Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 16.02.17 | 08:30

Відбулись заходи Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

На виконання заходів РДА з підготовки та проведення у районі Дня ушанування у 2017 році учасників бойових дій на території інших держав, 28-оїрічниці виведення радянських військ з Афганістану, у середу, 15 лютого, у залі засідань районної ради відбулися урочини.

Хвилиною мовчання учасники вшанували загиблих героїв Афганської війни та на території інших держав, учасників АТО на Сході України та Небесної сотні. Привітали учасників дійства з цим пам’ятним та водночас скорботним днем перший заступник голови РДА Роман Краснюк, заступник голови районної ради  Василь Лопушняк, міський голова Алла Квач, голова РО «Української спілки ветеранів Афганської війни» Іван Перожак, голова РО «Спілка учасників АТО» Степан Навольський, начальник УСЗН Уляна Лисак. Приємним дарунком урочистим заходам у 28 річницю виведення військ з Афганістану, християнське свято Стрітення Господнього стали виступи художньо-мистецьких колективів та солістів і виконавців РБНТ, Заліщицького РБДЮТ – за участю Ігоря Федірка, Ольги Ковбасенко, Миколи Когута, Сергія Костюка, Ілони Задвірної, Андрія Сендзюка.

Учасники помолились, запалили свічки пам’яті та поклали квіти до стели Героям Небесної Сотні, на могилі Валерія Луб’янського, до меморіального комплексу воїнам-афганцям та учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, на могили воїнів АТО.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема