Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

 

       

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулось засідання оргкомітету з відзначення 31-ої роковини Чорнобильської катастрофи

24.04.2017 | 13:04
 Відбулось засідання організаційного комітету, де обговорювались питання проведення заходів до 31-ої роковини аварії на Чорнобильській АЕС. Члени організаційного комітету визначилися із переліком заходів, запланованих у районі з нагоди трагічної дати. Заплановано провести мітинг-реквієм, поминальну панахиду та організувати покладання квітів до пам’ятника  ліквідаторам  Чорнобильської  катастрофи 26 квітня об 11.00 год. more...

Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада

24.04.2017 | 12:03

 Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних управлінь та організацій.Голова районної державної адміністрації Б.Онищук  підвів підсумки наради та дав протокольні доручення.

more...

Державний реєстратор зобов’язаний перевіряти наявність/відсутність персональних санкцій

24.04.2017 | 10:40

 З метою реалізації Закону України «Про санкції» (далі – Закон про санкції) Порядком державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330 (зі змінами) (далі – Порядок) передбачено, що у разі проведення державної реєстрації, пов’язаної зі збільшенням розміру статутного капіталу господарських товариств, підприємств, у яких резидент іноземної держави, іноземна держава, юридична особа, учасником якої є нерезидент або іноземна держава, володіє 10 і більше відсотками статутного капіталу або має вплив на управління юридичною особою чи її діяльність, державний реєстратор обов’язково встановлює наявність/відсутність персональних санкцій відповідно до Закону про санкції, рішення про застосування яких прийняте Радою національної безпеки і оборони України та введено в дію указом Президента України (положення абзацу другого пункту 12 розділу II Порядку).

more...

Відбулись семінар з місцевими роботодавцями з питань формування соціально відповідального бізнесу та дистанційний консультаційний майданчик для жителів села Галущинці

24.04.2017 | 10:04

 Фахівці Підволочиського районного центру зайнятості провели в селі Галущинці, що входить до складу Підволочиської територіальної громади, виїзну акцію, в рамках якої відбулись семінар з місцевими роботодавцями з питань формування соціально відповідального бізнесу, дистанційний консультаційний майданчик для жителів села.

more...

Під керівництвом голови Тернопільської облдержадміністрації С.Барни відбулась щотижнева нарада з керівниками районів у режимі скап-конференції

24.04.2017 | 09:00

 Щотижневу відео-нараду з керівниками районів провів голова Тернопільської облдержадміністрації С.Барна. Впродовж наради було обговорено питання стану виконання завдання по відбору на військову службу за контрактом та  призову громадян на строкову військову службу в області; стану ремонту автомобільних доріг у області; стану наповнення та використання коштів місцевих бюджетів у І кварталі 2017 року; впровадження відшкодування лікарських засобів відповідно до урядової програми „Доступні ліки”; стану виконання оперативних завдань, спрямованих на економічний розвиток області, створення сприятливого бізнес-клімату.

more...

Графік професійних прощ до Зарваниці на 2017 рік

21.04.2017 | 15:07

 Традиційно щороку напередодні професійних свят працівників тих чи інших сфер та галузей в області відбуваються прощі до Марійського духовного центру у Зарваниці. Пропонуємо графік професійних прощ на 2017 рік. Детальніше з ним можна ознайомитися на сайті Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Української греко-католицької церкви.

more...

День відкритих дверей з нагоди Всесвітнього дня охорони праці!

21.04.2017 | 14:57

 З метою надання допомоги страхувальникам в оформленні документації з питань охорони праці створення належних умов праці для керівників підприємств, установ та організацій Підволочиського та Збаразького районів у приміщеннях відділення виконавчої дирекції Фонду буде проведено День відкритих дверей, за адресами: смт Підволочиськ, вул.Данила Галицького, 102, 24 квітня 2017 року; м.Збараж, вул.Княгині Ольги, 11, 25 квітня 2017 року.

more...

Відбулося засідання районної міжвідомчої робочої групи із забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати

21.04.2017 | 11:51

 Під керівництвом голови райдержадміністрації Б.Онищука відбулося засідання  районної міжвідомчої робочої групи  з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, до складу якої увійшли керівники установ та організацій району, начальники та спеціалісти районної державної адміністрації.

more...

В Підволочиському районному центрі зайнятості в черговий раз відбулося засідання жіночого клубу «Надзбручанка»

21.04.2017 | 10:46

 20 квітня в Підволочиському районному центрі зайнятості в черговий раз відбулося засідання жіночого клубу «Надзбручанка». Безробітні жінки, спеціалісти центру зайнятості, а також спеціалісти Підволочиського РВ УДСНС України в Тернопільській області головний інспектор служби цивільного захисту – Андрій Чорній та майор служби цивільного захисту – Павло Несвадба, обговорили безпеку життєдіяльності та порядок дій в умовах надзвичайних ситуацій.

more...

Степан Барна: Перемога Марії Хлян - це здобуток всієї Тернопільщини

20.04.2017 | 15:46

 Голова обласної державної адміністрації Степан Барна 20 квітня зустрівся з майстром спорту України міжнародного класу з важкої атлетики, "срібною" призеркою Чемпіонату Європи з важкої атлетики Марією Хлян.  Очільник краю наголосив, що перемога Марії Хлян - це здобуток всієї Тернопільщини. Також йшлося про розвиток спортивної інфораструктури. Зокрема, присутні обговорили можливість облаштування приміщення для тренувань з важкої атлетики на базі опорної школи у Скалаті.

more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги