Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Іван Віват взяв участь у відеонараді з питань виконання поточних завдань гуманітарної галузі

30.05.2017 | 12:59

 Сьогодні, заступник голови райдержадміністрації Іван Віват взяв участь у відеонараді, яку провів заступник голови облдержадміністрації Юрій Юрик з питань виконання поточних завдань гуманітарної галузі.

more...

Інформує Чортківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області

30.05.2017 | 11:54

 В Чортківському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської  області  постійно проводиться робота, спрямована на забезпечення виконання Закону “Про запобігання корупції” та інших нормативно-правових актів чинного антикорупційного законодавства.

more...

Відбулася перевірка знань з електробезпеки відповідальних за електрогосподарство підприємств, організацій та установ усіх форм власності району

30.05.2017 | 11:20

 26 травня в приміщенні Чортківського міжрайонного управління водного господарства перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний спільно з старшим державним інспектором з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної енергії у Тернопільській області Миколою Масляком взяли участь у роботі комісій з перевірки знань працівників, відповідальних за електричне, теплове господарство.

more...

Іван Віват завітав на свято Останнього дзвоника до Горішньовигнанської НВК І – ІІІ ступенів

29.05.2017 | 16:22

 26 травня у загальноосвітніх школах Чортківського району пролунали останні дзвоники, які нагадали, що закінчився навчальний рік, а попереду - щаслива пора літніх канікул та відпочинку. На свято Останнього дзвоника до Горішньовигнанської НВК І – ІІІ ступенів завітав заступник голови районної державної адміністрації Іван Віват, який звернувся із привітальним словом до педагогічного, учнівського, батьківського колективів та громадськості села з побажанням миру, добра, віри у краще майбутнє українського народу.

more...

Відбулася розширена нарада при першому заступникові голови районної державної адміністрації Івану Заболотному

29.05.2017 | 15:57

 Сьогодні у малому залі засідань адмінбудинку відбулася розширена нарада при першому заступникові голови районної державної адміністрації Івану Заболотному, за участі  голови районної ради Віктора Шепети, заступника голови районної державної   адміністрації  Івана Вівата, керівника апарату районної державної адміністрації Людмилі Мельник, керівників структурних підрозділів, апарату райдержадміністрації, районних управлінь, організацій. 

more...

Участь в Архиєрейській Божественній Літургії з нагоди 300-річчя церкви Вознесення Господнього

29.05.2017 | 12:59

  В неділю, 28 травня, народний депутат України Олег Барна, голова райдержадміністрації Михайло Сташків та заступник голови райдержадміністрації Іван Віват взяли участь в Архиєрейській Божественній Літургії з нагоди 300-річчя церкви Вознесення Господнього у м.Чорткові. Це свято не лише парафіян, а й всієї громади міста і району, адже саме з цієї церкви почалося відновлення відкритої діяльності УГКЦ на Чортківщині наприкінці 80-их років XX століття.

more...

Участь у відеонараді

29.05.2017 | 12:04

  Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді, яку провів голова облдержадміністрації Степан Барна.

more...

Свято останнього дзвоника у Чортківській установі виконання покарань (№26)

29.05.2017 | 08:54

 Вечірнім класам Чортківської загальноосвітньої школи - інтернат І—III ступенів при Чортківській УВП  (№26) виповнюється цього-річ 11 років. Ось і останній шкільний дзвінок. Для ко¬гось це - відбування пока¬рання. Для когось це - крок у самостійне життя.
        

more...

Прийміть найщиріші вітання з Вознесінням Господнім!

25.05.2017 | 09:39

  Велике свято на згадку про подію Вознесіння Спасителя світу Ісуса Христа в Небесний храм Свого Отця відзначається на сороковий день після Великодня. Цього року воно припадає на 25 травня. Вознесіння Господнє є свідченням неподільного з’єднання Божества й людства в особі Ісуса Христа.

more...

Сергій Савчук: Україна готується гідно презентувати інвестиційний потенціал «чистої» енергетики на ЕКСПО-2017

25.05.2017 | 09:34

  На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час прес-конференції «Україна на ЕКСПО 2017: енергія творчих людей», яка відбулася 22 травня у ІА «Інтерфакс Україна» за ініціативи Торгово-промислової палати України.  

more...

Архів новин

  

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                                                                                                                                

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема