Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

.

Комітет виборців України визначив кращих Голів ОДА: Степан Барна один із лідерів

27.02.2017 | 12:04

Комітет виборців України уважно відстежує діяльність обласних керманичів. За підсумками 2016 року експерти визначили, хто із Голів обласних державних адміністрацій найкраще веде справи щодо розвитку ввіреного їм регіону. Співставляючи кількісні та якісні показники, додаючи оцінку фахівців у різних галузях – Голова Тернопільської ОДА Степан Барна посів четверте місце в рейтингу, а Тернопільщина впевнено демонструє макроекономічну стабілізацію, позитивну динаміку базових показників у реальному секторі економіки та у соціальній сфері.

more...

ЗВІТ голови Заліщицької районної державної адміністрації

19.02.2017 | 13:38

ЗВІТ голови Заліщицької районної державної адміністрації про результати діяльності райдержадміністрації за 2016 рік.

Розділ 1

 

Розділ 2

more...

18.01.2017 | 10:19
more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Сергій Савчук: Інноваційні онлайн-технології надання «теплих» кредитів через ПриватБанк дозволять ще більшій кількості родин скористатися Урядовою програмою з утеплення житла

23.03.2017 | 11:42

21 березня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук став учасником презентації нових інтерактивних сервісів від Приватбанку - «Приват.Share». Разом із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом та іншими високопосадовцями Голова Агентства ознайомився з низкою оновлених технологій ПриватБанку, завдяки яким можна оперативно отримувати різноманітні банківські послуги.

more...

Сергій Савчук: Виробникам тепла «не з газу» бути! Парламент прийняв законопроект № 4334 у другому читанні!

23.03.2017 | 11:40

21 березня, на засіданні Верховної Ради України прийнято розроблений спільно з Держенергоефективності законопроект № 4334 щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел. За це рішення  проголосувало 238 народних депутатів України.

 

more...

Сергій Савчук: За останній тиждень ще понад 5 тисяч українських родин залучили майже 120 млн грн. на заходи з економії енергоресурсів по програмі "теплих" кредитів

23.03.2017 | 11:38

З початку весни з кожним новим тижнем, як тільки Урядова програма безповоротної фінансової допомоги на утеплення житла знову запрацювала на повну силу, її популярність швидко зростає. Лише за останній тиждень понад 5 тисяч українських родин скористалися "теплими" кредитами, залучивши 119,3 млн грн. на утеплення житла. Для порівняння позаминулого тижня кількість нових учасників програми склала близько 4 тисяч сімей, а сума коштів – 89 млн гривень.

more...

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

23.03.2017 | 10:59

27 березня 2017 року о 10.00 год. в приміщенні Торськівської сільської ради Заліщицького району працівники відділу “Заліщицьке бюро правової допомоги” Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведуть виїзний прийом громадян

more...

В районі відбулась перевірка

23.03.2017 | 09:09
Вчора в районі перебувала комісія щодо здійснення контролю за виконанням вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб у Тернопільській області. more...

На Тернопільщині стартувала акція «За чистий Дністер»

23.03.2017 | 09:03

22 березня голова обласної державної адміністрації Степан Барна підписав доручення про проведення акції «За чистий Дністер».

more...

Президент доручив забезпечити державну охорону Голові Вищої ради правосуддя

23.03.2017 | 08:59

Президент Петро Порошенко на засіданні Ради з питань судової реформи повідомив, що доручив забезпечити державну охорону голові Вищої ради правосуддя Ігорю Бенедисюку.

«Я прийняв рішення, щоб принаймні на час проведення конкурсу, Голові Вищої ради правосуддя надати державну охорону. Це позиція моя, як Президента, який має забезпечити незалежність при формуванні Верховного суду», - зазначив Глава держави. Він додав, що чекає рішучих дій від слідчих, прокуратури та поліції, які мають провести належне розслідування нападу на Ігоря Бенедисюка і представити інформацію суспільству.

more...

До уваги державних службовців!

23.03.2017 | 08:52

                                                                                              Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 "Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" із змінами та доповненнями, та з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців, в районі проводиться I етап щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".

        

more...

Відбулась презентація книги Олени Крушинської "Дністер.Туристичний путівник"

22.03.2017 | 16:16

Вчора в залі Заліщицької районної бібілотеки зібралися природолюби, науковці, мандрівники, студенти для того, щоб вкотре нагадати про унікальність та мальовничість природних багатств нашого краю.

Гарним приводом для цього стала презентація книги Олени Крушинської "Дністер.Туристичний путівник", ініціатором події стала завідувач бібліотеки Ольга Тракало.

more...

Степан Барна: Важливо, що керівництво Держави йде на діалог з представниками місцевої влади

21.03.2017 | 15:06

Делегація з Тернопільщини взяла участь у п’ятому засіданні Ради регіонального розвитку, яке відбулося у Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка.   

Близько тисячі учасників зі всієї України обговорили найбільш нагальні для Держави питання. Зокрема йшлося про наслідки блокади Донбасу, покращення соціального захисту учасників АТО, про реалізацію найбільш масштабних інфраструктурних проектів, які заплановані на 2017 рік – зокрема покращення міжобласного сполучення, шляхом розбудови магістральних автошляхів. Водночас, акцентували увагу й на необхідності продовжити заходи з детінізації економіки, особливо на регіональному рівні, та ефективності використання бюджетних коштів.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема