Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 08.02.17 | 16:51

Відбулось засідання районного оперативного штабу щодо стабільного забезпечення району енергоносіями

07 лютого 2017 року відбулось засідання районного оперативного штабу щодо стабільного забезпечення району енергоносіями при голові райдержадміністрації Б.Шипітці.

Взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Р.Краснюк, заступник голови Р.Бурдейний, керівник апарату райдержадміністрації В.Лилик, заступник начальника з енергозбуту Адамович В.В.,начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури та туризму райдержадміністрації У.Чекалюк, начальник відділу з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Н.Підгребя, головний  фахівець ТОВ «Тернопільоблгаз» Николик Г.Я. На порядку денному було питання про стан сплати використання природного газу відділом з питань освіти, молоді та спорту Заліщицької райдержадміністрації та прийняття рішення про застосування переговорної процедури закупівлі природного газу за ДК 021-2015 09123000-7 Природний газ на лютй-березень 2017 року.

 Підгребя Н.М.,  сказала, що ВАТ «Тернопільоблгаз» на даний час є організацією, яка забезпечує постачання природного газу закладам освітиЗаліщицького району. У зв’язку з погодними умовами, тривалим пониженням  температурного режиму     та використання більшої кількості кубічних метрів газу, які фактично неможливо було передбачити в додатковій угоді до договору про постачання природного газу від 13.01.2017 року необхідно провести переговорну процедуру закупівлі природного газу відповідно до п.2.ч.35 ЗК « Про публічні закупівлі».

На закінчення наради було вирішено: - визнати ситуацію із використанням природного газу відділом з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, як критичну та рекомендувати відділу  провести переговорну процедуру закупівлі природного газу на лютий-березень 2017 року відповідно до п.2.ч.35 ЗУ «Про публічні закупівлі».                                                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема