Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

На Тернопільщині презентують проект «Книга Добра»

08.12.2017 | 09:33

У п’ятницю, 8 грудня, о 12.00 в обласній державній адміністрації відбудеться інформаційна акція з нагоди завершення Міжнародного соціального проекту «Книга добра», який реалізовувався в області. На захід приїдуть діти – учасники міжнародного соціального проекту із Тернопільської області. Місце проведення заходу – 825 кабінет.

«Книга добра» – це міжнародний соціальний проект, основною метою якого є створення книги із цікавими реальними історіями та дитячими ілюстраціями про Добро.

more...

Степан Барна взяв участь у розширеному засіданні правління Громадської ради (фото)

07.12.2017 | 18:21

Під час розширеного засідання правління Громадської ради при Тернопільській обласній державній адміністрації обговорили ряд важливих та актуальних питань. Підбили також підсумки зробленого за рік, а також спільні здобутки та напрацювання. Участь у засідання взяв голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Крім членів правління громадської ради, на засіданні були присутні й керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники інститутів громадянського суспільства, депутати Тернопільської обласної ради та представники засобів масової інформації.

more...

Голова Тернопільської ОДА провів особистий прийом громадян

07.12.2017 | 18:09

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна провів особистий прийом громадян. Тернополяни й жителі області зверталися з проблемами особистого та колективного характеру.

Степан Барна уважно вислухав кожного, хто до нього звернувся під час сьогоднішнього прийому, 7 грудня. Відтак, питання, що були у його компетенції, скерував керівникам відповідних структурних підрозділів й дав розпорядження напрацювати шляхи їх вирішення. Дану роботу очільник області контролюватиме особисто.

more...

В обласній філармонії відзначили кращих працівників органів місцевого самоврядування Тернопільщини (фото)

07.12.2017 | 18:00

Урочистості з нагоди Дня працівників органів місцевого самоврядування відбулися в обласній філармонії 7 грудня. Привітав працівників вказаної сфери голова обласної державної адміністрації Степан Барна.
«Успішне майбутнє нашої держави неможливе без ефективного розвитку місцевого самоврядування. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм, компетентність, відповідальність й активна громадська позиція — це гідний внесок у розбудову наших районів, області та держави. Тож нехай це свято об'єднає всіх нас у спільній праці зробити наші міста й села успішними та заможними!», — зазначив Степан Барна.

more...

У ПАТ «Тернопільський кар’єр» розширили виробничі потужності (фото)

07.12.2017 | 17:55

На території ПАТ «Тернопільський кар’єр», який знаходиться у селі Максимівка Збаразького району, побудували один з найбільших заводів в Україні. Його продуктивність складає понад 5 тис. тонн готової продукції в добу. У четвер, 7 грудня, участь у його відкритті взяли заступник голови – керівник апарату Тернопільської облдержадміністрації Ігор Вонс, голова Збаразької РДА Анатолій Качка та керівництво кар’єру.

Власне, як повідомили під час відкриття, лише у будівництво заводу акціонери вклали понад 27 млн. грн. інвестицій. Ще 20 млн. грн. знадобилося для того, щоб придбати всю необхідну техніку, яка буде забезпечувати його роботу. Водночас, виробничі потужності заводу дозволять не лише забезпечити потребу у вапняках, але й працевлаштувати близько 50 робітників.

more...

Тернопільські спортсмени вибороли у спортивній ходьбі «золото» та «срібло»

07.12.2017 | 14:13

Понад двісті спортсменів стали учасниками Відкритого чемпіонату Львівської обласної організації ФСТ «Україна» з легкої атлетики. Такі змагання відбулись у Львові, в легкоатлетичному манежі навчально-спортивної бази з літніх видів спорту. Тернопільщину на цьому турнірі у спортивній ходьбі представляли учні-спортсмени обласної ДЮСШ з літніх видів спорту, якi здобули мiсця на п'єдесталi. 

Так, Денис Янусь (Горинецька ЗОШ, Кременецький район) зайняв перше місце на дистанції  3 000 метрів з результатом 18.02,8. Люба Губанова (Тернопільська ЗОШ №9) з результатом 10.47,8  стала другою на дистанції 2 000 метрів.

more...

Тернопільських підприємців запрошують на 12-ту міжнародну виставку-ярмарок «FEBAK»

07.12.2017 | 14:02

У м. Бамако (Малі) з 16 грудня 2017 року до 2 січня 2018 року відбудеться 12-а міжнародна виставка-ярмарок «FEBAK». Захід проводиться під патронажем Президента Республіки Малі.

Міжнародну виставку-ярмарок в Бамако організовують двічі у рік за різними напрямками. Вона є найважливішою серед подібних великих подій у Малі. Очікується, що у ній візьмуть участь більше 600 компаній у сфері торгівлі, промисловості, сільського господарства і сфери послуг переважно з країн Африки, Європи та Азії. Виставку-ярмарок протягом 18 днів відвідає близько 300 тисяч чоловік. На її полях будуть організовані бізнес-форуми та переговори у форматі «b2b». Почесним гостем стане Алжирська Народна Демократична Республіка.

more...

Створено Державну службу якості освіти України – рішення Уряду

07.12.2017 | 13:45

Створено орган, що централізовано відповідатиме за дотримання якості освіти та освітніх стандартів, – Державну службу якості освіти України (ДСЯО). Відповідне рішення було прийнято КМУ 6 грудня, під час засідання Уряду.

Нова структура засновується на базі ДІНЗ – Державної інспекції навчальних закладів. Вона матиме ширші повноваження, а також буде представлена на регіональному рівні через спеціальні відділення.

more...

На базі Кременецького ліцею відкрили сучасну лабораторію для швачок (фото)

07.12.2017 | 12:36

Відтепер уже й на базі Кременецького професійного ліцею є сучасний навчально-практичний центр для швачок, кравців та закрійників, який відкрили у середу, 6 грудня. Це вже третя лабораторія із новітнім обладнанням для фахової підготовки кваліфікованих кадрів. Участь у відкритті центру взяли заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик, в. о. голови Кременецької РДА Володимир Козубський, начальник управління освіти й науки облдержадміністрації Ольга Хома й керівництво ліцею.

more...

На Тернопільщині завершується відновлення Теребовлянської військової частини (фото)

07.12.2017 | 12:26

Відповідно до стратегії розвитку Тернопільської області та за ініціативою голови обласної державної адміністрації Степана Барни на Тернопільщині продовжується відновлення військових частин. Сьогодні робота над цим триває у Чорткові та Тернополі. На завершальному етапі – будівельні та ремонтні роботи у Теребовлянській військовій частині. Там, після здачі об’єкта в експлуатацію, можна буде розмістити близько двох тисяч військовослужбовців.

more...
Усього: 15847
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg