Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

На Тернопільщині програма "Доступні ліки" працює стабільно - МОЗ

16.06.2017 | 16:28

Уже більше 1 мільйона громадян України скористалися програмою “Доступні ліки”, що стартувала у квітні 2017, та отримали ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу чи бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. 16 червня Міністерство охорони здоров’я презентувало перші результати роботи програми, повідомляє офіційний сайт МОЗ України.
Станом на сьогодні майже 6 тисяч аптек долучилися до урядової програми “Доступні ліки”. Це означає, що в кожній третій аптеці в Україні пацієнти можуть отримати ліки за рецептом від лікаря від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу чи бронхіальної астми, що входять до програми, безкоштовно чи з незначною доплатою.

more...

На Тернопільщині відбувся флешмоб на тему: «Ми – за легалізацію заробітної плати»!

16.06.2017 | 15:49

З метою забезпечення поінформованості і обізнаності громадян щодо легальної зайнятості населення спеціалісти Бережанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели флешмоб на тему: «Ми – за легалізацію заробітної плати»!
У рамках заходу пенсійники наголосили на важливості укладання трудових договорів та дотримання законодавства з оплати праці. Зазначили, що одержуючи зарплату «в конверті», працівник позбавляє себе гідної пенсії в майбутньому, адже низька заробітна плата дає низький коефіцієнт заробітку, який враховується при обчисленні пенсії.

more...

Гостей та жителів краю запрошують на ювілейний фестиваль народних ремесел «Тернопільські обереги»

16.06.2017 | 15:37

Справжньою мистецькою галереєю стане тернопільський парк імені Тараса Шевченка у неділю, 18 червня. Адже регіональний фестиваль народних ремесел, фольклору та хореографії “Тернопільські обереги”, що відбудеться тут,  – ювілейний. Йому виповнюється 40 літ. Програма заходу зосередиться на трьох мистецьких майданчиках. З 14.00 години кращі музичні колективи області виступатимуть на Набережній Тернопільського ставу.

more...

Власників торгових точок притягнули до відповідальності за знищення газонів

16.06.2017 | 13:53

Порушення вимог природоохоронного законодавства при влаштуванні об’єктів підприємництва виявлено Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області під час планової перевірки Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя. Розміщення МАФів на газонах — непоодиноке порушення для тернопільських парків. Воно призводить до знищення трав’яного покриву і завдає шкоди довкіллю.
За результатами перевірки до адміністративної відповідальності за ст. 153 КУпАП притягнуто 2-х підприємців, які з порушеннями влаштували кілька торгових точок, чим завдали шкоди на 1600грн. Стосовно ще двох порушників триває розгляд справ, після чого також буде розрахована завдана довкіллю шкода. Крім того, підприємців зобов’язано ліквідувати виявлені порушення.

more...

На Тернопільщині успішно завершились командно-штабні навчання (відео)

16.06.2017 | 12:54

За підсумками проведення командно-штабних навчань Тернопільщині визначили достатній рівень підготовки, що вважається дуже хорошим результатом для оцінювання таких заходів. Про це повідомили під час засідання комісії, яка стежила за проведенням навчань, й підводила підсумки.

«Сьогодні ми закінчили командно-штабні навчання з Тернопільською територіальною підсистемою єдиної державної системи цивільного захисту. Протягом трьох днів робота тривала злагоджено, правильно діяли більшість органів правління, служб цивільного захисту, більшість районних і міських ланок єдиної державної системи цивільного захисту.

more...

У Зарваниці триває симпозіум скульпторів з усієї України

16.06.2017 | 12:45

11 червня у Марійському духовному центрі, що у Зарваниці, розпочав роботу І  Всеукраїнський симпозіум скульпторів «Навіки Богу», приурочений 125-річчю від дня народження патріарха Йосифа Сліпого. Триватиме він до 1 липня і стане першим мистецьким заходом такого роду на теренах нашого краю.
Ця вагома подія в культурно-мистецькому житті регіону зініційована громадською організацією «Теребовлянський Меморіал ім. Василя Стуса» з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василія Семенюка та за підтримки отця Марійського духовного центру Миколи Медюха, тернопільського підприємця Мирослава Лобоцького. У симпозіумі беруть участь найвідоміші скульптори з різних куточків України.

more...

У Тернопільській ОДА підбили підсумки конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

16.06.2017 | 12:30

Засідання обласного комітету з організації та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міжміських та приміських на автобусних маршрутах загального користування відбулося під керівництвом першого заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації Івана Крисака.
За даними Управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства облдержадміністрації, відділу інфраструктури та транспорту, на засіданні визначили переможців на 45 об’єктах.

more...

Екстрені служби Тернопільщини відпрацьовували свої вміння під час командно-штабних навчань (відео)

16.06.2017 | 12:21

Командно-штабні навчання у Тернопільській області тривали з 12 до 16 червня. Метою їх проведення було перевірити дії спеціалізованих служб спільно з  діями керівників служб цивільного захисту при загрозі чи виникненні надзвичайних ситуацій, а також визначити шляхи вдосконалення роботи щодо забезпечення безпеки життєдіяльності населення на території області.
За результатами навчань, як повідомив заступник директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Василь Скакун, Тернопільщина отримала доволі високу оцінку.

more...

Військових медиків Тернопільщини відзначили подяками та медалями

15.06.2017 | 20:00

З нагоди Дня медичного працівника на Тернопільщині відзначили військових медиків. Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна нагородив військовослужбовців подякою за сумлінну працю і високий професіоналізм, а також медалями «За службу Україні».

more...

Наталія Рус: З початку року на Тернопільщині не призначено жодного штрафу розміром 320 тисяч гривень

15.06.2017 | 19:55

Усі пам’ятають ажіотаж, що зчинився на початку року внаслідок прийняття жорсткого законодавства про зростання штрафів у сфері охорони праці у зв’язку зі встановленням мінімальної заробітної плати у розмірі 3200 грн. Підприємців були шоковані розміром максимально можливого штрафу – 320 тис. грн., за недотримання законодавства про працю. Минуло майже півроку. Чи були обґрунтовані їхні страхи та страшилки? — запитуємо у Наталії Рус.

more...
Усього: 14807
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg 

http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/138158.htm  

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/strateg_b.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg