Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

            

j 

Прес-служба повідомляє

Засідання оперативного штабу щодо вжиття заходів із ліквідації спалахів кору у районі.

19.01.2018 | 08:36

 Заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Дмитрівна Побережна провела засідання оперативного штабу щодо вжиття заходів із ліквідації спалахів кору у районі.
Наразі зафіксовано 8 випадків захворюваності на кір, 6 із яких у Малих Садках. Поки нових випадків не виявлено, причин для паніки немає.

more...

Жителів Тернопільщини запрошують до участі у конкурсі на написання та покращення статей у Вікімандрах

18.01.2018 | 09:21

 Жителі Тернопільської області можуть взяти участь у конкурсі на написання та покращення статей українською мовою в онлайн-путівникові «Вікімандри». Конкурс «Підтримай Вікімандри Українською» триватиме з 1 до 28 лютого. Його мета – наповнення інформацією вільного ілюстрованого онлайн-путівника про подорожі українською та іншими мовами.

more...

Глава держави: У 2018 році маємо амбітні пріоритети в реформах

18.01.2018 | 09:18

 У 2018 році пріоритети України в реформах є не менш амбітними: приватизація, дерегуляція, покращення інвестиційного клімату, Національне бюро фінансової безпеки, податок на виведений капітал, ліберальне валютне законодавство, подальше удосконалення тендерного законодавства, роботи енергетичного сектору, а також законодавство про національну безпеку. Про це Президент Петро Порошенко заявив під час зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

more...

У Чорткові проведуть чемпіонат України з пляжного волейболу у приміщеннях

18.01.2018 | 09:14

 Чемпіонат України з пляжного волейболу у приміщеннях відбудеться протягом 19-21 січня у Чорткові. Змагання проведуть за сприяння Чортківської міської ради.

more...

На Тернопільщині оголошують конкурс на підтримку ініціатив молоді

18.01.2018 | 09:11

 Відділ сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації оголошує конкурс з визначення програм, проектів та заходів, розроблених інститутами громадянського суспільства Тернопільської області на 2018 рік. Для реалізації цих проектів переможцям надається фінансова підтримка.

more...

Софія Близнюк: Торік жителі області скористалися «теплими» кредитами на суму понад 75 мільйонів гривень (iнтерв’ю)

18.01.2018 | 09:06

 З 10 червня 2018 року вступає в дію Закон про житлово-комунальні послуги, який є ключовим кроком для реформування галузі. Мета реформи – обрати форму управління. Вона розрахована на те, що відповідальними будуть самі мешканці. Крім того, на ринок управління багатоквартирними будинками повинні прийти нові гравці – управителі. Що зміниться у зв’язку з цим для споживача та які ще новації передбачені, запитуємо у в. о. начальника управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Тернопільської облдержадміністрації Софії Близнюк.

more...

Нарада щодо аналізу рейтингової оцінки діяльності району за січень-листопад 2017 року

18.01.2018 | 08:47

 Перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Штурма провів нараду щодо аналізу рейтингової оцінки діяльності району за січень-листопад 2017 року. Було обговорено статистичні та рейтингові показники Шумщини, визначено напрямки роботи для їх покращення у 2018 році. За підсумками наради дано відповідні доручення.

more...

Пiдприємцiв Тернопiльщини запрошують на семiнар з технологiї вирощування органiчних ягiд

16.01.2018 | 14:16

 Кременецький районний центр підтримки підприємництва запрошує представників бізнесу та усіх зацікавлених осіб на семінар «Технологія вирощування органічної ягоди» (малини, полуниці, вишні, червоної порічки, аґрусу, ревеню) за участю спеціалістів від компанії «Polko Grоup» -одного із основних експортерів ягідної продукції в Україні.

more...

Змінився розмір соціальної допомоги дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства

16.01.2018 | 13:07

 Законом України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» визначено право на матеріальне забезпечення та соціальний захист осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю шляхом встановлення державної соціальної допомоги у відсотках від прожиткового мінімуму за рахунок коштів Державного бюджету України. Розмір державної соціальної допомоги у 2018 році буде розраховуватися з урахуванням норм вищезазначеного Закону та статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет на 2018 рік» з урахуванням норм постанови Кабінету Міністрів України від 26.03.2008 №265 «Деякі питання пенсійного забезпечення громадян» (зі змінами):

more...

Лілія Гриневич: Уже цього місяця вчителі отримають більшу на 25% зарплату

15.01.2018 | 09:02

 За попередніми підрахунками Міністерства освіти і науки України очікувана середня зарплата шкільного вчителя у січні 2018 року має скласти 7 тис 600 гривень. Про це зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час урочистого відкриття новозбудованої Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ступенів у Глибоцькому районі в межах робочої поїздки до Чернівецької області.

more...

Архів новин

  

Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

План лісогосподарських заходів по ДП "Кременецький лісгосп" на 2017 рік