Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Увага! Оголошено конкурс на участь у бізнес-інкубаторі

19.10.2017 | 12:34

Громадяни, які хочуть спробувати себе у бізнесі мають унікальну можливість заручитися підтримкою команди професіоналів. За ініціативи Тернопільської обласної державної адміністрації при Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості незабаром розпочне роботу перший в області бізнес-інкубатор.

Бізнес-інкубатор – це можливість для людей, які хочуть займатися бізнесом, отримати супровід у започаткуванні та веденні підприємницької діяльності. Учасником може стати кожен, не лише особи, які тільки планують розпочати бізнес, а й діючі підприємці.

more...

Степан Барна: Ми відновили потужності переробки буряків в області (фото)

19.10.2017 | 11:05

Відновлення роботи переробного комплексу цукрових заводів є однією з важливих складових функціонування і аграрного розвитку області. Адже Тернопільщина за своїми кліматичними особливостями – це регіон виробництва буряків і цукроваріння. Про це зауважив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час робочої поїздки до Гусятинського району, в рамках якої побував на Хоростківському цукровому заводі (ТОВ «Радехівський цукор»).

За його словами, наш регіон є столицею цієї галузі сільського господарства. Саме тому, дуже важливо повернути потужності, котрі мали місце в Тернопільській області багато років тому.

more...

Уряд затвердив план заходів з реалізації Стратегії комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції на 2017 рік

19.10.2017 | 10:15

18 жовтня 2017 року під час засідання Кабінету Міністрів України затверджено план заходів на 2017 рік з реалізації Стратегії комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції, внесений Міністерством інформаційної політики України.
Міністр інформаційної політики України Юрій Стець зазначає, що планом передбачено як запровадження системи моніторингу та оцінки ефективності антикорупційних комунікацій, так і визначення пріоритетності антикорупційних комунікацій у роботі центральних органів виконавчої влади.

more...

Степан Барна: Ми робимо усе для того, щоб створити комфортні умови для навчання у школі (фото, вiдео)

18.10.2017 | 18:38

Перебуваючи у робочій поїздці голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна побував у двох навчальних закладах Хоросткова. Спершу він оглянув стан ремонту покрівлі у навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - дошкільний навчальний заклад» м. Хоростків. Минулого року там здійснили утеплення фасаду і замінили старі вікна на пластикові. Також очільник Тернопільщини поспілкувався з педагогічним колективом.

Для опорної школи, до якої увійшли Карашинська філія ЗОШ І ст. – ДНЗ та Хлопівська  філія ЗОШ І ст., виділено державну субвенцію для оснащення сучасною матеріально-технічною базою на близько півтора мільйони гривень. Також за кошти Державного фонду регіонального розвитку здійснюється проект щодо капітального ремонту заміни даху. Наразі ремонтні роботи тривають і завдяки співфінансуванню Хоростківської міської ради.

more...

Степан Барна перевірив якість ремонту дороги Гримайлів-Яблунів (фото)

18.10.2017 | 15:44

Стан проведення ремонтних робіт автомобільної дороги державного значення Т 20-17 Гримайлів-Яблунів, яка проходить через Хоростків Гусятинського  району, оглянув голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна у рамках робочої поїздки.

Поточний середній ремонт дороги, протяжністю 1 кілометр, триває у місті Хоростків. Наразі ДП «Тернопільський облавтодор» виконало роботи на загальну суму 6,9 мільйонів гривень, а саме фрезерування і влаштування вирівнюючого шару покриття, ремонт узбіччя та облаштування водовідводу.

more...

У Тернопільській облдержадміністрації відбулася зустріч з представниками банківських установ області

18.10.2017 | 15:00

18 жовтня 2017 року під головуванням Вонса Ігоря -заступника голови-керівника апарату Тернопільської облдержадміністрації та за участі директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Воляник Галини, відбулася робоча зустріч з представниками банківських установ області.
Вонс Ігор довів до відома учасників зустрічі про роботу, яка ведеться з метою розбудови ефективної інфраструктури підтримки бізнесу в області, зокрема про створення мережі Центрів підтримки підприємництва Тернопільської області, започаткування діяльності першого в регіоні бізнес-інкубатора та створення Агенції регіонального розвитку Тернопільської області, а також наголосив на вагомому значенні для розвитку малого та середнього бізнесу - надання фінансово-кредитної підтримки.

more...

Цьогоріч роботодавці Тернопільщини пропонували понад 30 тисяч вакансій

18.10.2017 | 12:49

У Тернопільській області зберігається позитивна тенденція щодо збільшення кількості наявних вакансій. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук. Так, у січні-вересні 2017 року роботодавці пропонували 30477 вільних робочих місць або на 17,9% більше у порівнянні із цим же періодом 2016 року. Серед поданих у службу зайнятості вільних робочих місць 3,7% - із заробітною платою вищою від середньої по області, 53,7% - з мінімальною зарплатою. На 1 жовтня 2017-го актуальними були 2505 вакансій, т.ч. для  робітників – 1569. Також у базі даних служби зайнятості містилась інформація про 6910 пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

more...

Через Тернопіль курсуватиме потяг «Одеса – Перемишль»

18.10.2017 | 12:05

З 10 грудня «Укрзалізниця» запустить новий поїзд до Польщі сполученням Одеса – Перемишль. Про це повідомляється у Twitter «Укрзалізниці».

«З 10 грудня 2017 року, з введенням графіку руху поїздів на 2017/2018 рік, «Укрзалізниця» запроваджує новий поїзд №36/35 Одеса – Перемишль», – сказано у повідомленні.

more...

До уваги бухгалтерів бюджетних організацій

18.10.2017 | 11:57

З метою підвищення рівня правової та професійної інформованості бухгалтерів бюджетних організацій ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» спільно з департаментом економічного розвитку і торгівлі Тернопільської обласної державної адміністрації 25 жовтня проведе безкоштовний семінар-практикум.

Серед питань, якi розглядатимуть: податок на доходи фізичних осіб, оформлення листків непрацездатності, організація та проведення інвентаризації, перевірки з дотримання трудового законодавства.

more...

У Теребовлянськiй ОТГ розпочалися спортивні ігри серед школярів

18.10.2017 | 10:31

У Теребовлі розпочалися спортивні ігри серед школярів Теребовлянської об’єднаної територіальної громади. Програма охоплює 11 видів спорту на 2017-2018 навчальний рік.

Змагання з футболу серед ЗОШ І-ІІІ ступенів завершилися перемогою Теребовлянсьої ЗОШ №. Друге місце здобула команда Теребовлянської ЗОШ №2, третє – Теребовлянська спеціалізована школа-ліцей. Учасниками стали команди з шести шкіл: Лошнівської, Острівецької, Ласковецької, Теребовлянської школи №1 та №2, Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцей.

more...
Усього: 15519
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg