Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.

 

.

Прес-служба повідомляє

На Театральному майдані Тернополя відбудеться Молитва за Україну

19.04.2018 | 16:50

Цієї неділі, 22 квітня, на Театральному майдані Тернополя відбудеться Молитва за Україну. Молитимуться за єдність церкви в Україні та утворення єдиної помісної Церкви. Розпочнеться молебень о 13.00 год.

more...

Запрошуємо взяти участь у соціальному проекті «Всеукраїнський правовий диктант»

19.04.2018 | 16:10

25-26 квітня 2018 року Експертна юридична служба за підтримки Міністерсва юстиції України запрошує взяти участь у соціальному проекті «Всеукраїнський правовий диктант». Участь у проекті безкоштовна!

more...

Тернопільське облводресурсів попереджає: знання правил поведінки на воді вбереже від біди!

19.04.2018 | 16:06

Найпоширеніший відпочинок влітку – це відпочинок на воді. Саме тому, відпочиваючи, завжди потрібно пам’ятати про безпеку. Тернопільське облводресурсів інформує жителів краю про правила поведінки на воді, які покликані на те, щоб захистити від біди. На території Тернопільської області налічуються 1401 річка, 26 водосховищ, 886 ставків. Купатися слід у призначених для цього місцях, на обладнаних пляжах. Інакше можна отримати травми ніг, які пов’язані з засміченням дна водойми скляними і металевими предметами.

more...

Працівники Теребовлянської РДА підписали декларації із сімейними лікарями

19.04.2018 | 15:25

В рамках медичної реформи в Україні триває кампанія «Лікар для кожної сім’ї». Українці почали підписувати декларації з сімейним лікарем. Сьогодні цю місію виконали і працівники районної державної адміністрації, які прийшли в Теребовлянську амбулаторію загальної практики сімейної медицини №1 та підписали декларації із обраними сімейними лікарями.

more...

Керівництво та працівники Теребовлянської РДА приєднались до проведення суспільно важливого проекту «Серце до серця»

19.04.2018 | 10:28

З 2 по 22 квітня у Теребовлянському районі проходить ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Почуй світ!». Завітали волонтери - студенти Теребовлянського вищого училища культури і до районної державної адміністрації. Голова РДА Юрій Ништа, його заступники Володимир Довгань та Андрій Кундрат, а також керівники та спеціалісти структурних підрозділів РДА долучились до акції та зробили свої внески заради майбутнього дітей, адже кожна дитина має право бути здоровою та щасливою.

more...

Під головуванням Володимира Довганя відбулось засідання комісії

18.04.2018 | 16:40

Сьогодні під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Довганя відбулось засідання комісії  щодо розгляду звернень  членів сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також осіб з інвалідністю внаслідок війни  І-ІІ груп з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

more...

Степан Барна: Створення єдиної помісної православної церкви – це питання нашого остаточного унезалежнення від Москви!

18.04.2018 | 15:13

Багато православних громадян України хочуть мати єдину автокефальну церкву. Про це також свідчать численні опитування і це також є доцільним в умовах російської агресії, адже єдина помісна православна церква – це саме те, щоб об’єднує та гуртує українців.  Так вважає голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

more...

До уваги аграріїв та пасічників

18.04.2018 | 14:13

За останні роки почастішали випадки масових отруєнь бджіл після обробки полів пестицидами, особливо при розпиленні отрутохімікатів за допомогою літаків.

more...

Юрій Ништа взяв участь у зібранні просвітян Теребовлянщини

18.04.2018 | 12:37

Учасників зібрання голів первинних осередків Теребовлянського районного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка привітав голова райдержадміністрації Юрій Ништа, наголосивши на винятковій ролі Товариства у збереженні національної самобутності, культури українців на наших просторах.

more...

Закликаємо долучитись до Всесвітнього Дня охорони праці

18.04.2018 | 12:13

Безпека та охорона праці будь якої країни світу ґрунтується за принципом пріоритетності життя людини стосовно результатів виробничої діяльності. Щорічно в багатьох країнах світу 28 квітня відзначається День охорони праці.

more...

Архів новин

  

Інтерв’ю голови Теребовлянської РДА Юрія Ништи для районної газети «Воля»

20.11.2017 | 10:50

На завершенні ще один рік впровадження реформ у державі. Як проходять зміни у нашому районі, що вдалось уже зреалізувати, над чим ще треба попрацювати – про це розмова із головою Теребовлянської районної державної адміністрації Юрієм НИШТОЮ.

more...

Юрій Ништа: «Держслужба нині не для великих заробітків — хочеться реально полегшити життя людей»

14.12.2016 | 09:24

Інтерв’ю голови районної державної адміністрації Юрія Ништи для обласних засобів масової інформації.

more...

Інтерв'ю голови РДА Юрія Ништи в районній газеті "Воля"

06.06.2016 | 14:52

Інтерв'ю голови РДА Юрія Ништи в районній газеті "Воля" з нагоди року роботи на посаді.

more...

Архів привітань