Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

      

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Степан Полторак: Наш пріоритет - кардинальна зміна системи підготовки офіцерів

16.08.2017 | 14:40

 Наш пріоритет – кардинальна зміна системи підготовки офіцерів. На цьому сьогодні, 16 серпня, наголосив Міністр оборони України Степан Полторак під час спілкування з представниками ЗМІ. «Наш пріоритет – кардинальна зміна системи підготовки офіцерів оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів, – сказав Міністр оборони. – У цьому питанні вже є відповідні зрушення, але ще не всі проблеми у підготовці до кінця вирішені». Також, за словами Міністра, одним із основних завдань є ретельний і якісний відбір офіцерів на навчання: «Нам необхідно приділити більшу увагу відбору офіцерів, які проходитимуть навчання. Відбирати тих, хто має достатній рівень підготовки і знань, хто здатний приймати рішення. Саме із таких особистостей ми маємо формувати командира, нового командира, який буде авторитетом для особового складу, якого поважають і цінують».

more...

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Підволочиської районної державної адміністрації

16.08.2017 | 10:55

 Голова районної державної адміністрації Б.Онищук   провів засідання комісії з питань захисту прав дитини Підволочиської райдержадміністрації. За результатами засідання, щодо розглянутих питань, членами комісії прийнято колегіальне рішення, відповідно до чинного законодавства, з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

more...

Голова Тернопільської ОДА закликає організації брати участь у тендерах щодо реалізації проектів ДФРР

16.08.2017 | 10:02

 Як відомо, цього року Тернопільщина отримала 115 мільйонів гривень на реалізацію 60 проектів, які повинні бути втілені в області за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Процедура освоєння коштів вимагає проведення тендерів на виконання робіт, але наразі не у всіх районах активно включилися у цей процес. Тому голова Тернопільської ОДА Степан Барна доручив керівникам на місцях звернути на це посилену увагу та виправити ситуацію у найкоротші терміни. Про це стало відомо за результатами останньої відеонаради очільника Тернопільщини з головами РДА та ОТГ.

more...

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

16.08.2017 | 09:14

 Розрахунок коригування на зменшення заблоковано: хто надасть пояснення або копії документів; Послуги, що нададуть у Центрі обслуговування платників; Тернопільська митниця ДФС: результат протидії порушенням митних правил - 123 адмінпротоколи; Умови для застосування РРО «спрощенцями»; Як працюватимуть Центри обслуговування платників у серпні

more...

Виїзний прийом громадян у Підволочиському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

15.08.2017 | 15:05

 17 серпня 2017 року з 10.00 до 12.00 год.відбудеться виїзний прийом громадян начальником управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області Ф. Бортняком у Підволочиськомувідділенні управління виконавчої дирекції Фонду (смт Підволочиськ вул.Д.Галицького,33/5). Довідки за телефоном(03543)-2-17-35.

more...

Степан Барна: Потрібно зробити все, щоб кошти, виділені на проекти ДФРР, були освоєні у повній мірі

15.08.2017 | 14:15

 Голова Тернопільської ОДА Степан Барна наголошує, що освоєння коштів з Фонду регіонального розвитку та субвенції з Держбюджету територіальним громадам переходять у площину прямої відповідальності керівників районів та голів ОТГ. «Слід розуміти, що і держава, і обласна адміністрація зі свого боку зробили все можливе, аби в області були реалізовані інфраструктурні проекти, яких чекають люди. Сьогодні ж маємо затримку виключно на місцях – у самих районах та громадах. Допустити того, щоб уже виділені кошти, так і залишилися неосвоєними – не можна. Тому підкреслюю – слід негайно активізувати роботу!», – наголосив очільник області.

more...

Голова районної державної адміністрації Б.Онищук провів нараду

15.08.2017 | 10:54

 Голова районної державної адміністрації Б.Онищук спільно з головою районної ради І.Монартовичем провів нараду по питанню встановлення пам’ятної дошки в селищі Підволочиськ загиблим Небесної Сотні та воїнам АТО. Впродовж наради обговорили питання вибору місця для встановлення пам’ятної дошки та проведення робіт з благоустрою даної території.

more...

Юстиція – відкрита для людей!

14.08.2017 | 10:08

З 14 серпня 2017 року розпочне роботу мобільний інформаційний пункт у населених пунктах Тернопільської області з питань правового інформування населення. Виїзди проводитимуться  за участю начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуарда КОЛЬЦОВА, директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області Ірини ХОНДОГІЙ та робочої групи, в склад якої входять працівники Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області.

more...

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації І.Крисака відбулась щотижнева нарада з керівниками районів у режимі скайп – конференції

14.08.2017 | 09:43

 Щотижневу відео-нараду з керівниками районів перший заступник голови облдержадміністрації І.Крисак. Впродовж наради було обговорено питання виконання завдання із відбору на військову службу за контрактом та  призов на строкову службу до Національної гвардії  України в області; ремонту автомобільних доріг у області; ходу проведення жнивної компанії  в сільськогосподарських підприємствах області; підготовки проектних заявок об’єднаними територіальними громадами області на фінансування інфраструктури за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету.

more...

Відбулось засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в районі 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України

11.08.2017 | 14:57

 Голова районної державної адміністрації Б.Онищук провів засідання організаційного комітету з нагоди відзначення в районі 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України. В ході засідання членами організаційного комітету обговорювалися пропозиції та розподіл доручень щодо виконання заходів з підготовки та відзначення в районі Дня  незалежності України та Дня Державного Прапора України.

more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги