Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

v         

j 

Прес-служба повідомляє

На засіданні колегії обговорили ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування в районі у 2018 році.

22.03.2018 | 17:02

 На засіданні колегії районної державної адміністрації разом із сільськими головами та старостами сіл говорили про ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування в районі у 2018 році.
Як наголосив Юрій Мартинович, цього року на ремонт та утримання доріг місцевого значення район отримає більше 20 млн. грн. Перелік ділянок доріг, де буде здійснюватися ремонт цього року було визначено ще торік. Відтак, у районі заплановано проведення поточного ремонту на обласній автомобільній дорозі загального користування місцевого значення Шумськ – Білокриниця та районних автомобільних дорогах загального користування місцевого значення Шумськ – Кути, Садки – Великі Дедеркали, Андрушівка – Стіжок. За кошти державного фонду регіонального розвитку передбачено будівництво дороги Переморівка – Лішня. Також буде проведено ремонти під’їзних доріг до сіл Вілія, Темногайці, Великі Загайці, Цеценівка, Матвіївці, Садки, Радошівка, Тетильківці, Боложівка, Підгайці.

more...

Степан Барна: Всі без винятку райони в області уже напрацювали конкретні пропозиції для залучення іноземних інвесторів

22.03.2018 | 12:59

 Багато років ніхто не займався залученням іноземних інвестицій в область. Протягом останніх трьох років ситуація змінюється, і перш за все тому, що створюються умови, які заохочують інвестора прийти на Тернопільщину. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час програми «Позиція», що виходить на «Радіо-Рокс» щосереди о 14.00 год.

«Ми організовуємо в області міжнародні інвестиційні форуми. Цьогоріч 24-25 травня відбудеться вже третій масштабний форум «Тернопільщина INVEST». Така можливість дозволяє інвесторам приїжджати до нашого краю, цікавитися наявними пропозиціями та напрацьовувати конкретні рішення», – запевнив голова ОДА.

more...

Завдяки урядовій ініціативі вже до кінця квітня перераховані пенсії отримають 536 тис. пенсіонерів

22.03.2018 | 12:05

Пенсійний фонд в березні розпочав виплату перерахованих пенсій згідно з рішенням, ухваленим Урядом (Постанова Кабінету Міністрів №103 від 21 лютого 2018 року). На початку березня Пенсійний фонд надіслав силовим міністерствам і відомствам списки пенсіонерів для складання довідок про розміри грошового забезпечення. Разом до списків включено 536 тисяч пенсіонерів силових органів. Станом на 20 березня до органів Пенсійного фонду надійшло 89 тисяч таких довідок.

more...

Президент: Україна прагне у найближчі 10 років приєднатися до НАТО

22.03.2018 | 11:59

Україна прагне в найближчому майбутньому приєднатися до НАТО. Про це заявив Президент Петро Порошенко в інтерв'ю виданню Hamburger Abendblatt, яке входить до німецького медіаконцерну Funke Media Group.

«Ми з особливою наполегливістю працюємо над членством в НАТО. Наша мета – у наступному 10-річчі стати членом Альянсу», - сказав  Президент. «Разом з Україною Північноатлантичний альянс став би сильнішим і ефективнішим, ніж сьогодні», - наголосив Петро Порошенко та зауважив, що «держави НАТО могли б повчитися в України, як протистояти Росії».

more...

Закликаємо голів сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад активно долучатися до озеленення Тернопільщини, – Олег Яремко

22.03.2018 | 11:44

Тернопільська область відноситься до малолісистих областей України. Площа земель лісогосподарського призначення області станом на 1 січня 2016 року становила 201,4 тис. га, з них 183,2 тис. га земель, вкритих лісовою рослинністю. Лісистість області становить 13,3%, що нижче від науково-обґрунтованого показника для регіону (20%) та середнього по Україні (16%). На одного жителя області припадає 0,19 га вкритих лісом земель. 

more...

Оголошено конкурсний відбір сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів для надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів районного бюджету

22.03.2018 | 09:33

Шумська районна державна адміністрації оголошує конкурсний відбір сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів для надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів районного бюджету. Конкурсний відбір триватиме до 16 квітня 2018 року. Документи приймаються за адресою: м. Шумськ, вул. Українська, 59, каб. 408.

more...

Підтримка найбільш вразливих верств населення завжди на першому місці

22.03.2018 | 08:38

 Головне завдання влади - підтримувати найбільш вразливі верстви населення, допомагати громадянам, котрі в силу життєвих обставин опинилися у скрутному становищі. На цьому наголошує голова районної державної адміністрації Юрій Головатюк.
Саме з метою підтримки найбільш вразливих категорій громадян в районній державній адміністрації діє комісія з питань надання матеріальної допомоги. До слова, за минулий рік до районної державної адміністрації із проханням про допомогу звернулись 135 громадян і отримали із районного бюджету 244 тис. грн. Уже цього року ( за 2 місяці) виділено 60 тис. грн. Варто зазначити, що при розподілі коштів особлива увага належить дітям, тяжкохворим громадянам, учасникам АТО.

more...

Масштабне оновлення: На Тернопільщині продовжать ремонт основних магістралей

22.03.2018 | 08:34

Днями Комітет Верховної Ради України з питань бюджету провів виїзне засідання у місті Збараж. Народні обранці сконцентрувалися на тих проблемах Тернопільської області, котрі потребують передовсім фінансової підтримки від парламенту. Не оминули увагою і необхідність додаткового фінансування ремонту автошляхів краю.

more...

Розвиток сільської медицини і якісні медичні послуги – пріоритетні завдання для Тернопільщини

22.03.2018 | 08:31

Нарада щодо виконання завдань з реалізації заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості відбулася під головуванням Віце-прем’єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства  Геннадія Зубка на Житомирщині. У нараді брали участь заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик та начальник управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук.

more...

Жителів Тернопільщини закликають допомогти лелекам пережити холодну пору

21.03.2018 | 16:01

Через несприятливі погодні умови, лелекам, які прилетіли з вирію як зазвичай у березні, тепер немає де жити і що їсти. Адже вдома їх зустріла зимова негода й холод. Такі несприятливі погодні умови загрозливі для птахів, тому екологи звертаються до жителів Тернопільщини допомогти їм врятуватися!

Оскільки, лелеки потерпають зараз від холоду та мають обмежений доступ до кормової бази, виникає потреба у їх підгодівлі. Доцільно постелити сіно/солому біля місць перебування лелек (на відстані 15-20 метрів), на яку викладати корм.

more...

Архів новин

  

Звернення голови районної державної адміністрації Юрія Головатюка та голови районної ради Тараса Корця до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2018 | 09:21

 Шановні учасники бойових дій на території інших держав! Історичні катаклізми ХХ століття, пов’язані з військовими конфліктами, не обминули Україну. Війни, що точилися далеко за її межами, забрали тисячі життів синів і дочок, долею одягнених у солдатські шинелі.Зі всіх збройних конфліктів, де українські офіцери і солдати виконували миротворчу місію, афганська війна була  найкривавішою, а її тінь торкнулась майже кожної української родини. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто воював, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав на їх повернення.

more...

Архів привітань

  

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг