Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

20 лютого 2017 року Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні (інформаційний матеріал та заходи, які відбудуться у Підгаєцькому районі)

17.02.2017 | 15:41

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні  на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

       Пам'ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

         

more...

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

03.03.2016 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

«Власна марка» від Укрпошти – крок до успіху вашої компанії

21.02.2017 | 10:51

Проект «Власна марка» вже давно є цікавою візитівкою поштових послуг, адже лише Укрпошта як національний оператор поштового зв’язку пропонує своїм клієнтам замовити особисту марку, яка є повноцінною поштовою маркою для пересилання листів.

more...

Експерти з охорони праці структур виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань в Тернопільській області проводять семінари, наради, навчання в колективах

21.02.2017 | 10:26

Нещасний випадок, що трапився в Підгаєцькій централізованій бібліотечній системі наприкінці січня, надовго поклав працівницю на лікарняне ліжко зі складним переломом шийки правого стегна із зміщенням. Здається, галузь освіти, культури - не може бути особливо травмонебезпечною. Проте, статистика – річ уперта: 9 нещасних випадків на виробництві минулого року трапилось в організаціях та установах соціально-культурної сфери. Навіть більше, як на будівництві…

more...

У діях осіб, які облили фарбою Візовий центр, помітним є слід російських спецслужб та прихильників «русского міра» - Степан Барна

21.02.2017 | 10:22
Голова Тернопільської ОДА Степан Барна різко засуджує вчинок осіб, які облили фарбою Візовий центр країн Австрії, Литви та Польщі у м.Тернопіль. more...

Підгайчани вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

21.02.2017 | 10:08

20 лютого у м.Підгайці на майдані Незалежності підгайчани вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. 

            Молебень за душі загиблих Учасників Майдану відслужили священнослужителі  громад УГКЦ і УПЦ КП.. До спільної молитви приєдналася учнівська молодь, керівники району і міста, і працівники установ,  громадськість. Після молитви в знак глибокої шани в честь Героїв Небесної Сотні  запалили лампадки.

more...

Відбулася нарада з питань фінансування галузі освіти у 2017 році

21.02.2017 | 10:02

20 лютого на робочій нараді в голови районної державної адміністрації Алли Колодницької за участі начальника фінансового управління райдержадміністрації Ольги Полячук,  начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та головного бухгалтера відділу обговорили питання фінансування галузі освіти у 2017 році.

      

more...

На нараді обговорили стан виконавської дисципліни

21.02.2017 | 09:52

20 лютого при голові районної державної адміністрації Аллі Колодницькій відбулася нарада з питання про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадмінітсрації з реалізації завдань, визначених розпорядчими документами голови облдержадміністрації та протокольними дорученнями.

      

more...

Алла Колодницька взяла участь в обласній відеонараді

21.02.2017 | 09:40

20 лютого голова районної державної адміністрації Алла Колодницька взяла участь в обласній відеонараді при голові обласної державної адміністрації.

more...

Міністерство юстиції України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

20.02.2017 | 15:58

Міністерство юстиції України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад. З умовами проведення конкурсу можна ознайомитися за посиланням:

http://old.minjust.gov.ua/section/288

more...

Уряд переводить ТЕС в енергоощадний режим

20.02.2017 | 11:06
Через «блокаду» тимчасово непідконтрольних територій України, що спричинило штучний дефіцит антрацитового вугілля, з якого виробляється третина всієї електроенергії в країні, Уряд ухвалив рішення про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії. Відповідне рішення сьогодні прийнято Кабінетом Міністрів України.
more...

Правозахисник, який надає безоплатну правову допомогу, захистив право пенсіонерки на більший розмір пенсії за віком

20.02.2017 | 11:00

До Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася жителька міста Тернополя – гр. Я. та повідомила, що в жовтні 2016 року Тернопільське об'єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області відмовило їй у перерахунку пенсії. Управління ПФ пояснило відмову тим, що загальний страховий стаж особи є недостатнім для виплати пенсії за віком у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (відповідно до ч. 1 ст. 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»). І, саме тому, зі слів Я., орган ПФ нараховує їй пенсію у меншому розмірі, аніж вона на це заслуговує згідно із законом.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Запрошуємо долучитись до розробки Проекту програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

На шляху нормативного забезпечення впровадження Закону України «Про державну службу» (нова редакція)

Кваліфікований підбір кадрів як важливий елемент модернізації державної служби

Управління державної служби Головного Управління державної служби України в Тернопільській області інформує

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому