Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

 

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

Районна державна адміністрація інформує:

Прес-служба повідомляє

Голова районної державної адміністрації Анатолій Качка взяв участь у скайп-нараді

24.04.2017 | 11:00

Голова районної державної адміністрації Анатолій Качка взяв участь у скайп-нараді, яку провів голова обласної державної адміністрації Степан Барна.

more...

До уваги громадян та суб'єктів господарювання!

24.04.2017 | 10:00

З метою реалізації Закону України «Про санкції» (далі – Закон про санкції) Порядком державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженим наказом Міністерства юстиції України  від 09.02.2016 № 359/5, та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330 (зі змінами) (далі – Порядок) передбачено, що у разі проведення державної реєстрації, пов’язаної зі збільшенням розміру статутного капіталу господарських товариств, підприємств, у яких резидент іноземної держави, іноземна держава, юридична особа, учасником якої є нерезидент або іноземна держава, володіє 10 і більше відсотками статутного капіталу або має вплив на управління юридичною особою чи її діяльність, державний реєстратор обов’язково встановлює наявність/відсутність персональних санкцій відповідно до Закону про санкції, рішення про застосування яких прийняте Радою національної безпеки і оборони України та введено в дію указом Президента України (положення абзацу другого пункту 12 розділу II Порядку).

 

more...

Державний реєстратор зобов’язаний перевіряти наявність/відсутність

24.04.2017 | 09:00

З метою реалізації Закону України «Про санкції» (далі – Закон про санкції) Порядком державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330 (зі змінами) (далі – Порядок) передбачено, що у разі проведення державної реєстрації, пов’язаної зі збільшенням розміру статутного капіталу господарських товариств, підприємств, у яких резидент іноземної держави, іноземна держава, юридична особа, учасником якої є нерезидент або іноземна держава, володіє 10 і більше відсотками статутного капіталу або має вплив на управління юридичною особою чи її діяльність, державний реєстратор обов’язково встановлює наявність/відсутність персональних санкцій відповідно до Закону про санкції, рішення про застосування яких прийняте Радою національної безпеки і оборони України та введено в дію указом Президента України (положення абзацу другого пункту 12 розділу II Порядку).

 

more...

У Збаражі пройдуть заходи до 70-х роковин операції «Вісла»

20.04.2017 | 17:05

Заступник голови районної державної адміністрації Петро Тиньо провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі 70-х роковин масових депортацій українців з українських етнічних земель під час операції «Вісла».

more...

Обговорено перспективи створення Збаразької об'єднаної територіальної громади

20.04.2017 | 17:00

Голова районнної державної адміністрації Анатолій Качка за участю народного депутата України Тараса Юрика провів нараду із Збаразьким міським головою, Новиківським, Базаринським, Іванчанським, НижчеЛуб'янським, Кобильським, Стриївським сільськими головами щодо перспектив створення Збаразької об'єднаної територіальної громади.

more...

Заходи до 31-х роковин Чорнобильської катастрофи

20.04.2017 | 16:18

Заступник голови районної державної адміністрації Петро Тиньо провів зустріч з головою районної громадської організації – Збаразька добровільна спілка «Чорнобиль» Василем Мельником.

more...

Перелік медикаментів, які надаватимуться пацієнтам безкоштовно або з доплатою за програмою «Доступні ліки»

20.04.2017 | 14:12

03 квітня 2017 року Міністерство охорони здоров’я опублікувало реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, згідно з урядовою програмою «Доступні ліки». У реєстрі зазначені розмір відшкодування та суми доплати (за наявності) щодо кожного торгового найменування лікарського засобу, який бере участь у програмі.

Нагадаємо, програма «Доступні ліки» поширюється на медикаменти від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми. Для того, щоб отримати препарати за цією програмою, потрібно звернутись до лікаря, отримати правильно виписаний рецепт із зазначенням діючої речовини, прийти до аптеки, що бере участь у програмі, та отримати обрані ліки.

more...

Обговорили питання призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, надання населенню субсидій та пільг

20.04.2017 | 10:00

Перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Головатюк провів засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, надання населенню субсидій та пільг.

 

more...

Стан виробничого травматизму в Тернопільській області за I квартал 2017 рік

19.04.2017 | 17:00

За I квартал 2017  рік поступило 20 повідомлень про скоєння нещасних випадків, в яких постраждало 20 осіб. Складено акти за формою Н-1, тобто пов’язані з виробництвом 11 випадків в тому числі 1 випадок – зі смертельним

наслідком, 1 випадок - з можливою інвалідністю та 9 випадків з тимчасовою втратою працездатності. За цей період у 2016 році було 22 таких повідомлень.

more...

Перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Головатюк взяв участь у скайп-нараді

19.04.2017 | 15:57

Перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Головатюк взяв участь у скайп-нараді, яку провів голова обласної державної адміністрації Степан Барна.

more...

Архів новин

  
 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

Фандрайзинг в районі