Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Змагання з шашок «Диво шашки» серед учнівської молоді

21.02.2018 | 16:30

Сьогодні у приміщенні Підгаєцької ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулися районні змагання з шашок «Диво шашки» серед учнівської молоді. 

     Метою змагань єпропаганда здорового способу життя, організація активного дозвілля школярів, підвищення майстерності шашкістів, визначення кращих шкільних команд, обдарованих дітей,  юних шашкістів у районі та відбір кращих спортсменів, учнівських команд для участі в обласних та інших за рівнем змаганнях.

more...

Сьогодні відбулася вісімнадцята сесія районної ради сьомого скликання

21.02.2018 | 15:42

Сьогодні відбулася вісімнадцята сесія районної ради сьомого скликання. Сесію відкрила і провела голова районної ради Ірина Баран. Усесії взяв участь перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Керницький.  На сесію запрошувалися також сільські голови,  керівники окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації та органів виконавчої влади району. 

        

more...

Обгвороено питання навчання дітей з особливими освітніми потребами у ЗОШ району

21.02.2018 | 15:33

В голови районної державної адміністрації Алли Колодницької з в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Галиною Боднарчук обговорено питання про організацію навчання дітей з особливими потребами в навчальних закладах району.

         

more...

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела особистий прийом громадян

21.02.2018 | 15:30

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела особистий прийом громадян.

         

more...

«Йдемо вперед»: понад 3 роки реформ під головуванням Петра Порошенка (відео)

21.02.2018 | 15:27

Україна стоїть на шляху реформування. І нам уже є, чим пишатися. Маємо свої здобутки та досягнення, які вже сьогодні відчуває кожен українець.

Понад три роки реформ під головуванням Президента України Петра Порошенка дали конкретний результат. Завдяки пенсійній реформі відбулося осучаснення, перерахунок та підвищення пенсій. Завдяки реформі децентралізації об’єднані територіальні громади сьогодні – самостійні, успішні та фінансово спроможні. Вони мають ресурси та повноваження, що дозволяє розвивати та покращувати інфраструктуру, освіту, медицину, культуру та сільське господарство.

more...

У Підгаєцькій центральній комунальній районній лікарні відбулася підсумкова медична рада

21.02.2018 | 09:21

Вчора у Підгаєцькій центральній комунальній районній лікарні відбулася підсумкова медична рада.

        Рада проходила під керівництвом начальника управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Богайчука за участі голови районної державної адміністрації Алли Колодницької.

       

more...

Президент затвердив терміни проведення чергових призовів на військову службу

20.02.2018 | 16:15

Президент України Петро Порошенко затвердив строки звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та терміни проведення чергових призовів у 2018 році. Відповідний Указ № 33/2018 оприлюднено на сайті Адміністрації Президента.

more...

У Підгайцях вшанували Героїв Небесної Сотні

20.02.2018 | 15:52

У м.Підгайці на Майдані Незалежності відбувся меморіальний захід, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні, за участю керівників та представників органів виконавчої влади району, органів місцевого самоврядування, учасників революційних подій в Україні у 2013 - 2014 роках, учасників  антитерористичної  операції,  представників громадських об’єднань, волонтерських рухів, молоді, духовенства.

           Участь у меморіальному заході взяла голова районної державної адміністрації Алла Колодницька, заступник голови районної ради Петро Калиняк, заступник міського голови Василь Пеляк.

          

more...

Відбулося засідання районної координаційної ради взаємодії з учасниками антитерористичної операції

20.02.2018 | 13:28

Під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації відбулося засідання районної координаційної ради взаємодії з учасниками антитерористичної операції.

         

more...

Алла Колодницька провела нараду щодо організаційних питань виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції»

20.02.2018 | 10:14

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела нараду щодо організаційних питань виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції».

         

more...

Архів новин

  

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

 

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому