Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

На Тернопільщині очікується погіршення погодніх умов

05.10.2017 | 15:43

За даними Українського гідрометеорологічного центру, в період з 5 до 6 жовтня очікується погіршення погодних умов на території України, зокрема і в Тернопільській області.

Ввечері 5 жовтня та вночі 6 жовтня очікується посилення швидкості вітру до 23-30 м/с. З метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням погодніх умов, мінімізації їхніх негативних наслідків та оперативного реагування на них в Управлінні ДСНС України у Тернопільській області відбудеться термінова нарада.

more...

Володимир Гройсман: Уже в жовтні кожен пенсіонер повинен отримати перераховану пенсію (фото)

05.10.2017 | 14:01

Сьогодні, 5 жовтня, відбулася спеціальна селекторна нарада під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Основна тема – ухвалення Парламентом України пенсійної реформи та готовність областей до її реалізації. Участь у нараді взяв голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

Пенсійну реформу необхідно якомога швидше втілити на місцях, щоб усі пенсіонери вже цього місяця змогли отримати перераховані пенсії без затримок, наголосив Прем’єр-міністр.

more...

Грант з підвищення енергоефективності в українських громадах виграла Гусятинська ОТГ

05.10.2017 | 12:43

Починаючи з 2014 року в Україні відбуваються помітні зміни щодо децентралізації влади. Головною метою реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади є передача повноважень від держави до громади. Разом із повноваженнями держава передає громадам відповідний фінансовий ресурс.

Завдання місцевої влади – сформувати ефективну систему управління та використати свої фінансові можливості. Це означає, що громада має визначити де і як вона може заробити і зекономити свій бюджет.

more...

75-річчя створення УПА відзначать у селі Бишки Козівського району (програма)

05.10.2017 | 12:29

З нагоди 75-річчя створення ОУН-УПА 7-8 жовтня відбудуться святкування у селі Бишки Козівського району. Чому саме Бишки? Бишки були столицею воюючої України, центром Бишківської республіки, до якої належало п’ять районів. Там налічувалося до 12 тисяч воїнів УПА. Також там була штаб-квартира генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича. І це, власне, є однією з причин, чому вшановують цьогоріч героїчні подвиги на Козівщині.

more...

У Теребовлі проведуть інструкторсько-методичне навчання (відео)

05.10.2017 | 12:18

Наприкінці листопада на базі військового комісаріату Теребовлянського району планується проводити інструкторсько-методичне заняття для військових комісарів районних комісаріатів, голів громад, голів адміністрацій та районних рад. Про це повідомив військовий комісар Теребовлянського районного військового комісаріату Олександр Кравець, під час огляду, як триває ремонт військової частини у Теребовлі.

За його словами, під час навчання буде проведено заняття показового характеру щодо заходів мобілізаційного характеру, а також призову громадян до лав Збройних сил України. Також на базі військового містечка буде проведено показове зайняття в тому плані, наскільки військова частина була відновлена за останній рік.

more...

Степан Барна: Особливість бюджетного процесу на 2018 рік – у підвищенні ролі та відповідальності місцевих органів влади

04.10.2017 | 17:55

Минулої п’ятниці голова Тернопільської ОДА Степан Барна ініціював зустрічі керівництва облдержадміністрації  з народними депутатами України від Тернопільщини з Романом Заставним, Тарасом Юриком, Ігорем Побером та Миколою Люшняком з питань стратегії та практики формування Державного і місцевих бюджетів на 2018 рік. Така цікава подія не могла пройти повз увагу журналістів «Свободи». І ось ми розмовляємо з головою ОДА Степаном Барною.

more...

ОТГ області освоюють бюджетні кошти на формування інфраструктури

04.10.2017 | 17:11

Реформа децентралізації передбачає створення фінансово незалежних громад, які матимуть змогу самостійно та на належному рівні утримувати школи, дитячі садки, амбулаторії, будинки культури, дороги, іншими словами децентралізація – це шлях до підвищення якості життя мешканців кожного села, селища чи міста.

Фінансова децентралізація розпочалася шляхом ухвалення змін до Бюджетного та Податкового кодексів, що характеризувалось переданням об’єднаним територіальним громадам додаткових бюджетних повноважень та стабільних джерел доходів для їх реалізації, зокрема за рахунок коштів субвенції. Як відомо, кошти субвенції розподіляються між бюджетами об’єднаних громад пропорційно до площі та кількості сільського населення з рівною вагою обох цих факторів.

more...

На Тернопільщині охороняють майже півтисячі видів тварин

04.10.2017 | 12:10

Щорічно 4 жовтня більш ніж у 60 країнах світу відзначають екологічне свято «Всесвітній день тварин». Його мета – підвищити усвідомленість громадян у необхідності захисту довкілля і тварин.

За статистичними даними, щогодини на Землі безповоротно зникають три види тварин, щодня – близько 70 видів флори і фауни. Тому, біологічне різноманіття планети неухильно скорочується швидкими темпами.

У 1931 році прихильники руху захисту природи на Міжнародному конгресі у Флоренції, враховуючи сумну динаміку розвитку відносин людини і природи, ініціювали установлення щорічного Всесвітнього дня захисту тварин – 4 жовтня.

more...

Степан Барна: Відбудова військового містечка в Теребовлі триває (фото, відео)

04.10.2017 | 08:30

Військова частина в Теребовлі має стати першою військовою частиною, відбудованою за 26 років незалежності України. На цьому акцентував голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час огляду того, як триває ремонт на даному об’єкті.

Наразі там здійснюється капітальний ремонт та переобладнання казарми в казарму покращеного типу. Облаштовується контрольно-пропускний пункт. Завершуються роботи з відновлення котельні. Одночасно також проводиться відновлення огорожі військового містечка, для цього необхідно ще 700 метрів сітки та дроту для кріплення.

more...

Видавців Тернопільщини запрошують на виставку-ярмарок «Сторінками української книги»

04.10.2017 | 08:05

У рамках відзначення Дня української писемності та мови 9-10 листопада у м. Івано-Франківськ відбудеться виставка-ярмарок сучасної української друкованої продукції «Сторінками української книги».
Під час заходу презентуватимуться нові книги відомих письменників, а також видавництв, видавничих організацій та книгорозповсюджувачів.
Виставка-ярмарок проходитиме у приміщенні фортечної галереї «Бастіон» (провулок Фортечний, 1). Участь видавництв та книгорозповсюджувачів у ярмарку безкоштовна.

more...
Усього: 15525
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg