Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Це перемога України – Президент про ухвалення Закону про антикорупційний суд

07.06.2018 | 16:40

Президент Петро Порошенко привітав ухвалення Верховною Радою України Закону «Про Вищий антикорупційний суд», назвавши це рішення історичним.

«Це є перемога. Перемога України. Перемога українського народу. Моя перемога, як Президента України. Перемога українського Парламенту на чолі з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм. Перемога українського Уряду на чолі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом», - зазначив Глава держави.

more...

Степан Барна ініціює виділення додаткових коштів для підтримки Тернопільської школи мистецтв (відео)

07.06.2018 | 14:21

Унікальна школа, яка дає можливість всебічно розвиватися обдарованим дітям Тернопільщини,  — була є і буде. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Степан Барна під час робочої наради стосовно розробки комплексної стратегії підтримки Тернопільської обласної експериментальної школи мистецтв імені Ігоря Герети.

more...

Сказано-зроблено: До печери Кришталева – нова якісна дорога (фото)

07.06.2018 | 13:12

Нарешті до печери Кришталева, що у селі Кривче Борщівського району, пролягає нова та якісна дорога. Це була одна з обіцянок голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни, який ініціював ремонт під`їзних шляхів до туристичних місць та об`єктів. Днями очільник області перевірив якість виконаних робіт дороги до печери.

Збереження унікальних історичних пам`яток, а також розвиток туристичної галузі є одними з пріоритетних завдань в області. Печера Кришталева – це  унікальна геологічна пам’ятка природи, яка залишає незабутні враження у туристів не лише з України, а й з різних куточків світу.

more...

У Великогаївській ОТГ працюють над розвитком соціальної інфраструктури (відео)

07.06.2018 | 11:52

Процес децентралізації дав поштовх для розвитку об’єднаних територіальних громад. Завдяки повноваженням, які з’явилися на місцях, а також підтримці держави громади мають можливість працювати та розвиватися, відновлювати соціальну та дорожню інфраструктури, роботи школи енергоефективними, будувати амбулаторії, відкривати місцеві пожежні та поліцейські станції тощо.

Однією із успішних громад Тернопільщини вважається Великогаївська ОТГ Тернопільського району, яка об’єднала навколо себе 14 сіл.

more...

Степан Барна вручив орден княгині Ольги ІІІ ступеня 95-рiчнiй Марiї Демків (фото)

07.06.2018 | 11:31

 

Страшні часи, коли за патріотизм та любов до рідної землі знищували найкращих синів та доньок України пережила 95-річна Марія Миколаївна Демків з хутора Вигода Борщівського району. Жінка була зв’язковою УПА, яку жорстоко переслідували і засудили на 15 років без права повернення додому. З 1945 до 1955 р.р. вона перебувала у тюремному ув’язненні.

На долю Марії Демчук випало багато випробувань, але вони не підірвали могутності і сили її духу. Ризикуючи власним життям жінка боролася за незалежність України, допомагала повстанцям і дбала про краще майбутнє для нащадків.

more...

ОТГ Тернопільщини продовжують отримувати у власність земельні ділянки (фото)

07.06.2018 | 11:13

Ще 6 об’єднаних територіальних громад Тернопільщини отримали у комунальну власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення. Голова Тернопільської ОДА Степан Барна передав документи головам Скала-Подільської, Більче-Золотецької, Озерянської, Трибухівської, Байковецької, Білобожницької ОТГ.

Загалом до процесу передачі в області залучено 40 об’єднаних територіальних громад, які знаходяться у 15-ти районах області. Їхня загальна площа становить майже 39 тисяч гектарів, з яких 19,2 тисяч гектарів – це землі сільськогосподарського призначення.

more...

Що потрібно знати абітурієнтам 2018 року

07.06.2018 | 10:57

Поточного року в процес вступу абітурієнтів до вищих навчальних закладів запроваджуються деякі новації, що сприятимуть вдосконаленню вступної кампанії, підвищать її прозорість та забезпечать рівність у реалізації права громадян на отримання якісної вищої освіти.

more...

Степан Барна: Процес об’єднання в громади повинен бути добровільним (відео)

07.06.2018 | 10:14

Зважаючи на події, які мали місце 5 червня під час сесії Тернопільської обласної ради, голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна 6 червня провів прес-конференцію, де пояснив своє бачення та ставлення щодо перспективного плану об’єднання громад області або іншими словами дорожньої карти процесу децентралізації. Під час прес-конференції він наголосив, що процес об’єднання в громади й надалі залишається добровільним і обов’язково має відбуватися у правовому полі.

more...

Ми повинні працювати як єдиний державний механізм, щоб забезпечувати життєдіяльність усіх територій області, – Степан Барна проводить кущову нараду в Борщівському районі (фото)

06.06.2018 | 15:00

Кущові наради, де можна обговорити багато важливих питань із залученням голів райдержадміністрацій, районних рад та керівників територіальних структурних підрозділів, голів громад та представників податкової інспекції, розпочинаємо з Борщівського району. Надалі продовжимо таку практику й в інших районах області, адже це допоможе краще налагодити комунікацію та забезпечити ефективну співпрацю у вирішенні багатьох питань, що мають соціально-економічне значення. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час першої у цьому році кущової наради.

more...

Конкурс за професією «Кравець»: На Тернопільщині учасники зі всієї України змагають за право називатися кращими (фото)

06.06.2018 | 14:54

У вівторок, 5 червня, у Вищому професійному училищі сфери послуг та туризму розпочався ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних закладів за професією «Кравець». До Тернополя приїхали учасники зі всіх областей України. Перша шестірка переможців протягом року отримуватиме Президентську стипендію.

За словами директора училища Галини Грушко, для системи професійної освіти області проведення ІІІ етапу конкурсу саме в Тернополі – це знаменна подія, адже це престижно.

more...
Усього: 16926
Сторінка:  <<   1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"