Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

.

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ КОРДОНУ»

03.04.2017 | 15:07

Якщо Вам від 18 до 40 років, Ваша освіта не нижча за повну загальну середню, маєте хорошу фізичну підготовку, спілкуєтесь англійською мовою, якщо Ви готові пройти професійно-психологічний відбір, медичну комісію та наполегливо навчатись для здобуття необхідної правоохоронної спеціальності, якщо Ви стійкі до корупційних ризиків – у Вас є реальна можливість стати прикордонником в найбільш сучасних підрозділах: відділі прикордонної служби «Краківець» Мостиського прикордонного загону (Львівська область, Яворівський район, смт Краківець – польський кордон), або відділі прикордонної служби «Бориспіль» окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» (Київська область – служба в аеропорту).

more...

18.01.2017 | 10:19
more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, грошового забезпечення, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

26.04.2017 | 14:27

Сьогодні відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, грошового забезпечення, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Запрошеними на дану комісію були керівники підприємств, установ, організацій:

- ПП «МАРКСВУД»

- ФГ «Смотрич»

- ФГ «Наша Анастасія»

- ФГ « Дністер-2012»

- ТОВ «ЛОММЕТАЛ»

- ФГ Родина Тракало

- Заліщицьке районне комунальне підприємство «Заліщикипроект»

- Підприємство споживчої кооперації торгово-роздрібного об’єднання ТЕКО Заліщицького РАЙСТ

- «Заліщикигаз»

- Обласний комунальний дитячий санаторій

more...

«Полин – сльозою омивається душа»

26.04.2017 | 12:00

31 рік  тому світ схвилювала наймасштабніша техногенна катастрофа, що сталася на Чорнобильській АЕС. Цю трагедію неможливо стерти з пам’яті. Кожного року ми повертаємося до незабутніх трагічних подій. Чорнобиль продемонстрував могутність і,водночас, безсилля людини, ще раз доводячи, що можливості людського розуму великі , але за умови повної відповідальності за дії і вчинки. Чорнобильська трагедія – це жорстке і безкомпромісне попередження людству.

more...

Діти з зони проведення АТО можуть отримати спеціальний статус

26.04.2017 | 08:37

Кабмін затвердив Порядок надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок військових дій і збройних конфліктів.

Право на його отримання має дитина, яка в результаті військових дій і збройних конфліктів:

- отримала поранення, контузію, каліцтво;

- піддалася фізичному, сексуальному, психологічному насильству;

- була викрадена або незаконно вивезена за межі України;

- притягувалася до участі у діях воєнізованих або збройних формувань;

- незаконно утримувалася, в тому числі в полоні.

 

more...

Степан Барна знову у «п’ятірці» кращих голів ОДА

26.04.2017 | 08:24

Комітет виборців України склав «Рейтинг діяльності голів ОДА за І квартал 2017 року». Як свідчать дані дослідження, голова Тернопільської ОДА Степан Барна продовжує входити у п’ятірку лідерів. Як йдеться у повідомлені КВУ, Тернопільська область демонструє позитивну динаміку за показниками соціально-економічного розвитку. Зокрема, в І кварталі зросла промисловість (на 7%) і суттєво зменшилася заборгованість із виплати заробітної плати (на 31,3%). Експерти високо оцінили проведення децентралізації в області, а також роботу ОДА в напрямку допомоги армії.

more...

Минає 31-а річниця від дня Чорнобильської катастрофи

26.04.2017 | 08:21

26 квітня минає 31-а річниця  від дня Чорнобильської катастрофи, яка озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох родинах. Чорнобиль продемонстрував могутність і,водночас, безсилля людини, ще раз доводячи, що можливості людського розуму великі , але за умови повної відповідальності за дії і вчинки. Чорнобильська трагедія – це жорстке і безкомпромісне попередження людству.

more...

Українські родини вже сьогодні готуються до наступного опалювального сезону та утеплюють будинки

26.04.2017 | 08:17

Завершення опалювального сезону 2016/2017 рр. дає змогу домогосподарствам зробити чимало висновків щодо необхідності впроваджувати енергоефективні заходи. Все більше сімей усвідомлюють, що подбати про утеплення житла треба  заздалегідь, вже сьогодні.

 

Про це свідчить позитивна динаміка попиту на Урядову програму «теплих» кредитів. Особливу активність почали проявляти ОСББ. Зокрема,  минулого тижня 13 ОСББ залучили 2,1 млн грн на енергоефективні заходи. Для порівняння позаминулого тижня 9 ОСББ отримали більше 1 млн. грн на утеплення. 

more...

ЗВЕРНЕННЯ Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2017 році заходів з нагоди Дня охорони праці

25.04.2017 | 14:38

Відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 № 685/2006, Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, визначено Днем охорони праці в Україні. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці –  «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». Найперспективнішою моделлю економічного зростання України є прискорення її інтеграції у світові торговельно- економічні та фінансові структури. Знайти своє достойне місце в рейтингу розвинених країн наша країна зможе лише завдяки функціонуванню системи збору реальних, вірогідних, загальновизнаних безпекових показників трудової діяльності громадян.

more...

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЗАЛІЩИЦЬКОМУ РАЙОНІ РЕОРГАНІЗОВАНО

24.04.2017 | 14:27

Відповідно до  Постанови КМУ від 21 грудня 2016 року № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» з 31 березня 2017 року  Управління Пенсійного фонду України в Заліщицькому районі, Управління Пенсійного фонду України в Борщівськеому районі та Управління Пенсійного фонду України в Чортківському районі реорганізовано шляхом злиття  у Чортківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області. 

more...

Перерахунок пенсій з 1 травня 2017 року відповідно до прожиткового мінімуму

24.04.2017 | 14:24

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», із 1 травня 2017 року для осіб, які втратили працездатність, буде збільшено прожитковий мінімум з 1247.00 грн  до 1312,00 грн. 

Це стане підставою для проведення перерахунків мінімальних пенсій за віком та тих складових пенсійної виплати, які залежать від зазначеного розміру прожиткового мінімуму. Треба зауважити, що зазначений перерахунок буде проводитись автоматизовано, тому звертатися додатково до органів Пенсійного фонду України пенсіонерам не потрібно.

more...

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН ТА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

24.04.2017 | 11:09

З метою реалізації Закону України «Про санкції» (далі – Закон про санкції) Порядком державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженим наказом Міністерства юстиції України  від 09.02.2016 № 359/5, та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330 (зі змінами) (далі – Порядок) передбачено, що у разі проведення державної реєстрації, пов’язаної зі збільшенням розміру статутного капіталу господарських товариств, підприємств, у яких резидент іноземної держави, іноземна держава, юридична особа, учасником якої є нерезидент або іноземна держава, володіє 10 і більше відсотками статутного капіталу або має вплив на управління юридичною особою чи її діяльність, державний реєстратор обов’язково встановлює наявність/відсутність персональних санкцій відповідно до Закону про санкції, рішення про застосування яких прийняте Радою національної безпеки і оборони України та введено в дію указом Президента України (положення абзацу другого пункту 12 розділу II Порядку).

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема