Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

03.03.2016 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Степан Барна: За темпами росту реальної зарплати Тернопільщина посідає друге місце в державі

26.07.2017 | 16:39
Впродовж першого півріччя 2017 року на Тернопільщині започаткували діяльність 3 100 суб’єктів господарювання, в результаті чого було створено майже 4 700 робочих місць, а це позитивна динаміка, яка дає можливість говорити про те, що люди будуть працювати в області. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час засідання колегії обласної адміністрації. more...

Організація роздільного збирання побутових відходів обговорено на нараді в першого заступника голови райдержадміністрації Івана Керницького

26.07.2017 | 11:44

25 липня питання реалізації у районі проекту з організації роздільного збирання побутових відходів було предметом обговорення на нараді в першого  заступника голови районної державної адміністрації Івана Керницького.

more...

Перший заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко: "Допомога НАТО робить Україну сильнішою в протидії російській агресії"

26.07.2017 | 10:32

Бесіда з першим заступником міністра закордонних справ України Вадимом Пристайком відбулася через кілька днів після того, як президент підписав указ про його призначення керівником української місії при НАТО.

Два останні роки Україну при штаб-квартирі НАТО представляв виконуючий обов'язки. У дипломатії, де завжди приділяли особливу увагу символам і знакам, відсутність посла такий тривалий час — демонстрація серйозних проблем у двосторонніх відносинах. Щоправда, у випадку з Україною все значно прозаїчніше. Ця неспішність — традиційна політика адміністрації Петра Порошенка роками не призначати глав дипломатичних місій.

more...

Іван Керницький провів особистий прийом громадян

25.07.2017 | 16:56

25 липня перший  заступник голови районної державної адміністрації Іван Керницький провів особистий прийом громадян.

      

more...

Проаналізовано роботу зі зверненнями громадян за перше півріччя

25.07.2017 | 16:45

25 липня керівник апарату районної державної адміністрації Оксана Ковбасник провела робочу нараду з працівниками  загального відділу апарату райдержадміністрації з питання роботи зі зверненнями громадян.

          Як доповіла начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Оксана Курилів, аналіз роботи зі зверненнями громадян засвідчить, що у першому півріччі 2017 року збільшилась загальна кількість звернень громадян.

more...

Молодь Тернопільщини закликають бути патріотами та бойкотувати фестиваль, який організовує Російська Федерація

25.07.2017 | 14:18

Всесвітній фестиваль молоді та студентів, який у жовтні цього року планує провести Російська Федерація у м. Севастополь та м. Сімферополь (Автономна Республіка Крим), організатори мають намір використати для легітимації окупації Криму. На це звертає увагу юних українців начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської ОДА Ігор Чорний.

 

more...

Степан Барна: Тернопільщина зайняла перше місце за темпами наповнення бюджетів

25.07.2017 | 14:09
У Тернопільській області доходи місцевих бюджетів у розрізі загального фонду за січень-червень 2017-го порівняно з аналогічним періодом 2016 року зросли на 146,9%. А це означає, що в бюджетах громад з’явилися додаткові кошти, за рахунок яких можна робити нові вікна, перекривати дахи, робити дорогу. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час програми «Акценти тижня», що виходить щочетверга на телеканалі «ТТБ» о 18.30.
 
more...

Громадяни, будьте уважні та обережні під час відпочинку на воді!

25.07.2017 | 11:00

Громадяни, будьте уважні та обережні під час відпочинку на воді!
Не наражайте на небезпеку власне життя та здоров’я!
Дотримуйтесь елементарних правил безпечної поведінки на воді!
Не купайтеся у невідомих вам та невизначених для цього місцях!
Не дозволяйте дітям купатися без нагляду дорослих!
Не заходьте у воду в нетверезому стані!
Пам’ятайте, ваша необережність та необачність, може призвести до незворотних та трагічних наслідків!

Давайте разом зробимо все можливе, щоб літній відпочинок залишив тільки приємні спогади та враження!

more...

Чи є життя після зміни прізвища?

25.07.2017 | 10:49

Змінити прізвище може кожен: при одруженні (як дружина, так і чоловік) або розлученні, при зміні батьківства та взагалі в будь-який момент за власним бажанням.

more...

Фонди продовжують надання грантів на ініціативи з підтримки неурядовими організаціями довіри і примирення між особами, які постраждали від збройних конфліктів (ВПО), і місцевими громадами

25.07.2017 | 10:12

Фонд ім. Роберта Боша і Чорноморський фонд регіонального співробітництва (ЧФРС) у 2017 році продовжують надання грантів на ініціативи з підтримки неурядовими організаціями довіри і примирення між особами, які постраждали від збройних конфліктів (ВПО), і місцевими громадами.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Бажаючих увійти у склад ради з питань розвитку малого і середнього підприємництва при районних державних адміністрації просимо подавати заявки до 5 травня 2017 року у відділ економіки районної державної адміністрації.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому