Тернопільська районна державна адміністрація
46018, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

                    

                           

16.08.2017 | 11:50

 ОГОЛОШЕННЯ

для місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах

Держенергоефективності спільно з експертами проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробило для місцевої влади Положення про:

-        запровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів;

-        проведення моніторингу споживання паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами;

-        матеріальне стимулювання осіб, відповідальних за впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах;

-        встановлення лімітів споживання енергоносіїв бюджетними установами.

Положення опубліковано на офіційному веб-сайті Держенергоефективності:http://saee.gov.ua/sites/default/files/ENERGY_MANAGEMENT_14_08_2017.docx.

 

.

more...

15.08.2017 | 09:05

 ОГОЛОШЕННЯ

 для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

Презентація Звіт за 14-17 роки 4  5_12

На виконання вимог Закону України від 21 березня 2017 року № 1959-VІІІ щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел енергії органи місцевого самоврядування та НКРЕКП до 10 числа останнього місяця кожного кварталу мають подавати до Держенергоефективності інформацію для розрахунків середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також її транспортування та постачання.

У свою чергу, Держенергоефективності на основі отриманої інформації буде розраховувати середньозважені тарифи до 25 числа останнього місяця щокварталу та оприлюднювати  їх на офіційному веб-сайті: www.saee.gov.ua.

more...

Всі працівники обласної та районної адміністрацій запрошуються до участі у флешмобі до дня національного прапора.

11.08.2017 | 12:32

Флешмоб ініційований Міністерством Закордонних справ України.

Для участі у флешмобі НЕОБХІДНО:

- зробити фото з українським прапором в улюбленому місці на території області;

- розмістити фото на своїй сторінці в фейсбуці (сторінці структурного підрозділу) з хеш-тегом #Selfie With Flag #Селфі з Прапором  #Ukraine Is Beautiful   #Visit Ukraine   #Благословенне Тернопілля.

Цією акцією ми популяризуємо найкращі туристичні куточки області та заохочуємо всіх бажаючих відвідати регіон.

more...

В Україні запустили флешмоб до Дня Незалежності

01.08.2017 | 11:46

Міністерство закордонних справ пропонує користувачам соціальних мереж влаштувати масовий флешмоб "Селфі з прапором" - опублікувати знімок у своєму улюбленому місці в Україні.

Традиційно до Дня Державного прапора України 23 серпня МЗС запускає новий проект #SelfieWithFlag", - йдеться в повідомленні МЗС на сторінці у Facebook.

more...

Мінсоцполітики: Субсидії перепризначаються на наступний період автоматично

01.08.2017 | 09:49

Особливих змін у програмі житлових  субсидій, і зокрема у принципах її надання, не відбулося. Збережено автоматичний принцип перепризначення субсидій для тих громадян, які отримували її раніше. Про це сьогодні на брифінгу в Будинку Уряду повідомив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій  Музиченко.

За його словами, повторно подавати документи на оформлення допомоги необхідно лише тим, хто орендує житло, та у кого відбулися зміни у складі сім’ї. Для більшості субсидіантів перепризначення на наступний період (2017-2018рр) органи соціального захисту населення здійснюють автоматично.

more...

Молодь Тернопільщини закликають бути патріотами та бойкотувати фестиваль, який організовує Російська Федерація

25.07.2017 | 15:41

Всесвітній фестиваль молоді та студентів, який у жовтні цього року планує провести Російська Федерація у м. Севастополь та м. Сімферополь (Автономна Республіка Крим), організатори мають намір використати для легітимації окупації Криму. На це звертає увагу юних українців начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської ОДА Ігор Чорний.

more...

Сергій Савчук: Для ЕСКО-інвесторів зібрали понад 7 тис. потенційних об’єктів, що потребують термомодернізації

18.07.2017 | 15:47

У тісній співпраці з місцевими органами влади Держенергоефективності сформувало національну інформаційну базу потенційних ЕСКО-об’єктів: http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1. Наразі вона налічує понад 7 тис. бюджетних установ, що потребують термомодернізації і можуть бути найбільш цікавими для ЕСКО-компаній з точки зору інвестування.

«Ця база об’єктів – це результат роботи 20 облдержадміністрацій та 16 міст-обласних центрів, які у співпраці з Держенергоефективності проаналізували енергоспоживання різних бюджетних установ та відібрали найбільш прийнятні для ЕСКО-проектів. Очоливши роботу у цьому напрямі та допомагаючи владі на місцях, Держенергоефективності опублікувало загальнонаціональну базу потенційних об’єктів на своєму сайті», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

more...

Управління соціального захисту населення повідомляє

24.05.2017 | 15:57
 Управління соціального захисту населення повідомляє, що постановою № 254 від 12.04.2017 року внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. № 105 “Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом”.    more...

Оновлена програма житлових субсидій: що змінилося?

11.05.2017 | 09:46

 З 1 травня 2017 року, на підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом змін у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій.

more...

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.

11.05.2017 | 08:48

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.
В аптеках можна безкоштовно або з невеликою доплатою отримати деякі медичні препарати.
Просимо звернутись до сімейного лікаря за рецептом.www.trtmo.te.ua

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Спільний семінар Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області та Тернопільського міськрайонного центру зайнятості

16.08.2017 | 16:45

Перший заступник начальника Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Ніна Банзерук взяла участь у спільному семінарі в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.

На семінарі були розглянуті питання: забезпечення трудових прав працівників та легалізація заробітної плати, зарахування періоду трудової діяльності до страхового стажу відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», сучасний спосіб надання інформаційних послуг громадянам через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

more...

Відновлено програму «теплих кредитів»

16.08.2017 | 15:34

Державні банки 14 серпня 2017 року відновили програму "теплих" кредитів для населення та ОСББ, якою вже скористалося близько 300 тисяч домогосподарств.

Про це заявив голова Держенергоефективності Сергій Савчук, повідомляється на Урядовому порталі.

"Тепер всі охочі утеплити своє житло, замінити газовий котел на твердопаливний та створити енергоефективний дім можуть долучатися до урядової програми. Цією нагодою скористалося вже близько 300 тисяч родин. Безповоротна державна фінансова допомога гарантована. Головне – свідомо підійти до питання енергоощадності та підготовки до зими", - прокоментував Савчук.

more...

16 серпня - День жалоби на Тернопільщині

16.08.2017 | 12:46

Під час виконання службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції загинув навідник кулеметного взводу військової частини А 2896 солдат Іван Строчак, житель села Криволука Чортківського району Тернопільської області.
Згідно з розпорядженням голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни, 16 серпня 2017 року в Тернопільській області оголошено Днем жалоби. На знак скорботи за загиблим на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій, що на території області, буде приспущений Державний Прапор України із траурною стрічкою.

more...

За останні два тижні на Тернопіллі виявили майже півсотні порушників міграційного законодавства

16.08.2017 | 12:29

З 1 по 15 серпня міграційники спільно з правоохоронцями Тернопільщини викрили  45 іноземних громадян, які порушили міграційне законодавство України. Їх притягнули до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 203 КУпАП. Такі проміжні результати спільних профілактичних заходів з протидії нелегальній міграції, які зараз тривають на всій території України.

«Щодо 31 іноземця прийнято рішення про примусове повернення з України, 9 із них заборонено подальший в’їзд на територію нашої держави», - повідомили у секторі організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС в Тернопільській області.

У міграційній службі нагадують, що іноземці, які постійно або тимчасово проживають в Україні повинні завжди мати із собою посвідку та документ, що посвідчує їхню особу.

more...

За дорученням Президента України підписано наказ про збільшення виплат військовослужбовцям, які проходять службу в АТО

16.08.2017 | 12:21

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак підписав наказ, яким збільшено виплати військовослужбовцям, які проходять службу в районі проведення антитерористичної операції. Відповідне завдання було поставлено Президентом України — Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України. Відповідно до наказу, доплата особовому складу, який виконує завдання на першій лінії оборони, збільшена до 10 тисяч гривень на місяць, на другій лінії — до 4,5 тисяч гривень.
Ці виплати військовослужбовці отримуватимуть, починаючи з вересня цього року.
Крім того, рішенням Міністра оборони України на 15-20 % підвищено грошове утримання рядового, сержантського та старшинського складу Високомобільних десантних військ і морської піхоти.

more...

Тернопільщина готується до нового навчального року

16.08.2017 | 12:13

Стан підготовки навчальних закладів України до 2017/2018 навчального року обговорили під час селекторної наради, що відбулася під головуванням Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.
«Якісна шкільна та позашкільна освіта — це, насамперед, запорука того, що наші діти у виростуть конкурентноспроможними особистостями», — наголосив Володимир Гройсман.
Участь у вказаній нараді взяв голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

 

more...

Держенергоефективності опублікувало рекомендації місцевій владі щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах

16.08.2017 | 11:45

Держенергоефективності спільно з Проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробило для місцевої влади узагальнене Положення про впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах: http://saee.gov.ua/sites/default/files/ENERGY_MANAGEMENT_14_08_2017.docx.

«Енергоменеджмент – фундамент, на якому потрібно будувати майбутню роботу з ефективного використання енергоресурсів. Як відомо, завдяки лише енергоменеджменту, без додаткових капіталовкладень, можна досягти до 20% зменшення енергоспоживання в установах», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

more...

Конкурсна комісія для відбору кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців районної державної адміністрації.

15.08.2017 | 15:42

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Осядача відбулося засідання конкурсної комісії для відбору кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців районної державної адміністрації. Конкурс проводився на зайняття посад начальника відділу молоді і спорту, головного спеціаліста відділу економічного та агропромислового розвитку і торгівлі, державного реєстратора відділу з питань державної реєстрації.

more...

Відбулася відеонарада при голові ОДА

15.08.2017 | 11:26

Під час відеонаради, яку провів голова облдержадміністрації Степан Барна  з керівництвом районів йшлося про забезпечення співфінансування об’єктів фонду регіонального розвитку ; надання висновків обласної державної адміністрації по об’єктах інфраструктури, які надаються об’єднаним територіальним громадам області..

more...

Перевірка виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Плотицької сільської ради.

15.08.2017 | 11:09

http://oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/141396/0.jpgВідповідно до плану роботи районної державної адміністрації робочою групою з керівників управлінь, відділів та служб районної державної адміністрації, які беруть участь в проведенні перевірок виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади та додержання законодавства про звернення громадян виконавчими комітетами сільських та селищних рад району розпочато перевірку  у Плотицькій сільській раді.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації