Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

Вітання голови районної державної адміністрації Алли Колодницької з Днем працівників сільського господарства

19.11.2017 | 08:00

Шановні трудівники села!

         Щиро і сердечно вітаємо вас з Днем працівників сільського господарства.

        Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду.

        

more...

Заходи з відзначення у 2017 році в Підгаєцькому районі Дня Гідності та Свободи

15.11.2017 | 12:40

До Дня Гідності та Свободи в Підгаєцькому районі відбудуться  меморіальні та культурно-мистецькці заходи.  

 ЗАХОДИ

з відзначення у 2017 році в Підгаєцькому  районі Дня Гідності та Свободи

 

    

more...

14.11.2017 | 14:21
  more...

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Вітання голови районної державної адміністрації Алли Колодницької з Днем працівників сільського господарства

19.11.2017 | 08:00

 

 

Шановні трудівники села!

        Щиро і сердечно вітаємо вас з Днем працівників сільського господарства.

        Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду.

         У цей святковий день ми вклоняємося матінці-землі і тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.

       Бажаємо всім аграріям, сільським трудівникам Підгаєччини міцного здоров’я, радості. Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.

 

З повагою

 

Алла КОЛОДНИЦЬКА, голова Підгаєцької районної державної адміністрації

 

 

 

 

more...

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

17.11.2017 | 15:45

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017№ 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведенняз 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

more...

Тема дня: концепція розвитку фермерських господарств (відео)

17.11.2017 | 15:26

Уряд схвалив концепцію розвитку фермерських господарств на 2018-2020 р.р. Що вона передбачає і яку підтримку від держави зможуть отримати фермерські господарства, сільськогосподарські та обслуговуючі кооперативи – тема дня, яку в студії телеканалу «ТТБ» обговорили разом з в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Тернопільської області Володимиром Стахівом.


 

more...

Обговорили питання підготовки та організації проведення заходів з відзначення державних свят та пам’ятних дат у листопаді-грудні 2017 року

17.11.2017 | 15:19

В голови районної державної адміністрації Алла Колодницької  за участі першого заступника голови райдержадміністрації Івана Керницького, начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Олександри Гайви та начальника відділу з питань внутрішньої політики та організаційної роботи апарату райдержадміністрації Галини Королюс обговорили питання підготовки та організації проведення заходів з відзначення державних свят та пам’ятних дат у листопаді-грудні 2017 року.

       

more...

В голови райдержадміністрації обговорили питання про хід реалізації проектів в освітній галузі району

17.11.2017 | 15:16

В голови районної державної адміністрації Алли Колодницької відбулася нарада  з першим заступником голови районної державної адміністрації Іваном Керницьким та виконувачем обов’язку начальника відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації  Василем Патрою з питання про хід реалізації проектів в освітній галузі району за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку територій та проекту за рахунок коштів ДФРР у 2017 році.

       

more...

Найголовніше сьогодні - забезпечити зростання індексу людського розвитку, - Геннадій Зубко

17.11.2017 | 11:25
Найголовніше завдання держави сьогодні – забезпечити зростання індексу людського розвитку. Маємо подолати існуючі ризики відтоку кадрів та невпевненості молоді у майбутньому. Тому реформи, які впроваджуються в країні – і децентралізація, і охорони здоров’я, і сільської медицини, і освіти, і енергоефективності – мають одну мету – розвиток в Україні людського потенціалу і поява нової генерації українців.
more...

Степан Барна: Тернопільщина має перспективу розвитку двосторонньої співпраці з Китаєм

17.11.2017 | 09:01

Міжнародна співпраця Тернопільської області з року в рік відзначається все більшою багатовекторністю, а її економічний інтерес стає дедалі багатограннішим. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час участі у ІІ Українському форумі Шовкового шляху. Зокрема, очільник Тернопільщини взяв участь у панельній сесії «Торгівля і е-комерція. Інвестиційне співробітництво».


 

more...

Верховна Рада визнала 25 грудня офіційним святковим днем в Україні

16.11.2017 | 16:11
Верховна Рада визнала 25 грудня (Різдво Христове за Григоріанським календарем) офіційним святковим днем в Україні.Такі зміни депутати внесли у Кодекс законів про працю України сьогодні, 16 листопада. more...

В районі відбуваються заходи фестивалю для дітей з особливими потребами «Повір у себе»

16.11.2017 | 11:53

Відповідно до Державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» на період до 2020 року» та з  метою забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей-інвалідів, у тому числі реалізації їх прав на гармонійний розвиток, в області цього року проводиться  XXIII  фестиваль  для дітей з особливими потребами «Повір у себе» .

more...

На початок листопада 2017 року в управлінні соціального захисту райдержадміністрації перебувають на обліку 3949 отримувачів житлових субсидій

16.11.2017 | 08:55

Управління соціального захисту населення Підгаєцької районної державної адміністрації  проводить призначення субсидій населенню району відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. N 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій  для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого рідкого пічного побутового палива».

  

more...

Архів новин

  

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому