Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну / Економіка регіону / Зовнішньоекономічна діяльність

Форуми, виставки, ярмарки


Інформація щодо найбільш рейтингових міжнародних виставково-ярмаркових заходів у 2017 році

Міжнародні виставки – ярмарки в Грецькій Республіці у 2017 році

---------------------------------------------------------------------------

           За інформацією Українського торгового представництва в Китайській Народній Республіці китайська компанія Jinnoc Int’l Expo Co. Ltd. має намір організувати 13 щорічних виставок у Китаї у 2017 році.

Детальніше про компанію можна дізнатись за наступним посиланням: http://www.jinnoc.com/en/. Участь у виставках може бути, як індивідуальна, так і колективна.

            З питань участі та отримання додаткової інформації просимо звертатись до спеціаліста з проектного менеджменту (пані Lily Zhao) за допомогою електронної адреси: lily.zhao@jinnoc.com.

--------------------------------------------------------------------------

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 р. №917-р „Про участь України в Міжнародній спеціалізованій виставці „Експо- 2017” проводиться робота з підготовки до проведення вказаної виставки.

У разі зацікавленості щодо участі в роботі Національного стенду України на Міжнародній спеціалізованій виставці „Експо-2017” необхідно зв’язатися з представниками Торгово-промислової палати України за такими контактами: тел.: (044) 568-57-53, електронна пошта: enb-expo@ucci.org.ua.

--------------------------------------------------------------------------

Згідно інформації Міністерства закордонних справ України, у м. Сараєво, Боснія і Герцеговина, 22-23 травня 2017 року заплановано проведення Восьмої міжнародної інвестиційної конференції “Сараєво Бізнес-форум 2017”. Це щорічний захід, що проводиться з 2010 року і позиціонується, як один з найважливіших інвестиційних форумів в Південно-Східній Європі.

Конференція покликана налагодити зв’язки між інституційними, приватними інвесторами усього світу та бізнесменами, власниками проектів з Боснії та Герцеговини, Албанії, Хорватії, Македонії, Чорногорії, Сербії та Словенії. Подія являє собою бізнес-платформу для освоєння інвестиційних можливостей Південно-Східної Європи, з метою сприяння економічного розвитку регіону. На цьогорічному заході будуть представлені проекти в таких галузях, як: сільське господарство, енергетика, освіта, фінанси, інфраструктура, будівництво, туризм та ін.

Докладніша інформація про даний захід міститься за посиланням http://saraievobusinessforum.com.

---------------------------------------------------------------

З 25 по 26 квітня 2017 р. у м. Відень (Республіка Австрія) вчетверте пройдуть міжнародні дні інформаційних технологій „The 4th International B2B Software Days – The Future of Digital Business”. Захід організовано Федеральною палатою економіки Австрії спільно з Віденською бізнес агенцією, Австрійською економічною службою та Австрійським дослідницьким агентством розвитку.

В рамках зазначеного форуму Ukrainian IT Platform організовує розміщення українського виставочного стенду. Реєстрація та участь у заході є безкоштовною. Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням http://itp-ua.com.

Контактна особа: Рибченко Артем Сергійович, радник Посольства України в Республіці Австрія (artem.rybchenko@mfa.gov.ua).

--------------------------------------------------------------

За інформацією Торгово-промислової палати України з 27 по 30 квітня 2017 року заплановано проведення бізнес-місії українських підприємств до Республіки Албанія в рамках заходу „Дні України в Албанії”. 28 квітня 2017 р. відбудеться Українсько-Албанський економічний форум за участю представників уряду  та бізнес-кіл Албанії.

Албанські бізнесмени зацікавлені в прямих контактах з українськими виробниками соняшникової олії, борошна, зерна, цибулі, волоських горіхів та інших продуктів харчової переробки. Крім того є зацікавленість в імпорті української сільськогосподарської техніки та машинобудівної продукції.

Контактна особа в ТПП України: Катерина Чумакова, тел.: 099-073-26-41, електронна пошта: katerina.chumakova@gmail.com.  

--------------------------------------------------------------

З 30 травня по 2 червня 2017 року в м. Ташкент (Республіка Узбекистан) відбудеться XІІ Міжнародна спеціалізована виставка-ярмарок сучасного сільськогосподарського обладнання і технологій „Uzbekistan Agrotech Expo- 2017”.

Виставка включатиме в себе тематичні напрямки: перероблення плодоовочевої продукції, молока, м’яса і риби; ветеринарія; виготовлення хлібобулочних виробів; етикетка, поліграфія, упаковка; захист рослин; бджільництво тощо, за якими проводитимуться семінари.

Більш детальну інформацію можна отримати на веб-сайті виставки: http://agrominitech.mfer.uz або за електронною поштою: uzexpocentre@gmail.cominfo@uzexpocentre.uz, minitech@uzexpocentre.uz .

Інформація щодо умов участі та зразок заявки.

--------------------------------------------------------------

З 22 по 24 червня 2017 року в м. Сеул, Республіка Корея, проходитиме виставка імпортованих товарівImport Goods Fair 2017”.

Корейська асоціація імпортерів (КОІМА) готова надати українській стороні на безоплатній основі стенд розміром 9 кв.м (3х3м) для презентації на зазначеній виставці можливостей українських виробників, що мають потенціал для експорту своїх товарів на корейський ринок. За потреби плата стягуватиметься лише за доступ до електроенергії, телефонної комунікації та Інтернету. Більш детальна інформація про подію доступна за посиланням www.igf.co.kr.

  Контакти посольства: 21, Ітевон-ро 45 гіл, Йонгсан-гу, м. Сеул, 140-893, Республіка Корея; тел.: (82-2) 7905696; факс: (82-2) 7905697;  Е-mail: emb_kr@mfa.gov.ua; web-site: http://www.korea.mfa.gov.ua.

--------------------------------------------------------------------------

          З 18 по 22 серпня 2017 р. у м. Ізмір (Турецька Республіка) відбудеться   86-й Міжнародний Ізмірський ярмарок. На ярмарці презентуватиметься широкий ряд продуктів і послуг. Головною темою в цьому році визначений енергетичний сектор. Подія дає унікальні можливості створити синергетичну основу для представлення галузі енергетики з усього світу. Крім того, планується проведення зустрічей науковців, представників державної влади та приватного сектору.

Контактна особа від організаторів – Онур Арикан (Onur ARIKAN), тел.: +90 (232) 497-12-27, факс: +90 (232) 497-12-38, моб. тел.: +90 (533) 144-99-07, e-mail: onur.arikan@izmirfair.com.tr, ief@izmirfair.com.tr.

--------------------------------------------------------------------------

14 – 15  листопада 2017 року в м. Абу Дабі (Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) відбудеться виставка продуктів агропромислового комплексу „Agriscape”, яка є закритим заходом. Учасники, після затвердження їх кандидатур організаторами, отримують персоналізовані запрошення.

На виставці планують зібрати керівництво найбільш впливових компаній та авторитетних експертів агропромислової галузі з 30 країн світу, зокрема 40 компаній та 300 покупців, які матимуть можливість провести прямі переговори. Відвідувачів буде відібрано за принципом 100 осіб – представників ОАЕ, 100 осіб – представників країн-членів Ради співробітництва арабських держав Перської затоки та 100 осіб – представників інших країн світу.

Організатором виступає Альянс за безпеку харчових продуктів (м. Абу Дабі), до складу якого входять усі місцеві компанії, які здійснюють інвестування у агропромисловий комплекс закордоном.

Стратегічним партнером є Центр безпеки харчових продуктів   (м. Абу Дабі), що здійснює нагляд за усіма іноземними інвестиціями в агропромисловому секторі ОАЕ.

Складовими елементами виставки будуть:

1. Виставкова зона (кількість стендів обмежена 40 об’єктами, які будуть розділені за принципом „перший прийшов – перший отримав”).

2. 45-хвилинні семінари, під час яких учасники матимуть змогу презентувати свій інвестиційний потенціал.

3. Двосторонні зустрічі.

4. Гала-вечеря.

У разі прийняття рішення про участь необхідно звертатись до Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах: P.O.Box: 35572 – Abu Dhabi – U.A.E.; тел.: (971 2) 6327586; факс: (971 2) 6327506; e-mail: emb_ae@mfa.gov.ua,  веб-сайт: http://uae.mfa.gov.ua.

          --------------------------------------------------------------------------

         12-14 травня 2017 року в м. Порт-Луї Урядом Республіки Маврикій буде проводитись Міжнародний ярмарок інновацій та технологій малих і середніх підприємств. Додаткову інформацію про захід можна отримати на сайті: www.internationalfair.mu.

--------------------------------------------------------------------------

За інформацією Посольства України в Республіці Куба у період з 18 по 20 травня 2017 року у м. Санто Домінго, Домініканська Республіка, заплановано проведення VI Міжнародної аграрно-продовольчої виставки        Agroalimentaria 2017. Місце проведення події: готель Renaissance Jaragua,         м. Санто Домінго.

Виставка позиціонується як провідна у Карибському регіоні, що об’єднує національних та іноземних виробників та експортерів у сферах продуктів харчування, тютюнових виробів та напоїв.

Серед продуктів, які будуть демонструватись на виставці:

- тропічні фрукти: банани, кокоси, ананаси, авокадо, лимони, манго,  какао, ганабана, гуаява, маракуйя, тамаринд та ін;

- cвіжі овочі: солодкий перець, гострий перець, баклажан, томат, східні овочі;

- ароматичні трави;

- пряності та приправи;

- продукти переробки: рідкі приправи, консерви, шоколад, мед;

- кава (зелена, гранульована та молота);

- тютюн: листя тютюну (необроблене та оброблене);

- ром, пиво.

Інформацію про захід та умови участі в ньому можна отримати на сайті виставки http://www.agroalimentaria.com.do.

З будь-яких інших питань, а також для отримання додаткової інформації слід звертатися до Домініканської Ради агробізнесу (JAD) http://www.jad.org.do, Міжнародного офісу Центру експорту та інвестицій Домініканскої Республіки СЕІ-RD http://www.cei-rd.gob.do, Виставкової агенції CARIFEX http://www.carifex.com.do.

Загальна інформація про виставку (ісп./англ. мовою).

Бланк заявки на участь у виставці (англ. мовою).

---------------------------------------------------------------------------

 

17-19 травня 2017 р. в НВК „Узекспоцентр” у м. Ташкент (Республіка Узбекистан) відбудеться 21 Міжнародна Виставка і Конференція „Нафта і Газ Узбекистану – OGU 2017”. Зазначений захід щорічно проводиться за безпосередньої участі і підтримки нафтогазової індустрії Узбекистану – Національної Холдингової Компанії „Узбекнафтогаз”.

Участь в OGU представників українських компаній надасть можливість не тільки представити можливості експорту вітчизняного обладнання та технологій, а й сприятиме утвердженню на ринку Узбекистану вітчизняних виробників, дозволить досягти конкретних домовленостей щодо експорту продукції, забезпечить рекламну компанію за допомогою мас-медіа.

У рамках заходу також відбудеться щорічна нафтогазова конференція на тему: „Нафтогазовий сектор Узбекистану: технології, інвестиції і розвиток”. Детальніша інформація розміщена на сайті: http://oilgas.uz/.

З питань участі у заходах, а також з метою отримання додаткової інформації необхідно звертатися до контактних осіб організатора заходів – Міжнародної виставкової компанії „ITE Uzbekistan”.
Тел.: (+998 71) 205-18-18, e-mail: lola_z@ite-uzbekistan.uz або sevara_polatjonova@ite-uzbekistan.uz

Посольство України в Республіці Узбекистан готове надати сприяння учасникам у межах своєї компетенції.

-----------------------------------------------------------------------------

У період з 8 - 11 травня 2017 р. у м. Доха (Катар) в рамках діяльності Ради експортерів та інвесторів при МЗС України відбудеться 14 міжнародна будівельна виставка „Project Qatar- 2017”. Згаданий захід вважається найбільшим у Катарі у галузі будівництва, в якому беруть участь сотні регіональних і міжнародних будівельних компаній.

В рамках „Project Qatar” традиційно проходить також Міжнародна виставка „Qatar StoneTech”, на якій будуть представлені виробники та постачальники будівельного каменю, граніту, мармуру, кераміки, а також Міжнародна виставка продукції важкого машинобудування „Heavy Max - 2016”, в якій беруть участь провідні світові виробники важкого устаткування, транспортних засобів, машин і кранів для потреб великих будівельних проектів.

З питань участі у виставці, а також з метою отримання додаткової інформації необхідно звертатися до контактних осіб організатора: тел.: +961(5) 959111, e-mail: Vanessa.AbouJaoudeh@ifpexpo.com, website: www.ifpgroup.net.

-----------------------------------------------------------------------------

У вересні 2017 року в Китайській Народній Республіці відбудеться Міжнародна виставка інвестицій та торгівлі CIFIT 2017.

У разі зацікавленості щодо участі у зазначеному заході, ознайомитись з його презентацією можна за посиланням: http://www.ex.ua/258574622625 .

 -------------------------------------------------------------------------

На сайті Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України (www.rei.mfa.gov.ua) на періодичній основі розміщується інформація щодо проведення міжнародних виставок та ярмарків, зокрема з можливими спеціальними пропозиціями для українських учасників. Зокрема, можна ознайомитись з інформацією про заходи у:

- Йорданії (VII Йорданська міжнародна виставка „Petrochemical, Plastic, Packaging and Printing Sectors”, 10-13 квітня 2017 року, м. Амман) тощо.

      --------------------------------------------------      
http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg 

http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/136422.htm  

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/strateg_b.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/program_b2017.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg