Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

 

       

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Президент підписав Указ про заходи із вшанування пам'яті жертв Великого терору 1937-1938 років у зв’язку із 80-ми роковинами трагедії

29.03.2017 | 14:22

 Президент України Петро Порошенко підписав Указ №75/2017 «Про заходи у зв'язку з 80-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років». Головною метою документу є гідне вшанування пам'яті жертв Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років, донесення до українського суспільства та світової спільноти об'єктивної інформації про злочини, вчинені у XX столітті комуністичним тоталітарним режимом на території України, а також сприяння утвердженню в суспільстві ідеалів гуманізму. Відповідно до Указу, Кабінету Міністрів України у місячний строк доручено утворити Організаційний комітет із підготовки і проведення заходів у зв’язку з 80-ми роковинами масових політичних репресій 1937-1938 років, розробити і затвердити у тримісячний строк відповідний план заходів на 2017-2018 роки та забезпечити його виконання.

more...

Вшанували загиблого в АТО Черніченка Олександра

29.03.2017 | 12:45

 29 березня 2015 року загинув Герой АТО Черніченко Олександр Анатолійович. У другу річницю з дня загибелі перший заступник голови райдержадміністрації О.Войціховський, заступник голови райдержадміністрації  Н.Білик, Підволочиський селищний голова В.Дацко, заступник селищного голови В.Витрикуш та представники Підволочиського районного військового комісаріату відвідали могилу Героя, положили квіти та помолилися за його упокій. Герої не вмирають, пам’ять про них житиме вічно у наших серцях!

more...

Іван Крисак: На Тернопільщині осінньо-зимовий період 2016/2017 років пройшов стабільно

29.03.2017 | 12:00

 Підсумки опалювального сезону 2016/17 років, проблемні питання діяльності підприємств комунального господарства, шляхи їхнього вирішення, а також  впровадження тарифної децентралізації обговорили на селекторній нараді під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка. Участь у даному заході взяв перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Крисак. «Осінньо-зимовий період 2016/2017 років пройшов стабільно, без порушень подачі теплоносія. Підключено 1263 котельні (100%): 75 комунальних та 1188 відомчих, які опалюють 474 дошкільні навчальні заклади, 830 загальноосвітніх навчальних закладів, 63 заклади охорони здоров’я, 822 житлових будинків», — повідомив Іван Крисак. За його словами, котельні працюють на традиційних та нетрадиційних видах палива, а саме:  474 – на газі; 298 – на вугіллі; 187 – на електриці; 245 – на деревному паливі; 59 – на інших альтернативних видах палива.

more...

Голова районної державної адміністрації Б.Онищук прийняв участь у нараді ОДА

29.03.2017 | 11:20

 Голова районної державної адміністрації Б.Онищук спільно з начальником відділу з питань цивільного захисту, жкг та інфраструктури райдержадміністрації В.Стойловським прийняв участь у нараді по питанню підведення підсумків роботи комісії Державної служби України з надзвичайних ситуацій із здійснення контролю за виконанням вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб у Тернопільській області, яка відбулась у обласній державній адміністрації.

more...

Органами ДФС розпочато внесення сільськогосподарських товаровиробників до Реєстру отримувачів бюджетної дотації

28.03.2017 | 11:30

 На виконання статті 161 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» органами ДФС здійснюється внесення сільськогосподарських товаровиробників до Реєстру отримувачів бюджетної дотації. Для внесення до Реєстру сільськогосподарський товаровиробник подає заяву про внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру (форма № 1-РОБД). Заява може бути подана у паперовому вигляді до податкової інспекції за основним місцем обліку або засобами електронного зв’язку в електронній формі (через Електронний кабінет платника або «Єдине вікно подання електронної звітності»).

more...

Проведено презентацію товариства з обмеженою відповідальністю «Антарес»

28.03.2017 | 10:27

 23 березня 2017 року з метою популяризації підприємства проведено презентацію товариства з обмеженою відповідальністю «Антарес». Основним видом діяльності підприємства є виробництво верхнього  одягу.  Директор районного центру зайнятості Ірина Левицька ознайомила присутніх із ситуацією на ринку праці району, соціальними послугами служби зайнятості та поінформувала про можливості вирішення кадрових питань роботодавців, фінансову підтримку з боку служби зайнятості при створенні нових робочих місць. З цим роботодавцем центр зайнятості співпрацює з 2003 року. За цей час, за сприянням служби зайнятості, 142 безробітних осіб знайшли роботу.

more...

Степан Барна: Кожен, хто буде зловживати своїм службовим становищем – відповідатиме перед законом (відео)

28.03.2017 | 08:20

 Жодна посада, ранг, політична приналежність тощо не врятують посадовця у Тернопільській області, якщо він – корупціонер. І дуже добре, що Служба безпеки України та правоохоронні органи активно працюють у напрямку виявлення порушників.  На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА під час теле-ефіру на каналі ТТБ.

more...

Президент прийняв доповідь про ситуацію щодо ліквідації наслідків пожежі на військових складах у Балаклії

27.03.2017 | 15:23

 Під час відвідування рухомого пункту управління командуючого Національної гвардії України Президент Петро Порошенко перевірив роботу оперативного зв'язку з територіальним командуванням Національної гвардії, а також з командуванням Нацгвардії в зоні АТО. Окремо Главі держави доповіли оперативну інформацію щодо ліквідації наслідків пожежі на складах зберігання боєприпасів, розташованих неподалік від міста Балаклія Харківської області. Станом на ранок понеділка в місто повернулись 12 тис. місцевих мешканців. Роботи з розмінуванню території продовжуються.

more...

Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних управлінь та організацій.

27.03.2017 | 11:58

 Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних управлінь та організацій. На нараді заслухали питання: про виконня органами казначейства району повноважень щодо контролю за дотриманням бюджетного законодавства ( Доповідає:Хома Андрій Степанович  –начальник управління Державної казначейської служби України  в Підволочиському районі Тернопільської області райдержадміністрації; про зміни в містобудівному законодавств (Доповідає:Лопушанська Наталія Володимирівна  –Начальник відділу містобудування, архітектури  райдержадміністрації); про стан виконання планового завдання по відбору на військову службу за контрактом в районі ( Доповідає: Москалик Мар’ян Арсенович  – головний спеціаліст відділу правового і0  кадрового забезпечення, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА ); про підсумки проведеної перевірки ( Доповідає:Копач Петро Іванович –керівник апарату райдержадміністрації).

more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги