Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну / Економіка регіону / Зовнішньоекономічна діяльність

Форуми, виставки, ярмарки


Інформація щодо найбільш рейтингових міжнародних виставково-ярмаркових заходів у 2017 році

Міжнародні виставки – ярмарки в Грецькій Республіці у 2017 році

---------------------------------------------------------------------------

           За інформацією Українського торгового представництва в Китайській Народній Республіці китайська компанія Jinnoc Int’l Expo Co. Ltd. має намір організувати 13 щорічних виставок у Китаї у 2017 році.

Детальніше про компанію можна дізнатись за наступним посиланням: http://www.jinnoc.com/en/. Участь у виставках може бути, як індивідуальна, так і колективна.

            З питань участі та отримання додаткової інформації просимо звертатись до спеціаліста з проектного менеджменту (пані Lily Zhao) за допомогою електронної адреси: lily.zhao@jinnoc.com.

--------------------------------------------------------------------------

           12-14 травня 2017 року в м. Порт-Луї Урядом Республіки Маврикій буде проводитись Міжнародний ярмарок інновацій та технологій малих і середніх підприємств. Додаткову інформацію про захід можна отримати на сайті: www.internationalfair.mu.

--------------------------------------------------------------------------

За інформацією Посольства України в Республіці Куба у період з 18 по 20 травня 2017 року у м. Санто Домінго, Домініканська Республіка, заплановано проведення VI Міжнародної аграрно-продовольчої виставки        Agroalimentaria 2017. Місце проведення події: готель Renaissance Jaragua,         м. Санто Домінго.

Виставка позиціонується як провідна у Карибському регіоні, що об’єднує національних та іноземних виробників та експортерів у сферах продуктів харчування, тютюнових виробів та напоїв.

Серед продуктів, які будуть демонструватись на виставці:

- тропічні фрукти: банани, кокоси, ананаси, авокадо, лимони, манго,  какао, ганабана, гуаява, маракуйя, тамаринд та ін;

- cвіжі овочі: солодкий перець, гострий перець, баклажан, томат, східні овочі;

- ароматичні трави;

- пряності та приправи;

- продукти переробки: рідкі приправи, консерви, шоколад, мед;

- кава (зелена, гранульована та молота);

- тютюн: листя тютюну (необроблене та оброблене);

- ром, пиво.

Інформацію про захід та умови участі в ньому можна отримати на сайті виставки http://www.agroalimentaria.com.do.

З будь-яких інших питань, а також для отримання додаткової інформації слід звертатися до Домініканської Ради агробізнесу (JAD) http://www.jad.org.do, Міжнародного офісу Центру експорту та інвестицій Домініканскої Республіки СЕІ-RD http://www.cei-rd.gob.do, Виставкової агенції CARIFEX http://www.carifex.com.do.

Загальна інформація про виставку (ісп./англ. мовою).

Бланк заявки на участь у виставці (англ. мовою).

---------------------------------------------------------------------------

З 06 по 09 квітня 2017 року у м. Кишинів, Республіка Молдова, заплановано проведення 22-ї міжнародної туристичної виставкиTourism. Leisure. Hotels”, яка присвячена новітнім тенденціям туристичної галузі.

Організаторами зазначеної виставки є Агенство з туризму Республіки Молдова та Міжнародний виставковий центр „Moldexpo”. У виставці візьмуть участь профільні державні органи, представництва міжнародних організацій, професійні асоціації, SPA-курорти і туристичні комплекси, авіакомпанії, транспортні і страхові компанії, організатори конференцій і конгресів, розробники спеціалізованого програмного забезпечення і систем бронювання, компанії, які займаються навчанням у сфері туризму, культури і відпочинку та спеціалізовані видання.

Для отримання більш детальної інформації стосовно участі у відповідній виставці потрібно зв’язатися з організатором: МВЦ „Moldexpo”, контактна особа – Світлана Гелан; тел.: +373 22 810 410, 373 69 328 257; e-mail: ghelan@moldexpo.md.

--------------------------------------------------------------------------

Офіс з просування експорту запрошує вітчизняні підприємства до участі в Українській торговій місії до Швеції, яка відбудеться 20-22 березня 2017 р. у Стокгольмі.

Шведська сторона чекає на українських виробників:

- їжі та напоїв;

- меблів та деревообробки;

- легкої промисловості.

У програмі: конференція „Можливості для українських компаній на шведському ринку”, зустрічі у форматі B2B, неформальні нетворкінгові заходи,  візити на підприємства.

Реєстрація відкрита до 17 лютого за посиланням: goo.gl/DvRqyE.

-----------------------------------------------------------------------------

17-19 травня 2017 р. в НВК „Узекспоцентр” у м. Ташкент (Республіка Узбекистан) відбудеться 21 Міжнародна Виставка і Конференція „Нафта і Газ Узбекистану – OGU 2017”. Зазначений захід щорічно проводиться за безпосередньої участі і підтримки нафтогазової індустрії Узбекистану – Національної Холдингової Компанії „Узбекнафтогаз”.

Участь в OGU представників українських компаній надасть можливість не тільки представити можливості експорту вітчизняного обладнання та технологій, а й сприятиме утвердженню на ринку Узбекистану вітчизняних виробників, дозволить досягти конкретних домовленостей щодо експорту продукції, забезпечить рекламну компанію за допомогою мас-медіа.

У рамках заходу також відбудеться щорічна нафтогазова конференція на тему: „Нафтогазовий сектор Узбекистану: технології, інвестиції і розвиток”. Детальніша інформація розміщена на сайті: http://oilgas.uz/.

З питань участі у заходах, а також з метою отримання додаткової інформації необхідно звертатися до контактних осіб організатора заходів – Міжнародної виставкової компанії „ITE Uzbekistan”.
Тел.: (+998 71) 205-18-18, e-mail: lola_z@ite-uzbekistan.uz або sevara_polatjonova@ite-uzbekistan.uz

Посольство України в Республіці Узбекистан готове надати сприяння учасникам у межах своєї компетенції.

-----------------------------------------------------------------------------

У період з 8 - 11 травня 2017 р. у м. Доха (Катар) в рамках діяльності Ради експортерів та інвесторів при МЗС України відбудеться 14 міжнародна будівельна виставка „Project Qatar- 2017”. Згаданий захід вважається найбільшим у Катарі у галузі будівництва, в якому беруть участь сотні регіональних і міжнародних будівельних компаній.

В рамках „Project Qatar” традиційно проходить також Міжнародна виставка „Qatar StoneTech”, на якій будуть представлені виробники та постачальники будівельного каменю, граніту, мармуру, кераміки, а також Міжнародна виставка продукції важкого машинобудування „Heavy Max - 2016”, в якій беруть участь провідні світові виробники важкого устаткування, транспортних засобів, машин і кранів для потреб великих будівельних проектів.

З питань участі у виставці, а також з метою отримання додаткової інформації необхідно звертатися до контактних осіб організатора: тел.: +961(5) 959111, e-mail: Vanessa.AbouJaoudeh@ifpexpo.com, website: www.ifpgroup.net.

-------------------------------------------------------------------------------

З 14 по 17 березня 2017 року в м. Канни (Французька Республіка) відбудеться міжнародний форум МІРІМ у сфері різних секторів нерухомості.

МІРІМ – авторитетний та презентабельний інвестиційний експозиційний форум у Європі, метою якого є обмін досвідом, підписання угод та налагодження співробітництва. Україна буде представлена загальним стендом на площі 34м2, яка включає виставковий павільйон і зону для ведення переговорів та зустрічей.

До участі у заході запрошуються представники влади, бізнесу з метою залучення іноземних інвестицій та реалізації інфраструктурні проектів.

Заяви щодо участі приймаються до 20 грудня 2016 року на електронні адреси: a_nestulia@ureclub.com, o_solovei@ureclub.com. Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 066-8540040, 067-6567681.

-----------------------------------------------------------------------------

29-31 березня 2017 р. у м. Ташкент (Республіка Узбекистан) відбудеться XVII Міжнародна виставка „WorldFood Uzbekistan 2017”.

Українські представники харчової промисловості, виробники хлібопекарного та кондитерського виробництва, харчового машинобудування мають можливість взяти участь у секції виставки „Bakery Uzbekistan - „Хлібопекарське і кондитерське виробництво”, яка відбудеться в рамках Міжнародної виставки „WorldFood Uzbekistan 2017”.

У 2016 році „WorldFood Uzbekistan 2016” презентувала 162 компанії з 28 країн, серед яких Україна, Німеччина, Китай, Болгарія, Словаччина, Білорусія, США, Польща та ін.

Отримати додаткову інформацію, а також зареєструватися на участь у виставці можна на сайті: www.ite-uzbekisan.uz.

Посольство України в Республіці Узбекистан готове надати сприяння учасникам у межах своєї компетенції.

-----------------------------------------------------------------------------------

У вересні 2017 року в Китайській Народній Республіці відбудеться Міжнародна виставка інвестицій та торгівлі CIFIT 2017.

У разі зацікавленості щодо участі у зазначеному заході, ознайомитись з його презентацією можна за посиланням: http://www.ex.ua/258574622625 .

 -------------------------------------------------------------------------

На сайті Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України (www.rei.mfa.gov.ua) на періодичній основі розміщується інформація щодо проведення міжнародних виставок та ярмарків, зокрема з можливими спеціальними пропозиціями для українських учасників. Зокрема, можна ознайомитись з інформацією про заходи у:

- Йорданії (VII Йорданська міжнародна виставка „Petrochemical, Plastic, Packaging and Printing Sectors”, 10-13 квітня 2017 року, м. Амман) тощо.

      --------------------------------------------------      
 
 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/strateg_b.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/program_b2017.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kopalyny.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg