Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

Новини

Роздрукувати 10.01.18 | 14:30

Відбулась нарада щодо вивчення питання оптимізації кошторисних видатків медичних закладів району на 2018 рік

Під головуванням голови райдержадміністрації Б.Онищука за участю голови районної ради І.Монартовича, заступників голови райдержадміністрації та районної ради, голів громад, головних лікарів та спеціалістів в галузі  медицини відбулась нарада щодо  вивчення питання оптимізації кошторисних видатків медичних закладів району на 2018 рік.

Метою наради було вивчення питання оптимізації кошторисних видатків, недопущення заборгованості по виплаті заробітної плати та розрахунків за спожиті енергоносії в 2018 році в медичних закладах району.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації було створено  робочу групу із залученням фахівців у сфері медицини, представників районної державної адміністрації, районної ради та органів місцевого самоврядування.

Впродовж наради було узгоджено: робочій групі  надати пропозиції районній державній адміністрації та районній раді стосовно оптимізації кошторисних видатків на утримання медичних закладів району, службі з гуманітарних питань райдержадміністрації забезпечити координацію роботи та узагальнення матеріалів, з подальшим винесенням висновків робочої групи на розгляд чергової колегії районної державної адміністрації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги