Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Залозецький спиртзавод може запрацювати вже цього року (відео)

10.03.2017 | 10:15

Вже у цьому році може відновити роботу Залозецький спиртзавод, який вже рік не працює.  Про це стало відомо під час робочого візиту голови обласної державної адміністрації Степана Барни у Залозецьку об`єднану територіальну громаду. Очільник краю також відвідав і Залозецьке МПД ДП «Укрспирт».

more...

Степан Барна вручив мешканцям краю державні нагороди

09.03.2017 | 16:55

9 березня відбувся творчий звіт мистецьких колективів Тернопільської обласної філармонії «Не вмирає душа наша, не вмирає воля» у ПК «Березіль». Захід присвятили присвячений 203- ій річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.
Під час заходу голова обласної державної адміністрації Степан Барна вручив державні нагороди жителям краю. Зокрема, за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, справу консолідації Українського суспільства, багаторічну сумлінну працю нагороджено орденом Свободи громадсько-політичного діяча, члена Тернопільської міської громадської організації „Інститут Національного Відродження імені Ігоря Герети”  Володимира Колінця; почесне звання „Заслужений журналіст України” присвоєно  членові Національної спілки журналістів України, м. Тернопіль Михайлу Ониськіву.

more...

Тернополяни взяли участь у міжнародному флешмобі «GlobalShevchenko»

09.03.2017 | 16:43

Тернопільська обласна державна адміністрація, молодіжні громадські організації, школярі та пересічні тернополяни долучилися до  акції «GlobalShevchenko» у рамках флешмобу, присвяченого 203-ї річниці від дня народження великого Кобзаря. Наймаштабніше одночасне читання творів генія українського народу відбулося 9 березня у тернопільському сквері ім. Т.Г.Шевченка. Учасники велично декламували вірш «В казематі», гостре слово Тараса Григоровича стало у наш час як ніколи пророчим і актуальним. Тернополяни читали віршовані рядки Кобзаря разом із українцями з різних куточків світу — це міжнародна акція, започаткована українською діаспорою.

more...

У Тернополі вшанували річницю від дня народження Тараса Шевченка

09.03.2017 | 15:15

З нагоди 203-тої річниці від Дня народження видатного українського письменника та поета Тараса Шевченка у Тернополі, 9 березня відбувся пам’ятний захід — урочисте покладання квітів. Тернополяни, гості міста, представники влади та духовенства зібралися біля пам’ятника Т. Шевченку, розташованого у сквері ліворуч від Тернопільського академічного обласного драматичного театру, який теж носить ім'я Кобзаря. Насамперед священнослужителі відправили поминальну панахиду за упокій душі Тараса Шевченка.
«Він був воїном слова, воїном української ідеї, яку відстоював усе своє життя. Народився у поневоленій Україні і багато років провів у тюрмах та засланнях. Проте ніколи не жалкував про обрану ним тернисту дорогу. Слова, які Тарас Шевченко залишив нам у спадок: «Якщо б ми вчилися як треба, то мудрість була б нас своя…» сьогодні актуальні як ніколи.

more...

Юрій Юрик взяв участь у презентації мапи України, яку вишили казначеї всієї країни (відео)

09.03.2017 | 14:08

У Тернопільському національному економічному університеті відбулася презентація карти  «Вишивана моя Україна», створеної працівниками територіальних відділень державної казначейської служби України.
Вишита карта України символізує зв'язок поколінь, єдність українців, їх непереможне бажання бачити Україну квітучою, єдиною, соборною державою. Започатковано цей творчий проект у серпні 2016 року з нагоди 25-ї річниці Незалежності України. До магії створення карти долучилися всі області нашої держави. Кожен регіон вишиває притаманний його місцевості орнамент, передає з міста до міста  скарб, створений казначейською родиною.

more...

Степан Барна: Ми зацікавлені в організації авіамаршруту між Тернополем і Батумі

09.03.2017 | 11:18

Голова обласної державної адміністрації Степан Барна 9 березня зустрівся з представниками Автономної республіки Аджарія.
«Мета нашого візиту – розвивати дружні стосунки, які склалися між нашими регіонами. Нас дуже цікавить співпраця між вищими навчальними закладами. Зокрема, Міністерство освіти Аджарії фінансує річну школу в Батумі, яку організовуватиме Батумський державний університет. Ця  перша літня школа буде за участю студентів Тернопільського економічного університету. Тому ваша підтримка для нас дуже багато означає», - заступник міністра освіти, культури та спорту АР Аджарія (Грузія) Міріан Катамадзе.

more...

Пенсійники Тернопільщини не забувають про своїх захисників

09.03.2017 | 11:10

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігор Москалик та перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Алла Якубовська з робочим візитом побували у Малоходачківській сільській раді.

more...

85% вакансій роботодавців Іванівської об’єднаної територіальної громади на Теребовлянщині укомплектовані районним центром зайнятості

09.03.2017 | 10:00

Директор Теребовлянського районного центру зайнятості Наталія Куц провела ділову зустріч із головою Іванівської об’єднаної територіальної громади Русланом Шафрановичем. Голова громади розповів, що до її складу входять села Іванівка, Ілавче, Глещава та Сороцьке, в яких проживає понад 4 тисячі осіб, з яких понад 3,5 тисячі – економічно активне. На території громади здійснює діяльність 73 суб’єкти господарювання, в тому числі 60 фізичних осіб-підприємців та 13 юридичних осіб, з них ринкоутворюючі: ПОП «Іванівське», ПАП «Топільче».

more...

Керівництво Тернопільщини привітало жінок-військових (відео)

09.03.2017 | 09:00

Вони ніжні та водночас напрочуд сильні, вони турботливі та безстрашні…У час, коли на українську землю напав агресор, – вони рішуче стали на захист України. Такі вони - українські жінки, жінки-воїни! З початком весни, з етапом нових досягнень, з Днем прав жінки та миру керівництво Тернопільської області вітало жінок-військових.

Сто тридцять із них сьогодні несуть службу у 44-й окремій артилерійській бригаді, 60 - на даний час виконують бойові завдання на Сході України. Голова Тернопільської обласної адміністрації Степан Барна подякував кожній із них за відданість Державі та захист народу, десятьом вручив медалі «За Службу Україні».

more...

Жителів Тернопільщини відзначено державними нагородами

09.03.2017 | 08:49

Згідно з Указом Президента України Петра Порошенка, за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково- технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю жителів Тернопільщини відзначено державними нагородами.

more...
Усього: 14175
Сторінка:  <<   1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

 

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/strateg_b.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/program_b2017.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kopalyny.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg