Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

На Тернопільщині голова Всеукраїнської наркологічної асоціації Анатолій Вієвський презентував загальноосвітню програму «Відверта розмова»

11.04.2017 | 15:16

«Передумовою впровадження даної програми є те, що на сьогодні профілактикою наркотичних та алкогольних проблем в загальноосвітніх школах займаються в основному лікарі-наркологи. Згідно планів, узгоджених управлінням освіти міста та області, проводяться лекції, бесіди з учнями загальноосвітніх шкіл, проведення круглих столів з вчителями, виступи лікарів-наркологів на батьківських зборах. Ця робота носить системний характер, вона проводиться з року в рік, однак зусиль одних лікарів –наркологів є недостатньо в проведенні профілактики наркотичних та алкогольних проблем серед учнів загальноосвітніх шкіл. Вкрай необхідно щоб до цієї важливої роботи були залучені класні керівники, психологи шкіл, педіатри та батьки учнів. І якраз програма «Відверта розмова» передбачає їх активну участь в цьому процесі» - зазначив Анатолій Вієвський.

more...

Тернополянка здобула І місце у міжнародному літературному конкурсі

11.04.2017 | 15:02

У березні-квітні 2017 року в м. Люблін (Республіка Польща)  проходив  ІІ міжнародний літературний конкурс на честь 700-ліття міста Любліна. Участь у ньому взяли 169 учасників із різних країн світу.
І місце здобула представниця України, ІІ місце - Росії, ІІІ - Чехії.

Переможниця - Владислава Боцян, учениця 7-Б класу  ТСШ І-ІІІ  ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов. Поглиблювати знання із всесвітньої історії та історії України Владиславі допомагає мама Наталія Боцян, головний спеціаліст апарату Тернопільської обласної державної адміністрації.

more...

Жителі Тернопільщини можуть отримати безкоштовні ліки

11.04.2017 | 14:33

Голова обласної державної адміністрації Степан Барна закликає мешканців краю скористатися Урядовою програмою «Доступні ліки» та отримати безкоштовні медикаменти.
 «1 квітня 2017 року стартувала Урядова програма «Доступні ліки», у рамках якої пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно. Мета програми – забезпечити кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість їхнього життя і запобіжать виникненню ускладнень та передчасної смертності. Для втілення цього проекту Урядом виділено  500 млн. грн.,  Тернопільщина отримала 13 мільйонів гривень. Днями я підписав Розпорядження про розподіл цих коштів між районами нашої області», - зазначив Степан Барна.

more...

На Тернопільщині СБУ вживатиме посилених заходів безпеки

11.04.2017 | 12:52

В Тернопільському Управлінні СБУ відбулась нарада учасників регіональної координаційної групи Антитерористичного центру щодо питань запобігання й протидії ймовірним диверсійно-терористичним проявам напередодні та під час святкування Великодня.
У ході засідання очільники регіональних органів Служби безпеки України, Нацполіції, держслужби з надзвичайних ситуацій, підрозділів Збройних Сил України та Національної гвардії додатково узгодили порядок взаємодії та спільного реагування на прояви терористичного характеру. Окремо учасники наради розглянули питання забезпечення належного рівня публічної безпеки у регіоні під час участі населення у релігійних та світських заходах, що відбуватимуться  у місцях масового перебування людей.

more...

У Тернопільській ОДА відбудеться семінар для державних замовників галузі охорони здоров’я

11.04.2017 | 12:45

В середу, 19 квітня 2017 року, о 14.00 год в приміщенні обласної державної адміністрації (каб.532) розпочнеться безкоштовний семінар-навчання для державних замовників галузі охорони здоров’я (керівників та відповідного персоналу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області) щодо особливостей роботи в електронній системі державних закупівель PROZORRO. Захід відбудеться за участю агента PROZORRO в м. Тернополі Корди Ірини Василівни.
У разі наявності в державних замовників проблемних питань, відповіді на які вони б хотіли отримати в ході семінару-навчання, просимо попередньо надіслати їх на електронну адресу prozorro.ternopil@gmail.com для підготовки лектором вичерпних роз’яснень по кожному питанню.

more...

Тернопільська обласна лікарня «Хоспіс» отримала гуманітарну допомогу з Бельгії

11.04.2017 | 10:59

Чергову гуманітарну допомогу з Бельгії за сприяння начальника управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Богайчука та команди управління охорони здоров’я, отрима Тернопільська обласна лікарня «Хоспіс».
Завдяки благодійній організіції із Бельгії «Едегем –Україна», Liliane De Cooman-Bollaerts та нашому земляку Ігорю Вітеньку оновлено фактично весь ліжковий фонд лікарні, що дасть змогу значно покращити умови перебування паліативних хворих.
«Своїми вчинками, гуманітарною допомогою нашим лікувально-профілактичним закладам ви вже вкотре демонструєте, що  людська доброта не має границь. Співчуття і співпереживання не мають обмежень і кардонів.

more...

Розповіді школярок з Тернопільщини увійшли в сотню найкращих робіт соціального проекту "Книга добра"

11.04.2017 | 10:25

Шестеро  учнів  Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів   брали  участь у  Міжнародному соціальному проекті «Книга Добра», який проходить  за підтримки Міністра Закордонних Справ України Павла Клімкіна, Кардинала, верховного архієпископа Києво–Галицького Любомира Гузара, народного депутата України, письменниці Марії Матіос, Міністерства культури Естонії, Міністерства Закордонних справ Угорщини, Міністерства людських ресурсів Угорщини, Посольства Угорщини в Україні, Посольства Естонії в Україні, Генерального консульства Угорщини в м.Ужгород, Національної кіностудії художніх фільмів ім.Олександра Довженка і є продовженням Міжнародного соціального проекту "Діти за мир у всьому світі".

more...

Уряд підвищив розміри виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2017 році в середньому на 26%

11.04.2017 | 08:48

Законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і „Про жертви нацистських переслідувань” передбачено виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особам, на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, жертвам нацистських переслідувань.
У 2017 році така допомога виплачуватиметься у підвищеному розмірі - в середньому на 26 відсотків. Це передбачено постановою „Деякі питання виплати у 2017 році разової грошової допомоги, передбаченої законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і „Про жертви нацистських переслідувань”, яку прийнято на засіданні Уряду.

more...

Громадські організації Тернопілля можуть отримати фінансову підтримку від держави

11.04.2017 | 08:03

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

more...

Степан Барна продовжує діалог з громадою Тернопільщини: програма «Акценти тижня» за 06 квітня 2017 року (відео)

10.04.2017 | 16:27

Традиційно голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна продовжує діалог з громадою Тернопільщини у щотижневій передачі «Акценти тижня», яка виходить на місцевому телеканалі «ТТБ». Цього разу ефір був присвячений другій річниці перебування Степана Барни на посаді. Про підсумок зробленого за два роки, про здобутки та складні ситуації, які доводиться вирішувати, про роботу команди, інвесторів і соціально-економічний розвиток області – детальніше у відео.

more...
Усього: 14401
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/strateg_b.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/program_b2017.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kopalyny.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg