Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

 

  

Увага конкурс!

22.03.2017 | 16:14

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня    2007 року № 1152 "Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" (далі – Конкурс), з метою виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених до кар’єрного зростання державних службовців Організаційний комітет із проведення першого туру Конкурсу серед державних службовців Лановецької районної державної адміністрації (далі – Оргкомітет) оголошує прийом документів для участі у Конкурсі.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

У Ланівцях відбувся відбірковий етап VIII конкурсу ораторського мистецтва «Володар слова-2017».

23.03.2017 | 12:17

У конкурсі, присвяченому 203-й річниці від дня народження  Тараса Григоровича Шевченка, взяли участь 16 учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району. Юних риторів, засновників та журі конкурсу привітав перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний. Із глибоким, змістовним виступом про значення рідної мови у житті людини звернулась до присутніх голова журі, заслужений вчитель України Поплавська Галина Мефодіївна.

more...

Проаналізовано можливості забезпечення земельними ділянками учасників АТО відповідно до їх побажань.

23.03.2017 | 11:59

Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кравчук провів нараду з учасниками АТО, на якій розглянули питання  забезпечення учасників антитерористичної операції земельними ділянками. Проаналізовано можливості забезпечення відповідно до побажань, викладених у зверненнях.

more...

Проведено виїзний прийом громадян у новоствореній об’єднаній територіальній громаді Борсуківської сільської ради

23.03.2017 | 10:04

Лановецьким об’єднаним УПФУ Тернопільської області спільно з соціальними партнерами проведено виїзний прийом громадян у новоствореній об’єднаній територіальній громаді Борсуківської сільської ради

more...

Урочисто прийшли привітати і вручили свідоцтво про народження та довідку про реєстрацію місця проживання дитини в Лановецькому районному пологовому відділенні

23.03.2017 | 08:12

У зв’язку з впровадженням пілотного сервісу Міністерства Юстиції, який дає можливість отримати свідоцтво про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку протягом 24 годин,  урочисто прийшли привітати і вручили свідоцтво про народження та довідку про реєстрацію місця проживання дитини - перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний, голова районної ради Руслана Кушнір, міський голова Роман Казновецький, завідувач сектору охорони здоров’я та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Василь Гудзь, заступник головного лікаря з медичної частини Олег Богатюк та начальник Лановецького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Людмила Гуменюк.

more...

Проведено оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

22.03.2017 | 14:22

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

На нараді обговорено питання щодо проведення щорічної акції «За чисте довкілля»; створення опорного закладу в районі; про появу в соціальних мережах гри «Синій кит» та «Біжи або помри», які маніпулють психікою та негативно впливають на наших підлітків

more...

Відбулось засідання координаційної ради з питань національно - патріотичного виховання дітей та молоді.

22.03.2017 | 12:12

Першим заступником голови районної державної адміністрації Олександром Батожним проведено  засідання  координаційної ради з питань національно – патріотичного виховання дітей та молоді.

more...

Відеонарада з головою Тернопільської ОДА

22.03.2017 | 10:21

Перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний взяв участь у відеонараді, яку провів голова облдержадміністрації Степан Барна.

more...

Наказ служби у справах дітей райдержадміністрації.

21.03.2017 | 16:57

Служба у справах дітей райдержадміністрації оприлюднює наказ "Про затвердження Порядку обробки персональних даних у базі персональних даних і в Єдиній інформаційно-аналітичній системі «Діти»", зареєстрований в Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області 2 березня 2017 року за № 15/826.

more...

Учням звернули увагу на небезпеку, що чатує на них у мережі Інтернет.

21.03.2017 | 16:21

20 березня головним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації  Наталею Калітон та інспектором ювенальної превенції Лановецького відділення поліції, майором поліції Сніжаною Рудько проведено роз’яснювальні бесіди з учнями Нападівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 на тему: «Проблематика потрапляння дітей у так звані групи смерті».

more...

Звернення до громадян про заборону спалювання сухої трави.

21.03.2017 | 14:33

Картинки по запросу заборона спалювання сухої травиЩорічно, з приходом весни в містах та селах, на полях та сіножатях, на пагорбах та вздовж доріг рухаються вогняні «фронти», які знищують на своєму шляху все живе. Відтак пожежно-рятувальні підрозділи Тернопільської області все частіше залучаються до ліквідації пожеж в екосистемах.

more...

Архів новин

  

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

Анонси подій