Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

 

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

Районна державна адміністрація інформує:

Громадське обговорення з метою присвоєння Залісецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Андрія Чабана

03.07.2017 | 14:58

Залісецька сільська рада Збаразького району Тернопільської області та Залісецька  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Залісецької  сільської ради Збаразького району Тернопільської області відповідно до рішення сесії  сільської ради від 30.06.2017 року №144 організовує громадське обговорення з метою присвоєння Залісецькій  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Андрія Чабана.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Головатюк провів нараду з питань підготовки проектів, що можуть бути реалізовані у 2017 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

16.08.2017 | 15:15

Відбулася нарада при першому заступнику голови районної державної адміністрації з питань підготовки проектів, що можуть бути реалізовані у 2017 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

more...

16 серпня — День жалоби на Тернопільщині

15.08.2017 | 14:44

Під час виконання службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції загинув навідник кулеметного взводу військової частини А 2896 солдат Іван Строчак, житель села Криволука Чортківського району Тернопільської області.

more...

Відбувся виїзд мобільного інформаційного пункту

14.08.2017 | 12:55

Перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Головатюк ознайомився з роботою виїзного мобільного інформаційного пункту.

more...

Відбулось об’єднання Фондів соціального страхування

14.08.2017 | 09:50

З 1 серпня 2017 року внаслідок реорганізації Збаразької міжрайонної виконавчої дирекції Тернопільського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності і відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Підволочиському районі розпочало роботу Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області.

more...

Збаразька райдержадміністрація оголошує конкурс про надання супутніх послуг (банківські/фінансові супутні послуги) в приміщенні Центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації

11.08.2017 | 10:33

Запрошуємо до участі у конкурсі з надання супутніх послуг у Центрі надання адміністративних послуг Збаразької райдержадміністрації

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Головатюк взяв участь у засіданні виїзної колегії управління житлово-комунального господарства та енергозбереження облдержадміністрації

09.08.2017 | 16:07

Під час колегії розглянуті питання щодо стану підготовки господарського комплексу та соціальної інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року Збаразького, Ланівецького, Кременецького, Шумського та Підволочиського районів.

more...

Перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Головатюк провів засідання районної комісії з питань альтернативної (невійськової) служби

09.08.2017 | 14:49

Відбулося засідання районної комісії з питань альтернативної (невійськової) служби. Розглянуто дві заяви. Проводив засідання перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Головатюк.

more...

На нараді в райдержадміністрації обговорено питання про стан підготовки проектів, що можуть бути реалізовані у 2018 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку

08.08.2017 | 11:14

Голова районної державної адміністрації Анатолій Качка провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

more...

В районній державній адміністрації відбулася нарада з керівниками силових структур району

08.08.2017 | 09:35

Заступник голови райдержадміністрації Петро Тиньо провів робочу нараду керівниками  силових структур району. Обговорено додаткові заходи щодо обмеження руху великовагового та великогабаритного транспорту на дорогах району в час спеки. Також розглядалися питання забезпечення комплексу заходів у літній пожежнонебезпечний період з метою недопущення пожеж в природніх екосистемах. У ході засідання не оминули й теми покарання землекористувачів за випалювання трави та контролю пожежної безпеки на підприємствах.

more...

Відбулася скайп - нарада

07.08.2017 | 10:11

Голова районної державної адміністрації Анатолій Качка взяв участь у скайп-нараді, під керівництвом голови обласної державної адміністрації Степана Барни.

more...

Архів новин

  
 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

Фандрайзинг в районі

  

Актуальна тема

Детальний план території для індивідуального  садівництва  учасникам АТО  на території  Збаразької  міської ради

 

Про проект районної програми запобігання і  протидії корупції на 2015-2016 роки

 

Районна програма розвитку малого і середнього підприємництва в Збаразькому районі на 2017-2018 роки

Проект районної програми розвитку фізичної культури та спорту в сільській місцевості

Програма соціально-економічного та культурного розвитку

Збаразького району на 2017 рік

 

ПОЛОЖЕННЯ

про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання

при районній державній адміністрації

 


Семінар на тему: "Тендери в Україні. Публічні електронні закупівлі. Система електронних закупівель PROZORRO. Законодавчі та технічні аспекти функціонування. Як не допустити помилок та позбутися ризиків."

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

щодо надання пільг окремим категоріям громадян на 2017-2019 роки

 

РАЙОННА  ПРОГРАМА

впровадження Української Хартії  вільної людини в навчальних закладах

Збаразького району  на 2017-2020 роки