Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Вадим Боярський: Перерахунки житлових субсидій на літній період здійснюються автоматично

27.04.2017 | 11:24
Про стан надання населенню житлових субсидій повідомив директор департаменту соціального захисту населення Вадим Боярський під час прес-конференції, що відбулася 26 квітня.
«Станом на 1 квітня 2017 року субсидії на житлово-комунальні послуги отримує 227641 домогосподарства області, що у 1,16 разів більше, ніж у відповідному періоді минулого року (195751). more...

На Тернопільщині вже функціонують 15 опорних навчальних закладів

27.04.2017 | 10:52

Одне із найважливіших питань реформування освітньої галузі –впровадження з 1 вересня 2018 року Концепції нової української школи. Про це на засіданні колегії Тернопільської ОДА зазначили заступник міністра освіти й науки України Павло Хобзей та начальник Управління освіти й науки ОДА Ольга Хома. Водночас не менш важливим також є створення опорних навчальних закладів, а також фінансування освітньої галузі.

more...

На Тернопільщині близько 90% дітей-сиріт влаштовані до сімейних форм виховання

27.04.2017 | 10:46

На Тернопільщині щорічно зменшується кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Водночас збільшується число дітей, влаштованих до сімейних форм виховання. На цьому наголосив під час засідання колегії Тернопільської ОДА начальник обласної Служби у справах дітей Ростислав Дрозд.

За його словами, протягом 2009-2016 років в області діяла Загальнодержавна програма «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини». Відповідно до цієї програми в області досягнуто вагомих результатів.

more...

Отримувачам субсидій, які зекономили енергоресурси, Уряд надасть грошову винагороду

27.04.2017 | 10:31

Відповідно до прийнятого Кабінетом Міністрів України рішення, громадяни, які за результатами опалювального сезону зекономили житлові субсидії на газ і електроенергію, повинні отримати грошову компенсацію до 1 вересня 2017 року. На цьому під час засідання Уряду наголосив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
«Порядок монетизації дуже чітко розписаний і до 1 червня підприємства-надавачі послуг мають сформувати списки людей, що мають економію відповідних енергоресурсів, і передати ці списки до управлінь соцзахисту населення.

more...

Резервісти першої та другої черги відправилися на військово-тактичні збори (фото)

26.04.2017 | 17:14
Урочиста відправка резервістів першої та другої черги на військово-тактичні збори-навчання відбулася 26 квітня у збірному пункті Тернопільського обласного військкомату. Наші краяни вдосконалюватимуть свої військові навички в одній з бойових військових частин, що дислокується у західному регіоні України. Всі, хто вирушив на збори резервістів, мають бойовий досвід у зоні проведення АТО.
«Якщо країна має добре підготовлені військові резерви — їй не страшний ворог. Відтак усі ми повинні завжди бути готовими обороняти Батьківщину. more...

Степан Барна: Частина коштів, отриманих від перевиконання митного збору, буде спрямована на покращення стану доріг в області

26.04.2017 | 16:59

Перевиконання плану митного збору дає можливість спрямувати кошти на реконструкцію та ремонт доріг в області. Тому важливо, щоб якомога більше підприємців розмитнювалися на Тернопільській митниці. На цьому при спілкуванні з головами райдержадміністрацій та головами територіальних громад на засіданні колегії акцентував голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

«Для нас пріоритетом розвитку області залишається будівництво доріг. Тому наша стратегія сьогодні – спільно з керівництвом митниці мобілізувати всіх зареєстрованих в області підприємців, щоб вони здійснювали розмитнення у нас.

more...

Держслужбовці Тернопільщини переймали європейський досвід

26.04.2017 | 16:49

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна зустрівся з директором Європейської Академії  Берліну професором, доктором Екертом Штратеншульте.  Очільник області подякував за можливість для наших державних службовців взяти участь у семінарах в рамках проекту «Академія ефективного управління та підвищення компетентності в Європі», що проходили у м. Берлін.
«В умовах децентралізації досвід розвинутих країн вкрай необхідний. Адже  для успішного завершення реформування необхідні й висококваліфіковані фахівці, які мають відповідати європейським стандартам.

more...

Степан Барна: В області – великі сподівання на розвиток високотехнологічних виробництв (інтерв'ю)

26.04.2017 | 16:21

Газета «Свобода» продовжує вже регулярні бесіди з головою Тернопільської обласної державної адміністрації про найважливіші теми дня.

Степане Степановичу, розпочинаємо розмову з неприємного: журналісти каналу «24» нещодавно оприлюднили інформацію, згідно з якою рівень середньої зарплати в Тернопільській області продовжує бути найнижчим серед усіх областей України, і в лютому 2017 року становив 4.790 гривень. Що скажете у  зв’язку з цим?

more...

Тернопільщина – у п’ятірці лідерів з оформлення «теплих кредитів»

26.04.2017 | 15:52

Тернопільська область – у п’ятірці лідерів з оформлення «теплих кредитів». Водночас голова обласної адміністрації Степан Барна має намір звернутися до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо виділення додаткового фінансування на реалізацію даної програми. Про це стало відомо під час засідання колегії Тернопільської ОДА.

За інформацією Управління житлово-комунального господарства ОДА, у 2017 році в області було видано більше півтори тисячі «теплих кредитів» на суму понад 33 млн. грн.

more...

З нагоди 500-ліття Реформації у Тернополі відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Протестантські церкви у контексті Вітчизняної історії та суспільних трансформацій»

26.04.2017 | 15:38
Відкриття Всеукраїнської науково-практичної конференції «Протестантські церкви у контексті Вітчизняної історії та суспільних трансформацій» до 500-ліття Реформації відбудеться 27 квітня о 10.00 на базі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка в аудиторії №178.
 Серед питань, які обговорюватимуться – історія християнства, виникнення протестантських церков, вплив Реформації на соціально-економічний розвиток країни, Європейська Реформація та її відгомін в Україні. 
        
more...
Усього: 14399
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/strateg_b.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/program_b2017.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kopalyny.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg