Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ КОРДОНУ»

03.04.2017 | 15:07

Якщо Вам від 18 до 40 років, Ваша освіта не нижча за повну загальну середню, маєте хорошу фізичну підготовку, спілкуєтесь англійською мовою, якщо Ви готові пройти професійно-психологічний відбір, медичну комісію та наполегливо навчатись для здобуття необхідної правоохоронної спеціальності, якщо Ви стійкі до корупційних ризиків – у Вас є реальна можливість стати прикордонником в найбільш сучасних підрозділах: відділі прикордонної служби «Краківець» Мостиського прикордонного загону (Львівська область, Яворівський район, смт Краківець – польський кордон), або відділі прикордонної служби «Бориспіль» окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» (Київська область – служба в аеропорту).

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулось офіційне представлення новопризначеного начальника Чортківського об‘єднаного управління ПФУ Сташкова Михайла Федоровича

17.01.2018 | 14:01

Учора відбулось офіційне представлення перед працівниками Заліщицького та Борщівського об‘єднаних управлінь Пенсійного фонду України - новопризначеного начальника Чортківського об‘єднаного управління Пенсійного фонду України Сташкова Михайла Федоровича. Участь взяли голова Заліщицької райдержадміністрації Б.Шипітка та голова Борщівської райдержадміністрації  Л.Юзьків.

more...

Відбулась відеонарада

15.01.2018 | 10:26

Голова райдержадміністрації взяв участь у черговій відеонараді.

Говорилось про надання пільг, які фінансуються з місцевих бюджетів; про нові моделі відносин мешканців багатоквартирних будинків з надавачами житлово-комунальних послуг та облік цих послуг; про інфестиційну діяльність у сфері туризму.

more...

Проведено виробничу нараду

15.01.2018 | 10:13

Сьогодні, 15 січня, голова РДА Борис Шипітка за участю першого заступника голови Романа Краснюка, заступника Романа Бурдейного, керівника апарату Володимира Лилика провів чергову щотижневу виробничу нараду з працівниками райдержадміністрації, начальниками управлінь, зав. відділами, секторами та службами, представниками інших структурних підрозділів.

more...

Цьогоріч центральні заходи з нагоди Дня соборності відбудуться в Гусятині

12.01.2018 | 17:23

Традиційно 22 січня Тернопільщина відзначатиме День соборності України. Та якщо раніше акція єднання та громадської злагоди відбувалася на межі Тернопільської та Хмельницької областей зі сторони смт. Підволочиськ, цьогоріч місце проведення заходу змінилося.

more...

Йордан на Тернопільщині традиційно відзначать міжконфесійним водосвяттям

12.01.2018 | 17:21
Проведення свята Хрещення Господнього обговорили на засіданні організаційного комітету, яке провів заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Юрик. Урочистості традиційно відбудуться на Набережній Тернопільського ставу 19 січня. more...

Голова РДА провів нараду щодо відшкодування коштів ПАТ "Укртелеком" за надані послуги зв'язку пільговим категоріям населення

12.01.2018 | 14:00

Голова Заліщицької райдержадміністрації Борис Іванович Шипітка провів нараду про відшкодування коштів ПАТ "Укртелеком" за надані послуги зв'язку пільговим категоріям населення.

more...

Засідання комісії у УСЗН

12.01.2018 | 12:03

Відбулося засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби про продовження терміну проходження альтернативної (невійськової) служби – Липи  М.П.

more...

Стартувала реєстрація на пробне ЗНО і триватиме до 31 січня

12.01.2018 | 09:32

9 січня стартувала реєстрація на пробне ЗНО і триватиме до 31 січня. Якщо учасник не зможе з’явитися на тестування, то сплaчені ним гроші йому не повернуть, однак він отримaє комплект тестових матеріалів і матиме можливість перевірити свої знання вдома. Реєстрація на пробне ЗНО відбуватиметься на базі Інтернет-ресурсу Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

more...

Уряд ухвалив рішення про перенесення робочих днів у 2018 році

12.01.2018 | 09:16

Кабінет міністрів України затвердив перенесення робочих днів у 2018 році. Відповідне розпорядження ухвалено на сьогоднішньому засіданні Уряду.

more...

11 січня голова райдержадміністрації оглянув об'єкти

12.01.2018 | 09:11

11 січня голова Заліщицької райдержадміністрації Б.Шипітка оглянув об‘єкти, де завершенні ремонтні роботи за кошти фонду соціально-економічного розвитку, державного фонду регіонального розвитку, де проводяться прибирання та впорядкування територій. У Заліщицькому районному будинку дитячої та юнацької творчості та ДНЗ «Калинонька» м. Заліщики здійснено оновлення фасаду та перекриття даху, ремонт деяких навчальних кабінетів.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема