Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Завдяки програмі НАТО «Наука заради миру» сотні науковців здійснюють власні розробки не виїжджаючи за межі України (відео)

26.07.2017 | 17:46

З 1992 року Україну безперестанно покидають науковці. Щороку більше половини молодих вчених від’їжджають за кордон, забираючи назавжди свої унікальні розробки. Власні ідеї та проекти вони втілюють уже за межами Батьківщини, маючи спеціальні умови та необхідне обладнання.

Завдяки програмі «Наука заради миру» у сотні науковців з’явилася можливість здійснювати власні розробки в Україні, не виїжджаючи за кордон. Протягом 20-ти років існування реалізовано 25 проектів. Серед них мережа УРАН, яка забезпечує доступ до інтернету 1 млн. користувачів у 100 вузах України, а також розробка генератора рентгенівського випромінювання «НЕСТОР», який значно компактніший та дешевший за свої аналоги, термоелектричні матеріали та пристрої для збереження енергії.

more...

На Тернопільщині у рамках програми «Доступні ліки» уже виписано більше 188 тисяч рецептів

26.07.2017 | 16:15

З 1 квітня 2017 року в Україні почала діяти Урядова програма «Доступні ліки». За цей час на Тернопільщині, згідно з останньої інформацією, до програми приєдналися 260 аптек, виписано 188 тисяч рецептів на суму 4,6 млн. грн. Про це стало відомо під час засідання чергової колегії Тернопільської обласної державної адміністрації.

Як зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна, дані показники є одними із найкращих в Україні. Утім, все-таки, за словами очільника області, потрібно збільшити кількість аптек, які будуть задіяні у цій програмі. Адже для того, щоб компенсувати різницю на придбання лікарських засобів є достатній ресурс.

more...

Підсумки півріччя підбили на Колегії Тернопільської ОДА (фото)

26.07.2017 | 15:34

Чергове засідання Колегії Тернопільської ОДА відбулося 26 липня. Традиційно – аналізували успіхи, та водночас шукали шляхи вирішення проблемних моментів. Участь в засіданні взяв Олександр Клименко – заступник директора Департаменту з питань регіональної політики, начальник Управління взаємодії з регіонами та тимчасово окупованими територіями.

more...

Степан Барна: За темпами росту реальної зарплати Тернопільщина посідає друге місце в державі

26.07.2017 | 15:04

Впродовж першого півріччя 2017 року на Тернопільщині започаткували діяльність 3 100 суб’єктів господарювання, в результаті чого було створено майже 4 700 робочих місць, а це позитивна динаміка, яка дає можливість говорити про те, що люди будуть працювати в області. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час засідання колегії обласної адміністрації.

more...

Голова Тернопільської ОДА вручив державні нагороди кращим жителям краю (фото)

26.07.2017 | 12:51

Сьогодні, 26 липня, під час колегії обласної адміністрації голова Тернопільської ОДА Степан Барна вручив президентські нагороди кращим жителям краю.

Зокрема, за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства Указом Президента України орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено заступника голови селянського (фермерського) науково-виробничого господарства «Коваль» Володимира Коваля.

more...

У Міноборони обговорили питання соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку

26.07.2017 | 12:16

У Києві, 25 липня, відбулась зустріч першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака з делегацією НАТО на чолі із заступником директора Офісу зв’язку НАТО в Україні пані Анн-Крістін Б’єргене. Сторони обговорили питання соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, зокрема в рамках реалізації Трастового фонду НАТО зі створення системи зміни військової кар’єри на професійну цивільну, метою якої є створення ефективного інтегрованого підходу до соціальної адаптації військовослужбовців, а також системи перепідготовки, інтегрованої в функцію управління персоналом Збройних Сил України.

more...

Сьогодні закінчується реєстрація заяв вступників - через електронні кабінети уже подано 1 млн 043 тис. заяв

26.07.2017 | 12:03

Сьогодні, 26 липня 2017 року, закінчується реєстрація заяв вступників для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, ветеринарного і фармацевтичного спрямування). Наразі вступники зареєстрували 159 тис. електронних кабінетів, через які подано понад 1 млн 043 тис. електронних заяв. Загалом на всі освітньо-кваліфікаційні рівні – молодшого спеціаліста, бакалавра, магістра – наразі подано 1 млн 656 тис. 625 заяв.

more...

Тернополянин Віталій Гринів став бронзовим призером чемпіонату Європи з велосипедного спорту на треку

26.07.2017 | 11:03

В місті Анадія (Португалія) завершився в чемпіонат Європи з велоспорту-трек серед U23 та юніорів. У в складі національної збірної України участь у цих змаганнях брали тернополяни, майстри спорту України міжнародного класу Віталій Гринів та Тарас Шевчук. Як повідомив тренер спортсменів Володимир Павелко, Віталій Гринів (на фото - зліва) в гонці «Медісон» у парі з львів’янином Романом Гладишем здобули бронзу, у груповій гонці на очки – посіли сьоме місце, а в командній гонці з Тарасом Шевчуком, Владиславом Кремінським та Романом Гладишем – дев’яте місце. Загалом наша збірна на змаганнях у Анадії виборола шість медалей.

more...

Перший заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко: "Допомога НАТО робить Україну сильнішою в протидії російській агресії"

25.07.2017 | 18:17

Бесіда з першим заступником міністра закордонних справ України Вадимом Пристайком відбулася через кілька днів після того, як президент підписав указ про його призначення керівником української місії при НАТО.

Два останні роки Україну при штаб-квартирі НАТО представляв виконуючий обов'язки. У дипломатії, де завжди приділяли особливу увагу символам і знакам, відсутність посла такий тривалий час — демонстрація серйозних проблем у двосторонніх відносинах. Щоправда, у випадку з Україною все значно прозаїчніше. Ця неспішність — традиційна політика адміністрації Петра Порошенка роками не призначати глав дипломатичних місій.

more...

Степан Барна обговорив можливості співпраці з представниками литовської компанії «IPSUN GROUP» (фото)

25.07.2017 | 16:57

Тернопільщина відкрита й готова до співпраці з іноземними компаніями, а також зацікавлена у створенні робочих місць на території області. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час зустрічі з представниками групи компаній «IPSUN GROUP», яка спеціалізується на імпорті та експорті фруктів, овочів та непродовольчих товарів. Центральний офіс компанії знаходиться у Литовській Республіці.

Як зазначив під час зустрічі Степан Барна, для нас дуже важливо використовувати унікальність Тернопільщини, як вагому перевагу серед інших регіонів, адже у нас – вигідне географічне розташування, багата ресурсна база, потужний аграрний і туристично-рекреаційний потенціал.

more...
Усього: 15012
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg 

http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/139564.htm  

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/strateg_b.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg