Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

  

Прес-служба повідомляє

Питання надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми обговорили на семінарі-тренінгу.

21.02.2017 | 15:47

21 лютого    Лановецький районний  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів  семінар-тренінг на тему:  «Створення мультидисциплінарного механізму  взаємодії  у Тернопільській області та в Лановецькому районі,  ідентифікації, перенаправлення  та надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми».

more...

Розглянуто питання щодо оформлення трудових відносин та оплати праці.

21.02.2017 | 15:23

Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кравчук провів спільне  засідання координаційної ради з питань детінізації економічних процесів в районі та районної міжвідомчої групи  з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

more...

У діях осіб, які облили фарбою Візовий центр, помітним є слід російських спецслужб та прихильників «русского міра» - Степан Барна

21.02.2017 | 15:20

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна різко засуджує вчинок осіб, які облили фарбою Візовий центр країн Австрії, Литви та Польщі у м.Тернопіль. При цьому він підкреслив, що напис «Наш Степан Бандера» швидше можна вважати проявом політичної провокації, аніж істинною патріотичною позицією.

more...

Названо головні завдання для місцевого самоврядування.

21.02.2017 | 10:12

Серед першочергових завдань, які стоять сьогодні перед місцевим самоврядуванням – це секторальна децентралізація. Люди хочуть бачити зовсім іншу якість освіти, медицини, планування територій, соціальних і адміністративних послуг в регіонах.

more...

Лановеччина вшанувала пам'ять Героїв Небесної Сотні.

20.02.2017 | 16:58

Велелюдною ходою до пам'ятника борцям за волю України та Меморіальної дошки Героям Небесної Сотні розпочалось вшанування Героїв у м.Ланівцях. Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант, голова районної ради Руслана Кушнір, міський голова Роман Казновецький, учасники подій на майдані, волонтери, учасники АТО, представники органів влади, місцевого самоврядування,  мешканці та гості м.Лановець поклали квіти до підніжжя пам'ятника.

more...

Про недопущення суїцидів серед підлітків спілкувалась з батьками та дітьми директор Лановецького ЦСССДМ Світлана Юзюк.

20.02.2017 | 15:33

Про наявність небезпечних груп у соціальних мережах та їх вплив на свідомість дітей йшлось під час групових бесід, проведених директором  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світланою Юзюк з  членами  сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Керівник Центру звернула увагу батьків на недопустимість жорстокого ставлення до дітей, обговорено основні засади відповідального батьківства. В загальному участь у таких бесідах взяли 53 особи.  За день до їх проведення відбулись тренінгові заняття з двома десятками дітей різновікової групи, що мали за мету попередження  небезпеки та недопущення вчинення підлітками суїцидів.

more...

Квіти - на могилу Героя.

20.02.2017 | 15:07

Вранці, 20 лютого голова районної державної адміністрації Юліан Сірант, голова районної ради Руслана Кушнір, Лановецький міський голова Роман Казновецький, родина та близькі поклали квіти на могилу полеглого учасника бойових дій антитерористичної операції старшини Юрія Коваля.

more...

Зміни щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників АТО

20.02.2017 | 14:35

З 06.02.2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції».

more...

Звернення Президента у зв’язку з Днем Героїв Небесної Сотні

20.02.2017 | 11:31

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – наших мужніх співвітчизників, які віддали життя за свободу й незалежність України, за право свого народу стати рівноправним членом спільноти вільних націй, за демократичні принципи, що гарантують кожній людині повагу до її гідності та можливість вільно жити і розвиватися.

more...

Комісія розглянула 108 звернень громадян.

20.02.2017 | 10:31

108 звернень громадян розглянуто на  засіданні комiсiї щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та житлових субсидій та про включення до ЄДАРПу інформації про пільговика за місцем фактичного проживання. Засідання провів перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії Олександр Батожний.

more...

Архів новин

  

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань