Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну / Економіка регіону / Зовнішньоекономічна діяльність

Пропозиції іноземних компаній


Інформація щодо можливості постачання харчової продукції в ПАР

За інформацією Посольства України в Південно-Африканській Республіці, південноафриканська компанія „Humeat Import and Export (Pty) Ltd” шукає в Україні постачальників харчової продукції, зокрема: пастеризованого молока, сиру (чедар, гурда), порошкового молока і рослинного масла.

Контакти дані щодо компанії та особи:

Springfield Shopping Centre

Cnr Springfield Road & Luke Avenue

Charlo, Port Elizabeth,

6070, Republic of South Africa

Ms. Angela Newton

+27 41 3687161, +27 72 9400422

e-mail: angela@humeint.com .

---------------------------------------------------------------------

Інформація щодо надання пільг у 2017 році урядом Таджикистану

Згідно інформації Посольства України в Республіці Таджикистан та Ісламській Республіці Афганістан, у державному бюджеті Таджикистану на 2017 рік передбачено надання податкових пільг для окремих таджицьких підприємств. Зокрема, від сплати податку на додану вартість, акцизів і митних зборів звільняються ТЕЦ міста Душанбе, які використовуватимуть імпортний малосірковий мазут, окремі підприємства, що здійснюють ввезення техніки, спеціального комунального і пасажирського транспорту, запасних частин до нього, транспорту швидкої допомоги, перелік і кількість яких затверджується Урядом Республіки Таджикистан, придбаних за рахунок бюджету м. Душанбе.

Також у 2017 році знижено 10 % ПДВ на ввезення пшениці (за винятком пшениці, імпортованої для виробництва підакцизних товарів) та її постачання на підприємства з переробки пшениці.

-----------------------------------------------------------

Інформація щодо міжнародних тендерів в Індії

Індійською компанією „Oil and Natural Gas Corporation Limited” оголошено наступні міжнародні тендери:

- щодо оренди складеного транспортного судна. Граничний термін подання тендерних пропозицій – 21.03.2017 р.;

- щодо послуг з розробки бурових розчинів для використання у трьох свердловинах на період двох років. Граничний термін подання тендерних пропозицій – 17.03.2017 р.

Детальна інформація щодо тендерів та відповідна документація доступна на сайті компанії (tenders.ongc.co.in, etender.ongc.co.in).

----------------------------------------------------------------

           Державний комітет промисловості, енергетики і надрокористування Киргизької Республіки оголосив про проведення аукціону щодо надання ліцензії на право користування надрами з метою проведення геологічно-пошукових робіт на родовищі „Сари-Могол” і розробки на родовищі „Чон Алай” ділянки Західна, розташованої в Алтайському районі Ошської області (Киргизька Республіка). Аукціон відбудеться 14 березня 2017 року в приміщенні Алтайської райдержадміністрації (детальна інформація додається).

------------------------------------------------------------

      За інформацією Посольства України в Південно-Африканській Республіці компанія „Transnet Engineering LTD” зацікавлена у пошуку постачальників сталі в Україні з метою виготовлення 3200 контейнерів для транспортування вугілля. Адреса компанії: 160 Lynnete Street Kilner Park, Pretoria,  The Republic of South Africa. Контактна особа: Mr. Thabang Selamolela, тел.: +27 12 391 1544, +27 82 666 3787, e-mail: Thabang.Selamolela@transnet.net.

------------------------------------------------------------

Інформація щодо виробників рослинної олії

До Посольства України в Австралії надійшла пропозиція від компанії „Australian Export Corporation” щодо налагодження співробітництва з українськими виробниками рослинної олії.

Детальну інформацію можна отримати за контактними даними, які вказані у анкеті „Australian Export Corporation” (додається).

У разі необхідності, МЗС України та Посольство України в Австралії готові надати сприяння у налагодженні контактів із зазначеною австралійською компанією.

-----------------------------------------------------------------------

                До Міністерства закордонних справ України надійшла інформація про торги та тендери в Словацькій Республіці, які проводяться за проектами міжнародних фінансових організацій та у яких можуть взяти участь українські компанії.

Щoдо міжнародних тендерів в Словаччині.doc

-----------------------------------------------------------------------------------------

До уваги підприємств-виробників області, які мають намір експортувати свою продукцію на ринок Саудівської Аравії!

Головним управлінням з продуктів та ліків Саудівської Аравії запроваджено систему „Служба реєстрації іноземних об’єктів”. Метою її діяльності є полегшення процесу реєстрації та акредитації іноземних виробників м’яса великої рогатої худоби, птиці та риби, які бажають експортувати свою продукцію до Королівства Саудівська Аравія.

У зв’язку з цим Головне управління з продуктів та ліків Саудівської Аравії просить іноземних виробників здійснити реєстрацію за допомогою електронного посилання (www.sfda.gov.sa/en/food/about/administration/mangement_food/Pages/EDOIFC-ES.aspx)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

До уваги підприємств-виробників області, які мають намір експортувати свою продукцію на єгипетський ринок!

Міністерством торгівлі та промисловості Арабської Республіки Єгипет прийняте рішення № 992 від 2015 року щодо необхідності реєстрації підприємств, які у подальшому мають наміри здійснювати експорт окремої продукції на єгипетський ринок. Ця продукція може бути ввезена лише за умови, якщо вона вироблена підприємствами, включеними до відповідного реєстру.

Офіційний сайт для он-лайн реєстрації підприємств: www.goeic.gov.eg/en/index_r.asp . На цьому ресурсі також доступні додаткові роз’яснення (англійською мовою) щодо переліку документів,необхідних для реєстрації підприємств-експортерів, порядку їх засвідчення/легалізації, мови документів тощо. 

З рішенням та переліком продукції можна ознайомитись нижче.

Перелік продукції, імпорт якої обумовлюється реєстрацією підприємства-виробника

Рішення Міністерства торгівлі та промисловості Арабської Республіки Єгипет

--------------------------------------------------------------------------

Посольство України в державі Кувейт повідомило про підготовку в країні до реалізації проекту „Трансаравійська залізниця”, яка повинна з’єднати Кувейт, Саудівську Аравію, Бахрейн, Катар, Оман та ОАЕ. Загальна довжина колій складатиме 2177 км, з яких 145 км пройде по території Кувейту. Крім того, передбачається будівництво в Кувейті лінії метро.

Міністерство закордонних справ України готове надати відповідне сприяння українським підприємствам.

У разі зацікавленості в участі у зазначеному проекті пропонуємо підприємствам, що здійснюють діяльність у сфері будівництва залізниць/метро, проінформувати управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу обласної державної адміністрації (е-mail: internationalrelations.te@gmail.com), надіславши свої контактні дані, про що, в свою чергу, буде повідомлено Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

--------------------------------------------------------------------------

До Посольства України у Державі Катар (вул. Лябгарія 815, округ 66, район Легтаїфія, Вест Бей, Дефна Доха, Катар, п/с № 22539, тел.: (00974) 441 47 297, факс: (00974) 44719534, E-mail: emb_qa@mta.gov.ua) звернулась катарська компанія „Arcitic Trading and Constructing Co” стосовно надання сприяння у встановленні контактів з виробниками та експортерами деревного вугілля.

Контактні реквізити іноземної сторони: генеральний менеджер та співвласник компанії „Arcitic Trading and Constructing Co” Абдула Аль Махмуд, P.O.Box 10043, Doha, Qatar, tel: +97466864359, fax: +97477770009, e-mail: arcitic.trading@gmail.com.

У разі зацікавленості в започаткуванні співробітництва з катарською компанією „Arcitic Trading and Constructing Co” пропонуємо виробникам та експортерам деревного вугілля області в термін до 15 червня 2016 року проінформувати управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу обласної державної адміністрації (E-mail: internationalrelations.te@gmail.com), надіславши свої контактні дані, а також характеристики і специфікації відповідної продукції.

Зазначена інформація буде надіслана в Міністерство економічного розвитку і торгівлі України для подальшого сприяння у встановленні безпосередніх контактів з іноземною компанією.

--------------------------------------------------------------------------

Мавританська приватна підприємницька структура LeGroupeEcoRoadAfricaзацікавлена в започаткуванні співробітництва з українськими підприємцями у питаннях вилову риби в територіальних водах Мавританії. Окрім того, заявники повідомляють про наявність запасів та можливість продажу рибної муки на українському ринку.

Для проведення переговорів мавританські підприємці висловлюють готовність запросити представників українських ділових кругів до Мавританії або в свою чергу відвідати Україну.

            Контактні дані: Le Groupe EcoRoad Africa, www.ecoroadafrics,       телефон: (222) 4524-0031, факс: (222) 4524-0032, електронна пошта: ngame@ecoroadafrica.comngame.era@ecoroadafrica.com.  

Для більш детального ознайомлення з цією інформацією необхідно звертатись в управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу облдержадміністрації за такими контактами: тел..: 0352 52 08 65 (контактна особа Мар’яна Палцан); e-mail: internationalrelations.te@gmail.com.

---------------------------------------------------------------------------------

        До обласної державної адміністрації надійшла інформація щодо технологічних парків і спеціальних економічних зон Підкарпатського воєводства Республіки Польща з пропозицією польської сторони щодо залучення українських компаній різної спеціалізації до реалізації інвестиційних проектів в рамках зазначених парків і економічних зон.

Для більш детального ознайомлення з цією інформацією необхідно звертатись в управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу облдержадміністрації за такими контактами: тел..: 0352 52 08 65 (контактна особа Мар’яна Палцан); e-mail: internationalrelations.te@gmail.com .

----------------------------------------------------------------------------------

Торгово-виробнича компанія „Agro Market” пропонує взяти участь у спільному будівництві багатофункціонального торгово-логістичного комплексу на ділянці площею двадцять гектарів, яка розташована на трасі «Західний Китай – Західна Європа”в населеному пункті Шелек, Республіка Казахстан.

Для більш детального ознайомлення з пропозицією ТВК „Agro Market” необхідно звертатись в управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу облдержадміністрації за такими контактами: тел..: 0352 52 08 65 (контактна особа Мар’яна Палцан); e-mail: internationalrelations.te@gmail.com .

--------------------------------------------------------------------------------

Болгарська компанія „Емтекс Інженіринг” ЕООД, яка в контексті будівництва газового інтерконекторного зв’язку Болгарія – Туреччина,  зацікавлена у налагодженні контактів з виробниками труб і фітингів.  

У разі зацікавленості щодо налагодження співпраці та для отримання додаткової інформації необхідно звертатися за такими контактами: office@emteks.eu, R_Ivanov@emteks.eu, skype: rusi_ivanov, http://www.emteks.eu. Директор компанії Р.Іванов (+359-877-58-99-21).

----------------------------------------------------------------------------------

Про відкриття постійно діючого представництва РГДА у США

 

 Пропозиція польської фірми „BIOS-BUD” Sp z o.o. щодо налагодження співробітництва у сфері використання енергетичної соломи (біомаса), як джерела теплової енергії в Україні.

 З досвіду польської економіки, де надмірне виробництво соломи складає 50% від її річного виробництва, цей показник складає приблизно 16,1 млн. тонн щороку. Проведені дослідження у сфері спалювання сухої соломи довели, що її енергетична ефективність/енергетична цінність від спалювання становить 15 мегаджоулів на 1 кг, а енергетична цінність від спалювання вугілля формується на рівні 25-27 мегаджоулів на 1 кілограм.

У середньому 2 кг. соломи дорівнює приблизно 1 кг. вугілля за енергоємкістю. Солома є джерелом теплової енергії, технологія отримання якої вже добре опрацьована на рівні з котлами для спалювання палива, вугілля, дерева, брикету тощо (технологічна схема додається).

Варто зазначити, що введені в Польщі в експлуатацію (фірмою „BIOS-BUD” Sp z o.o.) котли центрального опалення, які обігріваються солом'яною біомасою, досягають 80% ефективності.

Згідно зі статистичними даними фірми, рівень надмірного виробництва соломи в Україні, яку можна використовувати в енергетиці, складає 32 млн. тонн, що в енергетичному еквіваленті становить 16 млн. тонн кам'яного вугілля. Ці дані доводять, що енергетичне використання соломи може бути стратегічним елементом заміни до цього часу імпортованих джерел енергії. Енергетичне використання надмірного виробництва соломи призвело б до зниження імпорту природного газу на понад 12 млн. м3 газу в рік. Можливе заощадження коштів в масштабах України могло б становити суму - 4 млрд. доларів США в рік.

Додатковими аргументами на користь використання пропонованих технологій є впровадження стратегії регіональної політики та підвищення рентабельності сільського господарства, охорони навколишнього середовища (нульовий баланс вуглекислого газу С02), підвищення рівня працевлаштування та створення нових робочих місць у сільських регіонах тощо.

Окрім цього, впровадження діяльності пов'язаної з виробництвом теплової енергії із соломи, дає можливість використовувати робочу силу, яка зосереджена неподалік від сировинних джерел, що в результаті може сприяти підвищенню рівня життя серед мешканців сільських регіонів.

Прикладом діяльності фірми „BIOS-BUD” Sp z o.o. є солом’яні котельні в Сьостшитові, Студзянках, Бистшици, Лесьцах Люблінського воєводства Республіки Польща, де витрати на отримання теплової енергії (обігрів) у випадку з початковою школою в Сьостшитові знизилися. У порівнянні з дотеперішнім опаленням з використанням кам'яного вугілля витрати зменшилися з 66 тис. злотих в рік до 30 тис. злотих, зі збереженням при цьому робочих місць (використовуючи солому місцевих селян).

Варто наголосити, що заходи, пов'язані з енергетичним використанням соломи, підтримуються коштами, які Європейський Союз виділяє на охорону навколишнього середовища, охорону повітря, а також створення нових професій в рамках програм розвитку.

У ході багаторічних робіт наша фірма здобула досвід і практичні знання щодо діагностики, проектування, впровадження, будівництва, експлуатації, логістики, пов'язаних із процесом енергетичного використання соломи (біомаси). „BIOS-BUD” Sp z o.o. зацікавлена технологічним процесом енергетичного використання соломи на території України.

Ми переконані, що використання запропонованих нами рішень і технологій допоможе змінити енергетичну стратегію України, частково звільняючись від залежності, пов'язаної з імпортом газу.

Наше підприємство пропонує допомогу в системному вирішенні проблем, пов'язаних з енергетичним використанням соломи шляхом навчань та комплексного проектування теплової станції на соломі разом із поставкою машин та пристроїв, з метою впровадження даної технології. Також пропонуємо комплексне навчання представників органів адміністрації в сфері, яка є предметом нашої пропозиції.

З великою повагою до Вас, очікуючи на результативну співпрацю.

Правління: Ришард Целеграт, Леслав Калішевський.

Додатки:

-Технологічна схема.

-Показники енергетичної цінності від спалювання.

-Порівняльна таблиця викидів забрудненого повітря.(1, 2, 3, 4, 5)

Контакти:

BiosBud Sp z о.о.

20-445 Lublin, ul. Zemborzycka 59А

Тел./факс: +48 (81) 744-48-64, моб.: +48 531-969-808

------------------------------------------------------------------------- 

          Однією з форм діяльності Польсько-Української Господарчої Палати є видавництво польсько-українського економічного журналу "еДіалог". У журналі  еДіалог подано інформацію на тему польсько-української співпраці  у сферах економіки, політики, фінансів, права, торгівлі, туризму і культури. Порушуються також питання зі сфери співпраці між країнами – митних врегулювань, податкового права, можливих форм інвестування, тощо.

            Серед абонентів еДіалогу є багато активних суб’єктів польсько-українських господарчих відносин, серед них члени Депутатських Груп з Міжпарламентських Зв'язків Сейму РП і Верховної ради України, представники Міністерства Економіки і Міністерства Закордонних Справ обох країн. Журнал розсилатиметься також:

-                     з польської сторони до: агентств Регіонального Розвитку, Регіональних Центрів Обслуговування Інвестора, регіональних торгово-промислових палат і спілок виробників;

-                     з української сторони до: обласних Державних Адміністрацій і їх відділів з економічних питань, регіональних торгово-промислових палат і спілок виробників, Агентств Регіонального Розвитку.

            Запрошуємо  надіслати фото, статті і пропозиції тем, які могли б бути розміщені у журналі еДіалог.

          Якщо Ви зацікавлені у рекламуванні Вашої діяльності у Польщі і в Україні, запрошуємо до розміщення реклами у нашому журналі. Пропонуємо атракційні ціни і широке коло адресатів.

          Ви можете передати інформацію про можливість безкоштовної підписки особам та інституціям, які можуть бути нею заінтересовані. Особою відповідальною за  реєстрацію і редакцію є Дмитро Шмідт  (dmitrij.schmidt@pol-ukr.com )

           Для реєстрації достатньо зайти на сторінку http://www.pol-ukr.com/edialog/ і вказати свою адресу e-mail. 

-------------------------------------------------------------------------------

 

-----------------------------------------------------------------------------------

У контексті реалізації економічних інтересів України за кордоном, керуючись рішенням колегії МЗС України «Про забезпечення виконання завдань національного плану дій на 2013 р. та оптимізації діяльності у сфері міжнародного економічного співробітництва» від 09.04.2012 р., Посольство України в Республіці Македонія інформує про переваги Республіки Македонія (надалі - РМ) як вигідного торговельного партнера України на Балканах, що визначається:

 - сприятливими умовами здійснення підприємницької діяльності в РМ на основі найнижчих в Європі ставок оподаткування підприємницької діяльності (так званий «10% податковий рай»), наявністю в РМ вільних економічних зон з тривалими податковими канікулами (до 10 років), стабільністю національної валюти протягом більш як 10 років;

 - пільговим режимом українсько-македонської торгівлі, який покращився з набуттям чинності у 2011 році положеньУгоди про вільну торгівлю між Україною та РМ (укладена у 2001 р.), які стосуються використання нульової ставки мита на імпортовану з України промислову продукцію;

 - успішним досвідом діяльності провідних українських підприємств на ринку РМ (ПАТ «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча», ВАТ «Запоріжсталь», Корпорація «Індустріальна спілка Донбасу», ПАТ «Азовсталь» тощо);

 - конкурентоспроможністю української продукції з високою доданою вартістю за параметром «ціна-якість», що підтверджено реалізацією в РМ протягом 2010-2013 рр. значних проектів українських підприємств (постачання 80 міських автобусів – ТОВ «ЛАЗ», проектування 160 км магістрального газопроводу – ПАТ «Укргазпроект», постачання захищеного паперу – ДП «Поліграфічний комбінат «Зоря»);

 - вигідним логістичним розташуванням м. Скоп’є (центр Балканського півострова) як майданчика для просування українських економічних інтересів в регіоні (Український дистрибутивний центр в Скоп’є);

 - режимом вільної торгівлі, який діє між РМ, країнами Європейського Союзу та сусідніми державами (Албанія, Боснія та Герцеговина, Сербія, Хорватія, Чорногорія);

 - постійним фінансуванням міжнародними фінансовими організаціями та донорами великих інфраструктурних проектів (енергетика, газопровідна та транспортна мережа) на Балканах, що може бути цікавим для українських підрядників чи субпідрядників;

 - наявністю у РМ впливових бізнесменів, які здійснюють активне торговельно-економічне співробітництво з Україною і готові лобіювати українські економічні інтереси (Український економічний клуб в РМ);

 - кандидатським статусом РМ на вступ до ЄС.

  Інформація щодо переваг співробітництва з Македонією може бути корисною для експортерів, які зацікавлені у розширенні експорту своєї продукції на Балканах.

  Посольство України в РМ забезпечуватиме активне лобіювання і супровід всіх українських економічних проектів.

  Контактна особа в Посольстві: Кокоть Валерій Олексійович, перший секретар з економічних питань, тел.: +38923178120, електронна пошта економічного відділу: 389tem@gmail.com

------------------------------------------------------------------------------

Торгово-промисловою палатою Італії в Україні розпочато процес відбору компаній, які будуть задіяні в проекті промоції українського підприємництва на ринку Італії.

Проект стосується усіх компаній, які хочуть запропонувати себе як партнерів по виробництву італійським компаніям. Компанії, які будуть відібрані, матимуть змогу брати участь у проекті, метою якого є налагодження довготривалих ділових відносин з закордонними партнерами та організація збуту українських товарів на італійському ринку.

Торгово-промислова палата Італії в Україні надає 50% фінансування на безповоротній основі від загальної суми передбаченої для участі у проекті.

Детальну інформацію можна отримати в м. Київ за тел.: (044) 383-81-81, (094) 928-51-81 та на сайті: www.ccipu.org-info@ccipu.org.

----------------------------------------------------------------------------------

  • Пропозиції німецьких фірм
  1. Компанія «GREAT SELECT Trading Germany» (Sandersbeek 37, 37085 Goettingen, Germany, tel. +49 551 7974 8204, mob. +49 172 541 93 46, fax +49 551 770 17 37, great-select@web.de, контактна особа – Homayoun Azizi) шукає в Україні постачальників деревини, в т.ч. паливної деревини.
  2. Компанія «XEREX InternationalTrading» (F?rstenwall 228, Werk 1, Loft OG 1, 40215 D?sseldorf, Germany, info@xerex.info, mob.: +49 162 214 38 99, tel.: +49 211 220 51 96, fax: +49 211 220 51 97, контактна сосба – Ralph Buschh?ter) висловила готовність надати підтримку українським компаніям у виході на ринок Німеччини у форматах В2В (продаж продукції посередникам та гуртовим покупцям), а також В2С (продаж продукції кінцевим споживачам).
  3. Компанія «G-Care GmbH» (Julius-Hatry-Stra?e 1, 68163 Mannheim, Germany, Tel.: +49 621 4300 9290, Mob: +49 170 333 55 07, dutenhoefner@g-care.de, www.g-care.de), шукає в Україні виробників харчових добавок.
  4. Автотранспортне підприємство «First Class Services» (Karl-Marx-Stra?e 122, 28279 Bremen, tel.: +49 421 836 974 8, fax: +49 421 836 974 9, www.firstclassservices.de, pk@firstclassservices.de, контактна особа – Павло Коган) пропонує послуги з пасажирських перевезень лімузинами під час представницьких заходів та бізнес-зустрічей на території Німеччини.

           ---------------------------------------------------------------------

1. Підприємство «DLA Troop Suppot Europe & Africa» (tel. +49 631 411 5671, fax +49 631 411 5670, heike.neumann.deu@dla.mil, контактна особа – Heike Neumann) зацікавлене у закупівлі мінеральної води та фруктових соків в українських виробників.
2. Фірма„Stern Tek GmbH“ (Gotenstr. 13, 20097 Hamburg, Germany, tel +49 40 530 366 97 77, fax +49 40 530 366 97 99, mob.
 +49 172 70 55 929, контактна особа – Morteza Madahi) шукає виробників залізобетону в Україні.

-----------------------------------------------------------------------------

       Фірма «MTH Befestigungstechnik GmbH» (Weinleite I, 91522 Ansbach, Germany, Tel. +49 981 155 66, Fax +49 981 177 99, info@mth-ansbach.de,
www. mth-ansbach.de, контактна особа – Friedrich Hilterhaus), шукає в Україні виробника штамповано-кованих деталей на замовлення.

 -------------------------------------------------------------------------

Компанія «Johann Hansen GmbH & Co.KG» (An der Friedensburg 20-22, 52511 Geilenkirchen, Germany, Tel. +49 2451 62060, Fax +49 2451 620690, www.hansenrattan.de, office@hansenrattan.de), що займається плетінням виробів з лози (в т.ч. меблів), пропонує співпрацю українським підприємствам, а також повідомляє про можливість залучення українських партнерів до участі у тематичній виставці, що відбудеться 7-11 листопада 2012 р. в Берліні (із можливістю співфінансування).

-------------------------------------------------------------------------

Фірма “Voicevale GmbH” (Friedrich-Ebert-Damm 111c, 22047 Hamburg, Germany, зацікавлена у співпраці з виробниками мюслів, сушених фруктів, горіхів та зернових.

Контактна особа – DanielaGienke),

Tel. +49 40 696 526 42, Fax +49 40 696 526 30, trading@voicevale.de , www.voicevale.de .

-----------------------------------------------------------------------------------

Приватний підприємець Waldemar Zieske (Schubertweg 43, 31737 Rinteln, mob. +49 177 646 83 98, w.p.zieske@teleos-web.de) шукає в Україні постачальників туалетного паперу, паперових рушників, паперових носовичків, тощо.

---------------------------------------------------------------------------- 

Підприємство «E. B?hnke Verwaltung e.K.»(Baukauer Str. 86, 44653 Herne, Germany, Tel.: +49 23 23 98 650, Fax: +49 23 23 98 65 99, info@boehnke-hern.de) реалізує системи аварійного електрозабезпечення для промислових, спортивних та адміністративних об’єктів.

--------------------------------------------------------------------------------

Приватний підприємець Witold Paleta (Marianne-Wolff-Weg 2, 22305 Hamburg, Germany, wito54@gmx.de) шукає в Україні виробників рапсової олії для виготовлення біо-дизелю.

 

 

  • Пропозиції білоруських фірм

          Інвестиційні проекти Столинського районного виконавчого комітету (Брестська область, Республіка Білорусь): - «Промислове освоєння джерела води мінеральної лікувальної»; - «Промислове освоєння родовищ скляних пісків «Городноє» (активне посилання).

--------------------------------------------------------------------
       РУП «Гродненський лікеро-горілчаний завод «Неманофф» зацікавлене у пошуку партнерів з реалізації продукції власного виробництва.
Детальну інформацію про підприємство і продукцію, яка випускається можна знайти на сайті www.grodnovodka.by. Контактні дані підприємства: Республіка Білорусь 230023, м. Гродно, вул. Віленська 22, тел./факс: +375 (152) 74 35 62, e-mail: grodnovodka@yandex.ru .

---------------------------------------------------------------------------------

СТОВ «КосметНавігатор», виробник побутової хімії та косметики, зацікавлене в пошуку партнерів з реалізації продукції власного виробництва.

З асортиментом продукції можна ознайомитись на сайті підприємства http://kosmetnavigator.by. Контактні дані підприємства: Республіка Білорусь, 230003, м. Гродно, Скидельське шоссе, 20, тел./факс: +375 (152) 991307, e-mail: info@kosmetnavigator.by; olga.small@kosmetnavigator.by.

------------------------------------------------------------------------------------

      Білорусько-німецьке спільне підприємство «Фрезениус-Борисов-Диализотехник» (СП «ФреБор») зацікавлене у пошуку партнерів для реалізації продукції власного виробництва – виробів медичного призначення для одноразового застосування, які сертифіковані на відповідність вимогам Європейського Союзу і підтверджені міжнародним сертифікатом СЕ.
З продукцією підприємства можна ознайомитися на сайті http://frebor.by/ .
Контактні дані СП «ФреБор»:
Республіка Білорусь, 222120, м. Борісов, вул. Чапаєва, 64/27, тел.: +375 177 75-35-36, факс: +375 177 75-48-67,
e-mail: irina.muravejko@frebor.by; marketing@frebor.by

-----------------------------------------------------------------------------

       Посольство Республіки Білорусії в Україні направляє перелік інвестиційних пропозицій «Будівництво трьохповерхового  ділового центру в м. Гродно». У разі зацікавленості реалізації даних інвестиційних проектів звертатись за адресою:
м. Київ,  вул. М. Коцюбинського, 3, 01901, тел.+38 (044) 537 52 00, факс: +38 (044) 537 52 13.
e-mail:ukraine@mfa.gov.by   

--------------------------------------------------------------------

Компанія ТОВ«Діодгрупп» має прямий зв'язок з брендовою німецькою компанією OSRAM (виробник діодів) та зацікавлена в реалізації продукції власного виробництва, а також налагодженні зв’язків для створення спільного виробництва.
Контактні дані ТОВ «Діодгрупп»: 246000, Республіка Білорусь, м. Гомель, вул. Достоєвського, 34, тел.:+375 232 732555; +375 29 3682376; +375 29 6633406, e-mail: diodgrupp@gmail.com .

----------------------------------------------------------------------------
          Дочірнє підприємство «Щучинський ремонтний завод» Гродненського унітарного підприємства «Облсільгосптехніка» зацікавлене в реалізації продукції власного виробництва.
Детальну інформацію про підприємство і продукцію, яка виготовляється можна знайти на сайті ДП «Щучинський ремонтний завод» ГУП «Облсільгосптехніка» www.remzavod.by.
Контактні реквізити підприємства: Республіка Білорусь, 231552, Гродненська область, Щучинський район, а.г. Рожанка, вул. Советская 52А, тел./факс +375 336 541272, +375 296 306198.  

--------------------------------------------------------------------

ТОВ«Ладинвест», яке виготовляє батончики-мюслі “CorneX” зацікавлене в реалізації продукції власного виробництва.
Контактні дані підприємства: Республіка Білорусь, 220038 м. Мінськ, вул. Долгодробская, 17-6

тел.+375 (17)299 90 04.

e-mail: info@millidilli.com
          -------------------------------------------------------------------------------------

             Компанія Белабеддінг, яка є представником німецької компанії Fey&Co, виробляє матраси у Білорусії за німецькою технологією, на німецькому обладнанні та з європейської сировини, за цінами значно нижчими європейських.
Компанія Белабеддінг зацікавлена у реалізації продукції власного виробництва.
Контактні дані компанії ІТОВ «Белабеддінг»: 231741 Республіка Білорусь, Гродненська обл., Гродненський р-н, с.Нова Гожа, тел./факс: +375 152 937 700, факс: +375 152 937 442 тел.моб.:+375-445512917, тел.роб.:+375-152965102 (менеджер з продаж Самойленко Андрій) e-mail:info@belabedding.by, www.belabedding.by.
----------------------------------------------------------------------------- 

         ТОВ «Науково-виробнича компанія «Навігатор» зацікавлена у пошуку партнерів для реалізації продукції власного виробництва – побутової хімії та автокосметики.

З продукцією підприємства можна ознайомитися на сайті http://www.rapin.by.

Контактні дані ТОВ «Науково-виробнича компанія «Навігатор»:

230003 Республіка Білорусь, м. Гродно, Скидельське шоссе, 20,

тел.: +375 152 99 12 75, факс: +375 152 99 12 69, e-mail: rapin@bk.ru.

           --------------------------------------------------------------------------

УП «Біллісекспорт» зацікавлене у пошуку потенційних покупців на наступні види продукції: сіянці, садженці (сосна, ялина); насіння (сосна, ялина); ягоди (журавлина, чорниця, голубіка ); садженці голубіки.
У випадку зацікавленості звертатися в УП «Біллісекспорт»:
220073 Республіка Білорусь, м. Мінськ, вул.Скриганова, 6
тел.: (+375 17) 259-17-62 (відділ ЗЕС, Бородько Анна)
e-mail: lesexport@solo.by; www.bellesexport.by

--------------------------------------------------------------------------

КУП «Мінськхлібпром» - підприємство хлібопекарської галузі, здійснює поставки продукції у Російську Федерацію, Вірменію, Молдову, Німеччину, США та зацікавлене у пошуку потенційних клієнтів в інших зарубіжних країнах.

Контактні реквізити КУП «Мінськхлібпром»:

Республіка Білорусь, 220004, Мінськ, вул. Вітебська, 17

тел./факс (+375 17) 203-27-18, 203-10-61

e-mail: anifer@minskhleb.by; export@minskhleb.by

тел./факс +37517 2032704 (Лашкевич Василь Володимирович, начальник відділу ЗЕД; ved@minskhleb.by); www.minskhleb.by.

---------------------------------------------------------------------------

Лепельський районний виконавчий комітет Вітебської області Республіки Білорусь пропонує участь у реалізації інвестиційних проектів:

1.      «Виробництво бутилювання прісної підземної води». Ціль проекту – відкриття цеху з розливу бутильованої води.

2.      «Готель на 40 місць у м.Лепель». Ціль проекту – нове будівництво.

3.      «Переробка відпрацьованих коліс». Ціль проекту – відкриття виробництва з переробки відпрацьованих коліс.

4.      «Продаж невикористаних об’єктів ВАТ «Лепельський ремонтно-механічний завод». Ціль проекту – продаж об’єктів і майна, які розташовані на території підприємства і не використовуються та знаходяться на балансі ВАТ «Лепельський ремонтно-механічний завод».

Контактні реквізити: 211174 Республіка Білорусь,

Вітебська обл., м. Лепель, вул. Ленінська, 6,

тел./факс (+375 02132) 4-13-47.

---------------------------------------------------------------------

В управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності облдержадміністрації надійшли інвестиційні пропозиції ВАТ «БобруйськАТЕП», ВАТ «Борисівський авторемонтний завод», ВАТ «Мінськгрузавтотранс».

У випадку зацікавленості телефонуйте: (0352) 52 24 11,  контактна особа: Улицька Наталія.

---------------------------------------------------------------------

ТОВ«Франдеса» – основний виробник засобів захисту рослин у Республіці Білорусь, офіційним ексклюзивним представником якого на території України є ТОВ «Річ Харвест».

Компанія зацікавлена у співробітництві з реалізації продукції власного виробництва. Детальну інформацію про продукцію, яка виготовляється, можна знайти на сайті: www.richharvest.com.ua. Головний офіс компанії «Річ Харвест»: м. Київ, вул. Гоголівська 22/24, офіс 1106, тел./факс:+38 (044) 486-58-89, моб. (097) 120-14-20, e-mail: office@richharvest.com.ua.    

---------------------------------------------------------------------------------------

Компанія «Ліменс» є білоруським розробником і виробником миючих агрегатів високого тиску на базі європейських та вітчизняних комплектуючих. Компанія зацікавлена у пошуку партнерів з реалізації продукції власного виробництва. Більш детальну інформацію про підприємство і продукцію, яка випускається можна знайти на сайті www.limens.by.

Контактні дані компанії «Ліменс»: 220099, Республіка Білорусь, м. Мінськ, вул. Казінца, 8 «А». Тел.: +375 17 279 71 97, факс: +375 17 212 31 03, e-mail: info@limens.by.  Контактна особа: Лаліашвілі Зураб Емзарович.

          Тел.: +375 17 278 86 05, моб.тел.: +375 029 926 66 35.

-----------------------------------------------------------------------

Лідський район – це сучасний інвестиційний регіон, який динамічно розвивається і є привабливим для бізнесу та вкладень. Основа економіки району – потужний промисловий комплекс, який охоплює 10 галузей, всього 33 великих підприємства.

Детальніша інформація про промисловий комплекс Лідського району знаходиться на сайті райвиконкому: htpp://www.lida.by/lidaregion/39/39/doc/3447.html.

Контактні реквізити управління економіки Лідського райвиконкому:

Тел. +375 (154) 53 40 10 (12), тел./факс: +375 (154) 52 86 35, e-mail: office@mail.lida.by.

ВАТ «Лідська меблева фабрика» зацікавлена в пошуку торгових партнерів з реалізації продукції власного виробництва в Україні. ВАТ «Лідська меблева фабрика» - виробник меблів з масиву берези і сосни виготовляє широкий асортимент корпусних, офісних меблів та меблів для агротуристичного напрямку.

Детальніша інформація про продукцію, яка виготовляється знаходиться на сайті підприємства: www.lidamebel.by. Контактні дані підприємства: Республіка Білорусь, 231300, Гродненська обл., м. Ліда, вул. Мопрівська, 4. Тел.: +375 (0154) 52-86-78, тел./факс +375 (0154) 52-86-88. E-mail: market_lidamebel@mail.lida.by.

-------------------------------------------------------------------

ВАТ «Мінський комбінат силікатних виробів» зацікавлене у пошуку торговельних партнерів з реалізації продукції власного виробництва в Україні.

Підприємство є одним з найбільших багатопрофільних виробників будівельних матеріалів у Республіці Білорусь. В асортименті продукції, яка виготовляється – біля 100 різних найменувань виробів, які відповідають всім вимогам сучасного будівництва. На підприємстві впроваджена Система Менеджменту якості ISO 9001:2008. Висока якість продукції підтверджується результатами суспільних і професійних конкурсів «Найкраща продукція року» та «Найкращий будівельний продукт року».

Вся інформація про підприємство, продукцію, яка виготовляється та прайс-лист знаходяться на сайті: www.mksi.by.  

------------------------------------------------------------------

Перелік інвестиційних проектів Міністерства архітектури та будівництва Республіки Білорусь, тут.

------------------------------------------------------------------------

Інвестиційна пропозиція РУП ««Гомельський завод торгового машинобудування» «Організація виробництва котлів для приготування їжі по об’єму 60, 100, 150, 250 літрів», тут.

--------------------------------------------------------------------------

Посольство Республіки Білорусь в Україні надає перелік білоруських підприємств,  сертифікованих системою менеджменту якості, відповідно до вимог СТБ ISO 9001 (ISO 9001), СТБ 1470, СТБ 18001. (Додаток ).

-------------------------------------------------------------------------

Комерційні пропозиціі білоруських  підприємств щодо співробітництва з українськими партнерами.

 

  • Пропозиції іноземних компаній

                Словенські компанії, зацікавлені у співпраці з українськими партнерами:
VARIS
 TOP. Виробництво та монтаж обладнання для скейт парків, спортивних майданчиків. Контактні реквізити: тел.: +386 2 5776 500; www.varis-lendava.si ; top@varis-lendava.si .
DUOL. Спортивний інжиніринг, спортивні споруди та покриття. Контактні реквізити: E-mail: dusan.olaj@duol.si ; www.duol.ru, www.duol.eu, www.duol.si .

-----------------------------------------------------------------------------

            Польська Торгово-промислова палата імпортерів, експортерів і кооперації шукає можливості експорту продукції польських підприємств харчової промисловості на український ринок – зацікавлених українських імпортерів таких товарів: молочні продукти: молоко, йогурти, кефіри, сметана, вершкове масло, сири, блакитні сири, сири 100%-ї жирності, десертні сир, тверді сири (жовтий сир), сир типу фета, смажений сир; продукти з козиного молока: козяче молоко в порошку, козяче молоко стерилізоване, йогурти козячі, тверді сири козячі, козячий сир типу фета, зефір; кава смажена, кава боби, розчинна кава; чаї та чаї в пакетиках: чорний, білий, червоний, трав'яний, фруктовий; Instant какао і шоколад; сублімаційні сушені продукти: ліофілізовані фрукти, овочі, спеції, риба і гриби, фрукти і овочі сухої заморозки, висушені розпиленням порошку плодів; м'ясо та м'ясні продукти: ковбаси та шинки; хлібобулочні вироби: рисові коржі, кукурудзяні коржі, товсті рисові коржі, біо- і хрусткий хлібець, тонкі і середні тістечка, ароматизовані тістечка; цукерки: ірис, карамель, жорстка карамель, льодяники, цукор - сливи, желе продукти. Контактні реквізити: POLSKA IZBA GOSPODARCZA IMPORTEROW, EKSPORTEROW I KOOPERACJI, ul. Sw. Marcin, 80/82, 61-809, Poznan,

tel.: 061 8542190, fax: 061 8517828, www.pcc.org.pl . President of the Board Henryk Judkowiak. Cluster’s Coordinator Andrzej Lyko.

      ---------------------------------------------------------------------------------

У рамках сприяння експорту українських продуктів харчування до ОАЕ Посольство України 

в Об’єднаних Арабських Еміратах інформує про можливість започаткування співробітництва зацікавлених 

українських компаній з однією з найбільших роздрібних продовольчих мереж емірату Абу Дабі – «Abu Dhabi Co-operative Society» (P.O. Box 833, Abu Dhabi, UAE, tel. + 97126440808, f. +97126440606, www.adcoops.com). Для цього необхідно підготувати та направити на адресу зазначеної компанії (E-mail:  samuel.v@adcoops.com) конкретні пропозиції із зазначенням ціни і специфікації продукції, а їх копії – на адресу Посольства України (E-mail: tem@embukr.ae).

Певну зацікавленість для ОАЕ можуть становити групи товарів: молочні та кондитерські вироби, соняшникова олія, консервовані фрукти та овочі, мука та вироби з неї тощо. Якщо для еміратської сторони пропозиції будуть прийнятними, до «Abu Dhabi Co-operative Society» необхідно направити зразки продуктів харчування (до 5 шт. або кг) для проведення аналізів та випробувань в уповноважених державних установах ОАЕ. При прийнятті позитивного рішення щодо налагодження співпраці передбачається проведення переговорів для визначення обсягів, умов постачання, оплати та підписання контрактів. 

Копії пропозицій, які будуть надходити до Посольства України, передбачається надіслати іншим спеціалізованим еміратським компаніям.

     ---------------------------------------------------------------------------------

     Список великопольських підприємств, передбачених до приватизації, тут.

     -------------------------------------------------------------------------------

 

Кіровоградська  обласна державна адміністрація з метою поглиблення, зміцнення і розширення економічного та науково – технічного співробітництва звертається  до Вас з наступною пропозицією.

 В Кіровоградській області знаходиться ТОВ «Завод підйомно-транспортного обладнання «Віра – Сервіс Інтермаш», яке володіє великими потенційними можливостями  з виготовлення підйомно – транспортної  техніки – мостових  та козлових  електричних кранів вантажопідйомністю від 1 до 100 тонн.

Завод зацікавлений у розширенні ділових зв’язків з бізнес–колами Тернопільської області.

Детальний перелік продукції заводу розміщений на сайті підприємства: www.zavod–pto.com.ua.

----------------------------------------------------------------------------

            Інформаційний бюлетень №5 Спілки підприємців малих, середніх приватизованих підприємств України з комерційними пропозиціями іноземних суб"єктів господарювання
http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg 

http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/136422.htm  

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/strateg_b.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/program_b2017.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg