Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

  

     

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Тернопільське облводресурсів попереджає: знання правил поведінки на воді вбереже від біди!

19.04.2018 | 12:25

 Найпоширеніший відпочинок влітку – це відпочинок на воді. Саме тому, відпочиваючи, завжди потрібно пам’ятати про безпеку. Тернопільське облводресурсів інформує жителів краю про правила поведінки на воді, які покликані на те, щоб захистити від біди. На території Тернопільської області налічуються 1401 річка, 26 водосховищ, 886 ставків. Купатися слід у призначених для цього місцях, на обладнаних пляжах. Інакше можна отримати травми ніг, які пов’язані з засміченням дна водойми скляними і металевими предметами.

more...

Свій одноденний заробіток Степан Барна віддав на благодійну акцію «Серце до серця» (фото)

19.04.2018 | 11:54

 Голова Тернопільської ОДА Степан Барна долучився до XIII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» й пожертвував на придбання обладнання дітям з вадами слуху свій одноденний заробіток.  Цьогорічна акція проходить під гаслом «Почуй світ!». Очільник краю, додамо, щорічно підтримує дану ініціативу.  Акція «Серце до серця» триває майже місяць, з 2 до 22 квітня, в усіх регіонах країни за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства культури України. Її мета – збір коштів на придбання медичного обладнання для обласних дитячих лікарень України.

more...

Пряма трансляцiя зустрічi Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з регіональними ЗМІ (вiдео)

19.04.2018 | 11:08

 Саме зараз триває зустріч Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з регіональними засобами масової інформації. Під час зустрічі Глава Уряду підіб'є підсумки двох років роботи Кабміну та поділиться планам на майбутнє. Стежте за трансляцiєю, щоб з перших вуст почути про основні здобутки в Україні та подальші напрями роботи:

more...

Відбулось засідання тимчасової комісії із питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших матеріальних виплат

19.04.2018 | 10:42

  Голова райдержадміністрації Б.Онищук провів засідання тимчасової комісії із питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших матеріальних виплат.  Основним питанням, що були розглянуті було питання щодо рівня заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах Підволочиського району. Було заслухано керівників, заробітна плата яких становить менше законодавчо встановленого рівня.  Рекомендовано керівникам заслуханих організацій та підприємств забезпечити нарахування заробітної плати не нижче мінімальних гарантій та вжити заходів щодо підняття заробітної плати працівників до рівня середньогалузевого показника по області.

more...

Акція під гаслом «Почуй світ!»

19.04.2018 | 09:34

 В районі проходить ХІIІ щорічна Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». До благодійної акції, яка цьогоріч проходить під гаслом «Почуй світ!», долучились керівництво, працівники апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації. Кошти, які будуть зібрані під час акції, закуплять сучасне медичне обладнання для Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні. Зокрема, лікарня отримає обладнання для своєчасного виявлення втрати слуху. Діагностика та лікування дітей області цим обладнанням здійснюватиметься безкоштовно. 

more...

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна підписав декларацію із своїм сімейним лікарем (фото)

18.04.2018 | 12:30

 В області триває підписна кампанія із сімейними лікарями, адже з 1 липня галузь охорони здоров’я буде фінансуватися за новою системою. Водночас, медична реформа, яка стартувала з початку року, передбачає екстериторіальність надання медичних послуг. 17 квітня декларацію із сімейним лікарем підписав і голова Тернопільської ОДА Степан Барна. «Сьогодні підписав декларацію з своїм сімейним лікарем тернопільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини №14 Інною Ігорівною Трач. Обрав дану амбулаторію, тому що вона знаходиться найближче до мого дому», – прокоментував очільник краю. 

more...

У районі новопризначений начальник філії «Підволочиський райавтодор»

18.04.2018 | 12:28

 Голова районної державної адміністрації Б.Онищук провів робочу нараду з новопризначеним начальником філії «Підволочиський райавтодор» Думським Антоном Вікторовичем. У ході наради було обговорено стан ремонту доріг у районі, відповідальність дорожніх служб за якість виконаних робіт та питання фінансування галузі.

more...

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

18.04.2018 | 12:13

 Гарантійні внески орендарів: відображення у доході юридичної особи-спрощенця; Тернопільська митниця ДФС: 99% митних декларацій оформлено за принципом «єдиного вікна»; Подарунок від фірми: оподаткування ПДФО; І зовнішньоекономічна діяльність передбачена для «спрощенця»; Ввезення товарів на митну територію України  за принципом "єдиного вікна"; Бізнесу Тернопільщини відшкодовано з держбюджету 78 млн грн податку на додану вартість; Фіскальні органи не нарахували земельний податок: чи понесе відповідальність фізична особа; Мешканці Тернопільщини спрямували на потреби армії майже 50 млн грн.; Платіжне доручення на сплату податків: заповнюємо реквізити

more...

Володимир Гройсман: Власником землі в Україні має стати український фермер

18.04.2018 | 10:57

 Єдиним власником землі в Україні має стати український фермер, сказав в ефірі «Свобода слова» на ICTV Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він підкреслив, що Уряд є реальним лоббістом інтересів фермерського руху – в тому числі шляхом запровадження програм підтримки фермерського руху. «Власником землі має стати український фермер. Не холдинг, не іноземець. Власність на землю має належати українському фермеру. Це принципова позиція», - сказав Глава Уряду.

more...

На Підволочищині задекларували доходи 2 мільйонери

18.04.2018 | 10:46

 Триває деклараційна кампанія. Станом на 17 квітня  цього року мешканцями Підволочищини подано 223 декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, в тому числі 84 декларацій – з метою реалізації права на податкову знижку, до повернення задекларовано  майже 159,1 тис. гривень.

more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги