Тернопільська районна державна адміністрація
46018, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                    

                           

Небесна сотня. На сторожі Гідності (відео)

13.02.2017 | 15:18

20 лютого ми вшануємо пам'ять Героїв Небесної Сотні - людей, які віддали життя за краще майбутнє для своєї країни. 

Пропонуємо для перегляду відеоролик про події, що стали переломними для історії нашої держави.

Пам’ятаймо своїх Героїв!

 https://www.youtube.com/watch?v=c1QhN0XY2VM

more...

08.02.2017 | 15:32
more...

Тернопільський ОМВК повідомляє:

07.02.2017 | 13:44

   Бюджетом Міністерства оборони України передбачено підвищення грошового забезпечення до 19000 гривень на 1-шій лінії оборони для військовослужбовців за контрактом осіб солдатського та сержантського складу до кінця 2017 року та до 22000 гривень для офіцерського складу.

7.      Одноразова грошова виплата в розмірі до 15000 гривень від органів місцевої влади.

more...

«Отримав субсидію – бережи енергоресурси»

01.02.2017 | 09:57
http://oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/10459/images.jpg Пропонуємо вашій увазі відеоролик Державного агенства енергоефективності та енергозбереження України «Отримав субсидію – бережи енергоресурси» http://saee.gov.ua/uk/content/video-energoefektyvni-porady. more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Нарада з керівниками навчальних, виховних та позашкільних закладів району

21.02.2017 | 16:09

 21 лютого в Великому залі райдержадміністрації начальник відділу освіти Василь Цаль провів  нараду  з керівниками навчальних, виховних та позашкільних закладів району.

more...

Відбулося засідання комісії

21.02.2017 | 15:55

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/131558/p2210261.jpg21 лютого перший заступник голови районної державної адміністрації Вододимир Осядач провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

more...

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

21.02.2017 | 15:32

 21 лютого під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Похилого відбулося засідання колегії районної державної адміністрації.

В засіданні колегії взяли участь члени колегії райдержадміністрації, сільські, селищні голови, бухгалтери, начальники військово-облікового столу  сільських, селищних рад , відділів, управлінь райдержадміністрації,  районної ради, представники районної газети „Подільське слово” та радіомовної компанії „Джерело”.  

more...

20 лютого відбувся мітинг-реквієм за полеглими Героями Небесної Сотні «Небеса забирають кращих»

20.02.2017 | 16:12

 20 лютого ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні - людей, які віддали життя за краще майбутнє для своєї країни.  Завдяки їх самовідданості, патріотизму та вірі в ідеали свободи і демократії наша країна отримала унікальний шанс повністю змінитися, впевнено ступити на європейський шлях розвитку.

more...

Кубок Тернопільського району з міні-футболу присвячений пам`яті Героїв Крут.

20.02.2017 | 11:45
18 лютого на майданчиках із синтетичним покриттям селища Великі Бірки та села Великі Гаї відбулась фінальна частина Кубка Тернопільського району з міні-футболу пам`яті Героїв Крут. У напруженій боротьбі місця розподілились наступним чином: cело Острів – 3-є місце, селище Великі Бірки – 2-е місце, володарем Кубка району стала команда села Великий Глибочок. more...

Про стан виконавської дисципліни в райдержадміністраціях йшлося під час відео наради

20.02.2017 | 11:37

 20 лютого  відбулася чергова відеонарада при голові облдержадміністрації. 

На порядок денний було винесено наступні питання: про стан виконання планового завдання по відбору на військову службу за контрактом в області; про взаємодію екологічної інспекції з органами місцевого самоврядування щодо вирішення проблемних питань; про стан виконавської дисципліни в райдержадміністраціях з реалізації завдань, визначених розпорядчими документами голови облдержадміністрації та протокольними дорученнями.

more...

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю інформує:

17.02.2017 | 15:33

 Сергій Савчук: Інвестиції населення в енергоефективні заходи активізують роботу українських виробників енергоефективних матеріалів та обладнання

Урядова програма з енергоефективності, якою за два роки скористалося більше 215 тисяч родин, дозволила залучити близько 2,7 млрд грн. в економіку країни та стимулювала розвиток малого та середнього бізнесу в Україні. Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у ході спільної прес-конференції з Головою правління ПриватБанку Олександром Шлапаком, яка відбулася 16 лютого 2017 року у Будинку Уряду.

more...

Відбулося засідання комісії

17.02.2017 | 08:53

16 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Осядач провів засідання комісії з попереднього розгляду документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, матеріалів погодження місця розташування об'єктів, проведення інвентаризації земельних ділянок, встановлення ставок орендної плати та купівлі-продажу земельних ділянок державної власності.

more...

Фахівці Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели флешмоб для безробітних на тему:"Легальна заробітна плата сьогодні – це наповнення бюджетів, кошти на виплату пенсій та соціальна захищеність завтра"

16.02.2017 | 15:45

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/131263/2 З метою забезпечення поінформованості і обізнаності громадян щодо легальної зайнятості населення фахівці Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області спільно з працівниками Тернопільського міськрайонного центру зайнятості 15 лютого провели Флеш-моб на тему "Легальна заробітна плата сьогодні – це наповнення бюджетів, кошти на виплату пенсій та соціальна захищеність завтра".

more...

15 лютого відбулася нарада з особами відповідальними за ведення Реєстрів територіальних громад району.

15.02.2017 | 11:31

        На нараду запрошені: начальник Тернопільського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації, посадові особи відповідальні за ведення Реєстрів територіальних громад району. 

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Оголошення

Тарифи на світло і газ

Розпорядження голови РДА від 10.04.2015 року № 111-од "Про проведення заходів п’ятої черги мобілізаційного розгортання"

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ГРАФІК проведення робочою групою роз'яснювальної роботи щодо надання населенню субсидій на житлово-комунальні послуги за спрощеним порядком в районі на липень 2015 року

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

Про початок опалювального сезону 2015-2016 років

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації

ОГОЛОШЕННЯ

Про внесення змін до переліку послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Тернопільської районноїдержавної адміністрації