Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

 

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

03.03.2016 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Алла Колодницька:Тільки у злагоді і взаєморозумінні вдасться досягти позитивних результатів і будуть покращені умови проживання наших громадян

23.03.2017 | 10:42

22 березня голова районної державної адміністрації А.І.Колодницька   провела нараду про можливість співфінансування ремонту доріг місцевого значення у 2017 році.

      

more...

І знову творчий дебют! Широке коло творчих людей, місцевої інтелігенції та читачів зібралися, щоб ознайомитися з новим виданням нашого земляка

23.03.2017 | 10:03

І знову творчий дебют! Широке коло творчих людей, місцевої інтелігенції та читачів зібралися,  щоб ознайомитися з новим виданням нашого земляка.

Богдан Манюк запропонував поціновувачам красного письменства віршовану драму-феєрію  «Фатум». Чи не вперше на Тернопіллі за останні роки з`явився твір, який поєднує поезію і драматургію, і ми мали змогу оцінити ще одну грань таланту нашого земляка.

more...

Тернопільська область готується до Міжнародного інвестиційного форуму

23.03.2017 | 08:37
Тернопільщина готується до проведення Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина Invest – 2017», який стартує 24 травня і завершиться 26 травня. На засіданні організаційного комітету, що відбувся під головуванням очільника області Степана Барни, обговорили ключові питання стосовно підготовки та проведення даного заходу. Зокрема, програму форуму, тематичні дискусії під час основної частини форуму. more...

Тернопільщина спільно молитиметься за мир в Україні

23.03.2017 | 08:32
Всеукраїнська Рада церков та релігійних організацій виступили з ініціативою щодо проведення 2 квітня спільної молитви за перемогу над агресором і справедливий мир. Про це повідомляє начальник управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Кульчицький.
more...

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

21.03.2017 | 17:01

21 березня  перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Керницький провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Підгаєцького району.

           

more...

В населених пунктах району проходить державно-громадська операція "Діти Підгаєччини проти насильства, бездоглядності, за духовність та сімейну злагоду"

21.03.2017 | 16:28

На виконання спільного наказу служби у справах дітей райдержадміністрації, Підгаєцьким районним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та Підгаєцьким відділення поліції Бережанського відділу поліції Головного управління поліції від 15 березня 2017 року №22-од/14-од/2 «Про проведення в населених пунктах району державно-громадської операції «Діти Підгаєччини проти насильства, бездоглядності, за духовність та сімейну злагоду» 21 березня 2017 року  проведено державно-громадську операцію на території Угринівської сільської ради.

more...

Степан Барна: Важливо, що керівництво Держави йде на діалог з представниками місцевої влади

21.03.2017 | 14:27

Делегація з Тернопільщини взяла участь у п’ятому засіданні Ради регіонального розвитку, яке відбулося у Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка.

 

Близько тисячі учасників зі всієї України обговорили найбільш нагальні для Держави питання. Зокрема йшлося про наслідки блокади Донбасу, покращення соціального захисту учасників АТО, про реалізацію найбільш масштабних інфраструктурних проектів, які заплановані на 2017 рік – зокрема покращення міжобласного сполучення, шляхом розбудови магістральних автошляхів. Водночас, акцентували увагу й на необхідності продовжити заходи з детінізації економіки, особливо на регіональному рівні, та ефективності використання бюджетних коштів.

more...

Перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Керницький взяв участь в обласній нараді з питань роботи комісії Державної служби України з надзвичайних ситуацій

21.03.2017 | 09:29

20 березня  перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Керницький взяв участь в обласній нараді з питань роботи комісії Державної служби України з надзвичайних ситуацій щодо здійснення контролю за виконанням вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб у Тернопільській області.

more...

В Україні стартував Всеукраїнський місячник Червоного Хреста

21.03.2017 | 09:21

З 20 березня по 20 квітня під гаслом «Забезпечуючи найголовніше» буде проходити традиційний Всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста України.

Його мета – привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення: внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних  сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛСНІД або туберкульоз, а також сформувати громадську думку на користь милосердя.

more...

Відбулася дев'ята ( позачергова) сесія Підгаєцької районної ради сьомого скликання

21.03.2017 | 08:54

20 березня в приміщенні районного Будинку культури відбулася дев'ята ( позачергова) сесія  Підгаєцької районної ради  сьомого скликання.

           На пленарне засідання сесії вносилося питання  «Про звернення  депутатів  Підгаєцької районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо ситуації, яка склалася навколо блокування тимчасово окупованих територій».

          

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Запрошуємо долучитись до розробки Проекту програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому