Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Армрестлери Тернопільського «Інваспорту» здобули на чемпіонаті України п’ять медалей

26.04.2017 | 14:58
У Харкові в СК «Локомотив» проходив Чемпіонат України з армспорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору. Від Тернопільського центру «Інваспорт» змагалось 9 спортсменів. Наші земляки здобули на цих змаганнях одну золоту, дві срібних та дві бронзових медалі. Так, серед спортсменів з УОРА в класі ARM 2 у ваговій категорії 90 кг Володимир Гродзік (1983 р.н.) на праву руку завоював золоту нагороду, а на ліву – став четвертим. Тренер атлета Іван Салук. more...

Генеральний консул Угорщини відзначив потенціал Тернопільщини у сфері туризму та ІТ-технологій

26.04.2017 | 14:10

Можливості і потенціал Тернопільщини оцінив Генеральний Консул Угорщини Йожеф Бугайла під час ознайомчого візиту в Тернопільську область. Почесний гість поділився своїми приємними враженнями не лише в економічній площині, а й культурній, оцінив вагомість історичної спадщини.

«На Тернопільщині є хороший потенціал у туризмі. Звичайно, зі сторони Угорщини хочеться збільшити кількість інвесторів та підвищити рівень комерційних відносин.

more...

За засмічення території Тернопільської області притягнуті до відповідальності 40 посадових осіб

26.04.2017 | 13:47

З метою ліквідації засмічення області побутовими та промисловими відходами представники Тернопільської обласної державної адміністрації спільно з Державною екологічною інспекцією здійснили планові та позапланові перевірки, а також кілька рейдів.
За результатами таких заходів були притягнуті до адміністративної відповідальності 40 посадових осіб, в т.ч. 15 голів сільських рад. Серед порушників також керівники суб’єктів господарювання, комунальних підприємств.

more...

У Тернополі вшанували пам’ять жертв Чорнобильської трагедії

26.04.2017 | 12:52

Мітинг-реквієм пам’яті жертв Чорнобильської трагедії 26 квітня відбувся в парку „Національного Відродження”.

Заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Юрик, директор департаменту соціального захисту населення Вадим Боярський, голова обласної ради Віктор Овчарук, голова громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Олександр Харитонов та учасники мітингу поклали квіти до підніжжя пам’ятника «Жертвам Чорнобильської катастрофи та ядерних випробувань» та пам’ятної дошки ветерану пожежної охорони органів внутрішніх справ Леоніду Кудринському.

more...

27 квітня відбудеться III Форум енергоефективного партнерства’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих»

25.04.2017 | 18:15

27 квітня 2017 року у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності -  III Форум енергоефективного партнерства’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих».
Розумне управління енергоресурсами – філософія сучасної України. Пріоритетною сферою для реформ залишаються житлові та громадські будівлі. Лише в бюджетній сфері близько 100 тисяч будівель потребує термомодернізації. Для вирішення цього питання широко впроваджуватимуться дієві європейські інструменти підвищення рівня енергоефективності - енергосервіс та енергоменеджмент.

more...

Голова Тернопільської ОДА зустрівся з рідними загиблих бійців

25.04.2017 | 17:53

На Тернопільщині допомога у вирішенні питань, що стосуються соціального захисту родин загиблих бійців, є незмінною. Обласна адміністрація й надалі робитиме все можливе, щоб жодна така родина не залишилася осторонь. Про це заявив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час зустрічі в обласному військкоматі з рідними загиблих бійців. 

«Нині всі з числа таких родин мають можливість отримати путівку в санаторій у Тернопільській області. Крім того, є можливість отримати матеріальну  допомогу з фонду голови адміністрації. Ми надалі будемо проводити роботу, щоб дітей загиблих учасників АТО та дітей тих, хто ще воює, оздоровити не лише в Україні, а й за кордоном.

more...

На Тернопільщині може з’явитися почесне консульство Угорщини

25.04.2017 | 17:30

В Тернопільську область вперше із ознайомчим візитом завітав Генеральний консул Угорщини Йожеф Бугайла. Під час зустрічі із головою Тернопільської облдержадміністрації Степаном Барною почесний гість зазначив, що Угорщина підтримує Україну в євроінтеграційному процесі, а також наголосив на зацікавленості у співпраці з Тернопільщиною.

«Ми знаємо, що Тернопільська область залюбки б приєдналася до нашого консульства. Угорська сторона позитивно ставиться до цього, але існує ще певний процес, який повинен відбутися. Ми охоче б відкрили у Тернопільській області Почесне консульство тому, що постійна присутність, зокрема відносини з областю, для нас є дуже важливими», - зазначив Генеральний консул Угорщини Йожеф Бугайла.

more...

На Тернопільщині побільшало учасників учнівських олімпіад

25.04.2017 | 17:24

Упродовж навчального року в олімпіадах з навчальних предметів у І – ІІІ етапах взяли участь 120 019 учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, колегіумів, спеціалізованих шкіл і класів з поглибленим вивченням окремих предметів, учнів професійно - технічних навчальних закладів (що на 4 131 учня більше, ніж у попередній рік). Про це повідомила заступник директора ТОКІППО Ольга Когут під час розширеного засідання колегії управління освіти і науки облдержадміністрації, що відбулося 25 квітня.
У засіданні взяли участь керівники та працівники органів управління освітою райдержадміністрацій, Бережанської, Кременецької, Тернопільської, Чортківської міських рад, а також об’єднаних територіальних громад та їхніх методичних служб, обласних комунальних установ і закладів освіти, професійно-технічних навчальних закладів.

more...

Степан Барна знову у «п’ятірці» кращих голів ОДА

25.04.2017 | 17:22

Комітет виборців України склав «Рейтинг діяльності голів ОДА за І квартал 2017 року». Як свідчать дані дослідження, голова Тернопільської ОДА Степан Барна продовжує входити у п’ятірку лідерів. Як йдеться у повідомлені КВУ, Тернопільська область демонструє позитивну динаміку за показниками соціально-економічного розвитку. Зокрема, в І кварталі зросла промисловість (на 7%) і суттєво зменшилася заборгованість із виплати заробітної плати (на 31,3%). Експерти високо оцінили проведення децентралізації в області, а також роботу ОДА в напрямку допомоги армії.

Загалом, кращі місця в рейтингу посідають голови Харківської, Донецької, Кіровоградської, Тернопільської та Закарпатської обласних державних адміністрацій.

more...

Степан Барна зустрівся з Генеральним консулом Угорщини Йожефом Бугайла

25.04.2017 | 13:26

На Тернопільщині з робочим візитом побував Генеральний консул Угорщини пан Йожеф Бугайла. Це був ознайомчий візит, мета якого налагодження співпраці в економічній та культурній сферах краю. З представниками консульства зустрівся голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

За його словами, Угорщина цікава для області власним економічним потенціалом, перспективами залучення інвестицій у сферах модернізації економіки та інноваційного розвитку галузей промисловості і сільського господарства.

more...
Усього: 14399
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/strateg_b.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/program_b2017.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kopalyny.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg