Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

.

Вітання голови Заліщицької райдержадміністрації Б.ШИПІТКИ з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!

22.08.2017 | 09:02

ШАНОВНІ КРАЯНИ!

Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди  Дня Державного Прапора України та  Дня незалежності України!

 

Для багатьох українців День незалежності — довгоочікуване свято, яке кожен свідомий громадянин чекає з нетерпінням, адже цього дня згадуються щемливі моменти нелегкої української історії, відчувається гордість за українське походження.

День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях.

more...

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ КОРДОНУ»

03.04.2017 | 15:07

Якщо Вам від 18 до 40 років, Ваша освіта не нижча за повну загальну середню, маєте хорошу фізичну підготовку, спілкуєтесь англійською мовою, якщо Ви готові пройти професійно-психологічний відбір, медичну комісію та наполегливо навчатись для здобуття необхідної правоохоронної спеціальності, якщо Ви стійкі до корупційних ризиків – у Вас є реальна можливість стати прикордонником в найбільш сучасних підрозділах: відділі прикордонної служби «Краківець» Мостиського прикордонного загону (Львівська область, Яворівський район, смт Краківець – польський кордон), або відділі прикордонної служби «Бориспіль» окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» (Київська область – служба в аеропорту).

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбувся флешмоб приурочений до Дня Державного Прапора України

23.08.2017 | 13:42

Голова райдержадміністрації Борис Шипітка взяв участь у флешмобі приуроченому до Дня Державного Прапора України. З метою вшанування Державного Символу на мості при в’їзді до міста Заліщики спільно з працівниками районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, представниками районних служб, підприємств, установ та організацій було офіційно піднято синьо-жовтий стяг.

more...

Відбулись урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та 150-річчя від дня народження О.Маковея

23.08.2017 | 13:24

Сьогодні, 23 серпня 2017 року, в день Дня Державного Прапора України та переддень 26-ї річниці незалежності України в  м.Заліщиках відбулося урочисте підняття однієї з головних державних символік нашої держави – Прапора України

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

more...

Нарада під керівництвом голови райдержадміністрації

22.08.2017 | 17:35

22 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Борис Шипітка провів нараду за участю начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Івана Тимчука,  начальника Заліщицького РВ управління державної служби України з надзвичайних ситуацій Тернопільської області Андрія Пачви, Новосілківського сільського голови Сергія Ковбіньки, представників «Кластер Тернопіль агрохолдинг «Мрія».

Розглянуто такі  питання: 1) створення обслуговуючих кооперативів  фірм «Мрія» на території населених пунктів Винятинці, Голігради та Новосілка;

2)створення пожежної частини в с.Винятинці.

more...

Відбулась відеонарада під керівництвом голови облдержадміністрації Степана Барни

21.08.2017 | 16:23

21 серпня 2017 року голова райдержадміністрації  Борис Шипітка взяв участь у відеонараді  під керівництвом голови облдержадміністрації Степана Барни. На нараду було запрошеноголову районної ради Івана Дрозда, Заліщицького районного військового комісара Івана Михайлецького, начальника філії «Заліщицька ДЕД» Михайла Харука та завідувача відділу освіти райдержадміністрації Надію Підгребю.

 Обговорено такі питання:

1) Про здійснення відбору військовозобов’язаних для проходження військово-навчальних зборів та стан виконання планового завдання по відбору на військову службу за контрактом.

2)  Про стан ремонту автомобільних доріг в області.

more...

Виробнича нарада по питанню забезпечення безпеки

21.08.2017 | 16:11

21 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Борис Шипітка провів виробничу нараду, у якій взяли участь начальники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб.

Представник служби безпеки України Руслан Кучер проінформував присутніх по питанню забезпечення безпеки при використанні комп’ютерної техніки та мережі інтернет і застеріг усіх від такого виду шахрайства, як фішинг- метою якого є виманювання у довірливих або неуважних користувачів мережі персональних даних клієнтів онлайнових аукціонів, сервісів з переказу або обміну валюти, інтернет-магазинів.

За підсумками наради дано завдання всім присутнім створити доменні імена в спеціальному публічному домені gov.ua, використовувати антивірусні програми компанії Eset NOD32 та Avast. Зокрема, використовувати комп’ютерну техніку згідно своїх службових обов'язків а не для власних потреб. Також, не допускати працівників до роботи за  комп'ютерами, на яких не встановлено відповідного програмного забезпечення.

more...

Нарада з питання навчальних зборів з резервістами

21.08.2017 | 16:00

21 серпня 2017 року  голова райдержадміністрації Борис Шипітка провів нараду за участю  голови районної ради Івана Дрозда, начальника Заліщицького відділення поліції Чортківського відділу поліції головного управління Національної поліції в Тернопільській області Вадима Міжнова, представника з районного військового комісаріату майора  Олександра Кочеткова, сільських та селищного голів, на якій обговорювалося питання щодо проведення заходів по відбору військовозобов’язаних на навчальні збори з резервістами.

 

more...

Нарада з питання щодо співфінансування районних проектів

21.08.2017 | 15:20

21 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Борис Шипітка провів нараду з питання щодо співфінансування проектів, що будуть фінансуватись з фонду соціально-економічного  фонду та фонду регіонального розвитку. У нараді взяли участь заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, Зозулинський сільський голова.  Вкінці  наради Борис Іванович підвів  підсумки  та  дав ряд доручень відповідальним за дане питання керівникам.

more...

Відбулась нарада щодо відбору військовозобов’язаних на навчальні збори з резервістами.

19.08.2017 | 12:57

19 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Борис Шипітка провів нараду за участю представника районного військового комісаріату майора Олександра Кочеткова, начальників відділів, управлінь та інших структурних підрозділів  райдержадміністрації, керівників районних служб та організацій. Обговорювалося питання щодо проведення заходів по відбору військовозобов’язаних на навчальні збори з резервістами.

more...

Засідання оргкомітету

18.08.2017 | 09:34

17 серпня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Роман Краснюк провів засідання оргкомітету по організації та проведенню Дня Незалежності України та Дня Прапора. Під час засідання скоординовано дії відповідальних за святкування, уточнено готовність проведення районного заходу на належному рівні. Вирішено  23 серпня 2017 року провести заходи до Дня Прапора на центральній площі міста Заліщики о 10 год. з покладанням квітів до пам'ятника українському  письменнику, критику, публіцисту, громадському діячу О.Маковею з нагоди 150-річчя від Дня його народження  та 24 серпня 2017 року урочистості та святковий концерт з дискотекою з нагоди 26-ї річниці Незалежності України на майдані міста о 17 год. за участю керівництва району, громадських організацій, трудових колективів та громадськості міста. Підводячи підсумки засідання, Роман Петрович  наголосив, що відзначення 26 – ї річниці незалежності України та Дня Прапора  має відбутись на високому патріотичному рівні.

more...

Робоча поїздка

18.08.2017 | 08:41

17 серпня голова райдержадміністрації Борис Шипітка за участю в.о.директора департаменту агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Стахіва здійснив робочу поїздку в с.Дзвиняч, де відбувається будівництво елеватора. В даний час проходить перша черга будівництва, потужністю 30 тонн, а планується – 90 тонн.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема