Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.

 

 .

Прес-служба повідомляє

Пам’ятка населенню про небезпеку отруєння грибами

30.05.2017 | 12:16

Сектор з питань цивільного захисту районної державної адміністрації звертається до теребовлянців з проханням дотримувати низки правил, виконання яких дозволить зберегти здоров’я і уникнути отруєння грибами. Гриби – це специфічний продукт харчування. Потрібно пам’ятати що вони є їстівними, але водночас, вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й смерті.

more...

На Теребовлянщині розпочалась дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

29.05.2017 | 15:48

Сьогодні відбулось уросте відкриття районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка проходитиме на базі Струсівської санаторної загальноосвітньої школи-інфтернату І-ІІІ ст.   На дводенну гру прибули шкільні команди із усього району. Участь у відкритті змагань взяв голова райдержадміністрації Юрій Ништа.

more...

Фізіотерапевтична лікарня в Микулинцях – з новими біологічними очисними спорудами (фото, відео)

29.05.2017 | 15:22

В смт.Микулинці функціонує обласна фізіотерапевтична лікарня реабілітації, основною проблемою якої довгі роки були очисні споруди, що зазнали руйнації внаслідок землетрусу у 2002 році. Даний об’єкт - будівництво біологічних очисних споруд, у минулому році був включений до переліку об’єктів,  видатки на які проводилися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

more...

Дитячий оздоровчий заклад «Промінь» до відпочинку дітей - готовий!

29.05.2017 | 14:23

Саме так оцінює результати підготовки  ДОЗ «Промінь»  до цьогорічного літнього оздоровчого сезону завідувач сектору у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації Галина Майор. Днями керівник здійснила робочу поїздку на територію табору,  який залишається чи не найактивнішим центром дитячого відпочинку у нашому районі.

more...

З польових угідь біля смт.Дружба знято карантинні обмеження щодо захворювання на сказ лисиці

29.05.2017 | 09:55

  

26 травня у райдержадміністрації під керівництвом заступника голови РДА Андрія Кундрата відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. Андрій Степанович, відкриваючи засідання, ознайомив учасників із головним питанням порядку денного і наголосив на важливості та актуальності питання,  що пропонується  для розгляду.  Він закликав членів комісії до детального аналізу усіх фактів та прийняття правильного рішення, яке стосуватиметься зняття карантинних обмежень щодо сказу тварин (лисиці) з польових угідь біля населеного пункту смт.Дружба.

more...

Останній дзвінок пролунав для 5 399 школярів Теребовлянщини

26.05.2017 | 15:40

Сьогодні у Теребовлянському районі останній дзвінок пролунав для 5 399 школярів. Востаннє він зазвучав для 217 випускників. Перший клас цьогоріч завершили 584 учні.

more...

Теребовлянці провели загиблого атовця Богдана Ішутіна в останню путь...

26.05.2017 | 14:51

Кілька сотень земляків, родина, друзі, однокласники та побратими прийшли попрощатись з Богданом Ішутіним до батьківської хати... Від гуртожитку, де проживав Богдан з батьками, колона вирушила в бік церкви. Місцеві школярі встелили дорогу живими квітами.

more...

Керівник РДА: Там, де є команда однодумців, там легше долати труднощі, щоб із впевненістю дивитися у завтрашній день

26.05.2017 | 14:35

Одним із дієвих інструментів з вивчення та вирішення повсякденних та проблемних питань жителів району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації за місцем їх проживання. Мета проведення виїзних днів прийому громадян –  вивчення громадської думки, вирішення злободенних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню. Сьогодні голова районної державної адміністрації Юрій Ништа провів виїзний прийом громадян в с.Буданів.

more...

Делегація району на чолі із головою РДА Юрієм Ништою взяла участь у Мінародному інвестиційний форумі "Тернопільщина INVEST - 2017"

26.05.2017 | 14:29

У середу 24 травня, у Тернопільській області розпочав роботу Міжнародний інвестиційний форумі "Тернопільщина INVEST - 2017". 25 травня участь у заходах другого дня Форуму взяла делегація району на чолі із головою Теребовлянської райдержадміністрації Юрієм Ништою. У складі делегації -  представники влади (керівники і працівники райдержадміністраці, районної ради, голови об’єднаних територіальних громад), а також представники бізнесу.

more...

Увага! Остерігайтеся укусів кліщів!

26.05.2017 | 14:14

Щороку в теплий весняно-літній період в лісах і парках активізуються кліщі — переносники збудників вірусних та бактеріальних захворювань людей та тварин. Живляться кліщі кров’ю людей та тварин, занурившись хоботком глибоко у шкіру. Кліщ присмоктується протягом 15-20 хвилин, в цей час виділяючи анестезуючу рідину, що робить укус практично безболісним.

more...

Архів новин

  

Юрій Ништа: «Держслужба нині не для великих заробітків — хочеться реально полегшити життя людей»

14.12.2016 | 09:24

Інтерв’ю голови районної державної адміністрації Юрія Ништи для обласних засобів масової інформації.

more...

Інтерв'ю голови РДА Юрія Ништи в районній газеті "Воля"

06.06.2016 | 14:52

Інтерв'ю голови РДА Юрія Ништи в районній газеті "Воля" з нагоди року роботи на посаді.

more...

Архів привітань