Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Безпечні умови праці - це життя та здоров’я працівників

22.09.2017 | 12:27

«Сьогодні державна політика в галузі охорони праці базується на принципах пріоритету життя і здоров'я працівників, повної відповідальності роботодавця за створення належних, безпечних і здорових умов праці.

Питання створення безпечних умов праці, профілактики виробничого травматизму та профзахворювань на виробництві були, є і повинні залишатися одними з найважливіших та актуальних на будь-якому підприємстві, незалежно від форми власності, його розмірів та кількості працівників.

     

more...

Відбулася презентація книги

22.09.2017 | 12:04

21 вересня 2017 р. в Підгаєцькій районній бібліотеці для дорослих відбулася  презентація книги нашого краєзнавця, історика, публіциста Степана Колодницького: «Битва гетьмана Петра Дорошенка під Підгайцями 1667 року: передумови, хід та наслідки».

Автор цього науково-краєзнавчого видання прагне якнайширше відтворити дух і суть цієї вікопомної битви, яка єднає мале, але історичне місто Підгайці з історією всієї України.

more...

Підгаєцьким відділом Теребовлянської місцевої прокуратури вжито заходів щодо забезпечення повного фактичного виконання рішення суду, постановленого за позовом прокурора

22.09.2017 | 10:54

Підгаєцьким відділом Теребовлянської місцевої прокуратури вживаються заходи щодо забезпечення повного фактичного виконання рішень судів, постановлених за позовами прокурора.

Так, прокуратурою забезпечено своєчасне фактичне виконання рішення Підгаєцького районного суду від 02.08.2017 за позовом першого заступника керівника Теребовлянської місцевої прокуратури про передачу безхазяйної нерухомої речі у комунальну власність Носівської сільської ради Підгаєцького району вартістю 32400 гривень.

more...

«Теплі кредити», ЕСКО, енергоменеджмент, проекти із заміщення газу – все це не лише дієві інструменти підготовки громад до опалювального сезону, але і розвиток економіки місцевих громад!

22.09.2017 | 10:43

У День енергоефективності, що відбувся 20 вересня у рамках ХІІІ Українського муніципального форуму в Одесі, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук закликав міських, селищних та сільських голів використовувати комплексний підхід до підготовки до опалювального сезону. Мова йде і про «теплі кредити», і ЕСКО, і енергоменеджмент, і проекти із встановлення твердопаливних котелень тощо.

 

more...

Юрій Юрик: Понад 114 тисячам домогосподарств області монетизують субсидії

22.09.2017 | 10:35
1 вересня в області завершився прийом заяв щодо виплати невикористаної частини субсидій домогосподарствами. Відповідно до цього понад 114 тисячам сімей, а це 84% від загальної кількості тих, хто отримує допомогу, мають монетизувати субсидії на суму майже 75 мільйонів гривень. Про це зазначив заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик під час брифінгу на тему «Розтлумачення змін у програмі житлових субсидій». more...

Підгаєцька гімназія ім. Маркіяна Паславського відзначила своє 20-річчя (фото)

22.09.2017 | 09:54

21 вересня відзначила своє 20-річчя Підгаєцька гімназія ім. Маркіяна Паславського.  Привітати дирекцію школи, педагогічний та учнівський колективи на урочистостях, що відбулися у районному будинку культури, прийшли заступник голови районної державної адміністрації Іван Керницький, заступник голови районної ради Петро Калиняк, заступник міського голови Василь Пеляк, представники обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, колеги директори гімназій Бережанського і Козівського районів, керівники шкіл міста.

       

more...

Обговорили питання ремонту дороги до села

21.09.2017 | 16:51

Питання ремонту дороги до села Степове Поплавської сільської ради обговорили під час робочої наради в голови райдержадміністрації Алли Колодницької.

           

more...

Порядок проведення службового розслідування

21.09.2017 | 10:43
Уряд удосконалив порядок проведення службового розслідування, розширивши його дію в частині корупційного правопорушення на осіб, які Законом України «Про запобігання корупції» прирівнюються до осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів України № 691 від 13 вересня 2017 року. more...

Питання соціальної роботи з учасниками АТО на контролі в Алли Колодницької

20.09.2017 | 15:33

Питання соціальної роботи  із соціальної адаптації учасників АТО обговорено в голови районної державної Алли Колодницької.

        

more...

Підгаєччина запрошує на «Туристичну ярмарку» та відзначення 350-річчя історичної битви (програма заходів)

20.09.2017 | 14:41

Підгаєччина запрошує гостей та жителів Тернопільщини на заходи з відзначення 350-річчя битви гетьмана Петра Дорошенка з військом Яна Собєського під Підгайцями, що відбудуться в суботу, 23 вересня.

     

more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги