Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Сьогодні питання енергетичної незалежності – це питання національної безпеки

30.05.2016 | 09:52

Вперше за багато років Держава запропонувала суспільству європейські підходи до реалізації проектів з енергозбереження.
Урядом запроваджено програму з утеплення житла, за якою держава відшкодовує частину суми кредиту на енергоефективне обладнання та матеріали для населення, ОСББ та ЖБК (від 20% до 70%).

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відзначення Міжнародного Дня рідної мови у Чортківській установі виконання покарань (№26)

21.02.2017 | 17:13

 21  лютого 2017 року  ув’язненим та засудженим неповнолітнім які утримуються у Чортківській УВП (№26)  та навчаються у вечірніх класах із заочною формою навчання  викладачем української мови Н. В. Гануля  була прочитана лекція  на тему:  «Мова, духовний скарб нації», а також проведено диктант із української мови.
              

more...

Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету

21.02.2017 | 16:27

 Сьогодні під керівництвом голови комісії Степанії Рудик за участі голови райдержадміністрації Михайла Сташківа, голови  районної ради Віктора Шепети, першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного та заступника голови районної ради Петра Пушкара  та окремих керівників структурних підрозділів відбулося засідання постійної комісії  районної ради з питань бюджету.

more...

Різницю в платіжках за тепло, обумовлену зміною тарифу залежно від температурних показників, субсидіантам буде компенсовано

21.02.2017 | 12:24

 Субсидіантам, яким рахунок за опалення теплопостачальні підприємства формують за нормою із врахуванням фактичної температури зовнішнього повітря, буде компенсовано різницю, обумовлену зміною тарифу за тепло. Це передбачено урядовою постановою № 848.

more...

У діях осіб, які облили фарбою Візовий центр, помітним є слід російських спецслужб та прихильників «русского міра» - Степан Барна

21.02.2017 | 10:55

 Голова Тернопільської ОДА Степан Барна різко засуджує вчинок осіб, які облили фарбою Візовий центр країн Австрії, Литви та Польщі у м.Тернопіль.

more...

21 лютого – Міжнародний день рідної мови

21.02.2017 | 08:59

 21 лютого представники всіх націй і народностей   відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято було проголошене на Генеральній конференції ЮНЕСКО  17 листопада 1999 року.

Головна декларована мета Міжнародного дня рідної мови — сприяння мовній різноманітності світу і стимулювання вивчення іноземних мов населенням різних країн. Крім того, ЮНЕСКО виступило за зближення культур і їх активну взаємодію, зокрема, в мовних питаннях, оскільки саме мови вважаються важливим інструментом розвитку духовної спадщини планети.

more...

На Чортківщині вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

21.02.2017 | 08:28

 Минуло три роки від початку протестів і перших смертей патріотів, котрі в найважливіший момент не злякалися і пожертвували собою заради кращого життя усіх в країні. У зв’язку з тими подіями, 20 лютого, біля пам’ятника Героям Небесної Сотні, поруч із церквою Св. Покрови, що у Чорткові відбувся духовно-поминальний захід присвячений  Дню загальнонаціональної жалоби за загиблими під час протистояння в Україні під назвою «Прийми, о Господи, своїх синів».

more...

Відзначення Дня вшанування пам’яті Небесної Сотні у Чортківській установі виконання покарань (№26)

20.02.2017 | 17:02

 20    лютого 2017 року працівниками соціально – виховної та психологічної служби установи проведено ряд заходів по відзначенню Дня вшанування пам’яті загиблих на майдані Небесної Сотні:  
           

more...

Голова Чортківської РДА Михайло Сташків взяв участь у засіданні комісії з питань земельних відносин, екологічної політики, природокористування та сталого розвитку

20.02.2017 | 16:16

 20 лютого у малому залі засідань районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин, екологічної політики, природокористування та сталого розвитку. Участь у комісії   взяли голова райдержадміністрації  Михайло Сташків, перший заступник голови райдержадміністрації   Іван Заболотний,  голова районної ради Віктор Шепета, заступник голови районної ради Петро Пушкар та керуючий справами районної ради Тетяна Яблонь.

more...

Завдання уряду - трансформувати економічне зростання у підвищення

20.02.2017 | 13:06

 Як уряд виконує соціальний контракт
6,7 млн сімей  - забезпечено адресними субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 335,7 тис. малозабезпечених сімей -  отримувало в 2016 р державну соціальну допомогу.

more...

Участь керівництва Чортківського району в презентація виставки «Люди свободи – гаранти незалежності»

20.02.2017 | 12:54

 17 лютого (п’ятниця) у Чортківському РКБК ім. К. Рубчакової відбулося урочисте відкриття виставки "Люди Свободи – гаранти незалежності», яка створена Українським інститутом національної пам’яті. Її стенди інформують про життя і діяльність двадцяти шести визначних українців, які своєю діяльністю боролися за незалежність України, які віддали життя за власну державу. На відкриття завітали голова райдержадміністрації Михайло Сташків, заступник голови райдержадміністрації Іван Віват, керуючий справами районної ради Тетяна Яблонь, представники районного відділу культури, святіші отці, активні громадські діячі, митці, небайдужі жителі району та учні школи.

more...

Архів новин

  

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                                                                                                                                

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема