Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

.

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ КОРДОНУ»

03.04.2017 | 15:07

Якщо Вам від 18 до 40 років, Ваша освіта не нижча за повну загальну середню, маєте хорошу фізичну підготовку, спілкуєтесь англійською мовою, якщо Ви готові пройти професійно-психологічний відбір, медичну комісію та наполегливо навчатись для здобуття необхідної правоохоронної спеціальності, якщо Ви стійкі до корупційних ризиків – у Вас є реальна можливість стати прикордонником в найбільш сучасних підрозділах: відділі прикордонної служби «Краківець» Мостиського прикордонного загону (Львівська область, Яворівський район, смт Краківець – польський кордон), або відділі прикордонної служби «Бориспіль» окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» (Київська область – служба в аеропорту).

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

З нагоди професійного свята відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника

19.09.2017 | 13:59

З нагоди професійного свята відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника. Участь у святкуванні взяв голова Заліщицької райдержадміністрації Б.Шипітка, завідувач відділу з питань освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Н.Підгребя, головний лікар Заліщицької ЦКРЛ В.Оскоріп.

Грамотами за сумлінну працю, високий професіоналізм, відмінне виконання службових обов'язків та з нагоди свята голова Заліщицької райдержадміністрації Б.Шипітка  відзначив кращих рятувальників:

Пачву Андрія Миколайовича - начальника Заліщицького РВ УДСУ з надзвичайних ситуацій Тернопільської області;

Іванського М.С., Бадла І.Г., Токарчука О.Д., Димку Д.Д., Горщука С.В., Качановського В.В., Фарину Р.А.

more...

Голова Заліщицької райдержадміністрації взяв участь у виїзному засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин у с.Трибухівці Бучацького району

14.09.2017 | 08:39

Відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин у с.Трибухівці Бучацького району, під час якого обговорили проблеми розвитку сільськогосподарських кооперативів в Україні та шляхи їх вирішення, сучасний стан, перспективи розвитку садівництва і переробки фруктів в Україні.

more...

Голова райдержадміністрації Б.Шипітка провів співбесіду із сільськими головами

12.09.2017 | 15:33

Із 7 по 13 вересня 2017 відбуваються співбесіди із керівниками міської, селищної та сільських рад,керівниками підприємств, установ та організації, за участю голови районної ради щодо наповнення місцевого бюджету.

Сьогодні відбулась співбесіда з сільськими головами із сіл Устячко, Шутроминці, Дорогичівка, Литячі, Хмелева, Буряківка, Слобідка, Кошилівці, Садки та Поділля.

more...

Відбувся оргкомітет відзначення 75-ї річниці створення УПА

12.09.2017 | 15:29

У жовтні українська спільнота відзначатиме 75-ті роковини створення Української Повстанської Армії. Голова Заліщицької районної державної адміністрації взяв участь у засіданні оргкомітету для відзначення цієї події. Членами комітету вирішено встановити меморіальну плиту біля пам'ятника загиблим героїв УПА у с.Щитівці. Захід відбудеться у с.Щитівці 12 жовтня 2017 року о 12год. Також оргкомітет обговорив відзначення 75-ї річниці створення УПА у м.Заліщики. Захід відбудеться 13 жовтня 2017 року о 12 годині біля Могили борцям за волю України.

more...

Про впровадження моделі комплексної реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю

12.09.2017 | 15:25

  З метою впровадження в Україні кращого світового досвіду у сфері надання послуг з реабілітації (абілітації) Мінсоцполітики наказом від 09.08.2016 №855 затверджено Типове положення про центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, яке зареєстровано у Міністерстві юстиції України 01.09.2016 за №1209/29339. Таким чином, зазначений нормативно-правовий акт є підставою для практичного запровадження моделі комплексної реабілітації (абілітації) осіб з інвалідністю та / або дітей віком до двох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, зокрема на базі діючих державних реабілітаційних установ, підпорядкованих Мінсоцполітики, а також комунальних реабілітаційних установ (на рівні області, району, міста, об’єднаної територіальної громади).

more...

До осінньо-зимового періоду Тернопільщина готова практично на 90%

08.09.2017 | 08:21

На Тернопільщині орієнтовний стан підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року об’єктів теплопостачання складає 82%, водопровідно-каналізаційного господарства – 83%, житлового фонду – 88%, дорожньо-мостового господарства – 82%. Про це стало відомо під час всеукраїнської селекторної наради з Міністерством регіонального розвитку України.

Участь у нараді взяли заступник голови Тернопільської ОДА Олег Валов, в. о. начальника управління житлово-комунального господарства та енергозбереження облдержадміністрації Софія Близнюк, заступник голови Тернопільської міської ради Владислав Стемковський та керівники профільних структурних підрозділів ОДА. 

more...

Економічний Форум у Польщі: Тернопільщина презентує свій потенціал

08.09.2017 | 07:56

Цими днями делегація з Тернопільщини перебуває на Економічному Форумі у Польщі. В рамках другого дня Форуму, що проходить у Криниці-Здруй, делегація відвідала панельні дискусії за участі українських політиків.

Спікерами були голова Верховної Ради України Андрій Парубій, який акцентував увагу на актуальних проблемах Карпатського регіону, окресленні шляхів їх розв’язання, а також підготовці реалізації спільних ініціатив в панельній дискусії «Як відлагодити ЄС?», та В’ячеслав Негода – перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, котрий виступав у дискусії «Політика розвитку Європейських регіонів». Також у рамках другого дня Форуму відбулася конференція «Європа Карпат», започаткована у 2010 році Сеймом Республіки.

more...

Уряд затвердив порядок розрахунку середньозважених тарифів на тепло з газу для подальшого встановлення тарифів на тепло з альтернативних джерел

07.09.2017 | 12:08

6 вересня на засіданні Уряду схвалено розроблений Держенергоефективності порядок розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію з газу, її транспортування та постачання для потреб населення та бюджетних установ.

 

Це рішення є необхідним для належного виконання Закону України від 21.03.2017 №1959-VIII, яким запроваджується стимулюючий тариф на тепло з альтернативних джерел (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1959-19). Відповідно до Закону виробники тепла з альтернативних джерел енергії отримають:

-       чітко зафіксований на законодавчому рівні тариф на рівні 90% від тарифу на тепло з газу,

-       у разі його відсутності – на рівні 90% від середньозваженого тарифу на тепло з газу.

more...

Краснюк Р.П. провів нараду

06.09.2017 | 14:29
Перший заступник голови райдержадміністрації провів нарада із завідувачем Заліщицького районного методичного кабінету В.Кулачковським та головним спеціалістом відділу з питань освіти, молоді та спорту Н.Бурдейною. Роман Петрович наголосив на активізації роботи щодо встановлення меморіальних дошок на школах нашого району. more...

Відбулось засідання оргкомітету щодо відзначення в районі 75-ї річниці Утворення Повстанської Армії

06.09.2017 | 14:21

05 вересня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації провів засідання організаційного комітету щодо відзначення в районі 75-ї річниці Утворення Повстанської Армії.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема