Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

Новини

Ольга Хома: Держава перед освітянами боргів немає

20.09.2018 | 14:14

 Місто Тернопіль у новий рік увійшло із боргами на освіту. Зокрема, станом на 1 січня нестача коштів складала майже 57 млн. грн. Для того, щоб це питання врегулювати, саме з державного бюджету за рахунок освітньої субвенції зробили перерозподіл коштів і боргове навантаження вдалося зменшити вдвічі. Про це повідомила начальник управління освіти й науки облдержадміністрації Ольга Хома. За її словами, держава повністю виконала взяті на себе зобов’язання і сьогодні заборгованості перед освітянами з виплати заробітної плати немає. До того ж з 1 вересня поточного року педагогічним працівникам закладів освіти Тернополя зменшено надбавку за престижність праці з 20% до 10%, що дозволить зекономити до кінця року майже 5 млн. грн.

more...

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

20.09.2018 | 11:25

 Тернопільська митниця ДФС: оформлено 335,5 тисяч тон вантажів; Використання води із змішаних джерел водопостачання: нюанси заповнення деяких рядків звітності; Майже 60% розглянутих ГУ ДФС Тернопільщини звернень вирішена позитивно; Чи треба «спрощенцю» другої групи сплачувати єдиний внесок за працівника-пенсіонера; Який бюджет матиме ПДФО від доходу наданого в оренду рухомого чи нерухомого майна

more...

Залучення безробітних до підприємницької діяльності

20.09.2018 | 10:21

 З метою залучення осіб  до організації підприємницької діяльності, яка є однією з активних форм підтримки безробітних у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи, 14 вересня 2018 р. у Підволочиській районній філії Тернопільського обласного  центру  зайнятості  проведено інформаційний семінар "Як розпочати свій бізнес?".  

more...

Президент про надання автокефалії українській Церкві: Робота над Томосом почалася з моєї першої зустрічі з Патріархом Варфоломієм

20.09.2018 | 08:17

 Президент Петро Порошенко зазначає, що початком діалогу про створення Української Помісної Православної Церкви та надання Томосу про автокефалію стала його зустріч зі Вселенським Патріархом Варфоломієм після Великодня цього року.  «І ще раз хочу наголосити – українська церква має бути відділена від держави. Я на цьому твердо стою. Тим більше, від держави іноземної. І не буде українська церква керуватися Москвою – столицею країни-агресора. Ми цього не допустимо» - наголосив Президент, зауваживши, що «саме тому прийняття Його Всесвятістю рішення про призначення екзархів викликало таку паніку».

more...

З нагоди професійного свята відзначено кращих рятувальників Підволочищини

19.09.2018 | 14:20

 У Підволочиському районному відділі Управління ДСНС України у Тернопільській області відбулося відзначення Дня рятувальника. На свято завітали голова районної державної адміністрації Б.Онищук, голова районної ради І.Монартович, голова селищної ради  В.Дацко, ветерани пожежно-рятувальної справи та інші.

more...

Тернопільщина та Люблінське воєводство підписали Угоду про співпрацю (фото)

19.09.2018 | 12:38

 Цими днями делегація з Тернопільщини перебуває на ІІ Європейському тижні інновацій, який приходить у місті Люблін (Республіка Польща). Цьогорічний форум присвячений таким темам: біоінновації, економіка, медицина тощо. Відбуватимуться дебати й щодо ролі інновацій та крос-секторальних технологій. Власне, у рамках ІІ Європейського тижня інновацій відбулося підписання Угоди про співпрацю між Люблінським воєводством, Тернопільською обласною державною адміністрацією та Тернопільською обласною радою.

more...

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

19.09.2018 | 10:33

 Порушили строки зберігання документів про обчислення і сплату податків – чекайте штраф; Хто надасть довідку фізичній особі, що вона не зареєстрована підприємцем; Арешт майна: обставини, яких не варто допускати; Тернопільська митниця ДФС: спрямовано 981 мільйон гривень; Незалежна професійна діяльність: дія готівкових обмежень; Про стан розрахунків можна дізнатися не пізніше п’ятнадцяти робочих днів; Майже 289 тисяч громадян звернулися до Центрів обслуговування органів ДФС Тернопільщини з початку року; На потреби фірми використано власні кошти у відрядженні; Останній день переходу на єдиний податок з IV кварталу – 14 вересня 2018 року; Чи платять за воду садівницькі та городницькі товариства (кооперативи)?; На Тернопільщині в рахунок погашення податкового боргу до зведеного бюджету надійшло 32 млн гривень; Кошти або майно внесено до статутного фонду: варто нагадати про податковий розрахунок за ф. 1ДФ; Не проґавте подати Звіт про контрольовані операції; Особисто поспілкувалися з посадовцями ДФС Тернопільщини 68 платників; Чи буде пільга зі сплати земельного податку, якщо не подано підтвердження на її право

more...

Відбулась нарада щодо сплати за оренду землі підприємствами лісового господарства району

18.09.2018 | 14:51

 Голова районної державної адміністрації Б.Онищук провів нараду щодо сплати за оренду землі підприємствами лісового господарства району. Із 15 серпня 2018 року набрав чинності Закон України від 10 липня цього року № 2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств». Згідно з вищезазначеним документом врегульовується низка питань діяльності фермерських господарств, а також оподаткування земельних ділянок. Одним із нововведень є запровадження сплати земельного податку за лісові землі (максимальний 5 % нормативної вартості 1 га лісових земель). Впродовж наради обговорили дане питання і за підсумками було дано рекомендацію органам місцевого самоврядування щодо необхідності прийняття рішення про ставки цього земельного податку.

more...

Увага , «гаряча лінія»!

18.09.2018 | 10:24

У понеділок  24  вересня    2018р.  10.00 до 11.00 год. у Підволочиському відділенні Кременецької ОДПІ Головного управління ДФС у Тернопільській області відбудеться «гаряча лінія» на тему « Новації  в застосуванні реєстраторів  розрахункових  операцій.» На запитання платників податків за номером телефону  (03543) 2-29-01 відповідатиме заступник начальника -  начальник Підволочиського  відділення   Кременецької ОДПІ Нагірний Олег Олександрович . З 11.00 до 12.00 год.  24  вересня    2018р. на прямому зв’язку перебуватиме головний державний  інспектор    Підволочиського відділення Кременецької ОДПІ  Рижак  Надія  Дмитрівна. Тема гарячої лінії «  Зміни   щодо  платників спрощеної  системи  оподаткування  четвертої  групи».  

more...

Ми приїхали працювати над уже вирішеним питанням – зустріч Президента з Екзархами Вселенського патріархату в Україні (відео)

18.09.2018 | 08:43

 Президент Петро Порошенко прийняв Екзархів Вселенського патріархату в Україні – Єпископа Едмонтону і Захiдної Єпархії УПЦ в Канаді Іларіона та Архієпископа Памфільського і Західної Єпархії УПЦ в США Даниїла. Глава держави наголосив, що початок місії Екзархів Вселенського патріархату в Україні Архієпископа Даниїла та Єпископа Іларіона є надзвичайно важливою подією для усіх православних в Україні. «Також надзвичайно важливим є те, що я можу звертатися до вас українською мовою. Це величезна насолода і розуміння того, що Україна займає велику частку у вашому серці», - додав Президент.

more...
Усього: 8197
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги