Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
 

Про головне

Герої Небесної Сотні заплатили найвищу ціну за те, щоб сьогодні ми мали право вибору

20.02.2017 | 11:12

Шановні краяни, дорогі співвітчизники!

Сьогодні, 20 лютого ми вшановуємо скорботну, пам’ятну дату — День Героїв Небесної Сотні, яка стала однією з кривавих сторінок історії України.
Революція Гідності увіковічнила справжніх Героїв, які відстоювали європейські цінності й віддали своє життя за Україну. Серед перших Героїв Небесної Сотні — шестеро жителів Тернопільщини, яких ми пам’ятаємо поіменно та схиляємо голову перед кожним із них. Вони заплатили найвищу ціну за те, щоб сьогодні ми мали право вибору. Не вагаючись, пішли на самопожертву й віддали життя заради європейського майбутнього України.

more...

Архів гарячих новин

  

Події дня

В архіві відкрили виставку «Душі Майдану»

21.02.2017 | 15:56

Пам’ять  про Героїв Небесної Сотні має жити вічно і об’єднувати людей незалежно від політичних чи релігійних переконань.
 На цьому акцентував увагу заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Юрик 21 лютого під час відкриття виставки «Душі Майдану» в державному архіві Тернопільської області.  Тут зібрані фотографії про криваві події 18-20 лютого 2014 року у столиці під час Революції Гідності. Хвилиною мовчання присутні пом`янули Героїв, які поклали своє життя на вівтар незалежності.

more...

Тернопільщина долучається до проекту «Гендерне бюджетування в Україні»

21.02.2017 | 14:19

Голова обласної державної адміністрації Степан Барна 21 лютого зустрівся з представниками проекту «Гендерне бюджетування в Україні».  Як повідомила національний експерт проекту Марина Шаповал, гендерно-орієнтоване бюджетування – визнаний у всьому світі ефективний інструмент досягнення ґендерної рівності, який сприяє підвищенню ефективності використання бюджетних коштів.

more...

На честь двох Героїв Небесної Сотні з Тернопільщини буде встановлено державні іменні стипендії (відео)

21.02.2017 | 13:05

На честь загиблих п’ятьох наймолодших Героїв Небесної Сотні в Україні планують започаткувати іменні стипендії.  Серед них – двоє Героїв  з Тернопільщини - Устим Голоднюк та  Назар Войтович. Стипендії присуджуватимуть найкращим студентам, молодим науковцям та учням.

more...

Кожного дня ми маємо запитувати себе, що ми робимо, щоб Україна ставала кращою, - Юрій Юрик

21.02.2017 | 12:47

У Тернополі вшанували Героїв, які полягли 3 роки тому у Києві під час Революції Гідності. В обласній філармонії відбувся вечір-реквієм у пам’ять про загиблих на Майдані.

more...

У діях осіб, які облили фарбою Візовий центр, помітним є слід російських спецслужб та прихильників «русского міра» - Степан Барна

21.02.2017 | 08:10

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна різко засуджує вчинок осіб, які облили фарбою Візовий центр країн Австрії, Литви та Польщі у м.Тернопіль. При цьому він підкреслив, що напис «Наш Степан Бандера» швидше можна вважати проявом політичної провокації, аніж істинною патріотичною позицією.

more...

Різницю в платіжках за тепло, обумовлену зміною тарифу залежно від температурних показників, субсидіантам буде компенсовано

21.02.2017 | 08:00

Субсидіантам, яким рахунок за опалення теплопостачальні підприємства формують за нормою із врахуванням фактичної температури зовнішнього повітря, буде компенсовано різницю, обумовлену зміною тарифу за тепло. Це передбачено урядовою постановою № 848.

more...

Учасник Революції Гідності став радником голови обласної державної адміністрації (відео)

20.02.2017 | 15:49

Учасника Революції Гідності, жителя Тернопільщини Богдана Брича призначено радником голови Тернопільської обласної державної адміністрації на громадських засадах.
Відповідне розпорядження підписав голова обласної державної адміністрації Степан Барна 20 лютого.

«Для нас дуже важлива підтримка людей, які брали активну участь у акціях протесту під час Революції Гідності у 2014 році. Я переконаний, що не прислухатися до думки цих  людей було б неправильно. Тому в нашій області, як і в інших регіонах, згідно з дорученням Президента України Петра Порошенка, призначено радника голови обласної державної адміністрації на громадських засадах.

more...

Степан Барна: У питаннях екології важливо максимально відійти від формалізму і зосередитися на результаті

20.02.2017 | 14:22

По-справжньому свідомі громадяни зможуть дбати про екологію ефективніше від будь-якого контролюючого органу. Важливо, щоб в районах та громадах Тернопільської області була не тільки налагоджена взаємодія з Державною екологічною інспекцією, але і з’явилися відповідні спеціалісти на місцях. Про це зазначив Голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

«Питань, пов’язаних з екологією є дуже багато. Зрозуміло, що фахівці Держекоінспекції фізично не в силі покрити усю територію області, тим більше що окремі питання потребують детального вивчення.

more...

Відділенням Національної служби посередництва і примирення в Тернопільській області врегульовано стан соціально-трудових відносин на 74 підприємствах краю

20.02.2017 | 14:00

Відповідно до Законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" відділення Національної служби посередництва і примирення в Тернопільській області у співпраці з Тернопільською обласною державною адміністрацією здійснюються заходи щодо сприяння вирішенню колективних трудових спорів, врегулювання конфліктних ситуацій, вироблення узгоджених пропозицій щодо розвитку соціально-економічних та трудових відносин, зменшення соціальної напруги, своєчасного вирішення трудових конфліктів правовим шляхом з метою забезпечення соціальної стабільності в області, реалізації конституційних прав і гарантій працівників, підвищення рівня правової культури сторін соціального діалогу.
Упродовж 2016 року відділенням НСПП здійснювались заходи по врегулюванню 37 (2 на територіальному рівні та 35 на виробничому рівні) випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин на 130 підприємствах області із загальною кількістю штатних працівників 5903 особи.

more...

Меморандум про співпрацю уклали Відділ туризму Тернопільської ОДА та Асоціація ділового туризму України

20.02.2017 | 13:52

Відділ туризму Тернопільської облдержадміністрації та Асоціація ділового туризму України підписали Меморандум про співпрацю.
Підписанням даного документу сторони виразили готовність та намір співпрацювати у сфері всебічного сприяння та формування умов для розвитку ділового туризму та індустрії зустрічей в Тернопільській області.
«Діловий туризм – це один із найперспективніших  напрямків сучасного туризму і розвивається він доволі стрімко. Створення інфраструктури ділового туризму, насамперед, сприятиме всебічному розвитку Тернопілля. Наша держава впевнено розвивається на ринку ділового туризму, вже зроблені певні кроки щодо укріплення своїх позицій.  

more...

Архів новин

  

Інтерв'ю

Степан Барна: "Одне з амбітних завдань - побудувати дорогу Тернопіль-Львів"

08.02.2017 | 15:41

Степане Степановичу, враховуючи, що це перша наша зустріч у цьому році на сторінках газети «Свобода», тому закономірно розмову вестимемо про те, чи задоволені Ви роком, що минув, і які пріоритети області в 2017 році?

more...

Олег Валов: Децентралізація - це одна з реальних реформ, яка виведе Україну з економічного ступору

03.02.2017 | 13:54

В Україні триває реформа децентралізації, і Тернопільщина в ній займає одну з лідируючих позицій — на нас рівняються сусіди, за нами «підтягують» тих, хто відстав. Уже 36 діючих об’єднаних територіальних громад є в нашій області. Торік існуючі громади отримали понад 141 млн грн на розвиток інфраструктури – до часу реформи таких коштів взагалі не було. Таким чином саме в громадах було реалізовано майже 200 проектів, і це вдалося зробити саме завдяки децентралізації. Про перші позитивні результати, складнощі на шляху впровадження та перспективи децентралізації в нашій області ми говорили із профільним заступником голови Тернопільської облдержадміністрації Олегом Валовим.

more...

03.02.2017 | 12:44

more...

Архів привітань

  
 
 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/strateg_b.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/program_b2017.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kopalyny.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg