Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

  

     

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада

25.06.2018 | 12:27

 Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних управлінь та організацій. На нараді заслухали питання виконання доручень даних головою районної державної адміністрації на нараді від 18.06.2018 року;  стан ринку праці в Підволочиському районі; участі у грантових програмах (подані заявки, терміни, нові проекти).

more...

Представники Підволочиського району взяли участь у ІІІ обласному форумі для молоді Тернопільщини

25.06.2018 | 10:23

       22 червня 2018 року представники Підволочиського району  Поселюжна Ольга Арсенівна  – директор  Будинку культури с. Медин    Скориківської сільської ради, Стельмах Віктор Іванович - староста с. Іванівка   Підволочиської селищної ради, Протасевич  Галина  Павлівна – спеціаліст у справах  сім’ї  Скалатської міської  ради, Кирик Богдан  Павлович – начальник служби з гуманітарних питань райдержадміністрації взяли участь у ІІІ обласному форумі для молоді Тернопільщини. Мета форуму – презентація уже діючих громадських організацій, їхнього досвіду та потенціалу, а також напрямків де можна себе реалізувати: від національно-патріотичного виховання до розвитку неформальної освіти й молодіжного працевлаштування. Спеціально на захід з нагоди  Дня молоді завітав й голова Тернопільської ОДА Степан Степанович  Барна, який у привітальному слові наголосив про активну позицію молоді за вдосконалення позитивних змін та процесів у державі і що саме молодь є цією рушійною силою.

more...

В рамках реалізації правопросвітницького проекту Я МАЮ ПРАВО Тернопільський місцевий центр інформує щодо протидії домашнього насильства

25.06.2018 | 10:21

 В рамках реалізації правопросвітницького проекту Я МАЮ ПРАВО Тернопільський місцевий центр інформує щодо протидії домашнього насильства.  Одним із найчастіших питань з якими звертаються за отриманням безоплатної правової допомоги до місцевого центру це розлучення, виплата та збільшення розміру аліментів. Зазвичай розлучення не проходить безболісно для подружжя, зазвичай такою причиною є різні форми домашнього насильства, тобто вчинення дій фізичного, психологічного чи економічного характеру. Прояви насильства можуть тривати роками, бувають вони як скриті (бо “бруду” з сім'ї не виносять) так і видні, коли свідками є друзі, сусіди. Такі відносини часто несуть за собою втрати, так як насильство переважно закінчується тілесними ушкодженнями, а іноді і смертю. Іноді жертвою може стати і сам насильник, свідченням цього є випадки коли жінка, яка вже не може терпіти у стані відчаю починає захищати себе, навіть вбиваючи.

more...

Держава розпочинає платити поліклінікам та амбулаторіям за кожного пацієнта

25.06.2018 | 10:18

 З липня стартує медична реформа, яка передбачає зміну системи фінансування медичних закладів первинної допомоги - поліклінік, амбулаторій, в яких працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти. Держава розпочинає фінансувати ці медзаклади за принципом «гроші йдуть за пацієнтом» - платитиме саме тому лікарю, тому медзакладу, до якого людина звернулась за допомогою. Людина підписує декларацію з лікарем, якому довіряє, держава – сплачує за її обслуговування у цього лікаря. На сьогодні понад 9 мільйонів українців вже обрали свого лікаря і підписали з ним декларацію.

more...

Державні службовці з Тернопільщини підкорили Говерлу (фото, вiдео)

25.06.2018 | 09:24

 Активним відпочинком відзначили 100-річчя державної служби працівники Тернопільської обласної державної адміністрації. З нагоди професійного свята державні службовці у чисельному складі підкорили найвищу вершину Українських Карпат та найвищу точку України Говерлу. Її висота, нагадаємо, складає 2 061 метр. На висоті карпатських гір держслужбовці з нашого краю розгорнули банер з привітанням своїх колег з таким написом: «Держслужбовці Тернопільщини вітають колег зі 100-річчя державної служби в Україні». За словами працівників ОДА, такі спільні виїзні поїздки гуртують та зближують, а також надихають на нові звершення. 

more...

Відбулась щотижнева нарада з керівниками районів у режимі відеонаради

25.06.2018 | 09:19

 Відбулась щотижнева нарада з керівниками районів у режимі відеонаради, яку провів у режимі он-лайн голова обласної державної адміністрації С. Барна. Впродовж наради було обговорено питання виконання завдання з відбору на військову службу за контрактом в області; стану ринку праці в районах області; уточнення місцевих бюджетів в частині міжбюджетних трансфертів, передбачених рішенням сесії Тернопільської обласної ради від 8 червня 2018 року № 1030;  стану будівництва в області об’єктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

more...

Чистота і прозорість мають бути характеристиками державної служби – Президент

23.06.2018 | 12:22

 Президент Петро Порошенко напередодні 100-річчя державної служби в Україні зустрівся з державними службовцями та вручив нагороди.  «Чистота і прозорість є сьогодні і мають бути характеристиками державної служби. Наші цілі, завдання дуже складні.  Ми зробили дуже багато, але те, що стоїть перед нами аж ніяк не легше. Мені приємно констатувати, що ми маємо дуже потужну команду, яка здатна виконувати ці завдання, здатна відповідати на ці виклики», - зазначив Глава держави. Він зауважив, що небагато держав можуть похвалитися історією державної служби, нагадавши, що цьогоріч відзначається 100-річчя державної служби в Україні – 1918 року гетьман Павло Скоропадський здійснив важливі установчі заходи, щоб заснувати славетний корпус державної служби України. Глава держави додав, що у тих керівників, які не приділяли належної уваги цьому питанню, держава була значно слабкішою. Петро Порошенко наголосив, що Україна має сильний корпус держслужби. «Щасливий, що ми зробили висновки, і зараз в умовах гібридної війни, в умовах агресії РФ, коли використовуються найсучасніші технології, щоб підірвати єдність зсередини, їм це не вдається. І потужним цементуючим фактором є державні службовці», - наголосив Петро Порошенко.

more...

З нагоди професійного свята відзначили кращих державних службовців

23.06.2018 | 12:10

  Сьогодні, 23 червня, у приміщенні Підволочиської районної державної адміністрації відбулись урочисті збори з нагоди відзначення Дня державної служби України, якій цьогоріч виповнилось 100 років. З нагоди професійного свята, за високий професіоналізм у роботі та сумлінну працю кращих державних службовців було нагороджено грамотами.

more...

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман привітав державних службовців із професійним святом

23.06.2018 | 10:18

 Шановні колеги! Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем державної служби! Роль державної служби в період реформування більшості сфер нашого суспільства є вирішальною. В умовах переходу до нових управлінських методів, запровадження електронного урядування, підвищення прозорості прийняття рішень від державних службовців суспільство очікує злагодженої, ефективної та прозорої роботи.

more...

Уряд запропонував програму «Україна без контрабанди»

23.06.2018 | 10:11

 Консолідовані зусилля правоохоронних і фіскальних органів зупинять нелегальні товарні потоки до країни. Це захистить інтереси національних виробників і наповнить бюджет. 20 червня на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр презентував програму «Україна без контрабанди», яка триватиме до 1 січня 2019 року. Заходи, які мають зупинити нелегальний імпорт, погоджені з усіма силовими відомствами. Спільні дії правоохоронців і контролюючих органів дозволять ефективніше і швидше покінчити із тіньовими схемами на митниці.  «Ми сформували план дій з боротьби з контрабандою. Маємо десятки млрд грн, які «схемщики» виводять за межі українського бюджету. Я цього терпіти не буду. Минулого року наші дії дали можливість залучити до бюджету більше 70 млрд грн.» - наголосив Володимир Гройсман.

more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги