Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

Новини

Роздрукувати 10.01.18 | 11:04

Діти із Донеччини відсвяткували Різдво на Підволочищині

У рамках культурної акції «Схід та Захід разом», близько 200 дітей зі східних областей України, а саме з міст Рубіжне та Сєвєродонецьк Луганської області та з кількох районів Донецької області, провели різдвяні свята на Тернопільщині. 20 дітей із Донеччини відсвяткували Різдво на Підволочищині. Із них 8 перебували в Підволочиській  об’єднаній територіальній громаді та 12 дітей в Скалатській.Впродовж перебування на гостинній Підволочиській землі діти ознайомились із галицькими традиціями та обрядами Святвечора та Різдва, навчились колядувати, відкрили для себе Вертеп, мали можливість відвідати різноманітні культурні, мистецькі та розважальні заходи.

Заступник голови районної державної адміністрації Н.Білик прийняв участь у зустрічі із дітьми, яка відбувся у Підволочиському «Школярику».

 

Сподіваюся, що вам тут сподобалося і ви поділитися своїми враженнями з  батьками, друзями, знайомими, а найголовніше, щоб ви передали те, що всі ми - українці, чи то на Заході, чи на Сході. Ми всі – одна велика родина, ми повинні любити один одного. Бажаю, щоб по всій Україні панував мир, добро і злагода, особливо на тій землі де ви проживаєте, - зазначив Назарій Олегович.

На згадку про відвідини Підволочищини, заступник голови райдержадміністрації Н.Білик, голова селищної ради В.Дацко та заступник голови селищної ради В.Витрикуш вручили діткам подарунки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги