Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

Новини

Президент підписав Закон про державну підтримку учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їхніх дітей для здобуття професійно-технічної та вищої освіти

23.03.2018 | 10:05

 Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2300-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їхніх дітей для здобуття професійно-технічної та вищої освіти», прийнятий Верховною Радою України 27 лютого 2017 року. Закон спрямований на забезпечення єдиних засад надання учасникам бойових дій (незалежно від підстав надання відповідного статусу), особам з інвалідністю внаслідок війни та їхнім дітям державної цільової підтримки для здобуття професійно-технічної та вищої освіти у державних і комунальних навчальних закладах.

more...

Школярам про податки

23.03.2018 | 09:45

 Днями  для  дев’ятикласників   Скалатської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів працівником  Підволочиського відділення  Кременецької об’єднаної державної податкової  інспекції проведено  урок з податкового законодавства. Темою уроку стали   «Основи податкових знань».  Цікавою прозвучала розповідь про історію оподаткування та  основні етапи становлення податкової системи України від часів Київської Русі до  сьогодення. Зрозуміти закони економічного розвитку , основні податки, що сплачуть платники, донесла учням  головний державний  інспектор Надія Рижак.

more...

Легальна зайнятість – запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту

22.03.2018 | 16:50

 У Підволочиській районній філії  20 березня 2018 року відбувся семінар з соціальними партнерами на тему: «Легальна зайнятість – запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту» за участю начальника управління праці та соціального захисту населення Підволочиської РДА Євгена Кучеравенка, заступника начальника Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Лесі Берези, головного державного інспектора Підволочиського відділення Кременецької ОДПІ Надії Рижак.

more...

До уваги пенсіонерів - власників земельних ділянок

22.03.2018 | 15:45

 Головне управління ДФС у Тернопільській області повідомляє, що фізичні особи, які вийшли на пенсію не за віком (за вислугу років, по інвалідності, в разі втрати годувальника тощо) після досягнення ними пенсійного віку, мають право на пільгу щодо сплати земельного податку за земельні ділянки, що належать їм на правах приватної власності (за винятком земельних паїв).  При цьому фізична особа для отримання пільги щодо сплати земельного податку має подати до контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки заяву довільної форми про надання пільги та документи, що посвідчують її право на пільгу (пенсійне посвідчення (за віком)).

more...

Степан Барна: Всі без винятку райони в області уже напрацювали конкретні пропозиції для залучення іноземних інвесторів

22.03.2018 | 15:41

 Багато років ніхто не займався залученням іноземних інвестицій в область. Протягом останніх трьох років ситуація змінюється, і перш за все тому, що створюються умови, які заохочують інвестора прийти на Тернопільщину. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час програми «Позиція», що виходить на «Радіо-Рокс» щосереди о 14.00 год. «Ми організовуємо в області міжнародні інвестиційні форуми. Цьогоріч 24-25 травня відбудеться вже третій масштабний форум «Тернопільщина INVEST». Така можливість дозволяє інвесторам приїжджати до нашого краю, цікавитися наявними пропозиціями та напрацьовувати конкретні рішення», – запевнив голова ОДА.

more...

До уваги ЗМІ! Заходи від ОДА на п’ятницю, 23 березня

22.03.2018 | 14:37

 Заходи від ОДА на п’ятницю, 23 березня:1. Відбудеться прес-конференція голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни з приводу розвитку сільської медицини: цілі, плани та завдання. Час: 10.30. Місце: 825 каб. 2. У департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації відбудеться Форум бджолярів Тернопільщини. Час: 10.00. Місце: вул. Князя Острозького, 14. 3. Відбудеться зустріч з нашим паралімпійцем,  золотим призером зимової олімпіади в Пхьончхані Тарасом Радем.  Час: 12.00. Місце: 724 каб.

more...

На Підволочищину прилетіли лелеки - допоможемо їм дочекатися справжньої весни

22.03.2018 | 14:29

 Тривала снігова стихія у другій половині березня захопила зненацька і птахів. На околиці селища Підволочиськ є скупчення лелек, загалом там перебуває близько 30 птахів. Лелеки, що повернулися з теплих країв на місця літнього гніздування, мерзнуть від сильних морозів. Підволочиською районною державною адміністрацією, селищною радою та небайдужими громадянами вживаються заходи щодо надання допомоги птахам. Зокрема, місце перебування птахів забезпечено соломою, відбувається їх підгодівля рибою та подрібненими м’ясними відходами.  У разі скупчення перелітних птахів їх не потрібно зайвий раз турбувати, а по можливості підгодувати, оскільки ослаблені далеким перельотом птахи через скуті кригою ставки та річки не мають доступу до їжі, крім того, їм дошкуляє сильний мороз й існує загроза, що чимало з них загине.

more...

УРЯД РОЗПОЧАВ ВИПЛАТИ ПІДВИЩЕНИХ ПЕНСІЙ ВІЙСЬКОВИМ

22.03.2018 | 12:06

 Пенсійний фонд в березні розпочав виплату перерахованих пенсій згідно з рішенням, ухваленим Урядом (Постанова Кабінету Міністрів №103 від 21 лютого 2018 року). На початку березня Пенсійний фонд надіслав силовим міністерствам і відомствам списки пенсіонерів для складання довідок про розміри грошового забезпечення. Разом до списків включено 536 тисяч пенсіонерів силових органів. Станом на 20 березня до органів Пенсійного фонду надійшло 89 тисяч таких довідок.  За наданими довідками додатковими відомостями виплачено підвищені пенсії 15,3 тисячам пенсіонерів на загальну суму понад 62 мільйони гривень. В ці додаткові відомості включено різницю між розміром пенсії після перерахунку та «старим» розміром пенсії за січень – березень 2018 року. До кінця березня перераховані пенсії отримають ще щонайменше 20 тис. військових пенсіонерів. Решта отримає підвищені пенсії в квітні по мірі надходження від силових відомств довідок про грошове забезпечення.

more...

Закликаємо голів сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад активно долучатися до озеленення Тернопільщини, – Олег Яремко

22.03.2018 | 10:40

 Тернопільська область відноситься до малолісистих областей України. Площа земель лісогосподарського призначення області станом на 1 січня 2016 року становила 201,4 тис. га, з них 183,2 тис. га земель, вкритих лісовою рослинністю. Лісистість області становить 13,3%, що нижче від науково-обґрунтованого показника для регіону (20%) та середнього по Україні (16%). На одного жителя області припадає 0,19 га вкритих лісом земель. 

more...

Президент: Україна прагне у найближчі 10 років приєднатися до НАТО

22.03.2018 | 09:02

 Україна прагне в найближчому майбутньому приєднатися до НАТО. Про це заявив Президент Петро Порошенко в інтерв'ю виданню Hamburger Abendblatt, яке входить до німецького медіаконцерну Funke Media Group. «Ми з особливою наполегливістю працюємо над членством в НАТО. Наша мета – у наступному 10-річчі стати членом Альянсу», - сказав  Президент. «Разом з Україною Північноатлантичний альянс став би сильнішим і ефективнішим, ніж сьогодні», - наголосив Петро Порошенко та зауважив, що «держави НАТО могли б повчитися в України, як протистояти Росії».

more...
Усього: 7647
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги