Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Відбулась комісія з питань соціально-правового захисту дітей

24.05.2018 | 11:38

При першому заступнику голови райдержадміністрації Р.Краснюку відбулось засідання комісії з питань соціально-правового захисту дітей. Членами даної комісії заслухані питання:

 

- щодо надання дозволу органу опіки та піклування на укладення договорів дарування на житлові приміщення, де зареєстровані та  проживають малолітні діти. Укладення даних договорів не суперечать інтересам дітей.

 

- щодо призначення опікуна;

- припинення повноважень опікуна. та інші.

more...

Види матеріального забезпечення, які українцям надає Фонд соціального страхування

23.05.2018 | 16:14

Фонд соціального страхування України здійснює безперебійне матеріальне забезпечення застрахованих осіб, яке включає в себе допомогу по тимчасовій непрацездатності (фінансування за лікарняними листками), допомогу по вагітності та пологах, а також допомогу на поховання. Усі виплати здійснюються ФССУ своєчасно та в повному обсязі.

more...

Відбулися заходи з нагоди Дня перепоховання Т.Г.Шевченка та з нагоди Дня Героїв

23.05.2018 | 16:02

22 травня біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Заліщиках проведено Годину пам’яті з нагоди перепоховання нашого Кобзаря на Чернечій горі поблизу Канева. В урочисто-траурному заході взяли участь голова райдержадміністрації Б.Шипітка, перший заступник голови Р.Краснюк, заступник Р.Бурдейний, керівник апарату В.Лилик, голова районної ради І.Дрозд, заступник голови районної ради В.Лопушняк, міський голова А.Квач, начальники управлінь, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, учнівська та студентська молодь навчально-освітніх закладів міста зі своїми наставниками, широке представництво підприємств, організацій та установ, громадськість міста та району.

more...

Відшкодування за «теплими кредитами» розпочато: Держенергоефективності виплатило 4,4 млн грн. учасникам програми у квітні

23.05.2018 | 15:46

Усередині квітня державні банки розпочали надавати «теплі кредити» і вже сьогодні, на основі отриманих від фінансових установ зведених реєстрів позичальників, Держенергоефективності здійснило відшкодування учасникам програми у розмірі 4,4 млн гривень.

more...

Держенергоефективностіразом із провідними китайськими компаніями обговорили перспективи реалізації спільних інвестиційних «зелених» проектів

23.05.2018 | 15:36

Агентство продовжує працювати із китайськими партнерами у рамках Меморандуму про співпрацю України та Китаю у відновлюваній енергетиці, підписаного у грудні 2017 р. за участю Першого віце-прем'єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.

more...

Нова школа: Що потрібно знати батькам першокласників

21.05.2018 | 16:07

Уряд змінює систему початкової освіти і вже з 1 вересня першачки підуть в якісно нову школу. Зарахування до перших класів відбуватиметься за територіальним принципом, який застосовують в більшості країни Європи, що гарантує кожній дитині навчання в школі біля дому.

more...

На Тернопільщині вже втринадцяте відбудеться мистецько-краєзнавчий фестиваль «Братина» (програма

21.05.2018 | 15:54

Мистецько-краєзнавчий фестиваль «Братина» скликає друзів зі всієї України. Цьогоріч грандіозне фестивальне дійство відбудеться уже втринадцяте. На три дні, 27, 28 та 29 травня, Шумщина перетвориться на фестивальну столицю й вражатиме своїх гостей цікавими сюрпризами, неймовірними локаціями, вишуканими презентаціями та яскравими концертами.

more...

Вигодонабувачем всіх реформ в Україні має стати громадянин, – Глава Уряду на засіданні Асоціації міст

21.05.2018 | 15:48

Усі реформи і зміни в Україні мають проводитися виключно в інтересах громадян і з огляду на їх потреби. Таку політику мають сповідувати не тільки в столиці, а й в регіонах, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Правління Асоціації міст України.

Він наголосив, що всі ми прагнемо зробити Україну сильною.

more...

Наша вишиванка – об’єднує країну – Президент під час флешмобу до Дня вишиванки

18.05.2018 | 08:02

Президент Петро Порошенко взяв участь у флешмобі «Взори вільних», присвяченому Всесвітньому дню вишиванки, який відбувся на площі між будівлями Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровської обласної ради. Разом з учасниками заходу Глава держави взяв участь у створенні фінальної композиції «Україна» - карта України в орнаменті.

Глава держави звернувся до учасників акції та привітав із Днем вишиванки.

more...

До уваги підприємців: відбудеться семінар

18.05.2018 | 08:00

18 травня 2018 року  відбудеться семінар на тему: «Приватним підприємцям – про особливості законодавства для ведення бізнесу». Його проведуть фахівці податкової служби, відділу праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Чортківського об’єднаного управління ПФУ в Тернопільській обл. та спеціалісти районного центру зайнятості.

more...
Усього: 4650
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема