Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Безробiтнi та студенти також мають право на субсидiю

10.10.2017 | 17:12

Громадянам, які перебувають на обліку в центрі зайнятості і отримують допомогу з безробіття, студентам денної форми навчання при оформленні субсидії враховують фактичний розмір доходу. А громадянам, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, але не отримують допомогу з безробіття, -  один прожитковий мінімум. Для тих, хто не перебуває на обліку в центрі зайнятості і свої доходи декларує як нульові, органи соціального захисту населення рахують два прожиткові мінімуми.

Тимчасово переміщені особи теж мають право на отримання субсидії, оскільки не буде враховуватися у дохід грошова допомога, яка їм виплачується державою.

more...

На строкову військову службу відправили перших призовників з Тернопільщини (фото)

10.10.2017 | 15:25

У рамках осінньої призовної кампанії сьогодні, 10 жовтня, з обласного збірного пункту Тернопільського обласного військового комісаріату урочисто відправили юнаків до війська. Перші призовники вирушили до навчальних центрів Збройних Сил України та Національної гвардії у Львівську, Житомирську та Запорізьку області. Разом з рiдними, представниками духовенства та громадськості проводжали тернополян до армії заступник голови Тернопільської ОДА Юрiй Юрик та заступник голови облради Любомир Крупа.

more...

На Тернопільщині обговорили актуальні питання щодо протидії торгівлі людьми (фото)

10.10.2017 | 14:29

Представники державних установ та організацій, які є суб’єктами національного механізму взаємодії, що здійснюють заходи з питань протидії торгівлі людьми у Тернопільській області обговорили проблематику у цій сфері, а також напрацювали шляхи та способи її вирішення під час тематичного круглого столу, що відбувся у Тернопільській обласній державній адміністрації. Мета заходу – моніторинг діяльності органів виконавчої влади, неурядових організацій у сфері протидії торгівлі людьми в області.

more...

З 15 жовтня призначатимуть субсидії на iндивiдуальне опалення

10.10.2017 | 11:02

На практиці траплялися випадки, коли у одному населеному пункті дві родини проживають у одному багатоповерховому будинку, але через те, що використовують різні види опалення, по-різному отримували субсидію у жовтні та квітні.

Для родини, яка використовує централізоване опалення, субсидія у жовтні та квітні нараховувалася відповідно до рішень органу місцевого самоврядування залежно від погодних умов подачі теплоносія. Тому, для таких сімей опалювальний період,  починався, скажімо, 18 жовтня й завершувався 10 квітня. Відповідно й здійснювалося нарахування субсидії.

more...

Юрій Юрик: Концепція заходів в Антонівцях – повна реконструкція життя Української Повстанської Армії

09.10.2017 | 18:05

13-14 жовтня на Тернопільщині відбудеться масштабний фестиваль-реконструкція «Луни повстанського краю» – два дні з життя табору військової округи УПА «Волинь-Південь», що у селі Антонівці Шумського району. Основна мета заходу, який проводиться в рамках відзначення 75-річчя створення Української Повстанської Армії, – дозволити учасникам поринути в атмосферу повстанського життя і пройти тими стежками, якими ходили упівці. Про те, як триває підготовка до проведення фестивалю, розповів заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик. 

more...

За легкiстю ведення бiзнесу Тернопiльщина у п'ятiрцi найкращих

09.10.2017 | 17:57

Тернопільська область зайняла 5 місце серед областей України, щодо легкості ведення бізнесу, за рейтингом “Регіональний Doing Business”, складеним Офісом ефективного регулювання та Спілкою українських підприємств.

Стабільний розвиток великого, середнього та малого бізнесу в Україні є запорукою становлення конкурентоспроможної економіки, що є основою успішного суспільства. Для цього необхідний сприятливий діловий клімат, який також виражається у витратах на бюрократичні процедури, необхідні для реєстрації та успішного функціонування підприємств.

more...

В Українi розпочався процес розранку розмiру "зимової" субсидiї

09.10.2017 | 17:28

В Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон усім тих, кому у травні цього року субсидію було перепризначено на новий період - 2017-2018рр. Жодних документів чи довідок субсидіантам повторно  не потрібно подавати чи доносити. Програма житлових субсидій максимально спрощена для людей.

more...

Юрій Юрик: Наше завдання не лише пам’ятати воїнів УПА, а й відроджувати сторінки цього історичного періоду (фото)

09.10.2017 | 16:47

Для нас важливо відроджувати славетні сторінки української історії, однією з яких були події національно-визвольного руху. Утім, поруч з відомими сторінками у селі Антонівці, Гурби, на карпатських локаціях, на Тернопільщині були й інші серйозні центри прийняття рішень щодо організації боротьби за Українську Державу. Одним з таких центрів на Тернопільщині є село Бишки, де з 1943 до 1945 років знаходилася штаб-квартира Української Повстанської Армії. На цьому наголосив заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик під час відзначення заходів з нагоди 75-ої річниці створення УПА, які відбулися 6-7-8 жовтня на Козівщині.

more...

На Хмельниччині дзюдоїсти з Тернополя вибороли п’ять медалей

09.10.2017 | 13:20

Команда юних дзюдоїстів Тернопільської обласної Федерації дзюдо України та ОДЮСШ виступили на відкритому чемпіонаті Хмельницької області серед юнаків та дівчат 2006-2010 років народження. Відбувся турнір в смт. Деражня. Виборювати перемогу, окрім господарів змагань, на Хмельниччину прибули команди з п’яти областей України.

more...

Молодь Тернопiльщини об’єднав молодіжний вишкільний табір «Бишки – столиця воюючої України» (фото)

09.10.2017 | 13:03

З метою відзначення 75-ї річниці утворення Української Повстанської Армії, 7-8 жовтня у селі Бишки Козівського району відбувся молодіжний вишкільний табір «Бишки – столиця воюючої України». До заходу долучилися 60 учнів старших класів Козівського, Підгаєцького, Зборівського та Бережанського районів.

more...
Усього: 15519
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg