Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

.

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ КОРДОНУ»

03.04.2017 | 15:07

Якщо Вам від 18 до 40 років, Ваша освіта не нижча за повну загальну середню, маєте хорошу фізичну підготовку, спілкуєтесь англійською мовою, якщо Ви готові пройти професійно-психологічний відбір, медичну комісію та наполегливо навчатись для здобуття необхідної правоохоронної спеціальності, якщо Ви стійкі до корупційних ризиків – у Вас є реальна можливість стати прикордонником в найбільш сучасних підрозділах: відділі прикордонної служби «Краківець» Мостиського прикордонного загону (Львівська область, Яворівський район, смт Краківець – польський кордон), або відділі прикордонної служби «Бориспіль» окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» (Київська область – служба в аеропорту).

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Працівники соціальної сфери та пенсійного фонду у Заліщицькому районі взяли участь у прощі

23.10.2017 | 15:22

У Зарваниці відбулася проща працівників соціальної сфери і Пенсійного фонду України

У суботу, 21 жовтня, у Зарваницькому духовному центрі відбулася п’ята професійна проща працівників соціальної сфери і Пенсійного фонду України Тернопільської області. Прочани вклонилися чудотворній іконі Матері Божої, помолилися за свободу, мир і спокій у державі, попросили зцілення, здоров'я для себе та рідних, спасіння для душі.

more...

Про початок опалювального сезну 2017/2018 року у Заліщицькому районі

23.10.2017 | 15:15

Згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами, з метою своєчасного початку опалювального періоду голова Заліщицької райдержадміністрації Б.І.ШИПІТКА підписав розпорядження.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Р.Краснюк взяв участь у відео нараді.

23.10.2017 | 15:12

Заслухали такі питання:

1) про стан призову громадян на строкову військову службу та виконання завдання із відбору на військову службу за контрактом в області;

2) про стан ремонту автомобільних доріг в області;

3) про стан використання водних ресурсів області за 9 місяців 2017 року;

4) різне.

Провів нараду голова Тернопільської облдержадміністрації С.Барна.

more...

З нагоди відзначення 75-ї річниці утворення УПА у с.Блищанка відбулись заходи

23.10.2017 | 14:59

У с.Блищанка вчора відбулось відкриття меморіальної дошки загиблим воїнам УПА. Участь взяли голова Заліщицької райдержадміністрації Б.Шипітка, народний депутат України О.Барна, громада села, Всечесні отці, діти та вчителі сільської школи.

Також оглянули ремонт спортивного залу.

more...

АНОНС: Підписання Декларації про співпрацю Тернопільскої обласної державної адміністрації з системою ProZorro.Продажі

23.10.2017 | 14:51

У вівторок, 24 жовтня, відбудеться підписання Декларації про співпрацю Тернопільської обласної державної адміністрації з системою ProZorro.Продажі. Під час заходу команда проекту ProZorro.Продажі проведе презентацію електронної системи з продажу державних та комунальних активів. Розкажуть про саму систему, про успішні аукціони з продажу і оренди державного майна та про вигоди від її використання.

more...

Ветерани ОУН - УПА отримали подяки

23.10.2017 | 14:44

У неділю, 22 жовтня, голова Заліщицької райдержадміністрації Б.Шипітка спільно із народним депутатом України Олегом Барною об’їхали села Заліщицького району, а саме: с.Нирків, с.Лисичники, с.Касперівці та смт.Торське. задля вручення подяк ветеранам ОУН-УПА (Бочковській М.І., Вігілюку В.С., Гебурі С.Т., Зазуляку М.О., Марущак П.Я., Мандрик Є.С., Яцищуку Ф.М., Гибайло Х.Д., Терлецькому Д.М. та Терлецькій М.М. Щиро подякували за державу, у якій живемо, за мужність та самовідданість, за нестримний дух до перемоги. Україна пам‘ятає Вас!.

more...

Громада готова допомогти своєму селу!

23.10.2017 | 14:34

Жителі с.Печорна зібрали 38тис.600 гривень для закупівлі 20т асфальту. Ремонтні роботи уже розпочато. Заліщицька «ДЕД» надала усю свою силу, і технічну теж. Голова Заліщицької райдержадміністрації Б.Шипітка із сільським головою І.Прокопом здійснили перевірку ремонту. Частина дороги уже готова.

Жителі села вийшли на дорогу і садять 350 саджанців чорного горіха та клену.

more...

Обговорено стан фінансування та заборгованості виплати заробітньої плати медичним працівникам

23.10.2017 | 14:29

У п’ятницю, 20 жовтня, голова Заліщицької райдержадміністрації провів нараду із головними лікарями та головними бухгалтерами лікарень району щодо стану фінансування та заборгованості щодо виплати заробітньої плати медичним працівникам.

more...

Під час наради з головами РДА обговорили основні питання соціально-економічного розвитку територій

20.10.2017 | 10:29

У четвер, 19 жовтня, в Тернопільській обласній державній адміністрації під головуванням очільника краю Степана Барни відбулася зустріч з головами райдержадміністрацій. На зустрічі також були присутні заступники голови ОДА та керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації.

more...

Медична реформа передбачає чіткий перелік медпослуг, які оплачує держава

20.10.2017 | 10:27

Верховна Рада поточного тижня розглядатиме урядовий законопроект щодо медичної реформи. Його ухвалення призведе до системних змін в охороні здоров’я та забезпечить надання кожному громадянину країни якісних медичних послуг. Вже наступного року розпочнеться перший етап реформи з первинної ланки медичної допомоги – сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. На інших рівнях реформу буде впроваджено до 2020 року.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема