Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

 

http://opda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/topimg/5.jpg

22.01.2018 | 08:16
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Вітання голови районної державної адміністрації Юліана Сіранта з Днем молоді.

24.06.2018 | 08:00

Дорога молодь! Щиро вітаю  Вас зі святом – Днем молоді!

Сьогодні ви відіграєте значну роль у житті України. Все більшим стає відсоток соціально активних молодих людей, які вміють відстоювати   свої принципи і погляди, беруть участь у волонтерському русі. Саме вам - сьогоднішнім школярам, студентам, молодим фахівцям - вирішувати, яким буде завтрашній день нашої країни.

more...

Сьогодні отримали документи про повну загальну середню освіту 104 випускники шкіл Лановеччини.

23.06.2018 | 20:55

104 випускникам загальноосвітніх шкіл Лановеччини сьогодні вручили документи про  здобуття повної загальної середньої освіти. Урочистості, що пройшли в населенх пунктах району зібрали  вчителів, батьків та рідних вчорашніх школярів.

more...

Українська молодь здатна змінити країну зсередини, – Володимир Гройсман

23.06.2018 | 15:01

Українська молодь готова набувати нові знання і проявляти лідерські якості, здатна змінити Україну зсередини і перетворити її з пострадянської республіки на комфортну і сильну державу. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час 11-го Щорічного молодіжного форуму стипендіальних програм «Завтра.UA» та «Всесвітні студії». Це приватні загальнодержавні ініціативи, які пропонують молодим людям можливості навчання і здобуття практичного досвіду у різних сферах.

more...

Вітання Президента України з нагоди Дня державної служби

23.06.2018 | 14:59

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас зі 100-річчям державної служби в Україні та професійним святом – Днем державної служби.

Протягом цього тривалого періоду – від часів гетьманату Павла Скоропадського і дотепер – державна служба складно еволюціонувала під впливом активних державотворчих процесів.

more...

Державні службовці Лановеччини відзначили своє професійне свято

23.06.2018 | 12:13

Працівників районної державної адміністрації, органів виконавчої влади району привітав голова РДА Юліан Сірант: «Сьогодні ми вшановуємо людей, які присвятили своє життя служінню державі, - зазначив очільник району. - Разом з тим ми святкуємо 100-річчя української державності. У 1918 році, після довгих років поневолення, український народ зробив героїчну спробу розірвати імперські пута і проголосив незалежність Української держави. Втрачена згодом, незалежність знову була відновлена у 1991 році».   

more...

Які проекти мріють реалізувати розповіли представники громадських організацій голові Тернопільської ОДА (фото).

23.06.2018 | 08:12

Про плани й майбутні перспективи, а також про проекти, які мріють реалізувати та над якими уже працюють, розповіли представники громадських організацій голові Тернопільської ОДА Степанові Барні. Спілкування відбулося у його кабінеті, де принагідно очільник краю показав активній молоді своє робоче місце та поділився напрацюваннями команди обласної державної адміністрації.

more...

ІІІ обласний форум для молоді об’єднав на Тернопільщині понад сто учасників зі всіх районів (фото).

23.06.2018 | 07:59

Молодь невипадково називають рушійною силою усіх процесів, які відбуваються в громадсько-політичному та суспільному житті. Адже часто саме молодь є локомотивом змін, основним джерелом ідей та енергії. Щоб активні осередки формувалися не лише у великих містах, а й в районах, відділ сім’ї та молоді облдержадміністрації спільно з активними громадськими організаціями орагнізували уже ІІІ обласний форум для молоді Тернопільщини, на який завітали понад сто учасників.

more...

22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22.06.2018 | 11:16

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни — день пам'яті в Україні. Відзначається щорічно 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця.

Сьогодні Лановеччина вшановує пам’ять загиблих у Великій Вітчизняній війні. У церемонії покладення квітів пам'ятників Полеглим в роки Другої світової війни та Борцям за волю до України  з нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні взяли участь представники місцевих органів влади, громадськість. 

more...

Колегія райдержадміністрації.

22.06.2018 | 09:39

Відбулася колегія районної державної адміністрації під керівництвом  першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Батожного за участю  начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Володимира Богайчука, голови районної ради Руслани Кушнір, заступника голови райдержадміністрації Володимира Кравчука.

more...

Посол США Марі Йованович відвідала Байковецьку ОТГ та ознайомилася з її виробничими потужностями (фото)

22.06.2018 | 08:56

Перебуваючи з робочим візитом у Тернопільській області посол Сполучених Штатів Америки Марі Йованович разом з головою Тернопільської облдержадміністрації Степаном Барною завітала у Байковецьку об’єднану територіальну громаду, де ознайомилися з робочим процесом та потужностями ТОВ «МOST-Україна».

Компанія високо зарекомендувала себе на ринку обладнання для деревообробки. Пропонує не лише великий асортимент інноваційного деревообробного обладнання нового покоління, а й гарантує високу якість усієї продукції. Також є офіційним представником популярної компанії «Wood-Mizer».

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg