Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

        

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Степан Барна: Для нас надзвичайно принципово, щоб кошти вкладалися у села об’єднаних громад Тернопільщини

24.05.2017 | 09:07

 Одним із успішних проектів реалізованих у Підволочиській об’єднаній територіальній громаді є ремонт дороги, що якраз свідчить про найбільш ефективне вкладення коштів об’єднаної територіальної громади у свій ж розвиток. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час огляду капітально відремонтованих доріг на вулицях Надзбручанська та Осипова в смт. Підволочиськ.

more...

Степан Барна: Наші воїни – це той героїчний пантеон, котрий формує та утверджує нашу державу

24.05.2017 | 08:15

 Ніхто не сподівався, що в ХХІ ст. ми будемо мати нове покоління Героїв, котрі будуть мужньо віддавати свої життя та здоров’я за територіальну цілісність нашої держави. Саме тому надалі пам'ять про наших Героїв зробить усе для того, аби ми об’єдналися й не допустили ворога на нашу землю. На цьому акцентував голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час участі у заходах з нагоди відзначення Дня Героїв у Підволочиську.

more...

23 травня - День Героїв! Вшанування борців за волю України!

23.05.2017 | 16:54

День Героїв – це день пам'яті усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну. День Героїв відзначають понад сімдесят років. У суворі роки німецької окупації, у час протибільшовицької збройної боротьби, українці на чолі з ОУН вшановували пам'ять Героїв. У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив відзначити 23 травня як День Героїв. Воно було покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН.

more...

Степан Барна: Інвестиційний форум – це чудова можливість вкотре привернути увагу до Тернопільщини

23.05.2017 | 09:10

 На інвестиційному форумі, що відбудеться 24-26 травня 2017 року, серед різних і важливих для розвитку області питань, говоритимуть також про можливість будівництва сміттєпереробного заводу на Тернопільщині. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна у програмі «Акценти тижня» на телеканалі «ТТБ».

more...

До уваги ЗМІ та представників громадськості

22.05.2017 | 15:24

 У вівторок 23 травня 2017 року о 12.00 годині біля пам’ятника Ангелу-хоронителю селища Підволочиськ розпочнуться заходи з нагоди Дня Героїв, опісля пройде хода з покладанням квітів до пам’ятників, меморіальних дощок та пам'ятних знаків героям України.

more...

Щодо Програми ЄС «Еразмус для молодих підприємців»

22.05.2017 | 15:02

 Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05.05.2017 року №3611-06/14956-06, проінформовано про Програму ЄС «Еразмус для молодих підприємців» (Erasmus for Young Entrepreuners), яка є частиною Програми ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)» та надає можливість новим, молодим та амбіційним підприємцям набувати навичок і знань у досвідчених підприємців, які володіють малими підприємствами в інших країнах-учасницях цієї Програми, а досвідченим підприємцям – дізнаватися про перспективи й нові бізнес-ідеї молодих підприємців, започатковувати співробітництво з іноземними партнерами й отримувати інформацію про нові ринки.

more...

Уже у вівторок, 23 травня, в Україні стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Учасники ЗНО можуть здати максимум чотири предмети. На це у них буде місяць. Інформацію щодо результатів тестування можна буде отримати з 15 по 23 червня.

22.05.2017 | 14:45

 Уже у вівторок, 23 травня, в Україні стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Учасники ЗНО можуть здати максимум чотири предмети. На це у них буде місяць. Інформацію щодо результатів тестування можна буде отримати з 15 по 23 червня. Як повідомляє начальник управління освіти й науки Тернопільської ОДА Ольга Хома, цього року на здачі зовнішнього незалежного оцінювання є два обов’язкових предмети: перший – українська мова та література, другий – математика або історія України на вибір випускника. Всього випускники можуть проходити оцінювання з таких предметів: українська мова та література, що відбудеться 23 травня 2017 року, іспанська, німецька або французька мова – 25 травня, англійська мова –  29 травня, математика – 31 травня, історія України – 2 червня, російська мова – 6 червня, біологія – 8 червня, географія – 12 червня, фізика – 14 червня і хімія – 16 червня.

more...

Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада

22.05.2017 | 12:16

Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних управлінь та організацій.

more...

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

22.05.2017 | 11:21

 Застосування штрафних санкцій - у Рекомендаціях ДФС; Запроваджено удосконалений сервіс «Відкриті дані»; На Тернопільщині послугами Центрів обслуговування платників скористалися 166,6 тис. громадян; Оксана Антонович: Тернопільська митниця забезпечила бюджетні надходження на суму майже 399 млн гривень; Об’єкта оренди відремонтовано: що з ПДВ при поверненні власнику; Таблиця 4 додатку 7 до податкової декларації з ПДВ: хто подає?; РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо застосування санкцій за здійснення операцій з реалізації пального без реєстрації платником акцизного податку та за порушення порядку реєстрації акцизних накладних / розрахунків коригування до акцизних накладних в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН), а також неподання податкової звітності, інших санкцій в частині акцизного податку, притягнення до адміністративної відповідальності; Обмежений строк для формування нового Реєстру неприбутківців; Подарункові сертифікати: оподатковуємо ПДФО; У новому Реєстрі - перелік моделей, модифікацій РРО

more...

Під керівництвом голови Тернопільської облдержадміністрації С.Барни відбулась щотижнева нарада з керівниками районів у режимі скап-конференції

22.05.2017 | 09:40

 Щотижневу відео-нараду з керівниками районів провів голова Тернопільської облдержадміністрації С.Барна. Впродовж наради було обговорено питання стану виконання завдання по відбору на військову службу за контрактом та  призову громадян на строкову військову службу в області; ремонту автомобільних доріг у області; підготовки до проведення Міжнародного інвестиційного форуму „Тернопільщина  Invest - 2017”; створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у області.

more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги