Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Вперше на Тернопільщину приїдуть легенди мадридського «Реала»

13.04.2017 | 12:17

Двоє колишніх гравці футбольного клубу «Реал-Мадрид» Франсіско Павон та Іван Перес протягом двох днів, 17-18 квітня, проведуть на Тернопільщині майстер-класи для дітей.

more...

Цьогоріч за сприяння центрів зайнятості Тернопільщини працевлаштовано понад 6,5 тисячі осіб

13.04.2017 | 11:15

Ситуація на ринку праці Тернопільщини дещо стабілізувалась. У січні-березні цього року порівняно з відповідним минулорічним періодом кількість працівників, яких роботодавці попередили про очікуване вивільнення, зменшилась у 2,5 раза. Майже наполовину розширилось коло роботодавців, які подали вакансії в місцеві центри зайнятості. Кількість самих вакансій зросла на 42,6 відсотка. На 1 квітня 2017-го актуальними були 2930 вакансій, у тому числі для  робітників – 1858, для службовців – 840, для осіб, які не потребують спеціальної підготовки, – 232. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.

more...

Степан Барна: За останні два роки ми зробили значний крок у подоланні внутрішньої корупції

13.04.2017 | 10:13

За два останні роки на Тернопільщині вдалося зробити дуже багато. Власне, одним із основних досягнень є також подолання внутрішньої корупції. Про це заявив голова Тернопільської ОДА Степан Барна у телепередачі «Акценти тижня», присвяченій його другій річниці перебування на посаді.

more...

Відбулася нарада щодо експлуатаційного утримання вулично-дорожньої мережі області

13.04.2017 | 08:34

11 квітня перший заступник голови обласної державної адміністрації  Іван  Крисак провів нараду щодо експлуатаційного  утримання вулично-дорожньої  мережі області. В нараді взяли участь представники управління розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження облдержадміністрації, Служби автомобільних доріг в області, ДП «Тернопільський облавтодор», управління Укртрансбезпеки в області.
Під час засідання йшлося про стан проведення робіт із ліквідації ямковості на автомобільних дорогах загального користування області та про стан забезпечення габаритно-вагового контролю на автомобільних дорогах області.

more...

На Тернопільщині побувала делегація Національної ради української національної меншини Сербії

12.04.2017 | 16:16

Тернопільщину 12 квітня відвідала делегація Національної ради української національної меншини Сербії. Для поглиблення двостороннього співробітництва між обласною держаною адміністрацією, обласною радою та Національною радою української меншини Сербії (в рамках укладеного Меморандуму про співпрацю, підписаного 26 жовтня 2007 року), почесні гості офіційно зустрілися з представниками місцевої влади.
«За десять років нашого співробітництва ви стали для нас друзями і партнерами. За цей час були втілені в життя конкретні заходи, які принесли плідні результати. Зокрема, реалізований у 2009-2010 роках проект літньої школи україністики, екскурсійна місія «Слідами наших предків», участь тернопільських делегацій у фестивалях української пісні. Зроблено вже чимало і я переконаний, що у майбутньому вдасться зробити ще більше», — зазначив заступник голови-керівник апарату Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Вонс. 

more...

На строкову військову службу відправили перших призовників Тернопільщини

12.04.2017 | 13:58

У середу, 12 квітня, з Тернополя на строкову військову службу відправили перших призовників області, яких набрали під час весняного призову. Участь в урочистій відправці взяв заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Юрик.
«Для нас ця подія має дуже важливе значення, тому що такі заходи дозволяють як пропагувати службу в Збройних силах України, так і показують для всіх наших громадян, позицію хлопців, які готові служити та захищати нашу країну, здобувати новий військовий досвід, – зазначив під час свого виступу на урочистій частині Юрій Юрик. – Саме такі хлопці повертають довіру до Збройних сил України та є гордістю нашої області. Бажаю, щоб служба в українській армії збагатила призовників новими знаннями й досвідом, а ми від обласної державної адміністрації, від органів місцевого самоврядування беремо на себе зобов’язання постійно тримати це питання на контролі, допомагати їм і підтримувати».

more...

Навчальні заклади Тернопільщини - в топ-100 шкіл України

12.04.2017 | 09:45

Авторитетний журнал «Фокус» на підставі результатів зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року склав рейтинг 100 найкращих шкіл України.

more...

Тернополяни – срібні призери всеукраїнської «Дитячої ліги» з волейболу

12.04.2017 | 08:42

Срібні медалі чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу серед юнаків 2002 року народження та молодших здобули вихованці Тернопільської КДЮСШ №1. Проходили змагання у три тури. Фінальний тур пройшов у місті Києві, де за медалі чемпіонату боролися кращих вісім команд з усієї України: Тернополя, Києва (КСЛІ-3), Чернігова, Дніпра, Харкова, Києва (ДЮСШ №18), Стрия та збірної команди Вінницької області.

more...

На Тернопільщині голова Всеукраїнської наркологічної асоціації Анатолій Вієвський презентував загальноосвітню програму «Відверта розмова»

11.04.2017 | 15:16

«Передумовою впровадження даної програми є те, що на сьогодні профілактикою наркотичних та алкогольних проблем в загальноосвітніх школах займаються в основному лікарі-наркологи. Згідно планів, узгоджених управлінням освіти міста та області, проводяться лекції, бесіди з учнями загальноосвітніх шкіл, проведення круглих столів з вчителями, виступи лікарів-наркологів на батьківських зборах. Ця робота носить системний характер, вона проводиться з року в рік, однак зусиль одних лікарів –наркологів є недостатньо в проведенні профілактики наркотичних та алкогольних проблем серед учнів загальноосвітніх шкіл. Вкрай необхідно щоб до цієї важливої роботи були залучені класні керівники, психологи шкіл, педіатри та батьки учнів. І якраз програма «Відверта розмова» передбачає їх активну участь в цьому процесі» - зазначив Анатолій Вієвський.

more...

Тернополянка здобула І місце у міжнародному літературному конкурсі

11.04.2017 | 15:02

У березні-квітні 2017 року в м. Люблін (Республіка Польща)  проходив  ІІ міжнародний літературний конкурс на честь 700-ліття міста Любліна. Участь у ньому взяли 169 учасників із різних країн світу.
І місце здобула представниця України, ІІ місце - Росії, ІІІ - Чехії.

Переможниця - Владислава Боцян, учениця 7-Б класу  ТСШ І-ІІІ  ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов. Поглиблювати знання із всесвітньої історії та історії України Владиславі допомагає мама Наталія Боцян, головний спеціаліст апарату Тернопільської обласної державної адміністрації.

more...
Усього: 14399
Сторінка:  <<   1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/strateg_b.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/program_b2017.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kopalyny.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg