Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

16.08.2017 | 16:53

16 серпня голова райдержадміністрації Борис Шипітка провів засідання колегії райдержадміністрації.

На засіданні колегії були присутні голова районної ради Іван Дрозд, начальник управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Ольга Хома, заступники голови райдержадміністрації, керівники відділів апарату, структурних підрозділів, медичних установ,  директори закладів освіти, завідувачі закладів культури, інших установ та організацій району, селищний та сільські голови.

Борис Іванович почав засідання колегії з сумної звістки про загибель в АТО солдата Івана Строчака з Чортківщини та раптову смерть голови Хмелівсьгого сільського Володимира Вільгушинського та попросив всіх присутніх вшанувати їхню пам'ять хвилиною мовчання. Після чого оголосив подяку всім, хто приклав багато зусиль до організації та проведення Свята замку, яке відбулося в урочищі Червоне с.Нирків 13 серпня 2017 року.

Про стан готовності закладів соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року та початку роботи закладів освіти до нового навчального року доповідали: Надія Підгребя – завідувач відділу з питань освіти, молоді і спорту райдержадміністрації,    Оксана Безушко – начальник відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації та Марина Тимчук - начальних відділу охорони здоров’я райдержадміністрації.

more...

Держенергоефективності опублікувало рекомендації місцевій владі щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах

16.08.2017 | 10:21

Держенергоефективності спільно з Проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробило для місцевої влади узагальнене Положення про впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах.

more...

ОГОЛОШЕННЯ для місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах

16.08.2017 | 10:17

Держенергоефективності спільно з експертами проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробило для місцевої влади Положення про:

-       запровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів;

-       проведення моніторингу споживання паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами;

-       матеріальне стимулювання осіб, відповідальних за впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах;

-       встановлення лімітів споживання енергоносіїв бюджетними установами.

more...

За дорученням Президента України підписано наказ про збільшення виплат військовослужбовцям, які проходять службу в АТО

16.08.2017 | 10:07

Міністроборони України генерал армії України Степан Полторак підписав наказ, яким збільшено виплати військовослужбовцям, які проходять службу в районі проведення антитерористичної операції. Відповідне завдання було поставлено Президентом України — Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України. Відповідно до наказу, доплата особовому складу, який виконує завдання на першій лінії оборони, збільшена до 10 тисяч гривень на місяць, на другій лінії — до 4,5 тисяч гривень. Ці виплати військовослужбовці отримуватимуть, починаючи з вересня цього року. Крім того, рішенням Міністра

more...

Засідання комісії

15.08.2017 | 15:16

15 серпня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Роман Краснюк провів засідання комісії по наданню матеріальної допомоги громадянам Заліщицького району за рахунок коштів, зібраних під час проведення Всеукраїнської акції «Милосердя».

Всі звернення вирішено позитивно.

more...

Відбулась відеонарада при голові облдержадміністрації

15.08.2017 | 14:54

15 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Борис Шипітка взяв участь у відеонараді під керівництвом голови  облдержадміністрації Степана Барни.

У відео нараді також взяв участь голова  районної ради Іван Дрозд та заступники голови райдержадміністрації.

Обговорено питання про забезпечення співіснування  об’єктів фонду регіонального розвитку та про надання висновків обласної державної адміністрації по об’єктах інфраструктури, які надаються об’єднаним територіальним громадам області.

more...

Програму «теплих кредитів» відновлено

15.08.2017 | 08:50

Вчора, 14 серпня, державні банки відновили видачу «теплих кредитів» для населення та ОСББ.

«Тепер всі охочі утеплити своє житло, замінити газовий котел на твердопаливний та створити енергоефективний дім можуть долучатися до Урядової програми. Цією нагодою скористалося вже близько 300 тисяч родин. Безповоротна державна фінансова допомога гарантована. Головне – свідомо підійти до питання енергоощадності та підготовки до зими», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

more...

Фестиваль "Свято замку" відбувся

14.08.2017 | 17:20

13 серпня  2017 року в урочищі Червоне с.Нирків  відбувся грандіозний фестиваль «Свято замку».

Розпочався фестиваль прологом- театральним дійством , в якому взяли участь танцювальні колективи Заліщицького  будинку народної творчості та аматори Заліщицького народного театру.

Проведення свята благословили священники УГКЦ о.Михайло с.Устечко та УАПЦ о.Олександр с.Нирків. До вітального слова були запрошені почесні гості свята, а саме: народний депутат України Олег Барна та перший  заступник голови Тернопільської обласної адміністрації Іван Крисак,  а також організатори голова Заліщицької районної державної адміністрації Борис Шипітка та голова Заліщицької районної ради Іван Дрозд, які привітали учасників  і гостей фестивалю  та побажали їм святкового настрою, нових вражень та незабутніх емоцій.

more...

На офіційному сайті ДМС України — сервіс онлайн-перевірки оформлення біометричного паспорта

14.08.2017 | 16:15

Стадію оформлення біометричного паспорта можна перевірити через Інтернет. Достатньо зайти за посиланнямhttps://dmsu.gov.ua/services/docstate.html та ввести серію і номер паспорта, який вказувався у заяві на отримання послуги.

Результат пошуку буде виведено вверху сторінки, після введення підтвердження та натискання кнопки «Пошук» (сторінка при цьому перезавантажиться).

more...

ОГОЛОШЕННЯ для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

14.08.2017 | 15:46

На виконання вимог Закону України від 21 березня 2017 року № 1959-VІІІ щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел енергії органи місцевого самоврядування та НКРЕКП до 10 числа останнього місяця кожного кварталу мають подавати до Держенергоефективності інформацію для розрахунків середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також її транспортування та постачання.

more...
Усього: 4053
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема