Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Степан Барна окреслив основні аспекти розвитку медицини у сільській місцевості

01.12.2017 | 15:45

Підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості є одним з основних напрямів державної політики у сферах охорони здоров'я та регіонального розвитку. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час останнього засідання колегії облдержадміністрації, під час якої питання розвитку системи охорони здоров’я в сільській місцевості було одним із пріоритетних.
В контексті медичної реформи йдеться про те, що мережа первинної медичної допомоги має максимально забезпечувати надання якісних лікарських послуг жителям, у даному випадку Тернопільської області, і, одночасно, бути дуже компактною та ефективною, щоб медичні практики несли мінімальні витрати на утримання і які не зменшували б доходи медичного персоналу.

more...

На Тернопільщині відкрили вже восьмі очисні споруди

01.12.2017 | 15:27

Тепер очисні споруди отримала ще й Більче-Золотецька обласна фізіотерапевтична лікарня реабілітації, що у Борщівському районі. Вартість проекту понад 6 млн. грн. Це вже восьмі очисні споруди, які відкрили в області за останні два роки.

Відкрили очисні споруди продуктивністю 150 м3/добу народний депутат України Олег Барна, голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, начальник управління охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації Володимир Богайчук та головний лікар закладу Любомир Синоверський.

more...

До уваги керівників підприємств, установ та організацій Тернопільщини!

01.12.2017 | 12:38

Проводиться передплата інформаційного бюлетеня “Офіційний вісник Президента України” на 2018 рік.
На сторінках вказаного бюлетеня оперативно публікуються акти Глави держави, що забезпечує їх своєчасне донесення до громадськості. Передплату можна оформити у всіх відділеннях поштового зв’язку області.

more...

Степан Барна: Заводи, які не можуть виробляти якісного спирту, слід переорієнтувати на виробництво біоетанолу

01.12.2017 | 10:00

На сьогоднішній момент на Тернопільщині працює 4 спиртових заводи. Утім, враховуючи той потенціал, який є, ситуація вимагає кращого. І перш за все тому, слід розглядати стратегію не тільки запуску решти заводів, яких загалом на території області є 10, а й переорієнтовувати їх на виробництво біоетанолу. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час наради на Зарубинському спиртзаводі Збаразького району, яка відбулася у присутності в. о. директора ДП «Укрспирт» Юрія Лучечка. 

more...

Медична реформа: на Тернопільщині планують побудувати 12 нових та відреконструювати 53 старих амбулаторій

01.12.2017 | 09:05

Реформа первинної ланки медичної допомоги почалася вже цього року. Ще в січні було відпрацьовано потребу в комп’ютерах щодо забезпечення ними кожного сімейного лікаря. При цьому, Тернопільщина – одна з перших в Україні, де створили електронний реєстр пацієнтів. Про це зазначив начальник управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук під час чергового засідання колегії облдержадміністрації. 

За його словами, з нового року до 1 липня область ще фінансуватиметься за двома напрямками – медична субвенція та кошти, виділені із Національної служби здоров’я, яка буде створена в грудні.

more...

Представники Підкарпатського воєводства і Тернопільської області провели засідання спільної робочої групи (фото)

30.11.2017 | 17:58

Засідання спільної робочої групи з підготовки проектів у межах програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» відбулося 29 листопада у Центрі Європейських студій ТНЕУ. Участь в даному заході взяли представники Підкарпатського воєводства та Тернопільської області.
Учасники робочої групи (представники громадських організацій області, комунальних установ, вищих навчальних закладів, органів місцевого самоврядування) представили на розгляд польських експертів проектні ідеї тематичної цілі «СПАДЩИНА», які у свою чергу надали практичні поради щодо написання проектів, прийнятних витрат та заходів, ефективної комунікації з партнерами.

more...

Бджолярі Тернопільщини зберуться на обласний форум

30.11.2017 | 14:23

У суботу, 2 грудня, вперше у Тернопільській області відбудеться форум бджолярів. Участь у форумі візьмуть пасічники з усієї області, приїдуть також гості з інших регіонів України. Організатори заходу департамент агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації та Спілка пасічників України.

Форум відбудеться у готельному комплексі «Avalon Palace», що у Тернополі на проспекті Ст. Бандери, 2. Початок реєстрації учасників – о 9.30 год.

more...

Юрій Лучечко: Підприємства Тернопільщини заслужено зайняли місце в спиртовій галузі України

30.11.2017 | 12:51

Сьогодні спиртова галузь України налічує більше 80 виробничих майданчиків. Вагома частина з них знаходиться у Тернопільській області. Саме тому спиртові підприємства західного регіону мають бути локомотивом розвитку цієї галузі. На цьому наголосив в. о. директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко під час виробничої наради на базі Зарубинського заводу, що на Збаражчині.

За його словами, базові підприємства для виробництва харчового спирту в Україні уже сформовані для потреб внутрішнього ринку. Тому стоїть питання щодо переорієнтування і запуску роботи старих виробничих площадок.

more...

Голови РДА Тернопільщини взяли участь в інструкторсько-методичних навчаннях (фото)

30.11.2017 | 12:30

На базі мобілізаційного розгортання Теребовлянського районного військового комісаріату відбулися одноденні інструкторсько-методичні навчання. Участь у них взяли голови районних державних адміністрацій, керівники районних військкоматів, а також заступники голови Тернопільської облдержадміністрації Олег Валов та Юрій Юрик.

Такі навчання проводяться в області вже традиційно й регулярно. Зокрема, практикують ще й навчання загонів територіальної оборони на чолі з головами районних адміністрацій, під час яких удосконалюють свої вміння та навички у військовій справі.

more...

Борці греко-римського стилю з Тернополя завоювали п’ять медалей

30.11.2017 | 12:27

Одну срібну та чотири бронзові нагороди вибороли вихованці дитячо-юнацької спортивної школи з греко-римської боротьби з Тернополя на ХІ Відкритому турнірі «Вінниця - 2017». Участь у цих змаганнях взяло понад 150 спорстменів з Вінницької, Одеської, Київської, Тернопільської областей України та з Молдови. Від Тернопільської КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби» за перемогу боролося восьмеро спортсменів, яких готували до змагань заслужений тренер України Андрій Телебан, майстер спорту України Володимир Лучанко. Серед них п’ятеро борців молодшої вікової категорії посіли призові місця.

more...
Усього: 15847
Сторінка:  <<   1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg