Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

 

         

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

21.02.2017 | 14:37

Об’єкт іпотеки відчужено. Що з податковою знижкою; Операції з купівлі-продажу іноземної валюти – через РРО;  Частина чистого прибутку: відрахування у розмірі 30 відсотків;Через пошту - реєстрація чи відмова від «спрощенки».

more...

У діях осіб, які облили фарбою Візовий центр, помітним є слід російських спецслужб та прихильників «русского міра» - Степан Барна

21.02.2017 | 12:15

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна різко засуджує вчинок осіб, які облили фарбою Візовий центр країн Австрії, Литви та Польщі у м.Тернопіль.При цьому він підкреслив, що напис «Наш Степан Бандера» швидше можна вважати проявом політичної провокації, аніж істинною патріотичною позицією. Голова ОДА звернуся до правоохоронних органів, Служби безпеки України та ГУ Національної поліції з проханням оперативно розслідувати інцидент, і притягти до відповідальності винуватців.«Подібні наруги над дипломатичними установами в нашій області – неприпустимі! Ми намагаємося докладати максимум зусиль, щоб розвивати дипломатичні відносини та укріплювати міжнародні зв’язки Тернопільщини з іншими країнами. Для нас добросусідство із країнами Європи – є одним із пріоритетів. Тому дії осіб, які дозволяють собі подібні акти вандалізму, дискредитують Тернопільщину, а отже вони мають бути притягнуті до відповідальності», - зазначив Степан Барна.

more...

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

20.02.2017 | 11:56

Щороку 20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. Про це йдеться у підписаному Президентом України Указі "Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні". "Документом встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні - на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України", - йдеться в документі.

more...

Під керівництвом голови Тернопільської облдержадміністрації С.Барни відбулась щотижнева нарада з керівниками районів у режимі скайп – конференції

20.02.2017 | 11:50

Щотижневу відео-нараду з керівниками районів провів голова Тернопільської облдержадміністрації С.Барна 20 лютого 2017 року. Впродовж наради було обговорено ряд питань:про стан виконання планового завдання по відбору на військову службу за контрактом в області; про взаємодію екологічної інспекції з органами місцевого самоврядування щодо вирішення проблемних питань; про стан виконавської дисципліни в райдержадміністраціях з реалізації завдань, визначених розпорядчими документами голови облдержадміністрації та протокольними дорученнями.

more...

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

17.02.2017 | 11:45

Як отримати витяг з реєстру платників єдиного податку; Будинок від брата – оподаткуй своєчасно; Акцизні зміни від ДФС; Податкова знижка: готуємо підтверджуючі документи для її отримання; Неповний робочий день надасть податкову пільгу; Сільгосппідприємствам – про зміни в оподаткуванні.

 

more...

До уваги, громадськості району!

17.02.2017 | 11:19

У Підволочиську в понеділок 20 лютого 2017 року о 11.00 годині біля пам’ятника Ангела-Хоронителя відбудеться мітинг-реквієм з нагоди вшанування Дня Героїв Небесної Сотні.

more...

На Тернопільщині за рішенням суду конфісковано у власність держави спирт вартістю 3,3 млн гривень

16.02.2017 | 11:54

Підрозділи податкової міліції ГУ ДФС у Тернопільській області постійно проводять заходи, спрямовані на витіснення з обігу незаконно виготовленої підакцизної продукції, яка становить загрозу життю та здоров’ю людей. А це, першу чергу,  стосується алкогольних напоїв, тютюнових виробів та паливно-мастильних матеріалів.

more...

Відбулось засідання оргкомітету з нагоди вшанування Дня Героїв Небесної Сотні

16.02.2017 | 11:23

  З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України заступник голови райдержадміністрації Н.Білик провів засідання оргкомітету. Присутні на засіданні оргкомітету обговорили план проведення заходів, висловили свої пропозиції, зауваження та доповнення щодо поставлених завдань. 20 лютого о 11.00 годині біля пам’ятника Ангела-Хоронителя відбудеться мітинг-реквієм до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, духовенства, політичних партій, громадських організацій, жителів селища Підволочиськ  та району.

more...

У Підволочиську відзначили 28-му річницю виведення військ з Афганістану

16.02.2017 | 09:05

На території Меморіалу Слави смт.Підволочиськ з метою відзначення в районі 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан відбувся мітинг - реквієм та покладання квітів до меморіального комплексу учасникам бойових дій в Афганістані 1979-1989 рр.

more...

14.02.2016 року у Підволочиській КЦРЛ відбулася підсумкома медична колегія

15.02.2017 | 15:07

14.02.2016 року за участю начальника управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації Богайчука В.Г., голови районної ради Монартовича І.І., заступника голови районної державної адміністрації Білика Н.О., голів об'єднаних територіальних громад та їх заступників  у Підволочиській КЦРЛ відбулася підсумкома медична колегія, з порядком денним: 1. Підсумки діяльності медичної галузі району за 2016 рік.2. Перспективи розвитку та стан фінансування медичної галузі району на 2017 рік. Покращення надання медичних послуг закладами охорони здоров'я району напряму в поточному році залежить від державної дотації, яка спрямована на фінансування галузі. Як зазначалось на колегії тільки завдяки пропорційному розподілу коштів можна забезпечити якість надання медичних послуг Підволочиською комунальною центральною районною лікарнею, - іншого виходу немає, з даним підходом вирішення проблеми погодились більшість голів територіальних громад району.       

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги