Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

Новини

Роздрукувати 04.01.18 | 14:50

На різдвяні свята Підволочищина прийматиме дітей із східних областей України

Заступник голови районної державної адміністрації Н.Білик провів робочу нараду щодо прийняття в районі 25 дітей зі східних областей України, а саме з кількох районів Донецької області, які проведуть різдвяні свята на Підволочищині.  Відбудеться це в рамках культурної акції «Схід та Захід разом». У нараді прийняли участь начальник служби з гуманітарних питань райдержадміністрації Б.Кириком, заступник голови Підволочиської селищної ради В.Витрикушем та начальники відділів освіти Підволочиської, Скалатської та Скориківської територіальних громад. За підсумками наради обговорено питання довіз та розміщення дітей, а також культурна програма.

 

Також впродовж наради було обговорено питання створення на території району інклюзивно-ресурсного центру, мета якого - це надання освітніх послуг для дітей з особливими освітніми потребами.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги