Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну / Економіка регіону / Зовнішньоекономічна діяльність

Форуми, виставки, ярмарки


Інформація щодо найбільш рейтингових міжнародних виставково-ярмаркових заходів у 2017 році

Міжнародні виставки – ярмарки в Грецькій Республіці у 2017 році

---------------------------------------------------------------------------

           За інформацією Українського торгового представництва в Китайській Народній Республіці китайська компанія Jinnoc Int’l Expo Co. Ltd. має намір організувати 13 щорічних виставок у Китаї у 2017 році.

Детальніше про компанію можна дізнатись за наступним посиланням: http://www.jinnoc.com/en/. Участь у виставках може бути, як індивідуальна, так і колективна.

            З питань участі та отримання додаткової інформації просимо звертатись до спеціаліста з проектного менеджменту (пані Lily Zhao) за допомогою електронної адреси: lily.zhao@jinnoc.com.

--------------------------------------------------------------------------

З 2 по 4 квітня 2017 р. у м. Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати) відбудеться сьома Щорічна інвестиційна зустріч на тему „Міжнародне інвестування. Шлях до конкурентоспроможності та розвитку”.

Основними секторами, які будуть представлені на форумі є: торгівля, промисловість, виробництво, інфраструктура, логістика, ІТ, телекомунікації, охорона здоров’я, фармацевтика, фінанси, банківська діяльність, туризм, готельний бізнес, енергетика, видобувна діяльність, агропромисловість та нерухомість. Участь у Щорічній інвестиційній зустрічі розглядається як можливість для презентації інвестиційного потенціалу, роботи на тематичних круглих столах та проведення двосторонніх зустрічей з представниками урядових та ділових кіл.

--------------------------------------------------------------

За інформацією Посольства України в Турецькій Республіці, представники керівництва технопарку Університету „Хаджеттеппе” мають намір зустрітися з потенційними українськими партнерами під час участі у роботі виставкиElcom Ukraine 2017” (11-14 квітня 2017 р. у м. Київ).

Керівництвом технопарку Університету розглядається можливість встановлення контактів із українськими представниками компаній, що діють у сферах енергетики, електроніки та високих технологій.

У разі зацікавленості взяти участь у зустрічі необхідно звернутися в управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу обласної державної адміністрації до 07 березня 2017 року (е-mail: internationalrelations.te@gmail.com, тел. 52 08 65).

--------------------------------------------------------------

В рамках подальшої реалізації програми співробітництва України та Республіки Корея, в період з 09.04.2017 по 14.04.2017 відбудеться закордонний візит української делегації. Підготовка заходу здійснюється ТПП України за підтримки Посольства Республіки Кореї в Україні, Корейського агентства зі сприяння торгівлі та інвестиціям (KOTRA), Корейської міжнародної асоціації торгівлі (KITA), Посольства України в Республіці Корея.

В рамках візиту 11 квітня у виставковому комплексі COEX (м. Сеул) відбудеться „Четвертий українсько-корейський економічний форум”, присвячений активізації кооперації України та Кореї в таких сферах: енергетика, АПК, машинобудування (в т.ч. літакобудування), ІТ, медицина, інфраструктура. На форумі презентуватимуть „Майстер-план економічного співробітництва між Україною та Кореєю”, а також низку українських інвестиційних проектів; відбудуться В2В-переговори між  діловими колами Сторін.

Програма перебування включає відвідання корейських компаній, міжнародної виставки Bio Korea та вільної економічної зони в м. Інчхон (розташований другий найбільший морський порт Кореї). Детальна інформація – на сайті http://www.biokorea.org.

Контактні особи в ТПП України: Заступник керівника Дирекції міжнародного співробітництва Болдирь Г.М., тел. +38 (044) 272-29-40, ел.пошта: bgn-ier@ucci.org.ua; провідний консультант Дирекції міжнародного співробітництва Даницький М.М., тел. +38 (044) 278-18-15, ел.пошта: dmn-ird@ucci.org.ua.

-------------------------------------------------------------

13-14 квітня поточного року у м. Ташкент (Узбекистан) за підтримки Всесвітньої Туристичної Організації (UNWTO),  відбудеться 5-та Міжнародна узбецька туристична  виставка „Світ відпочинку - 2017” (МУТВ-2017).

В рамках щорічної виставки організовуються презентації іноземних компаній, міжнародні конференції, семінари, виставки ремісників, східний базар, фестиваль національних страв, а також круглі столи та брифінги за участю міжнародних експертів і представників UNWTO.

Додаткову інформацію можливо отримати від контактної особи організатора заходів – Ф.Абдуллаєвої: тел. + 998 71 233 07 33; тел./факс: +998 71 233 11 68; +998 71 233 33 69, e-mail: ria-uz@yandex.ru.

--------------------------------------------------------------

Згідно інформації Міністерства закордонних справ України, у м. Сараєво, Боснія і Герцеговина, 22-23 травня 2017 року заплановано проведення Восьмої міжнародної інвестиційної конференції “Сараєво Бізнес-форум 2017”. Це щорічний захід, що проводиться з 2010 року і позиціонується, як один з найважливіших інвестиційних форумів в Південно-Східній Європі.

Конференція покликана налагодити зв’язки між інституційними, приватними інвесторами усього світу та бізнесменами, власниками проектів з Боснії та Герцеговини, Албанії, Хорватії, Македонії, Чорногорії, Сербії та Словенії. Подія являє собою бізнес-платформу для освоєння інвестиційних можливостей Південно-Східної Європи, з метою сприяння економічного розвитку регіону. На цьогорічному заході будуть представлені проекти в таких галузях, як: сільське господарство, енергетика, освіта, фінанси, інфраструктура, будівництво, туризм та ін.

Докладніша інформація про даний захід міститься за посиланням http://saraievobusinessforum.com.

---------------------------------------------------------------

З 25 по 26 квітня 2017 р. у м. Відень (Республіка Австрія) вчетверте пройдуть міжнародні дні інформаційних технологій „The 4th International B2B Software Days – The Future of Digital Business”. Захід організовано Федеральною палатою економіки Австрії спільно з Віденською бізнес агенцією, Австрійською економічною службою та Австрійським дослідницьким агентством розвитку.

В рамках зазначеного форуму Ukrainian IT Platform організовує розміщення українського виставочного стенду. Реєстрація та участь у заході є безкоштовною. Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням http://itp-ua.com.

Контактна особа: Рибченко Артем Сергійович, радник Посольства України в Республіці Австрія (artem.rybchenko@mfa.gov.ua).

--------------------------------------------------------------

14 – 15  листопада 2017 року в м. Абу Дабі (Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) відбудеться виставка продуктів агропромислового комплексу „Agriscape”, яка є закритим заходом. Учасники, після затвердження їх кандидатур організаторами, отримують персоналізовані запрошення.

На виставці планують зібрати керівництво найбільш впливових компаній та авторитетних експертів агропромислової галузі з 30 країн світу, зокрема 40 компаній та 300 покупців, які матимуть можливість провести прямі переговори. Відвідувачів буде відібрано за принципом 100 осіб – представників ОАЕ, 100 осіб – представників країн-членів Ради співробітництва арабських держав Перської затоки та 100 осіб – представників інших країн світу.

Організатором виступає Альянс за безпеку харчових продуктів (м. Абу Дабі), до складу якого входять усі місцеві компанії, які здійснюють інвестування у агропромисловий комплекс закордоном.

Стратегічним партнером є Центр безпеки харчових продуктів   (м. Абу Дабі), що здійснює нагляд за усіма іноземними інвестиціями в агропромисловому секторі ОАЕ.

Складовими елементами виставки будуть:

1. Виставкова зона (кількість стендів обмежена 40 об’єктами, які будуть розділені за принципом „перший прийшов – перший отримав”).

2. 45-хвилинні семінари, під час яких учасники матимуть змогу презентувати свій інвестиційний потенціал.

3. Двосторонні зустрічі.

4. Гала-вечеря.

У разі прийняття рішення про участь необхідно звертатись до Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах: P.O.Box: 35572 – Abu Dhabi – U.A.E.; тел.: (971 2) 6327586; факс: (971 2) 6327506; e-mail: emb_ae@mfa.gov.ua,  веб-сайт: http://uae.mfa.gov.ua.

          --------------------------------------------------------------------------

           З 22 по 25 березня 2017 року в столиці Катару м. Доха відбудеться П’ята міжнародна сільськогосподарська виставка „Qatar International Agricultural Exhibition 2017.

До участі у виставці запрошуються провідні українські компанії, які спеціалізуються на вирощуванні, зберіганні, переробці агропродукції,  виготовленні, експлуатації, обслуговуванні сільгосптехніки та обладнання, обробці грунтів та захисті рослин тощо, питаннях фінансового та інвестиційного забезпечення сільського господарства та агропромисловості, а також інших, споріднених з сільським господарством галузях.

Організатори пропонують для України надати виставкову площу для колективної експозиції розміром 300 кв. м. на безкоштовній основі.

Додаткову інформацію щодо умов участі, порядку оформлення необхідних документів можна отримати від організаторів - компанії IFP Qatar за такими контактами: тел. +974 44329900, +974 66273948, факс + 974 4443 2891, e-mail: elie.aouad@ipfqatar.com

          -----------------------------------------------------------------------------------------

          12-14 травня 2017 року в м. Порт-Луї Урядом Республіки Маврикій буде проводитись Міжнародний ярмарок інновацій та технологій малих і середніх підприємств. Додаткову інформацію про захід можна отримати на сайті: www.internationalfair.mu.

--------------------------------------------------------------------------

За інформацією Посольства України в Республіці Куба у період з 18 по 20 травня 2017 року у м. Санто Домінго, Домініканська Республіка, заплановано проведення VI Міжнародної аграрно-продовольчої виставки        Agroalimentaria 2017. Місце проведення події: готель Renaissance Jaragua,         м. Санто Домінго.

Виставка позиціонується як провідна у Карибському регіоні, що об’єднує національних та іноземних виробників та експортерів у сферах продуктів харчування, тютюнових виробів та напоїв.

Серед продуктів, які будуть демонструватись на виставці:

- тропічні фрукти: банани, кокоси, ананаси, авокадо, лимони, манго,  какао, ганабана, гуаява, маракуйя, тамаринд та ін;

- cвіжі овочі: солодкий перець, гострий перець, баклажан, томат, східні овочі;

- ароматичні трави;

- пряності та приправи;

- продукти переробки: рідкі приправи, консерви, шоколад, мед;

- кава (зелена, гранульована та молота);

- тютюн: листя тютюну (необроблене та оброблене);

- ром, пиво.

Інформацію про захід та умови участі в ньому можна отримати на сайті виставки http://www.agroalimentaria.com.do.

З будь-яких інших питань, а також для отримання додаткової інформації слід звертатися до Домініканської Ради агробізнесу (JAD) http://www.jad.org.do, Міжнародного офісу Центру експорту та інвестицій Домініканскої Республіки СЕІ-RD http://www.cei-rd.gob.do, Виставкової агенції CARIFEX http://www.carifex.com.do.

Загальна інформація про виставку (ісп./англ. мовою).

Бланк заявки на участь у виставці (англ. мовою).

---------------------------------------------------------------------------

З 06 по 09 квітня 2017 року у м. Кишинів, Республіка Молдова, заплановано проведення 22-ї міжнародної туристичної виставкиTourism. Leisure. Hotels”, яка присвячена новітнім тенденціям туристичної галузі.

Організаторами зазначеної виставки є Агенство з туризму Республіки Молдова та Міжнародний виставковий центр „Moldexpo”. У виставці візьмуть участь профільні державні органи, представництва міжнародних організацій, професійні асоціації, SPA-курорти і туристичні комплекси, авіакомпанії, транспортні і страхові компанії, організатори конференцій і конгресів, розробники спеціалізованого програмного забезпечення і систем бронювання, компанії, які займаються навчанням у сфері туризму, культури і відпочинку та спеціалізовані видання.

Для отримання більш детальної інформації стосовно участі у відповідній виставці потрібно зв’язатися з організатором: МВЦ „Moldexpo”, контактна особа – Світлана Гелан; тел.: +373 22 810 410, 373 69 328 257; e-mail: ghelan@moldexpo.md.

-----------------------------------------------------------------------------

17-19 травня 2017 р. в НВК „Узекспоцентр” у м. Ташкент (Республіка Узбекистан) відбудеться 21 Міжнародна Виставка і Конференція „Нафта і Газ Узбекистану – OGU 2017”. Зазначений захід щорічно проводиться за безпосередньої участі і підтримки нафтогазової індустрії Узбекистану – Національної Холдингової Компанії „Узбекнафтогаз”.

Участь в OGU представників українських компаній надасть можливість не тільки представити можливості експорту вітчизняного обладнання та технологій, а й сприятиме утвердженню на ринку Узбекистану вітчизняних виробників, дозволить досягти конкретних домовленостей щодо експорту продукції, забезпечить рекламну компанію за допомогою мас-медіа.

У рамках заходу також відбудеться щорічна нафтогазова конференція на тему: „Нафтогазовий сектор Узбекистану: технології, інвестиції і розвиток”. Детальніша інформація розміщена на сайті: http://oilgas.uz/.

З питань участі у заходах, а також з метою отримання додаткової інформації необхідно звертатися до контактних осіб організатора заходів – Міжнародної виставкової компанії „ITE Uzbekistan”.
Тел.: (+998 71) 205-18-18, e-mail: lola_z@ite-uzbekistan.uz або sevara_polatjonova@ite-uzbekistan.uz

Посольство України в Республіці Узбекистан готове надати сприяння учасникам у межах своєї компетенції.

-----------------------------------------------------------------------------

У період з 8 - 11 травня 2017 р. у м. Доха (Катар) в рамках діяльності Ради експортерів та інвесторів при МЗС України відбудеться 14 міжнародна будівельна виставка „Project Qatar- 2017”. Згаданий захід вважається найбільшим у Катарі у галузі будівництва, в якому беруть участь сотні регіональних і міжнародних будівельних компаній.

В рамках „Project Qatar” традиційно проходить також Міжнародна виставка „Qatar StoneTech”, на якій будуть представлені виробники та постачальники будівельного каменю, граніту, мармуру, кераміки, а також Міжнародна виставка продукції важкого машинобудування „Heavy Max - 2016”, в якій беруть участь провідні світові виробники важкого устаткування, транспортних засобів, машин і кранів для потреб великих будівельних проектів.

З питань участі у виставці, а також з метою отримання додаткової інформації необхідно звертатися до контактних осіб організатора: тел.: +961(5) 959111, e-mail: Vanessa.AbouJaoudeh@ifpexpo.com, website: www.ifpgroup.net.

-----------------------------------------------------------------------------

29-31 березня 2017 р. у м. Ташкент (Республіка Узбекистан) відбудеться XVII Міжнародна виставка „WorldFood Uzbekistan 2017”.

Українські представники харчової промисловості, виробники хлібопекарного та кондитерського виробництва, харчового машинобудування мають можливість взяти участь у секції виставки „Bakery Uzbekistan - „Хлібопекарське і кондитерське виробництво”, яка відбудеться в рамках Міжнародної виставки „WorldFood Uzbekistan 2017”.

У 2016 році „WorldFood Uzbekistan 2016” презентувала 162 компанії з 28 країн, серед яких Україна, Німеччина, Китай, Болгарія, Словаччина, Білорусія, США, Польща та ін.

Отримати додаткову інформацію, а також зареєструватися на участь у виставці можна на сайті: www.ite-uzbekisan.uz.

Посольство України в Республіці Узбекистан готове надати сприяння учасникам у межах своєї компетенції.

-----------------------------------------------------------------------------------

У вересні 2017 року в Китайській Народній Республіці відбудеться Міжнародна виставка інвестицій та торгівлі CIFIT 2017.

У разі зацікавленості щодо участі у зазначеному заході, ознайомитись з його презентацією можна за посиланням: http://www.ex.ua/258574622625 .

 -------------------------------------------------------------------------

На сайті Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України (www.rei.mfa.gov.ua) на періодичній основі розміщується інформація щодо проведення міжнародних виставок та ярмарків, зокрема з можливими спеціальними пропозиціями для українських учасників. Зокрема, можна ознайомитись з інформацією про заходи у:

- Йорданії (VII Йорданська міжнародна виставка „Petrochemical, Plastic, Packaging and Printing Sectors”, 10-13 квітня 2017 року, м. Амман) тощо.

      --------------------------------------------------      
http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/strateg_b.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/program_b2017.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kopalyny.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg