Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

 

          http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/bannereip.jpg  

 

   

22.01.2018 | 08:16
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулася "Молитва за Україну" в м.Києві,

16.10.2018 | 10:45

Делегація  з Лановеччини 14 жовтня  взяла участь у  "Молитві за Україну" в м.Києві, яку провів Глава Української православної церкви Київського патріархату Філарет.

more...

Української церкви Московського патріархату не буде, – патріарх Філарет на Тернопільщині.

16.10.2018 | 10:31

Що буде з частиною церкви Московського патріархату, яка не захоче об'єднуватися в єдину українську церкву, – прокоментував Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет під час візиту на Тернопільщину. Одним із місць, яке він відвідав, був Преображенський собор у Кременці. Там Святійший освятив ікону Святого мученика Юрія Переможця. Іконописець Василь Стецько зобразив на ній майданівців, Героїв Небесної сотні, українських військових, волонтерів, капеланів, військових лікарів, патріотів та українську символіку. Ідея ікони «З нами Бог. За нами Україна».

more...

Відбулися урочисті заходи.

16.10.2018 | 08:17

14 жовтня, у Величне свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці відзначають День захисника України ,76-ліття від початку формування Української повстанської армії та Дня українського козацтва.

У цей день в храмах району відслужені молебні за Україну та захисників України.
Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний, голова районної ради Руслана Кушнір, ветерани АТО, працівники районного військового комісаріату, Лановецький міський голова Роман Казновецький, державні службовці та громадськість району хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів та поклали квіти до підніжжя пам’ятника Борцям за волю України.

more...

Патріарх Філарет особисто привітав Президента з рішенням Синоду Вселенського Патріархату про автокефалію Української Церкви

12.10.2018 | 17:02

http://opda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/168662/33333.jpegПредстоятель Української православної церкви (Київський патріархат), патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет особисто привітав Президента Петра Порошенка із рішенням Синоду Вселенського Патріархату. «Я Вас поздоровляю з першою перемогою», - сказав Патріарх Філарет Главі держави під час зустрічі.

more...

Заява Президента України у зв’язку із рішенням Синоду Вселенського Патріархату

12.10.2018 | 16:59

http://opda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/168658/444.jpegГосподь побачив боротьбу українського народу за свою самостійність. Він почув наші молитви. Він належно оцінив наші труди. Йому стало так угодно, щоб Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій і Синод Константинопольської Церкви-Матері сказали омріяне, довгоочікуване та протягом тривалого часу виборюване  нами  «так!».

Помісній, автокефальній, православній Церкві України – бути!

more...

В районному будинку культури відбувся показ документального фільму « Рейд: сила нескорених»

12.10.2018 | 14:50

Після святкового концерту до Дня захисника України,  76-ї річниці створення Української повстанської армії  та Дня українського козацтва в районному будинку відбувся показ  документального фільму «Рейд: сила нескорених» — стрічка, що розповідає про безпрецедентний рейд українських десантників у тилу ворога під час наступу російської регулярної армії на Донбасі. 

more...

Відбувся святковий концерт до Дня захисника України, 76-ї річниці створення Української повстанської армії та Дня українського козацтва.

12.10.2018 | 13:56

Сьогодні в районному будинку культури  відбувся святковий концерт до  Дня захисника України,  76-ї річниці створення Української повстанської армії  та Дня українського козацтва. На святковому концерті були присутні голова районної державної адміністрації Юліан Сірант , перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний, голова районної ради Руслана Кушнір, міський голова Роман Казновецький, ветерани АТО, волонтери.

more...

Заява-розрахунок для виплати матеріального забезпечення має бути подана роботодавцем упродовж 5 робочих днів

12.10.2018 | 10:20

З 01 жовтня 2018 року передбачено подачу страхувальником (роботодавцем) заяви-розрахунку упродовж 5 робочих днів від дати затвердження протоколу засідання комісії із соціального страхування підприємства (рішення уповноваженого) щодо призначення матеріального забезпечення. Відповідне положення затверджено постановою правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 № 12 «Про затвердження Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів ФССУ».

more...

Набув чинності новий порядок фінансування страхувальників

12.10.2018 | 10:18

1 жовтня набули чинності зміни у порядку фінансування Фондом соціального страхування України страхувальників (роботодавців) для надання ними застрахованим особам допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання, а також деяких виплат потерпілим на виробництві. Зміни направлені та посилання соціального захисту працевлаштованих у частині пришвидшення термінів отримання ними матеріального забезпечення, а також оптимізацію та спрощення для роботодавців взаємодії з Фондом, мінімізацію перевірок і заміну санкцій на попередній контроль.

more...

Напередодні Дня захисника України на могили полеглих воїнів АТО лягли квіти.

12.10.2018 | 10:16

Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант, голова районної ради Руслана Кушнір, Лановецький міський голова Роман Казновецький поклали квіти на могили полеглих за Україну учасників бойових дій на сході нашої держави.

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif