Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

.

Вітання голови Заліщицької райдержадміністрації Б.ШИПІТКИ з Днем незалежності України!

22.08.2017 | 09:02

ШАНОВНІ КРАЯНИ!

 

Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди великого національного свята нашої держави – Дня незалежності України!

 

Для багатьох українців День незалежності — довгоочікуване свято, яке кожен свідомий громадянин чекає з нетерпінням, адже цього дня згадуються щемливі моменти нелегкої української історії, відчувається гордість за українське походження.

 

Від усієї душі зичу міцного здоров’я, щастя і добра, достатку і миру, щедрої долі, подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання рідної незалежної України, добробуту її народу.

more...

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ КОРДОНУ»

03.04.2017 | 15:07

Якщо Вам від 18 до 40 років, Ваша освіта не нижча за повну загальну середню, маєте хорошу фізичну підготовку, спілкуєтесь англійською мовою, якщо Ви готові пройти професійно-психологічний відбір, медичну комісію та наполегливо навчатись для здобуття необхідної правоохоронної спеціальності, якщо Ви стійкі до корупційних ризиків – у Вас є реальна можливість стати прикордонником в найбільш сучасних підрозділах: відділі прикордонної служби «Краківець» Мостиського прикордонного загону (Львівська область, Яворівський район, смт Краківець – польський кордон), або відділі прикордонної служби «Бориспіль» окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» (Київська область – служба в аеропорту).

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Нарада під керівництвом голови райдержадміністрації

22.08.2017 | 17:35

22 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Борис Шипітка провів нараду за участю начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Івана Тимчука,  начальника Заліщицького РВ управління державної служби України з надзвичайних ситуацій Тернопільської області Андрія Пачви, Новосілківського сільського голови Сергія Ковбіньки, представників «Кластер Тернопіль агрохолдинг «Мрія».

Розглянуто такі  питання: 1) створення обслуговуючих кооперативів  фірм «Мрія» на території населених пунктів Винятинці, Голігради та Новосілка;

2)створення пожежної частини в с.Винятинці.

more...

Відбулась відеонарада під керівництвом голови облдержадміністрації Степана Барни

21.08.2017 | 16:23

21 серпня 2017 року голова райдержадміністрації  Борис Шипітка взяв участь у відеонараді  під керівництвом голови облдержадміністрації Степана Барни. На нараду було запрошеноголову районної ради Івана Дрозда, Заліщицького районного військового комісара Івана Михайлецького, начальника філії «Заліщицька ДЕД» Михайла Харука та завідувача відділу освіти райдержадміністрації Надію Підгребю.

 Обговорено такі питання:

1) Про здійснення відбору військовозобов’язаних для проходження військово-навчальних зборів та стан виконання планового завдання по відбору на військову службу за контрактом.

2)  Про стан ремонту автомобільних доріг в області.

more...

Виробнича нарада по питанню забезпечення безпеки

21.08.2017 | 16:11

21 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Борис Шипітка провів виробничу нараду, у якій взяли участь начальники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб.

Представник служби безпеки України Руслан Кучер проінформував присутніх по питанню забезпечення безпеки при використанні комп’ютерної техніки та мережі інтернет і застеріг усіх від такого виду шахрайства, як фішинг- метою якого є виманювання у довірливих або неуважних користувачів мережі персональних даних клієнтів онлайнових аукціонів, сервісів з переказу або обміну валюти, інтернет-магазинів.

За підсумками наради дано завдання всім присутнім створити доменні імена в спеціальному публічному домені gov.ua, використовувати антивірусні програми компанії Eset NOD32 та Avast. Зокрема, використовувати комп’ютерну техніку згідно своїх службових обов'язків а не для власних потреб. Також, не допускати працівників до роботи за  комп'ютерами, на яких не встановлено відповідного програмного забезпечення.

more...

Нарада з питання навчальних зборів з резервістами

21.08.2017 | 16:00

21 серпня 2017 року  голова райдержадміністрації Борис Шипітка провів нараду за участю  голови районної ради Івана Дрозда, начальника Заліщицького відділення поліції Чортківського відділу поліції головного управління Національної поліції в Тернопільській області Вадима Міжнова, представника з районного військового комісаріату майора  Олександра Кочеткова, сільських та селищного голів, на якій обговорювалося питання щодо проведення заходів по відбору військовозобов’язаних на навчальні збори з резервістами.

 

more...

Нарада з питання щодо співфінансування районних проектів

21.08.2017 | 15:20

21 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Борис Шипітка провів нараду з питання щодо співфінансування проектів, що будуть фінансуватись з фонду соціально-економічного  фонду та фонду регіонального розвитку. У нараді взяли участь заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, Зозулинський сільський голова.  Вкінці  наради Борис Іванович підвів  підсумки  та  дав ряд доручень відповідальним за дане питання керівникам.

more...

Відбулась нарада щодо відбору військовозобов’язаних на навчальні збори з резервістами.

19.08.2017 | 12:57

19 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Борис Шипітка провів нараду за участю представника районного військового комісаріату майора Олександра Кочеткова, начальників відділів, управлінь та інших структурних підрозділів  райдержадміністрації, керівників районних служб та організацій. Обговорювалося питання щодо проведення заходів по відбору військовозобов’язаних на навчальні збори з резервістами.

more...

Засідання оргкомітету

18.08.2017 | 09:34

17 серпня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Роман Краснюк провів засідання оргкомітету по організації та проведенню Дня Незалежності України та Дня Прапора. Під час засідання скоординовано дії відповідальних за святкування, уточнено готовність проведення районного заходу на належному рівні. Вирішено  23 серпня 2017 року провести заходи до Дня Прапора на центральній площі міста Заліщики о 10 год. з покладанням квітів до пам'ятника українському  письменнику, критику, публіцисту, громадському діячу О.Маковею з нагоди 150-річчя від Дня його народження  та 24 серпня 2017 року урочистості та святковий концерт з дискотекою з нагоди 26-ї річниці Незалежності України на майдані міста о 17 год. за участю керівництва району, громадських організацій, трудових колективів та громадськості міста. Підводячи підсумки засідання, Роман Петрович  наголосив, що відзначення 26 – ї річниці незалежності України та Дня Прапора  має відбутись на високому патріотичному рівні.

more...

Робоча поїздка

18.08.2017 | 08:41

17 серпня голова райдержадміністрації Борис Шипітка за участю в.о.директора департаменту агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Стахіва здійснив робочу поїздку в с.Дзвиняч, де відбувається будівництво елеватора. В даний час проходить перша черга будівництва, потужністю 30 тонн, а планується – 90 тонн.

more...

«Національний день поля «Платформа інновацій»

17.08.2017 | 20:26

17 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Борис Шипітка взяв участь у святі «Національний день поля «Платформа інновацій», що відбулось в с.Дзвиняч на базі науково-виробничого агропромислового підприємства «Ель Гаучо».

День Поля відвідали представники багатьох українських господарств. Згідно програми заходу, відбувся Міжнародний круглий стіл фермерських господарств та партнерів, відкрити який  запросили голову райдержадміністрації Бориса Шипітку.

more...

Про залучення на навчальні військові збори

17.08.2017 | 17:38

Сьогодні, 17 серпня, голова райдержадміністрації Борис Шипітка провів нараду з питань залучення військовозобов'язаних Заліщицького району для участі у навчальних військових зборах. У нараді взяли участь начальник відділу охорони здоров'я  та цивільного захисту райдержадміністрації Марина Тимчук, Заліщицький районний військовий комісар Іван Михайлецький, начальник КЗ "Заліщицький районний ЦПМСД" Василь Романюк, заступник начальника Заліщицького відділу Чортківської місцевої прокуратури Богдан Миронюк.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема