Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ КОРДОНУ»

03.04.2017 | 15:07

Якщо Вам від 18 до 40 років, Ваша освіта не нижча за повну загальну середню, маєте хорошу фізичну підготовку, спілкуєтесь англійською мовою, якщо Ви готові пройти професійно-психологічний відбір, медичну комісію та наполегливо навчатись для здобуття необхідної правоохоронної спеціальності, якщо Ви стійкі до корупційних ризиків – у Вас є реальна можливість стати прикордонником в найбільш сучасних підрозділах: відділі прикордонної служби «Краківець» Мостиського прикордонного загону (Львівська область, Яворівський район, смт Краківець – польський кордон), або відділі прикордонної служби «Бориспіль» окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» (Київська область – служба в аеропорту).

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Ольга Хома: Держава перед освітянами боргів немає

20.09.2018 | 13:31

Місто Тернопіль у новий рік увійшло із боргами на освіту. Зокрема, станом на 1 січня нестача коштів складала майже 57 млн. грн. Для того, щоб це питання врегулювати, саме з державного бюджету за рахунок освітньої субвенції зробили перерозподіл коштів і боргове навантаження вдалося зменшити вдвічі. Про це повідомила начальник управління освіти й науки облдержадміністрації Ольга Хома.

more...

Делегація з Тернопільщини вшанувала у Любліні пам'ять борців за волю України

20.09.2018 | 08:32

До Меморіалу «Борцям за волю України 1917-1921 років», що встановлений на цвинтарі у місті Люблін (Республіка Польща), поклали квіти.  Пам'ять військових УНР з війська Симона Петлюри, які поховані на цьому кладовищі, вшанували голова Тернопільської ОДА Степан Барна та голова обласної ради Віктор Овчарук.

Нагадаємо, цими днями делегація з Тернопільщини бере участь у ІІ Європейському тижні інновацій. У рамках Форуму Тернопільщина підписала угоду про співпрацю з Люблінським воєводством. 

more...

Тернопільщина та Люблінське воєводство підписали Угоду про співпрацю

20.09.2018 | 08:31

Цими днями делегація з Тернопільщини перебуває на ІІ Європейському тижні інновацій, який приходить у місті Люблін (Республіка Польща). Цьогорічний форум присвячений таким темам: біоінновації, економіка, медицина тощо. Відбуватимуться дебати й щодо ролі інновацій та крос-секторальних технологій.

more...

19 вересня 2018 року відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації

20.09.2018 | 08:27
Голова райдержадміністрації Б.І.Шипітка провів чергове засідання колегії Заліщицької РДА. more...

Говорилось про стан сплати платежів за оренду земель зайнятих лісовими насадженнями

20.09.2018 | 08:20

За участю голови райдержадміністрації Б.Шипітки проведенно нараду з головами міськсільвиконкомів та керівниками лісогосподарських підприємств району.
Фреяк В.Й. - директор ДП «Чортківське лісове господарство» та заступник начальника-начальник Заліщицького відділення Чортківської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Тернопільській області Глухманюк І.Г. доповіли про стан сплати платежів за оренду земель зайнятих лісовими насадженнями підприємствами лісового господарства, які знаходяться на території району.

more...

Заходи з нагоди Дня рятівника

20.09.2018 | 08:17
Оберігати державу та її грoмадян від вoгню, cтихії, надзвичайних cитуацій – це cильна і благoрoдна cправа, це шлях oбраних, cвідoмий вибір кoжнoгo, хтo вcтупає дo лав вoгнебoрців.
Тoж відзначення прoфеcійнoгo cвята з нагoди Дня рятувальника в Заліщицькому райoні є визнанням неoціненoгo внеcку людей мужньoї прoфеcії, людей cильним духoм, які з чеcтю забезпечують надійний захиcт і збереження життя людей від надзвичайних cитуацій, вoгню та cтихії.
more...

На Тернопільщині відбудеться Х Всеукраїнська проща військовослужбовців до Зарваниці (програма)

18.09.2018 | 11:12

Програма паломництва:
X Всеукраїнське паломництво
військовослужбовців і членів їхніх родин до Зарваниці
22-23 вересня, 2018 р.
 ПАЛОМНИЦТВО ВДЯЧНОСТІ
“Дякую Богу, якому служу!” (2 Тим. 1, 3)

more...

Понад 37 тисяч земельних ділянок зареєстрували державні кадастрові реєстратори землевпорядної служби Тернопільщини

18.09.2018 | 09:36

З початку поточного року державні кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області зареєстрували 37.7 тисяч земельних ділянок.

Ведення Державного земельного кадастру є одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру. Надання витягу з Державного земельного кадастру та реєстрацію земельної ділянки можна назвати найпопулярнішими послугами сфери земельних відносин на сьогодні.

Видано 23 тисячі витягів з Державного земельного кадастру.

more...

Відбулося відкриття віддаленого робочого місця працівника Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Товстенській об'єднаній територіальній громаді

18.09.2018 | 08:45

З метою якісного обслуговування людей і  проведення інформаційно — роз'яснювальної роботи з питань пенсійного законодавства Чортківським об'єднаним управлінням Пенсійного фоду України Тернопільської області  відбулося відкриття віддаленого робочого місця в  Товстенській об'єднаній територіальній громаді Заліщицького району. В склад громади входить  два села Товсте і Головчинці, де проживає 1068 пенсіонерів.

more...

Уряд представив бюджет розбудови країни

17.09.2018 | 10:27

Проект державного бюджету-2019 переданий до Верховної Ради
Уряд виконав вимоги Бюджетного кодексу, за якими проект бюджету на наступний рік має бути поданий в парламент до 15 вересня. У п’ятницю, 14 вересня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував документ на засіданні Кабінету Міністрів, після чого проект головного кошторису країни був переданий до Верховної Ради. 

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема