Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Сергій Савчук: III Форум енергоефективного партнерства засвідчив послідовну цілеспрямовану політику Уряду у сфері енергоефективності

28.04.2017 | 15:39

 Третій рік поспіль Держенергоефективності тісно співпрацює з місцевою владою та громадами у сфері енергоефективності. Першим напрямом спільної роботи було масштабне утеплення житлових будівель, другим - впровадження ЕСКО-механізму. Пріоритет у 2017 році – запровадження енергетичного менеджменту у бюджетних установах. Про це заявив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час відкриття III Форуму енергоефективного партнерства «Енергетичний менеджмент. Досвід кращих».

more...

Михайло Сташків провів чергове засідання колегії районної державної адміністрації

28.04.2017 | 13:53

 Сьогодні голова районної державної адміністрації Михайло Сташків провів чергове засідання колегії районної державної адміністрації, у роботі якої взяли участь запрошені члени колегії, керівники структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації.

more...

Операція «Вісла» – злочин проти людяності

28.04.2017 | 09:35

 28 квітня 1947 року розпочалася операція «Вісла» – етнічна чистка, здійснена у 1947 році за рішенням партійного і державного керівництва СРСР, ПНР та ЧСР. Полягала у примусовій, з використанням військ (СРСР, ПНР, ЧСР), депортації українців з їхніх етнічних територій, –  Лемківщини, Надсяння, Підляшшя і Холмщини, –  на території у західній та північній частині польської держави, що до 1945 року належали Німеччині, так звані "повернені території" (пол. ziemie odzyskany).

more...

День відкритих дверей на виробництві

28.04.2017 | 09:19

 З метою укомплектування вільних та новостворених робочих місць та ознайомлення безробітних з можливістю працевлаштування на  підприємстві 27 квітня проведено День відкритих дверей в Чортківській філії Товариства з обмеженою відповідальністю "СЕ БОРДНЕТЦЕ -УКРАЇНА".
         

more...

Відбулося засідання конкурсного комітету з визначення пасажирських перевізників

28.04.2017 | 09:02

 27 квітня під головуванням першого заступника голови Чортківської райдержадміністрації Івана Заболотного відбулося засідання конкурсного комітету з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району. Засідання відбулося за участі представників громадських організацій району та членів засідання.

more...

Відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 №685/2006, щороку 28 квітня в Україні відзначається День охорони праці.

28.04.2017 | 08:43

Управлінням Держпраці у Тернопільській області 16 березня 2017 року затверджено План заходів з підготовки та проведення в області у квітні 2017 року Дня охорони праці під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці», що додається.
Відповідно до компетенції, керівникам підприємств та організацій Чортківського району вжити заходів щодо забезпечення виконання запропонованого плану та про результати проінформувати управління соціального захисту населення райдержадміністрації до 10.06.2017 року.

more...

Відбулося засідання організаційного комітету з нагоди відзначення в районі Дня пам’яті та примирення, 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

27.04.2017 | 16:51

  27 квітня заступник голови райдержадміністрації Іван Віват провів засідання організаційного комітету з нагоди відзначення  в районі Дня пам’яті та примирення, 72-ї річниці перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні.

more...

Голова райдержадміністрації Михайло Сташків взяв участь в роботі сесії Чортківської районної ради

27.04.2017 | 15:33

 Сьогодні голова районної державної адміністрації Михайло Сташків, народний депутат України Олег Барна, заступники голови райдержадміністрації, керівник апарату та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь у першому пленарному засіданні
одинадцятої сесії.

more...

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я:

27.04.2017 | 12:55

 - Україна посідає перше місце у світі за рівнем підліткового алкоголізму.
- 70% українських дітей вперше попробували алкоголь з рук батьків.
- 60% дитячих отруєнь викликані саме алкоголем.
- в Україні п’ють пиво частіше, ніж тричі в місяць, 40 із 100 українських юнаків і 24 із 100 дівчат у віці 15-16 років.

more...

Заступник голови райдержадміністрації Іван Віват провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

27.04.2017 | 11:27

 27 квітня під  головуванням  заступника голови райдержадміністрації Івана Вівата за участі членів комісії, до складу якої входять керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення, лікувальних закладів та інших відомств відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини Чортківської районної державної адміністрації, головною метою якої є захист прав дитини.

more...

Архів новин

  

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                                                                                                                                

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема