Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.

 

Прес-служба повідомляє

Дієва боротьба з призовниками-«ухилянтами» - притягнення їх до відповідальності, - очільник району

23.03.2017 | 12:43

 

Про весняний призов юнаків району на строкову військову службу до лав Збройних Сил України йшлося на нараді, яку провів голова РДА Юрій Ништа із головами об’єднаних територіальних громад за участю районного військового комісара Олександра Кравця та т.в.о.начальника Теребовлянського відділу поліції ГУНП в області Ігоря Лисятинсього. Під час наради обговорено особливості перебігу нинішньої кампанії, яка триватиме до кінця травня.

more...

Стартував Всеукраїнський конкурс “Кращий державний службовець”

23.03.2017 | 10:32

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 “Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»” (із змінами), наказу Національного агентства України з питань державної служби від 15 лютого 2012 року № 29 “Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»”, розпорядження голови райдержадміністрації від 16.03.2017 року № 118-од “Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в райдержадміністрації у 2017 році”, розпочався І тур щорічного Всеукраїнського конкурс «Кращий державний службовець».

more...

Голова РДА провів виїзний прийом громадян в с.Гвардійське

22.03.2017 | 13:15

Черговий виїзний прийом громадян голова районної державної адміністрації Юрій Ништа провів в селі Гвардійське, яке входить до Золотниківської об’єднаної територіальної громади. До очільника району звернулося четверо громадян, жителів села.

more...

Юрій Ништа: Потрібно популяризувати та купувати теребовлянське

21.03.2017 | 17:12

Донедавна приватне підприємство «Альма-Віта», яке спеціалізується на виробництві молокопродуктів,  знаходилося в с.Золотники. Відтепер воно з новою силою та новими можливостями запрацювало в Теребовлі. Із Золотників у Теребовлю перенесли лише маслоцех та цех із виготовлення казеїну. В усі інші цехи закуплено нове обладнання іноземного виробництва. Переваги нового місця розташування та сучасного обладнання сьогодні зміг оцінити голова райдержадміністрації Юрій Ништа, відвідавши підприємство з виготовлення продукції із натуральної сировини.

more...

Степан Барна: Приклади успішних громад – це відповідь популістам, які не вміють брати на себе відповідальність

21.03.2017 | 14:47

Участь у таких заходах, як засідання Ради регіонального розвитку дає можливість обмінятися досвідом, кращими практиками, обговорити найбільш оптимальні шляхи вирішення проблемних моментів, а також забезпечує відвертий діалог між керівництвом держави та представниками областей України. На це звернув увагу голова облдержадміністрації Степан Барна, коментуючи участь делегації з Тернопільщини у п’ятому засіданні Ради регіонального розвитку.

more...

Акція "Серце до серця" вже дванадцятий рік поспіль береться рятувати дитячі життя

21.03.2017 | 14:19

9 березня 2017 року на Теребовлянщині,  як  і в усій державі, стартувала ХІІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», яка триватиме по 9 квітня включно. 8-9 квітня 2017 року в Теребовлі за участю волонтерів загону «Крокус» Теребовлянського вищого училища культури відбудеться фінал благодійної акції.

more...

Лише спільними зусиллями можна вирішити існуючі проблеми, - керівник району

21.03.2017 | 13:14

Голова районної державної адміністрації Юрій Ништа провів чергову апаратну нараду, на якій розглянуто ряд важливих для району питань.

more...

Для учасників ЗНО створено мобільний додаток

20.03.2017 | 16:30

Український центр оцінювання якості освіти спільно з компанією Infopulse та BIONIC University створив та запустив мобільний додаток «Моє ЗНО». Тож тепер учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть будь-де і будь-коли переглянути розклад обраних тестувань і отримати результати ЗНО.

more...

Юрій Ништа бере участь в засіданні Ради регіонального розвитку

20.03.2017 | 12:34

Делегація з Тернопільщини сьогодні бере участь у п’ятому засіданні Ради регіонального розвитку, яке розпочалося у Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка.Тернопільську область представляє делегація з 60 осіб, у складі якої: голова ОДА Степан Барна, голова обласної ради Віктор Овчарук, голови районних адміністрацій, зокрема голова Теребовлянської РДА Юрій Ништа, понад два десятки голів об’єднаних територіальних громад, семеро голів міських рад та інші.

more...

Затверджено форму заяви на отримання бюджетної дотації з ПДВ

20.03.2017 | 10:24

Теребовлянське відділення Бучацької ОДПІ інформує про те, що набрав чинності 28 лютого 2017 року («Урядовий кур’єр» № 39(5908) Наказ Міністерства фінансів України від 23.02.2017 року №275 яким затверджено форму заяви про внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації.

more...

Архів новин

  

Юрій Ништа: «Держслужба нині не для великих заробітків — хочеться реально полегшити життя людей»

14.12.2016 | 09:24

Інтерв’ю голови районної державної адміністрації Юрія Ништи для обласних засобів масової інформації.

more...

Інтерв'ю голови РДА Юрія Ништи в районній газеті "Воля"

06.06.2016 | 14:52

Інтерв'ю голови РДА Юрія Ништи в районній газеті "Воля" з нагоди року роботи на посаді.

more...

Архів привітань