Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ КОРДОНУ»

03.04.2017 | 15:07

Якщо Вам від 18 до 40 років, Ваша освіта не нижча за повну загальну середню, маєте хорошу фізичну підготовку, спілкуєтесь англійською мовою, якщо Ви готові пройти професійно-психологічний відбір, медичну комісію та наполегливо навчатись для здобуття необхідної правоохоронної спеціальності, якщо Ви стійкі до корупційних ризиків – у Вас є реальна можливість стати прикордонником в найбільш сучасних підрозділах: відділі прикордонної служби «Краківець» Мостиського прикордонного загону (Львівська область, Яворівський район, смт Краківець – польський кордон), або відділі прикордонної служби «Бориспіль» окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» (Київська область – служба в аеропорту).

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Геннадій Зубко доручив головам ОДА контролювати ситуацію в областях на час негоди

19.01.2018 | 08:23

17 січня відбулося відео-селекторне засідання під головуванням Віце-прем’єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка. Скликали засідання у зв'язку із погіршенням погодних умов та сильними снігопадами. Участь у нараді взяв Перший заступник голови Тернопільської ОДА Іван Крисак.

more...

Степан Барна ініціював перед Президентом України виплату стипендії доньці Віктора Гурняка

19.01.2018 | 08:21

Кабінет Міністрів України схвалив проект Указу Президента України «Про призначення стипендій дітям журналістів, які загинули у зв’язку з виконанням професійних обов’язків», підготовлений Держкомтелерадіо.

Стипендії Президента України будуть призначені Юстині Гурняк, 2012 року народження, доньці журналіста Віктора Петровича Гурняка, та Олені Черніковій, 2014 року народження, доньці журналіста Олександра Юрійовича Чернікова. Виплату стипендії доньці Віктора Гурняка Юстині ініціював перед Президентом України Петром Порошенком голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

more...

У 2018 році змінилися розміри деяких видів державної допомоги

18.01.2018 | 09:42

Статтею 7 Закону України “Про Державний бюджет на 2018 рік” встановлено прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня - 1700 гривень, з 1 липня – 1777 гривень, з 1 грудня – 1853 гривень, а також окремо для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення

more...

Жителів Тернопільщини запрошують до участі у конкурсі на написання та покращення статей у Вікімандрах

18.01.2018 | 09:40

Жителі Тернопільської області можуть взяти участь у конкурсі на написання та покращення статей українською мовою в онлайн-путівникові «Вікімандри». Конкурс «Підтримай Вікімандри Українською» триватиме з 1 до 28 лютого. Його мета – наповнення інформацією вільного ілюстрованого онлайн-путівника про подорожі українською та іншими мовами.

more...

Оnline нарада щодо виконання першочергових заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров‘я у сільській місцевості

18.01.2018 | 09:27

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно із Міністерством охорони здоров‘я України проводилась online нарада щодо виконання першочергових заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров‘я у сільській місцевості.

more...

Участь у селекторній нараді

18.01.2018 | 09:25
Голова райдержадміністрації Б.Шипітка спільно із начальниками відділів та управлінь РДА взяли участь у нараді під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Юрика Ю. З. more...

Проведено чергове засідання колегії

18.01.2018 | 09:20

Голова  райдержадміністрації Б.Шипітка провів чергове засідання колегії Заліщицької районної державної адміністрації.

more...

Протидія домашньому насильству

18.01.2018 | 09:15

07 грудня 2017 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який набрав чинності 07 січня 2018 року. Закон визначає систему заходів протидії домашньому насильству, які здійснюють органи виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації, а також громадяни України, іноземці та особи без громадянства.

more...

Відбулось офіційне представлення новопризначеного начальника Чортківського об‘єднаного управління ПФУ Сташкова Михайла Федоровича

17.01.2018 | 14:01

Учора відбулось офіційне представлення перед працівниками Заліщицького та Борщівського об‘єднаних управлінь Пенсійного фонду України - новопризначеного начальника Чортківського об‘єднаного управління Пенсійного фонду України Сташкова Михайла Федоровича. Участь взяли голова Заліщицької райдержадміністрації Б.Шипітка та голова Борщівської райдержадміністрації  Л.Юзьків.

more...

Відбулась відеонарада

15.01.2018 | 10:26

Голова райдержадміністрації взяв участь у черговій відеонараді.

Говорилось про надання пільг, які фінансуються з місцевих бюджетів; про нові моделі відносин мешканців багатоквартирних будинків з надавачами житлово-комунальних послуг та облік цих послуг; про інфестиційну діяльність у сфері туризму.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема