Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

За сприяння служби зайнятості Тернопільщини 50 демобілізованих бійців АТО здобули нові професії

21.08.2017 | 14:00

Один із ефективних заходів активної підтримки безробітних на Тернопіллі – організація їх професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.
Так, у січні-липні цього року 2823 особи зі статусом безробітного були охоплені профнавчанням за 304 напрямками. Рівень працевлаштування після такого навчання склав 96,7%. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.
200 безробітних регіону вчилися на базі Івано-Франківського та Рівненського центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

more...

Допрем’єрний показ кінострічки «Червоний» українського виробництва відбувся у Тернополі (фото, відео)

21.08.2017 | 13:39

У Тернополі відбувся допрем’єрний показ українського фільму «Червоний», який вийде у широкий прокат у День Незалежності України, 24 серпня. Невипадково прем’єру фільму призначили саме у такий важливий та знаковий для нашої країни день, адже гасло стрічки «Боротьба, яка триває досі». Національна прем’єра відбудеться у 150 кінотеатрах країни.

Крім тернополян та представників медіа, на допрем’єрному показі кінострічки побував також голова Тернопільської ОДА Степан Барна. Він поспілкувався з головним актором фільму та з командою, яка працювала над його створенням, й відзначив: те, що вдалося зробити знімальній групі – це унікальна праця.

more...

Концепція нової української школи: на Тернопільщині участь у програмі беруть 4 навчальні заклади

21.08.2017 | 13:18

Під час навчального 2017-2018 року участь у нових програмах Міністерства освіти і науки України на Тернопільщині беруть кілька шкіл. Зокрема, визначено 4 навчальні заклади щодо впровадження концепції нової української школи. Ще на базі 7 загальноосвітніх навчальних закладів будуть реалізовані проекти із створення нового освітнього простору. Про це під час щотижневої відеонаради з головами РДА зазначила начальник управління освіти і науки Тернопільської ОДА Ольга Хома.

more...

На Тернопільщині продовжують ремонтувати місцеві дороги та основні магістралі

21.08.2017 | 13:14

Ремонт доріг в області триває. На цей тиждень на Тернопільщині запланували певний обсяг робіт, які планують виконувати на дорогах місцевого та державного значення. Серед пріоритетів і надалі залишаються автомобільні магістралі М-19 Тернопіль – Дубно та Н-02 Тернопіль – Львів.

Зокрема, як повідомив під час щотижневої наради з головами райдержадміністрацій начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик, цього тижня будуть вестися роботи на таких ділянках дороги, як: Порохова – Космирин, Вербовець – Ланівці, Скалат – Городниця, Оріховець – Турівка, Красне – Магдалівка, Мшанець – Говилів, Гримайлів – Яблунів, обхід міста Тернопіль.

more...

На Тернопільщині підприємців вчили як розвивати власний бізнес (фото)

21.08.2017 | 11:17

За сприяння департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської обласної державної адміністрації та підтримки Проекту ПРООН в Україні "Зміцнення бізнес-об'єднань малого та середнього підприємництва", представники рад підприємців з питань розвитку малого та середнього підприємництва при райдержадміністраціях та регіональній раді підприємців при облдержадміністрації 18 серпня взяли участь у тренінгу "Роль, завдання та функції ради підприємців".
Проект міжнародної технічної допомоги "Зміцнення бізнес-об'єднань малого та середнього підприємництва" спрямований на прискорення розвитку сектору малого і середнього підприємництва в Україні шляхом зміцнення потенціалу членських бізнес-об’єднань.

more...

Степан Барна зустрівся з представниками УКТ «Просвіта» в Аргентинській Республіці (фото)

21.08.2017 | 11:04

Протягом кількох днів на Тернопільщині перебувають представники українського культурного товариства «Просвіта» в Аргентинській Республіці. У суботу, 19 серпня, їхній творчий колектив виступив із концертом українського народного танцю на Театральному майдані. 20 серпня, представники УКТ «Просвіта» мали можливість обговорити питання співпраці в освітній, культурній та бізнесовій сферах із головою Тернопільської ОДА Степаном Барною.

more...

Акція «Єдина родина України» зібрала родини загиблих учасників АТО на Тернопільщині (фото)

20.08.2017 | 23:00

На Тернопільщині у ці дні відбувається акція «Єдина родина України». Ця подія покликана допомогти родинам загиблих українських воїнів разом пережити глибоку втрату та віднайти у собі сили продовжити справу своїх синів, батьків, братів, чоловіків…

За час перебування на Тернопільщині учасники акції «Єдина родина України» побували в Марійському духовному центрі. Зі словом Божим під час Літургії до них звернувся митрополит Василій Семенюк. Він закликав також кожного вірянина пам’ятати героїв та шанувати їхні родини, брати участь у волонтерських акціях.

more...

Мальовниче Тернопілля приречене на розвиток туризму

19.08.2017 | 15:58

Під час зустрічі з журналістами — учасниками прес-туру «Україна очима редактора» — міський голова Чорткова Володимир Шматько висловив цікаву сентенцію: конкуренція за людину має відбуватися не між країнами, а між містами. «Я глибоко переконаний, що нашу країну врятує саме внутрішній туризм. Цього не було впродовж 25 років. Через різні обставини ми не подорожували, не знали, що таке Лисичанськ, Маріуполь, Дніпро... І політики цим скористались — розділили нас на табори й сорти. А внутрішній туризм знову об’єднає Україну», — зазначив Володимир Петрович.

more...

На Тернопільщині провели військовий вишкіл для оргядра та керівного складу усіх загонів тероборони (відео)

19.08.2017 | 11:32

У Тернопільській області завершилися триденні військові інструкторсько-методичні навчання. Посилена військова підготовка в тому числі і держслужбовців, у певній мірі обумовлена тим, що з 14 до 20 вересня у Білорусі будуть відбуватися військові навчання Російської Федерації, так званий «Захід-2017», про це повідомив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Особливістю останніх військових зборів стало те, що навчання провели для організаційного ядра та керівного складу усіх 18 загонів тероборони області. Це дало можливість відпрацювати командну злагодженість, яка буде вкрай необхідною в умовах особливого періоду.

more...

У Зборівському районі оновлюють навчальні заклади (фото)

18.08.2017 | 16:25

Голова Зборівської районної державної адміністрації Ігор Яворський спільно з народним депутатом України Тарасом Юриком та його помічником Василем Мудлом, а також за участі начальника відділу освіти райдержадміністрації Марії Назарчук проінспектували хід робіт та готовність введення об’єктів в експлуатацію у Зборівському районі.
Зокрема, керівництво району побувало на семи об’єктах: ЗОШ І-ІІІ ст. с.Мшанця Зборівського району (загальна сума витрат становить 742 тис.грн); спеціалізована ЗОШ I-III ступенів у смт Залізці (322 тис.грн) ЗОШ І-ІІІ ст. у с. Оліїв Зборівського району (1,486 тис.грн); клуб в с. Кабарівці Зборівського району (450 тис.грн); клуб с. Метенева Зборівського району (118 тис.грн); державна українська гімназія ім. Р. Завадовича у м. Зборові (153 тис.грн); ЗОШ І-ІІ ст. у с. Ярчівці (143 тис.грн).

more...
Усього: 15173
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg 

http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/141362.htm  

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg