Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Степан Барна відвідав Залозецьку об`єднану територіальну громаду (відео)

07.03.2017 | 18:06

Голова обласної державної адміністрації Степан Барна 7 березня побував з робочим візитом у Залозецькій об`єднаній територіальній громаді. Степан Барна відвідав дитячий садок «Калина», де триває капітальний ремонт. Як розповіла завідувач закладу Ольга Древняк, садочок відвідують 76 вихованців з смт. Залізці та сіл Гаї-за-Рудою, Мшанець, Бліх.

more...

Тернопільська ОДА, обласна рада і ТОВ Біоенергокомплекс Еко Фенікс підписали меморандум про співпрацю

07.03.2017 | 17:11

Залучення інвестицій в економіку області та їхнє ефективне освоєння — одна із основних складових розвитку Тернопільщини. Про це  наголосив перший заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Крисак під час підписання меморандуму про співпрацю між Тернопільською ОДА, Тернопільською обласною радою і товариством з обмеженою відповідальністю «Біоенергокомплекс Еко Фенікс» (м. Київ).
Так, згідно укладеного меморандуму, ТОВ «Біоенергокомплекс Еко Фенікс» забезпечить залучення у Тернопільську область іноземні інвестиції та реалізує в області інвестиційні проекти, що дозволять замінити в котельнях природній газ на біопаливо, а в автотранспорті — рідкі види палива на біоетанол та біодизель.

more...

Юрій Юрик: Жінка-воїн це символ міцності, сили і краси української армії

07.03.2017 | 14:52

Напередодні Міжнародного Дня прав жінок і миру вітання від керівництва області уже отримали військові 2-го стрілецького батальйону Національної гвардії України.

«Наші жінки-військові є зразком для всієї України, в тому числі і для багатьох чоловіків. Вони є символом невмирущості і незнищенності нашої нації, адже вони і дають життя солдатам, і самі захищають Україну. Для усії наших краян, для нашої Держави жінка-воїн на сьогоднішній день, як і у всі часи історичного минулого, є показником міцності, сили і краси української армії», - зазначив Юрій Юрик, заступник голови Тернопільської ОДА.

more...

У Тернопільській ОДА прозвітували про виконання бюджету за 2016 рік

07.03.2017 | 14:41

Публічне представлення інформації про виконання  обласного бюджету за 2016 рік та інформації про бюджет головного розпорядника коштів державного бюджету – Тернопільської обласної державної адміністрації за 2016 рік відбулося 7 березня у Тернопільській обласній державній адміністрації.
Про виконання бюджету поінформував директор департаменту фінансів ОДА Степан Скибиляк.
«До загального фонду обласного бюджету надійшло 307,3 млн гривень власних доходів, виконання склало 114,1 відсотків (одержано понад план 37,9 млн гривень), з них: податку та збору на доходи фізичних осіб –255,3 млн гривень (126,4 відсотка до плану та на 85,3 млн гривень або 50,2 відсотка більше надходжень 2015 року), податку на прибуток підприємств – 21,5 млн гривень», — повідомив він.

more...

Громадяни з інвалідністю та постраждалі учасники АТО зможуть самі обирати заклад для оздоровлення відповідно до медичних рекомендацій

07.03.2017 | 08:10

Уряд на своєму засіданні затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками, та вніс зміни до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 22 лютого  2006 р. № 187 і від 31 березня 2015 р. № 200.

more...

В Університетській лікарні практично завершено реконструкцію радіологічного корпусу (відео)

06.03.2017 | 17:38

Новий сучасний лабораторний комплекс невдовзі запрацює у Тернополі. Це один із шести довгобудів, які вдалося завершити на теренах області за підсумками 2016 року. Стан проведення ремонтних робіт оглянув керівник області Степан Барна.

Реконструкція лібораторного та радіологічного корпусу із надбудовою під розміщення лабораторного комплексу розпочалася ще у 2011 році, проте наступні 4 роки роботи на даному об’єкті були «заморожені». «Даний об'єкт був визначений як один із стратегічних та ввійшов у перелік об’єктів, що фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку. У 2015 році будівництво відновилося, було вкладено близько 20 млн грн. У 2016 році — виділено 12 млн грн, а за рахунок економії на інших об’єктах було дофінансовано ще 2 млн грн.

more...

Кременецький район – лідер з надання «теплих кредитів» на Тернопільщині

06.03.2017 | 15:38

«Приватбанк» офіційно став членом програми теплих кредитів. Таким чином, кількість банків-учасників програми зросла до чотирьох: окрім ПриватБанку, відповідні кредити надають Укргазбанк, Ощадбанк та Укрексімбанк. Про це стало відомо за результатами щотижневої наради з головами райдержадміністрацій.

more...

Жителі Тернопільщини, які не мають субсидії, можуть сплачувати рахунки за теплопостачання рівними частинами протягом року

06.03.2017 | 15:25

Голова обласної державної адміністрації Степан Барна під час щотижневої наради  доручив головам районних державних адміністрацій спільно з органами місцевого самоврядування, виконкомам міських (селищних) рад вжити заходів щодо погашення у повному обсязі всіма категоріями споживачів заборгованості з оплати використаних у поточному році природного газу, електричної і теплової енергії та наданих житлово-комунальних послуг. А також - провести роз’яснювальну роботу у засобах масової інформації на місцях серед споживачів щодо своєчасної оплати за отримані житлово-комунальні послуги.

more...

На Кубку світу з біатлону тернополянин Дмитро Підручний - п’ятий в естафеті

06.03.2017 | 14:55

Українські біатлоністи Артем Прима, Сергій Семенов, Володимир Семаков та Дмитро Підручний посіли п’яте місце в естафеті на сьомому етапі Кубка світу в південнокорейському Пхенчхані. Ця естафетна гонка стала останньою в нинішньому сезоні Кубка світу. Як повідомляє Федерація біатлону України, на першому етапі Артем Прима передав естафету третім з відставанням від лідера лише в п’ять секунд. На другому етапі Сергій Семенов зберіг третю позицію. Третім за Україну біг Володимир Семаков, який при хорошій стрільбі поступився в швидкості суперникам і передав естафету вже четвертим.

more...

У Тернополі агітували вступати на військову службу за контрактом

06.03.2017 | 12:51

У неділю, 5 березня представники обласного, міського військових комісаріатів разом з військовим оркестром Тернопільської окремої артилерійської бригади та військовослужбовцями-контрактної служби запрошували громадян вступати в їх ряди на службу за контрактом у ТРЦ «Подоляни».

more...
Усього: 14175
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

 

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/strateg_b.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/program_b2017.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kopalyny.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg