Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Голова Тернопільської ОДА здійснив рейд аптеками міста (фото, відео)

20.04.2017 | 13:32

У зв’язку з тим, що з 1 квітня 2017 року почала діяти Урядова програма «Доступні ліки» голова обласної адміністрації разом з журналістами здійснив рейд аптеками міста.
Степан Барна, як і обіцяв, контролює реалізацію програми «Доступні ліки» й побував у трьох аптеках міста, які беруть у ній участь. Так, у м.Тернопіль він відвідав аптеки №168, №78 та №126, які на сьогодні є лідерами з отоварення виписаних рецептів.
Як відзначив голова ОДА, помітна позитивна динаміка на прикладі останнього тижня. Зокрема, ще минулої п’ятниці в області було отоварено близько 4 тисяч рецептів, тепер – більше 9 тисяч. Така ж ситуація із аптеками, які активно приєднуються до програми «Доступні ліки». Якщо минулого тижня їх було 90, то станом на 19 квітня – 149.

more...

На Тернопільщині планують створити бізнес-інкубатор (відео)

19.04.2017 | 21:49

На Тернопільщині планують створити інфраструктуру для підтримки малого та середнього бізнесу, завдяки якій підприємці зможуть отримати фахову допомогу. Про розробку концепції створення в області мережі бізнес-інкубаторів, а також певні напрацювання у даному напрямку, розповіла директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської обласної державної адміністрації Галина Воляник під час розширеного засідання робочої групи.
«Ми знайшли підтримку з боку обласного Центру зайнятості, де можна використати приміщення для створення бізнес-інкубатору, а також залучити людей для його супроводу. Тут наявна потрібна техніка, яку можна використати для роботи. Згідно початкової концепції, передбачено ще й 10 робочих місць», — зазначила Галина Воляник.

more...

У Тернополі відзначили 15-ту річницю військової служби правопорядку у Збройних Силах України (фото, відео)

19.04.2017 | 21:13

Відновлення військових частин на території Тернопільської області, їхнє розширення на території області та забезпечення правопорядку у військових структурах — один з пріоритетів діяльності обласної державної адміністрації. Про це наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час урочистостей з нагоди відзначення 15 річниці з Дня створення Військової служби правопорядку у Збройних Силах України. У Тернополі відбулося символічне закладення капсули під будівництво нового адміністративного корпусу зонального відділу військової служби правопорядку. Священнослужителі освятили будівництво.

more...

В області ремонтують трасу Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль

19.04.2017 | 21:05

Шляховики ремонтують дорожнє покриття на трасі Н-18 Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль. Найчастіше туристи користуються саме цією дорогою прямуючи на відпочинок у Карпати.
Про це повідомили під час відеонаради з головами районних державних адміністрацій.
Так, на замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області підрядні організації виконують ремонт картами. Технологія такого ремонту в наступному: пошкоджене дорожнє покриття зрізають за допомогою фрезерувального механізму, далі катки втрамбовують щебенево-піщану суміш, а вже потім дорожники стелять шар асфальтобетону. Наразі, бригади шляховиків можна побачити на ділянці дороги між населеними пунктами Стара Брикуля – Доброполе (Теребовлянський та Бучацький райони).

more...

Степан Барна: Розвивати спортивну інфраструктуру області – одне із пріоритетних завдань (фото, відео)

19.04.2017 | 20:54

Голова Тернопільської обласної держадміністрації Степан Барна зустрівся з колишніми гравцями футбольного клубу «Реал-Мадрид» Франсіско Павоном та Іваном Пересом, які протягом 17-18 квітня на Тернопільщині проводили майстер-класи для дітей.
Як зазначив під час зустрічі з футболістами Степан Барна, одне з основних завдань в області – популяризація здорового способу життя.
«На жаль, раніше Тернопільщина не відзначалася активністю щодо розвитку футболу, але тим не менше тепер спільно з Федерацією футболу у Тернопільській області на чолі з Тарасом Юриком ми працюємо в питаннях створення мережі спортивних майданчиків, – зауважив він. – Так, торік в області було зроблено п’ять спортмайданчиків.

more...

Через 3 місяці використання печаток на документах буде необов’язковим

19.04.2017 | 20:52
Використання печаток суб’єктами господарювання через 3 місяці не буде обов’язковим.
Президент України 14 квітня підписав Закон, що передбачає скасування вимоги про обов’язкове використання печаток на документах.
Виключені законодавчі вимоги щодо обов’язкового використання печаток (незалежно від їх наявності у суб’єктів господарювання), необхідність використання печаток у взаєминах суб’єктів господарювання з держорганами, а також можливість визнання документа недійсним (неукладеним, недосконалим) у зв’язку з відсутністю відбитка печатки.
more...

Програма «Доступні ліки» повинна максимально торкнутися жителів сіл – Степан Барна

19.04.2017 | 16:03

У програмі «Доступні ліки» повинна бути задіяна максимально можлива кількість аптек Тернопільської області. Це потрібно для того, щоб якомога більше жителів сільської місцевості з серцево-судинною патологією, бронхіальною астмою та цукровим діабетом ІІ типу змогли отримати компенсацію за медикаменти. На цьому наголосив під час наради голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

«Ми поставили собі за мету провести максимально широку інформаційну кампанію, щоб люди знали про можливості, якими Уряд дає можливість скористатися. Вектор державної політики зараз спрямований на додатковий соціальний захист українців, в тому числі і в сфері охорони здоров’я.

more...

У Тернопільській ОДА відбулися семінари щодо роботи в електронній системі державних закупівель PROZORRO

19.04.2017 | 14:32

В середу, 19 квітня 2017 року, участю агента PROZORRO в м. Тернополі  Ірини Корди відбулося два безкоштовних семінари-навчання щодо особливостей роботи в електронній системі державних закупівель PROZORRO:
- для юрисконсультів, інших працівників органів виконавчої влади, державних підприємств, установ та організацій;
- для державних замовників галузі охорони здоров’я (керівників та відповідного персоналу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області).

more...

Степан Барна: Мрію, аби Тернопільщина стала однією з найкращих в Україні

18.04.2017 | 15:45

Уже третій рік поспіль працює Степан Барна на посаді голови Тернопільської обласної державної адміністрації. Як і попередніми роками, Степан Степанович робить все можливе, щоб залучити іноземних інвесторів, створити нові робочі місця, а також забезпечити комфортні умови проживання людей. Очільник області розповідає про здобутки та досягнення, про перспективу розвитку області на майбутнє, про особисті зміни в діяльності та щоденну важку працю.
- Чи задоволені тим, що вдалося зробити впродовж двох років на посаді голови обласної державної адміністрації?
- Загалом, так. Хоча планів було значно більше, особливо щодо формування та налагодження чіткої роботи єдиної команди однодумців – людей, які професійно сприймають визначені цілі, усвідомлюють їх необхідність, активно й самовіддано вишукують способи їх досягнення. Буду над цим працювати й надалі.

more...

На Тернопільщині відновили бункер бригади Больцано

18.04.2017 | 15:00

В часи Першої світової війни в селі Бурканів збудували бункер для перебування бригади Больцано австро-угорської армії. В минулому році за ініціативи тернопільського історика, краєзнавця Сергія Ткачова та сприяння Теребовлянської районної державної адміністрації розпочали роботи з його відновлення. Під час ремонту провели масштабні земляні роботи, по-новому складено опорну стіну бункера з дерева (обшивка траншеї), сходи, при цьому вдалося зберегти попередні розміри та план споруди. Також впорядковано прилеглу територію.
Відновлений історичний бункер бригади Больцано Бурканівського укріпленого району австро-угорської армії часів Першої світової війни оглянув голова РДА Юрій Ништа.

more...
Усього: 14399
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/strateg_b.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/program_b2017.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kopalyny.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg