Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Знайомство школярів з “Новою поштою”

23.03.2017 | 08:55

 “Нова пошта” — це спектр логістичних послуг, швидка та надійна доставка документів, кореспонденції та листів, яка заснована у 2001 році. Ця українська компанія забезпечує сервіс експрес-доставки документів, вантажів і посилок для фізичних осіб та бізнесу.
Фахівці Чортківського РЦЗ організували проведення професіографічної екскурсії  у відділення №1 “Нової пошти” в м.Чорткові для дев'ятикласників місцевої ЗОШ І-ІІІ ступенів №6.

more...

Школи Тернопільщини запрошують до участі у транскордонних змаганнях «Разом збережемо культурну спадщину!»

23.03.2017 | 08:22

 Програма Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 запрошує школи, що знаходяться на території Програми, до участі в транскордонних змаганнях для шкіл «Разом збережемо культурну спадщину!» в рамках Дня Європейської співпраці 2017.
Ідея змагань – показати культурне різноманіття прикордонних регіонів та продемонструвати творчий потенціал молодого покоління.

more...

Тернопільщина спільно молитиметься за мир в Україні

22.03.2017 | 16:15

 Всеукраїнська Рада церков та релігійних організацій виступили з ініціативою щодо проведення 2 квітня спільної молитви за перемогу над агресором і справедливий мир. Про це повідомляє начальник управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Кульчицький.

more...

22 БЕРЕЗНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ

22.03.2017 | 15:08

 Всесвітній день води, дата якого припадає на 22 березня, святкує вся планета. Головне завдання цього дня - нагадати кожному жителю планети про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі. Як ми знаємо, людина і всі тварини істоти не можуть існувати без води. Без наявності водних ресурсів, на нашій планеті не зародилося життя.

more...

Голова РДА Михайло Сташків взяв участь у відеонараді

22.03.2017 | 10:35

 22 березня, голова районної державної адміністрації Михайло Сташків взяв участь у щотижневій відеонараді, яку провів  голова обласної державної адміністрації Степан Барна з керівниками районних державних адміністрацій. Також присутніми були перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Яблонь, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники об`єднаних територіальних громад району.

more...

Геннадій Зубко назвав регіони-лідери у створенні ОТГ

22.03.2017 | 08:18

 30% всіх ОТГ в Україні, а це велика частка, створені у трьох областях: Дніпропетровській, Житомирській і Тернопільській. Одним з успіхів реформи децентралізації є 366 ОТГ, які мають прямі міжбюджетні відносини з держбюджетом.

more...

Степан Барна: Приклади успішних громад – це відповідь популістам, які не вміють брати на себе відповідальність

21.03.2017 | 15:31

 Участь у таких заходах, як засідання Ради регіонального розвитку дає можливість обмінятися досвідом, кращими практиками, обговорити найбільш оптимальні шляхи вирішення проблемних моментів, а також забезпечує відвертий діалог між керівництвом держави та представниками областей України. На це звернув увагу голова облдержадміністрації Степан Барна, коментуючи участь делегації з Тернопільщини у п’ятому засіданні Ради регіонального розвитку.

more...

В Україні функціонує 178 опорних шкіл, до яких приєднано 511 філій

21.03.2017 | 11:23

 2017 рік - це рік впровадження секторальної децентралізації. У громад повинна з’явитись нова якість послуг і найголовніша - це освітня. Всього в Україні функціонує 178 опорних шкіл, до яких приєднано 511 їхніх філій.

more...

Проведено нараду при керівнику апарату райдержадміністрації

21.03.2017 | 10:22

 Сьогодні  відбулася нарада при керівнику апарату райдержадміністрації Людмилі Мельник. На нараді були присутні керівники та працівники відділів апарату райдержадміністрації. На порядку денному розглянули ряд питань, зокрема, дотримання регламенту райдержадміністрації при виконанні службових обов’язків, підготовки документів, розробки проектів розпоряджень, доручень та заходів, злагодженої співпраці та скоординованої діяльності усієї структури РДА з апаратом.

more...

В Україні стартує Всеукраїнський місячник Червоного Хреста

20.03.2017 | 17:04

 З 20 березня по 20 квітня під гаслом «Забезпечуючи найголовніше» буде проходити традиційний Всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста України.
Його мета – привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення: внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних  сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛСНІД або туберкульоз, а також сформувати громадську думку на користь милосердя.

more...

Архів новин

  

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                                                                                                                                

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема