Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

          

10.05.2018 | 11:33

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/11203/images.jpg Управління соціального захисту населення Тернопільської райдержадміністрації повідомляє, що Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 „ Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визначення такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. № 1022” (набрала чинності  1 травня 2018 року), якою затверджено нову редакцію Положення про  порядок призначення житлових субсидій  (далі - Положення). Постановою передбачено автоматичне перепризначення житлових субсидій на наступний період. Автоматичному перепризначенню не підлягають житлові субсидії і призначаються на наступний період лише на підставі нових заяви і декларації наступні категорії осіб (пункт 2 Постанови):

more...

02.03.2018 | 14:39
  more...

До уваги жителів району!!!

02.02.2018 | 13:29

Графік

виїзного прийому громадян начальником та заступниками начальника Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області в об’єднаних громадах, сільських та селищних радах Тернопільського району

на І півріччя 2018 року

more...

Я маю право!"

01.02.2018 | 15:46

На виконання розпорядження голови ТОДА від 24.01.2018 № 43-од пропонуємо до вашої уваги відеоролики по "Я маю право!"

https://youtu.be/wrPsc_jrG5A

https://youtu.be/GSSNZOSQvDI

 

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

УВАГА!!!

25.06.2018 | 12:58

 Просимо підтримати команду району у матчі розіграшу Суперкубку Тернопільської області з футболу серед аматорських команд 2018 року

more...

Держава розпочинає платити поліклінікам та амбулаторіям за кожного пацієнта

25.06.2018 | 12:45

З липня стартує медична реформа, яка передбачає зміну системи фінансування медичних закладів первинної допомоги - поліклінік, амбулаторій, в яких працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти. Держава розпочинає фінансувати ці медзаклади за принципом «гроші йдуть за пацієнтом» - платитиме саме тому лікарю, тому медзакладу, до якого людина звернулась за допомогою. Людина підписує декларацію з лікарем, якому довіряє, держава – сплачує за її обслуговування у цього лікаря. На сьогодні понад 9 мільйонів українців вже обрали свого лікаря і підписали з ним декларацію.

more...

Уряд запропонував програму «Україна без контрабанди»

25.06.2018 | 12:29

20 червня на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр презентував програму «Україна без контрабанди», яка триватиме до 1 січня 2019 року. Заходи, які мають зупинити нелегальний імпорт, погоджені з усіма силовими відомствами. Спільні дії правоохоронців і контролюючих органів дозволять ефективніше і швидше покінчити із тіньовими схемами на митниці. 

more...

23 червня в райдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби

23.06.2018 | 13:13

З професійним святом державних службовців привітав голова райдержадміністрації Олександр Похилий. «На нас з вами покладений величезний спектр обов’язків, маємо чимало повноважень, а ще більше – відповідальності перед державою і народом. Наше основне завдання – працювати так, аби підвищити рівень довіри громадян до влади, забезпечити прозоре функціонування всіх інституцій виконавчої гілки влади. Маємо пам’ятати, що від ефективності нашої роботи залежить соціально-економічний розвиток, соціальна стабільність в районі, запровадження та реалізація реформ в державі», - зазначив голова райдержадміністрації.

more...

ІІІ обласний форум для молоді об’єднав на Тернопільщині понад сто учасників зі всіх районів

22.06.2018 | 15:57

22 червня 2018 року в Тернопільській обласній державній адміністрації в рамках заходів з нагоди Дня молоді відбувся обласний молодіжний форум.

Молодь невипадково називають рушійною силою усіх процесів, які відбуваються в громадсько-політичному та суспільному житті. Адже часто саме молодь є локомотивом змін, основним джерелом ідей та енергії. Щоб активні осередки формувалися не лише у великих містах, а й в районах, відділ сім’ї та молоді облдержадміністрації спільно з активними громадськими організаціями орагнізували уже ІІІ обласний форум для молоді Тернопільщини, на який завітали понад сто учасників.

more...

Флешмоб на захист легальної зайнятості

22.06.2018 | 11:53

 З метою привернення уваги громадськості до проблеми легалізації заробітної плати та офіційного працевлаштування працівники Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели флешмоб в центрі міста біля зупинки громадського транспорту.

Головне завдання такої акції - змусити кожну людину замислюватися, що неоформлені належним чином трудові відносини – це великий ризик для їх пенсійного забезпечення в майбутньому.

more...

В об’єднаному управлінні тривають уроки в «Школі майбутнього пенсіонера»

22.06.2018 | 11:47

 Чергове заняття в «Школі майбутнього пенсіонера» провела заступник начальника відділу обслуговування громадян у Тернопільському районі Оксана Бугай

Основним завданням роботи з майбутніми пенсіонерами являється підготовка необхідних документів для призначення пенсій та правова оцінка наявних документів. Така перевірка дозволить вчасно виявити та усунути недоліки в документах, зібрати всі необхідні дані ще до виникнення права на пенсію.

more...

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

21.06.2018 | 16:33

 21 червня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Тернопільської районної державної адміністрації.

З метою соціально-правового захисту дітей на комісії розглянуто питання:

more...

Україна ратифікувала зміни до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод

21.06.2018 | 15:02

 20 червня 2014 року Україною як державою-учасницею Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі –  Конвенція) підписано Протоколи №15 до Конвенції, який було ратифіковано лише у жовтні 2017 року на підставі Закону України «Про ратифікацію Протоколів № 15 та № 16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод» від 05 жовтня 2017 року № 2156-VIII.

more...

Семінардля безробітних – ефективний метод взаємодії з громадськістю

21.06.2018 | 11:07

Спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Тернопільської області систематично долучаються до проведення лекцій для безробітних щодо легальної зайнятості в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.

Начальник об’єднаного управління Тетяна Глух ознайомила присутніх  з негативними наслідками отримання заробітної плати «в конверті». Фахівець пояснила, як залежить страховий стаж від сплати страхових внесків, наголосила на відповідальності роботодавців за порушення трудового законодавства та допущення працівників до роботи без належного оформлення.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації