. Кімната Кременецького  р-ну

148

Підлісецький  первинний осередок Народного руху України

20.12.05р

Данилюк Роман Олександрович

с. Підлісці

Кременецького  р-ну

149

Дунаєвський сільський  осередок Народного руху України

15.05.07р

Фарммазюк Петро Васильович

с. Дунаєв

Кременецького  р-ну

150

Первинний осередок № 1 с. Лішня Єдиного Центру

04.11.2008р

Біндас Сергій Петрович

с. Лішня

Кременецького  р-ну

151

Первинний осередок № 1 с. Будки Єдиного Центру

04.11.2008р

Скавронюк Тетяна Степанівна

с. Будки

Кременецького  р-ну

152

Первинний осередок № 1 с. Валігури Єдиного Центру

04.11.2008р

Токар Алла Федорівна

с.Валігури

Кременецького  р-ну

153

Первинний осередок № 1 с. Гаї Єдиного Центру

04.11.2008р

Кузь Михайло Степанович

с.Гаї

Кременецького  р-ну

154

Первинний осередок № 1 с. Андруга Єдиного Центру

04.11.2008р

Данильченко Ірина Михайлівна

с.Андруга

Кременецького  р-ну

155

Первинний осередок № 1 с. Іква Єдиного Центру

04.11.2008р

Черняк Василь Петрович

с.Іква

 Кременецького  р-ну

156

Первинний осередок № 1 с. Веселівка Єдиного Центру

04.11.2008р

Демчиук Людмила Миронівна

с.Веселівка

 Кременецького  р-ну

157

Первинний осередок № 1         с. Горинка Єдиного Центру

18.11.2008 року

Савицька Розалія Фоківна

с. Горинка

Кременецького  р-ну

158

Первинний осередок № 1 с. Дунаїв Єдиного Центру

18.11.2008 року

Москаленко Марія Миколаївна

с. Дунаїв

Кременецького  р-ну

159

Первинний осередок № 1 с. Колосова Єдиного Центру

18.11.2008 року

Гончарук Василь Артемович

с. Колосова

 Кременецького  р-ну

160

Первинний осередок № 1 с. Плоске Єдиного Центру

18.11.2008 року

Савіцька Людмила Іванівна

с. Плоске

Кременецького  р-ну

161

Первинний осередок № 2 с. Чугалі Єдиного Центру

18.11.2008 року

Стрижак Галина Володимирівна

с. Чугалі

Кременецького  р-ну

162

Первинний осередок № 1 с. Сапанів Єдиного Центру

18.11.2008 року

Кравчук Василь Володимирович

с. Сапанів

Кременецького  р-ну

163

Первинний осередок № 1 с. Башуки Єдиного Центру

18.11.2008 року

Гусак Іван Петрович

с. Башуки

Кременецького  р-ну

164

Первинний осередок № 1 с. Устечко Єдиного Центру

18.11.2008 року

Мисько Іван Сидорович

с.Устечко

Кременецького  р-ну

165

Первинний осередок № 1 с. Очеретне  Єдиного Центру

18.11.2008 року

Медвідь  Галина Кононівна

с.Очеретне

Кременецького  р-ну

166

Первинний осередок № 1 с. Млинівці Єдиного Центру

18.11.2008 року

Тивонюк Любов Ульянівна

с. Млинівці

 Кременецького  р-ну

167

Первинний осередок № 1 с. В.Бережці Єдиного Центру

18.11.2008року

Жоловага Анатолій Іванович

с. В.Бережці

 Кременецького  р-ну

168

Первинний осередок № 1 с. Двірець Єдиного Центру

18.11.2008року

Степанюк Галина Василіна

с. Двірець

 Кременецького  р-ну

169

Первинний осередок № 1 с. Хотовиця Єдиного Центру

18.11.2008року

Черняк Євгеній Феодосійович

с. Хотовиця

Кременецького  р-ну

170

Первинний осередок № 1 с. Града Єдиного Центру

18.11.2008року

Кучерук Володимир Олексійович

с. Града

Кременецького  р-ну

171

Первинний осередок № 1 с. Ст.Почаїв Єдиного Центру

18.11.2008року

Жилюк Іван Васильович

с. Ст.Почаїв

Кременецького  р-ну

172

Первинний осередок № 1 с. Комарівка Єдиного Центру

18.11.2008року

Нікітюк Тарас Михайлович

с. Комарівка 

Кременецького  р-ну

173

Первинний осередок № 1 с. Лідихів Єдиного Центру

18.11.2008року

Бойко Олександр Володимирович

с. Лідихів

 Кременецького  р-ну

174

Первинний осередок № 1 с. Підлісці Єдиного Центру

18.11.2008року

Дубчак Леонід Івнович

с.  Підлісці

Кременецького  р-ну

175

Первинний осередок № 1 с. Куликів  Єдиного Центру

18.11.2008року

Соломон Галина Григорівна

с. Куликів  

Кременецького  р-ну

176

Первинний осередок № 2 с. Лідихів Єдиного Центру

18.11.2008року

Хороша Наталія Василівна

с. Лідихів

Кременецького  р-ну

177

Первинний осередок № 1 с. Борщівка Єдиного Центру

18.11.2008року

Стаднюк Надія Володимирівна

с. Борщівка

Кременецького  р-ну

178

Первинний осередок № 1 с. Попівці Єдиного Центру

18.11.2008року

Лисак Віктор Васильович

с. Попівці

Кременецького  р-ну

179

Первинний осередок № 1 с. Ст..Кокорів Єдиного Центру

18.11.2008року

Нагалка Ганна Івнівна

с. Ст..Кокорів

Кременецького  р-ну

180

Первинний осередок № 1 с. Н.Кокорів Єдиного Центру

18.11.2008 року

Зозуля Петро Олексійович

с. Н.Кокорів

Кременецького  р-ну

181

Первинний осередок № 1 с. Духів  Єдиного Центру

26.11.2008р

 

Кащук Сергій Гргорович

с. Духів

Кременецького  р-ну

182

Первинний осередок № 1 с. Крутнів Єдиного Центру

18.11.2008 року

Ярмусь Марія Вікторівна

с. Крутнів

Кременецького  р-ну

183

Первинний осередок № 1 с. Розтоки Єдиного Центру

18.11.2008 року

Бездощук Галина Василівна

с. Розтоки

Кременецького  р-ну

184

Первинний осередок № 1 с. Раславка Єдиного Центру

18.11.2008року

Демчук Галина Іванівна

с. Раславка

Кременецького  р-ну

185

Первинний осередок № 1 с. Лопушне Єдиного Центру

18.11.2008 року

Клепач Людмила Петрівна

с. Лопушне

 Кременецького  р-ну

186

Первинний осередок № 1 с. Лосятин Єдиного Центру

18.11.2008 року

Притула Тетяна Василівна

с. Лосятин

Кременецького  р-ну

187

Первинний осередок № 1 с. Ст.Олексинець Єдиного Центру

26.11.2008р

 

Шторгин Віктор Олександрович

с. Ст.Олексинець

 Кременецького  р-ну

188

Первинний осередок № 1 с. Бонівка Єдиного Центру

26.11.2008року

Комар Марія Петрівна

с. Бонівка

Кременецького  р-ну

189

Первинний осередок № 1 с. Кушлин Єдиного Центру

26.11.2008 року

Тивонюк Віктор Володимирович

с. Кушлин

Кременецького  р-ну

190

Первинний осередок № 1 с. Шпиколоси Єдиного Центру

26.11.2008р оку

Мартинюк Лілія Сергіївна

с. Шпиколоси

Кременецького  р-ну

191

Первинний осередок № 1 с. В.Млинівці Єдиного Центру

26.11.2008 року

Колошина Наталія Олександрівна

с. В.Млинівці

Кременецького  р-ну

192

Первинний осередок № 1 с. Рудка

 Єдиного Центру

26.11.2008року

Лесюк Мирослава Василівна

с. Рудка

 Кременецького  р-ну

193

Первинний осередок № 1 с.Жолоби Єдиного Центру

26.11.2008року

Боцюк Ігор Святославович

с.Жолоби

Кременецького  р-ну

194

Первинний осередок № 1 с. Новий Олексинець Єдиного Центру

01.12.2008року

Бобрик Володимир Євдокимович

с. Новий Олексинець

 Кременецького  р-ну

195

Первинний осередок № 1 с. Кімната Єдиного Центру

01.12.2008року

Страдомська Марта Іларіонівна

с. Кімната

Кременецького  р-ну

196

Первинний осередок № 1 с. Ридомиль Єдиного Центру

05.12.2008року

Гринюк Тимофій Петрович

с. Ридомиль

Кременецького  р-ну

197

Первинний осередок № 1 с. Бакоти Єдиного Центру

18.12.2008року

Дунайчик Надія Нілівна.

с. Бакоти

Кременецького  р-ну

198

Первинний осередок № 1 с.Богданівка  Єдиного Центру

18.12.2008року

Шевчук Сергій Євтихійович

с.Богданівка  

Кременецького  р-ну

199

Первинний осередок № 1 с.Ст.Тараж Єдиного Центру

18.12.2008року

Шегера Марта Володимирівна

с.Ст.Тараж

Кременецького  р-ну

200

Первинний осередок № 1 с. Рибча  Єдиного Центру

18.12.2008року

Самборська Іванна Олексіївна

с. Рибча 

Кременецького  р-ну

201

Первинний осередок № 1 с. Савчиці Єдиного Центру

18.12.2008року

Грищук Любов Дмитрівна

с. Савчиці

Кременецького  р-ну

202

Первинний осередок № 1 с. Катеринівка  Єдиного Центру

18.12.2008року

Солоненко Галина Орестівна

с. Катеринівка

  Кременецького  р-ну

203

Первинний осередок № 1 с.Іванківці  Єдиного Центру

18.12.2008року

Балачук-Кравчук Світлана Володимирівна

с.Іванківці

 Кременецького  р-ну

204

Первинний осередок № 1 с.Крижі

 Єдиного Центру

18.12.2008року

Гордійчук Оксана Анатоліївна

с.Крижі

Кременецького  р-ну

205

Білокриницький первинний партійний осередок політичної партії „ Народна

воля ”

01.04.2009 року

 

Капранчук Олександр Верославович

с. Білокриниця

Кременецького  р-ну

206

Кременецький первинний партійний осередок політичної партії „ Народна

воля ”

01.04.2009 року

 

Загородний Олег Дмитрович

м. Кременець

вул. Санаторійна 1

 

207

Первинний осередок № 1 м. Почаїв Єдиного Центру

14.04.2009 р.

 

Кебалюк Руслан Васильович

м. Почаїв вул. Ульріха 17

Кременецького р-ну

208

Первинний осередок № 1 с. В. Горянка Єдиного Центру

16.04.2009 р.

 

Михальчук Ганна Іванівна

с. В. Горянка

Кременецького  р-ну

209

Первинний осередок № 1 с. Білокриниця Єдиного Центру

16.04.2009 р.

 

Селедець Володимир Петрович

с. Білокриниця

Вул. Підлісна 7

210

Первинний осередок № 6 м. Почаїв Єдиного Центру

16.04.2009 р.

 

Речицька Людмила Кіндратівна

м. Почаїв

Вул. Шевченка 4

211

Первинний осередок № 2 м. Почаїв Єдиного Центру

21.04.2009 р.

 

Зіневич Людмила Анатоліївна

м. Почаїв

вул. Я. Мудрого 43

212

Первинний осередок № 3 м. Почаїв Єдиного Центру

21.04.2009 р.

 

Західна Олександра Тарасівна

м. Почаїв

Вул. Возз”єднання 5/8

213

Первинний осередок № 4 м. Почаїв Єдиного Центру

21.04.2009 р.

 

Лихва Станіслав Володимирович

м. Почаїв

 вул. Плетянка 51

214

Первинний осередок № 5 м. Почаїв Єдиного Центру

21.04.2009 р.

 

Придатко Віктор Степанович

м. Почаїв

Вул. Сонячна 8

215

Первинний осередок № 1 м. Кременець Єдиного Центру

28.04.2009 р.

Шпага Лариса Іванівна

с. Бонівка

Вул. Комсомольська 8

216

Первинний осередок № 2 м. Кременець Єдиного Центру

28.04.2009 р.

 

Ромашевська Вікторія Віталіївна

м. Кременець

Вул. Макова  18

217

Первинний осередок № 3 м. Кременець Єдиного Центру

28.04.2009 р.

 

Войтко Вячеслав Володимирович

м. Кременець

вул. Ліцейна 26

218

Первинний осередок № 4 м. Кременець Єдиного Центру

28.04.2009 р.

 

Войтко Людмила Остапівна

м. Кременець

вул. Ліцейна 26

219

Первинний осередок № 5 м. Кременець Єдиного Центру

28.04.2009 р.

 

Литвинчук Ігор Тимофійович

м. Кременець

пров. Козубського 7

220

Первинний осередок № 6 м. Кременець Єдиного Центру

28.04.2009 р.

 

Гуменюк Павло Євгенович

м. Кременець

Вул. Лятуринської 1

221

Первинний осередок № 7 м. Кременець Єдиного Центру

29.04.2009 р.

 

Ломакович Ольга Анатоліївна

м. Кременець

вул. Дубенська 154

222

Первинний осередок № 8 м. Кременець Єдиного Центру

29.04.2009 р.

 

Огороднік Мирослава Миколаївна

м. Кременець

вул. Мікрорайон-3 2/49

223

Первинний осередок № 9 м. Кременець Єдиного Центру

29.04.2009 р.

 

Гавриляко Ігор Іванович

м. Кременець

вул. Горбача 5/72

224

Первинний осередок № 10 м. Кременець Єдиного Центру

29.04.2009 р.

 

Коваленко Валентина Іванівна

м. Кременець

вул. Мікрорайон-3 2/38

225

Первинний осередок № 11 м. Кременець Єдиного Центру

 

29.04.2009 р.

 

Павець Валентина Василівна

м. Кременець

вул. 107 Кременецької

дивізії 54/26

226

Почаївська міська первинна партійна організація політичної партії „Сильна Україна”

13.09.2010 р.

 

Циганюк Надія Ярославівна

м. Почаїв

вул. Кременецька 94а

227

Кременецька міська первинна партійна організація політичної партії „Сильна Україна”

 

13.09.2010 р.

 

Непомящий Віктор Св’ятославович

м. Кременець,

пров. Шевченка 1/2

228.

Чугалівська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

23.01.2014 р.

Птушинський Петро Михайлович

С. Зеблаза

Кременецького району

229.

Білокриницька  сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

25.01.2014 р.

Кондратюк Андрій Вікторович

с. Білокриниця

Вул.. Л.Україки

Кременецькогго району

230.

Андрузька сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

25.01.2014 р.

Бапбій Анатолій Володимирович

с. Андруга

вул. Лугова 57

Кременецького району

231.

Валігурівська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

25.01.2014 р

Любчик Лілія Михайлівна

с. Валігури

Вул.. Шевченка 6

Кременецького району

232.

Ридомильська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

25.01.2014 р

Вовчок Світлаа Петрівна

с. Ридомиль

вул. Криворукова 7

Кременецького району

233

Лідихівська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

28.01.2014 р

Остапчук Микола Петрович

с. Лідихів вул.. І.Франка 53 а

Кременецького району

234

Веселівська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

28.01.2014 р

Нестерук Дмитро Петрович

с. Веселівка

вул.. І. франка 2

Кременецького району

235

Башуківська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

28.01.2014 р

Дець Леся Романівна

с. Башуки вул.. Шевченка 9

Кременецького району

236

Шпиколоська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

28.01.2014 р

Гонтарук Микола Іванович

с. Шпиколоси

вул. Центральна 8

Кременецького району

237

Очеретнянська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

28.01.2014 р

Костишин Михайло Марянович

с. Очеретне

Вул.. Кіцева 3 а

Кременецького району

238

Устечківська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

28.01.2014 р

Щур Микола Іванович

с. Устечко

Вул.. Центральна 8

Кременецького району

239

Великобережецька сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

28.01.2014 р

 Федорук Валентина Ромуальдівна

с. Великі бережці

Вул. Л.Українки 96

Кременецького району

240

Старопочаївська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

28.01.2014 р

Іващук Олексадр Миколайович

с. Старий Почаїв

вул.. Лісовики 18

Кременецького району

241

Млинівецька сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

28.01.2014 р

Чернецький Анатолій Сарафимович

с. Млинівці

Вул.. Цетральна 62

Кременецького району

242

Староолексинецька сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

28.01.2014 р

Антонюк Анатолій Олександрович

с. Старий Олексинець

Вул.. Підзамецька 7

Кременецького району

243

Дунаївська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

30.01.2014 р.

Жовтовський  Петро Михайлович

с.Дунаїв

Вул.. Шкільна 13

Кременецького району

244

Кушлинська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

30.01.2014 р.

Корисько Оксана Іванівна

с.Кушлин

вул.. Березова 16

Кременецького району

245

Комаровецька сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

31.01.2014 р.

Камінський Микола Славянович

с. Комарівка

вул.. Сагайдачного 8

Кременецького району

246

Лішнівецька сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

31.01.2014 р.

Петрук Віра Орестівна

с. Лішня

вул.. Шумська 5

Кременецького району

247

Гаївська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

31.01.2014 р.

Зварич Любов Сергіївна

с. Гаї

вул.. Центральна 8

Кременецького району

248

Градовецька сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

31.01.2014 р.

Ткачук Олена Валерівна

с. Града

вул. Бережина 15

Кременецького району

249

Іквівська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

31.01.2014 р.

Валецький Богдан Васильович

с. Іква

вул.. Миру 6

Кременецького району

250

Лосятинська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

31.01.2014 р.

Климчук Галина Іванівна

с. Лосятин

вул.. Джерельна 3

Кременецького району

251

Крижівська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

31.01.2014 р.

Хижевський Юрій Іванович

с. Крижі

вул. П. Підмурного  11

Кременецького району

252

Двірецька сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

31.01.2014 р.

Хлібович Галина Василівна

с. Двірець

вул. Шевченка 1

Кременецького району

253

Бонівецька сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

31.01.2014 р.

Ринкявічюс Віталій Йонасович

с. Бонівка

вул.. Мануїльського 16

Кременецького району

254

Кімнатецька сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

31.01.2014 р.

Казів Галина Василівна

с.Кімната

вул.. Шкільна 2

Кременецького району

255

Старотаражська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

31.01.2014 р.

Левандовський

Олег Іванович

 

с. Старий Тараж

вул.. Садова 68

Кременецького району

256

Горинська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

31.01.2014 р.

Майструк Людмила Миколаївна

с. Горинка

вул.. Стрімка 21

Кременецького району

257

Хотовицька сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

31.01.2014 р.

Цісар Володимир Афанасійович

с. Хотовиця

вул. Сільська 15

Кременецького району

 

258

Будківецька сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

31.01.2014 р.

Білорус Тетяна Миколаївна

с. Будки

вул. Шевченка 18

Кременецького району

259

Богданівська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

05.02.2014 р.

Мазурок  Олександр Анатолійович

с. Богданівка

вул.. А. Свердука 8

Кременецького району

260

Новоолексиецька сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

05.02.2014 р.

Стасюк Надія Степанівна

с. Новий Олексинець

вул.. Почаївська 2

Кременецького району

261

Рудковецька сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

05.02.2014 р.

Зозуля Василь Віталійович

с. Рудка

вул. Липова 6

Кременецького району

262

Рибчовецька сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

05.02.2014 р.

Горгуль Алла Вікторівна

с. Рибча

вул. Центральна 6

263

Куликівська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

05.02.2014 р.

Задвірна Надія Іванівна

с. Куликів

вул. Шевченка 103

Кремеецького району

264

Плосківська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

05.02.2014 р.

Стасюк Леся Сергіївна

с. Плоске

вул.. Центральна 81

Кременецького району

265

Попівецька сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

05.02.2014 р.

Гула Олександр Васильович

с. Попівці

вул.. Цетральна 2

Кременецького району

266

Сапаніська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

05.02.2014 р.

Штука Ірина Петрівна

с. Сапанів

вул.. Затишна 6

Кременецького району

267

Борщівська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

 

05.02.2014 р.

Пиза Тетяна Григорівна

с. Борщівка

вул.. Центральна 6

Кременецького району

 

268

Новококорівська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

05.02.2014 р.

Зозуля Людмила Григорівна

с. Новий Кокорів

вул.. Гагаріна 11

Кременецького району

269

Великомлинівецька сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

04.03.2014 р.

Хмелярчук Володимир Юрійович

с.В.Млинівці

вул. Спортивна 2

Кременецького району

270

Іванківська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

04.03.2014 р.

Джовмак Людмила Петрівна

с. Іванківці

вул.. Колгоспна 4

Кременецького району

271

Жолобівська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

04.03.2014 р.

Гонтарук Андрій Михайлович

с. Жолоби

вул.. радянська 26

Кременецького району

272

Савчицька сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

04.03.2014 р.

Струмчинський Руслан Петрович

с. Савчиці

вул.. Миру 23

Кременецького району

273

Підлісецька сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

04.03.2014 р.

Козарик Володимир Сергійович

с. Підлісці

вул.. Підгірна 14

Кременецького району

274

Великогорянська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

04.03.2014 р.

Будняк Надія Миколаївна

с.В.Горянка

вул.. Шевченка 2

Кременецького району

275

Колосівська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

04.03.2014 р.

Лесюк Мирослава Василівна

с. Колосова

вул. Центральна 11

Кременецького району

276

Лопушнянська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

04.03.2014 р.

Клепач Людмила Петрівна

с. Лопушне

вул. Леніна 27

Кременецьткого району

277

Бакотівська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

04.03.2014 р.

Трифонюк Марія Василівна

с. Бакоти

вул.. Центральна 2

Кременецького району

278

Катеринівська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

04.03.2014 р.

Колодій Інна Іванівна

с. Катеринівка

вул.. Центральна 16

Кремеецького району

279

Розтоцька сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

04.03.2014 р.

Коцюба Олександр Іванович

с. Розтоки

вул. Почаївська 16

Кременецького району

280

Старококорівська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

04.03.2014 р.

Сух Оксана Володимирівна

с. Старий Кокорів

вул. Миру 49

Кременецького району

281

Духівська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

04.03.2014 р.

Гонтарук Любов Петрівна

с. Духів

вул.. Лісова 2

Кременецького району

282

Дібровецька сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

04.03.2014 р.

Соломон Микола Ярославович

с. Діброва

вул.. Теплична 13

Кременецького району

283

Крутнівецька сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

04.03.2014 р.

Ярмусь Тетяна Василівна

с. Крутнів

вул.. Центральна 10

Кременецького району

284

Раславська сільська первинна партійна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

04.03.2014 р.

Фабіян Марія Платонівна

с. Раславка

вул.. Миру 3

Кременецького району

 

 

Головне управління юстиції в Тернопільській області: http://terjust.gov.ua/?page=consult&consultid=6357&sub=




 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"