Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Підсумки роботи Тернопільської ОДА за тиждень у цифрах та фактах (інфографіка)

18.03.2018 | 13:46

Уже традиційно наша рубрика «Підсумки тижня» інформує жителів області про основні здобутки та досягнення Тернопільської обласної державної адміністрації у цифрах та фактах.

Цьоготижнева інфографіка про основні події та досягнення Тернопільщини демонструє, чим жила область протягом робочого тижня від 12 до 16 березня. Інфографіка включає в себе різні сфери та галузі діяльності облдержадміністрації, які спрямовані на покращення умов ведення бізнесу, розвитку сільського господарства, освіти, медицини, спорту, культури та загалом життя наших громадян.

more...

Володимир Богайчук: На Тернопільщині працюють одні з найкращих лікувальних закладів в Україні

16.03.2018 | 19:57

Надання доступних та якісних медичних послуг, реформування лікувальних закладів та втілення медичної реформи залишаються серед основних пріоритетів для галузі охорони здоров’я області. Про це зазначив начальник управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Володимир Богайчук під час виїзного засідання комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

«В області реформа первинної ланки розпочалася зі створення єдиної бази електронного реєстру пацієнтів з повним програмним забезпеченням. Ми провели закупку комп’ютерної техніки, яку підключили до інтернету, тому кожен сімейний лікар зараз технічно забезпечений. До бази електронного реєстру пацієнтів уже внесено 900 тисяч осіб», - наголосив Володимир Богайчук.

more...

Андрій Павелко: Тернопільщина стає прогресивним регіоном, який за останні три роки стрімко розвивається та у багатьох рейтингах займає лідируючі позиції

16.03.2018 | 18:10

На один день, 16 березня, Тернопільська область стала майданчиком для активного обговорення важливих для життєдіяльності краю питань, а також для конструктивного діалогу та напрацювання спільного бачення підвищення фінансового забезпечення розвитку регіону. Адже вперше на Тернопільщині відбувається виїзне засідання Комітету ВРУ з питань бюджету за участі народних депутатів України, в тому числі й від нашої області. 

Як поінформував на початку засідання комітету його голова Андрій Павелко, за період каденції бюджетний комітет здійснив 25 виїзних засідань в регіони України, що дозволяє краще знайомитися з проблематикою регіонів, а відтак, ефективніше її вирішувати.

more...

Розраховуємо не лише на державну допомогу, а й працюємо над збільшенням власних доходів! – Степан Барна на засіданні бюджетного комітету ВРУ

16.03.2018 | 18:07

Останні два роки для Тернопільщини були вирішальними з точки зору реалізації різних проектів. Адже загальна сума майже 2 млрд. грн. – це достатньо серйозний показник, котрий дозволяє оцінити спільну роботу керівництва області з Урядом України та народними депутатами України. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час виїзного засідання Комітету ВРУ з питань бюджету, що відбувається сьогодні, 16 березня, у Збаражі. 

more...

Вперше на Тернопільщині відбувається засідання комітету ВРУ з питань бюджету

16.03.2018 | 16:02

Розпочалася виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Це перше засідання такого рівня, що відбувається на Тернопільщині.

На порядку денному звучатиме кілька важливих для життєдіяльності області питань. Це наповнення місцевих бюджетів в умовах бюджетної децентралізації, розвиток транспортної інфраструктури, охорони здоров'я та зимових видів спорту.

more...

Президент Федерації Футболу України познайомився на Тернопільщині з маленькими футболістами (фото)

16.03.2018 | 13:08

Перебуваючи у робочій поїздці у Тернопільській області, Президент Федерації Футболу України Андрій Павелко відвідав тренувальну базу ФК "Нива". Там він познайомився з маленькими футболістами із футбольної команди "Чемпіон" та подарував їм ігрові м'ячі.

Також спільно з головою облдержадміністрації Степаном Барною та головою ФФУ в області Тарасом Юриком побували в ігровому залі, у якому створені комфортні умови для тренувань, і оглянули реконструкцію басейну, який також буде пристосований для фізичних вправ спортсменів.

more...

У Тернопільській ОДА відбулася колегія житлово-комунального господарства та енергозбереження (фото)

16.03.2018 | 12:57

Колегія управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Тернопільської обласної державної адміністрації відбулася 15 березня за участі заступників голів районних державних адміністрацій, що координують роботу галузі, голів міських, селищних рад, голів об’єднаних територіальних громад та керівників житлово-комунальних підприємств.

more...

На Тернопільщину приїхав Комітет Верховної Ради України з питань бюджету (фото)

16.03.2018 | 12:32

Наразі представники Комітету спільно з очільниками області Степаном Барною та Віктором Овчаруком, а також з нардепами від Тернопільщини перебувають на підприємстві СЕ "Борднетце - Україна", що у Байківцях Тернопільського району.

Тут вони ознайомлюються з діяльністю та потужностями підприємства, яке спеціалізується на виробництві електричного та електронного устаткування для автотранспортних засобів.

more...

Громадський сектор Тернопільщини запрошують для участі у грантовому конкурсі «Підтримка регіонального діалогу в пенсійній реформі»

16.03.2018 | 12:23

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», оголошує спеціальний конкурс грантів «Підтримка регіонального діалогу в пенсійній реформі».

Метою конкурсу є посилення залучення організацій громадянського суспільства до процесів публічного діалогу з органами влади щодо питань реалізації пенсійної реформи.

more...

Учасникiв Тернопільського регіонального бізнес-інкубатора навчили як створити власний кооператив та фермерське господарство (фото)

16.03.2018 | 12:09

Семінар на тему «Створення сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу/фермерського господарства "з нуля"» відбувся для учасників Тернопільського регіонального бізнес-інкубатора, а також зацікавлених суб’єктів господарювання: фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб та осіб, що мають на меті започаткування власної справи.

За словами директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської обласної державної адміністрації Галини Воляник, проведення таких навчальних заходів є дуже важливим, адже значно полегшує започаткування та розвиток підприємництва на Тернопільщині.

more...
Усього: 16402
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg