Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

.

Комітет виборців України визначив кращих Голів ОДА: Степан Барна один із лідерів

27.02.2017 | 12:04

Комітет виборців України уважно відстежує діяльність обласних керманичів. За підсумками 2016 року експерти визначили, хто із Голів обласних державних адміністрацій найкраще веде справи щодо розвитку ввіреного їм регіону. Співставляючи кількісні та якісні показники, додаючи оцінку фахівців у різних галузях – Голова Тернопільської ОДА Степан Барна посів четверте місце в рейтингу, а Тернопільщина впевнено демонструє макроекономічну стабілізацію, позитивну динаміку базових показників у реальному секторі економіки та у соціальній сфері.

more...

ЗВІТ голови Заліщицької районної державної адміністрації

19.02.2017 | 13:38

ЗВІТ голови Заліщицької районної державної адміністрації про результати діяльності райдержадміністрації за 2016 рік.

Розділ 1

 

Розділ 2

more...

18.01.2017 | 10:19
more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулась презентація книги Олени Крушинської "Дністер.Туристичний путівник"

22.03.2017 | 16:16

Вчора в залі Заліщицької районної бібілотеки зібралися природолюби, науковці, мандрівники, студенти для того, щоб вкотре нагадати про унікальність та мальовничість природних багатств нашого краю.

Гарним приводом для цього стала презентація книги Олени Крушинської "Дністер.Туристичний путівник", ініціатором події стала завідувач бібліотеки Ольга Тракало.

more...

Степан Барна: Важливо, що керівництво Держави йде на діалог з представниками місцевої влади

21.03.2017 | 15:06

Делегація з Тернопільщини взяла участь у п’ятому засіданні Ради регіонального розвитку, яке відбулося у Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка.   

Близько тисячі учасників зі всієї України обговорили найбільш нагальні для Держави питання. Зокрема йшлося про наслідки блокади Донбасу, покращення соціального захисту учасників АТО, про реалізацію найбільш масштабних інфраструктурних проектів, які заплановані на 2017 рік – зокрема покращення міжобласного сполучення, шляхом розбудови магістральних автошляхів. Водночас, акцентували увагу й на необхідності продовжити заходи з детінізації економіки, особливо на регіональному рівні, та ефективності використання бюджетних коштів.

more...

Відбулося об’єднане засідання педагогічної ради

21.03.2017 | 15:00

У приміщенні актового залу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім.. О.С.Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики відбулося об’єднане засідання педагогічної ради опорного закладу з філіями: Добрівлянською, Зеленогайською та Печорнівською. Гостями на педраді були начальник відділу з питань освіти, молоді і спорту Підгребя Надія Михайлівна та головний спеціаліст відділу з питань освіти, молоді і спорту Гловацька Наталія Мирославівна.

more...

У загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с.Іване-Золоте відбулося представлення новопризначеного директора

21.03.2017 | 14:56

20 березня 2017 року у загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с.Іване-Золоте відбулося представлення новопризначеного директора  Квич Л.Г. педагогічному колективу. На урочистість прибули голова Заліщицької районної ради І.П.Дрозд, перший заступник голови Заліщицької РДА Р.П.Краснюк, начальник відділу з питань освіти, молоді і спорту Н.М.Підгребя, а також працівники відділу з питань освіти, молоді і спорту.

Багато теплих слів, порад та побажань було висловлено очільниці навчального закладу.

more...

Р.П.Краснюк – перший заступник голови РДА провів комісію по наданню соціальної допомоги особам, які потрапили в скрутні життєві обставини.

21.03.2017 | 11:21

Р.П.Краснюк – перший заступник голови РДА провів комісію по наданню соціальної допомоги особам, які потрапили в скрутні життєві обставини.

more...

Перший заступник голови РДА Р.Краснюк провів нараду щодо проведеної роботи наповнення баз даних.

21.03.2017 | 11:18

Перший заступник голови РДА Р.Краснюк провів нараду щодо проведеної роботи наповнення баз даних.

more...

Делегація з Тернопільщини прийняла участь у п’ятому засіданні Ради регіонального розвитку

20.03.2017 | 16:30

Делегація з Тернопільщини прийняла участь у п’ятому засіданні Ради регіонального розвитку, яке проводилось у Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка.

Учасниками засідання РРР стануть близько тисячі осіб. Участь взяли керівництво Кабінету Міністрів, Верховної Ради та представники місцевої влади.

more...

За чисте довкілля

20.03.2017 | 09:07

Навесні  вже традиційно з метою створення сприятливого для життєдіяльності людей довкілля, відновлення належної чистоти і порядку на  території міста та району після зимового періоду та танення снігу в районі проводиться акція “За чисте довкілля 2017”.

В рамках акції, що  проводиться уже сьомий рік поспіль, долучились працівники апарату та структурних підрозділів Заліщицької райдержадміністрації .

more...

Відбулись навчання з оперативними службами району

18.03.2017 | 13:33

17 березня 2017 року в м. Заліщики по вулиці 40 років Перемоги, 8 на території Заліщицької дільниці Борщівського УЕГГ ПАТ «Тернопільгаз» відбулись навчання з оперативними службами району, в яких взяли участь працівники Заліщицького РВ та ДПРЧ- 15 м. Залішики. Згідно з тактичним задумом навчань, на території Заліщицької дільниці Борщівського УЕГГ ПАТ «Тернопільгаз» сталося ДТП легкового автомобіля з автоцистерною з якої витікає невідома хімічна речовина.

more...

2017-й — рік Української революції

17.03.2017 | 08:51

Українська революція — низка подій, пов’язаних із національно-визвольною боротьбою українського народу в1917–1921 роках. Поштовхом до початку Української революції стала Лютнева революція в Російській імперії. Загалом Українська революція започаткувала процес формування модерної політичної нації та відродила традицію української державності

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема