Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

т

25.07.2017 | 14:28

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Засідання колегії Шумської районної державної адміністрації за участю кураторів Шумського району заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації

26.07.2017 | 12:56
25 липня 2017 року відбулося засідання  колегії Шумської районної державної адміністрації за участю кураторів Шумського району заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації Вонса І.В.  та начальника департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Боярського В.А.
 На засіданні колегії було розглянуто питання:
 1) Про стан соціально-економічного розвитку та виконання бюджету району за І півріччя 2017 року.
 2) Про стан надання передбачених законодавством соціальних гарантій учасникам АТО та членам їх сімей.
 3)   Про організацію проведення в районі операції «Урожай  - 2017».
 За результатами розгляду погоджені проекти розпоряджень та доручення голови районної державної адміністрації.
more...

Нічний рейд на території с.Угорськ, с.Тилявка, с.Залісці, с.Обич, с.Рохманів, с.Сураж, м.Шумськ.

25.07.2017 | 14:37
Відповідно до ст.4,5 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», наказу служби у справах дітей РДА   від 01 червня 2017 року  №42 -од «Про проведення рейдів в червні - липні 2017 року», в рамках проведення державно-громадської операції «Літо - 2017» та з метою соціально-правового захисту дітей групою в складі спеціалістів служби у справах дітей районної державної адміністрації, Шумського ВП ГУНП в Тернопільській області 22 липня 2017 року здійснено нічний  рейд на території с.Угорськ, с.Тилявка, с.Залісці, с.Обич, с.Рохманів, с.Сураж, м.Шумськ. Під час даного рейду обстежено місця концентрації неповнолітніх та молоді, торгівельні заклади у даних населених пунктах. Так, у сільському клубі одного з населених пунктів виявлено 10 неповнолітніх, що перебували без супроводу дорослих у нічний час. Слід зазначити, що один з цих неповнолітніх перебуває на обліку в ювінальній превенції Шумського ВП ГУНП в Тернопільській області.
Разом з тим, фактів продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів,  бездоглядних дітей, дітей, що жебракують, бродяжать не виявлено. more...

Молодь Тернопільщини закликають бути патріотами та бойкотувати фестиваль, який організовує Російська Федерація

25.07.2017 | 14:23
Всесвітній фестиваль молоді та студентів, який у жовтні цього року планує провести Російська Федерація у м. Севастополь та м. Сімферополь (Автономна Республіка Крим), організатори мають намір використати для легітимації окупації Криму. На це звертає увагу юних українців начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської ОДА Ігор Чорний. more...

Співпраця з благодійним фондом через посередництво міжнародної організації ЮНЕСКО продовжується

19.07.2017 | 15:32

Днями Шумська центральна районна лікарня отримає подарунок – санітарний автомобіль марки «Сітроен», який вкрай необхідний для покращення медичного обслуговування населення району. Даний транспортний засіб буде здійснювати доставку хворих з райлікарні в обласні лікувальні медичні заклади.

Завдяки співпраці місцевої влади з асоціацією «Веселі черевички», Міжнародним центром ЮНЕСКО та містами Польщі, Чехії, Німеччини, Франції, яка триває два місяці, районна державна адміністрація та районна рада планують реалізувати ряд важливих проектів, які сприятимуть розвитку району.

Нагадаємо, що недавно гуманітарну допомогу на два мільйони гривень отримало геріатричне відділення та Великодедеркальська районна комунальна лікарня,  дитячий оздоровчий табір «Дивосвіт» в с.Кутянка та госпіталь для воїнів АТО.

more...

Відкриття геріатричного відділення у Великих Дедеркалах

18.07.2017 | 09:24
У селі Великі Дедекраки за участі міністра соціальної політики України Андрія Реви відкрили геріатричне відділення Шумського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян - повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА. more...

Президент передав 18 службових автомобілів для потреб тернопільської поліції

17.07.2017 | 11:21
Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Тернопільської області взяв участь у церемонії передачі службових автомобілів групам реагування патрульної поліції районних відділів та відділень області.
«Дуже важливо, що порядок і безпеку будуть охороняти на наших вулицях підрозділи новітньої патрульної поліції», - сказав Петро Порошенко під час церемонії передачі автомобілів. more...

Завдяки децентралізації у громад з’явилася можливість виділяти кошти на об’єкти охорони здоров’я – Президент

17.07.2017 | 10:35

Завдяки децентралізації у громад з’явилася можливість виділяти кошти на об’єкти охорони здоров’я – Президент

Під час робочої поїздки до Тернопільської області Президент Петро Порошенко взяв участь у відкритті реконструйованого радіологічного корпусу з надбудовою під розміщення лабораторного комплексу та централізованої стерилізації КЗ ТОР «Тернопільська університетська лікарня».

more...

«Це є справедливе і чесне ставлення до українського громадянина»

17.07.2017 | 10:32

Президент Петро Порошенко наголосив на важливості продовження проведення реформ в Україні. Глава держави висловив переконання, що комплекс реформ, який було започатковано, – децентралізація, дерегуляція, судова, медична і освітня реформи – буде завершений.

«Вчора у першому читанні проголосована Пенсійна реформа. І я сподіваюсь, що уже восени ми вийдемо на позицію осучаснення і підвищення пенсій»,  - сказав Петро Порошенко під час робочої поїздки до Тернопільської області.

«Очікую, що уже у вересні вона (Пенсійна реформа – ред.) буде прийнята, враховуючи всі побажання, Верховною Радою остаточно. І восени українські пенсіонери отримають підвищення пенсій», - підкреслив Президент та зазначив, що Уряд, Верховна рада повністю врахували його пропозиції у відповідному проекті.

«Це є справедливе і чесне ставлення до українського громадянина», - наголосив Глава держави.

Петро Порошенко нагадав, що відбулось підвищення рівня мінімальної заробітної плати та зниження єдиного соціального внеску. За його словами, зниження розміру ЄСВ також призвело до підвищення рівня соціального забезпечення.

more...

«Увага! Представники бізнесу Тернопільщини!»

17.07.2017 | 10:20

 Восени поточного року з метою консультативно-інформаційної підтримки бізнесу розпочинає роботу регіональний Центр підтримки підприємництва при департаменті економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації. 

 

Задля налагодження ефективної співпраці та комунікації  між ЦПП та суб’єктами малого і середнього підприємництва області, оперативного інформування про діяльність ЦПП, а саме: щодо спектру консультаційних послуг, що надаватимуться для бізнесу, заходів з підтримки підприємців, новацій  законодавства,  повідомлень про нові можливості грантових, кредитних програм для бізнесу  формується база даних суб’єктів господарювання.

more...

Форум «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку»

17.07.2017 | 10:16

C:UsersНаденькаDesktoplogo+name+date-01.jpgФорум «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку» запрошує до участі представників ЗМІ 

20 липня 2017 року на Тернопільщині пройде масштабний Форум «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку» за участі  Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Захід відбудеться в контексті реалізації в Україні реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, децентралізації владних повноважень.

 Форум ініційовано Тернопільською обласною державною адміністрацією за підтримки Мінрегіону України та проектів міжнародної технічної допомоги.

more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

План лісогосподарських заходів по ДП "Кременецький лісгосп" на 2017 рік