Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

Кошториси на 2017 рік

27.03.2017 | 15:54
Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації more...

Паспорти бюджетних програм на 2017 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Зборівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

16.08.2017 | 14:14

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 25.05.2017 р. №229-од «Про підготовку та проведення літнього оздоровлення та відпочинку дітей і молоді району у 2017 році» передбачено здійснення профілактично-просвітницької роботи серед дітей та молоді під час їх літнього оздоровлення та відпочинку.

more...

16 серпня — День жалоби на Тернопільщині

16.08.2017 | 09:39

Під час виконання службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції загинув навідник кулеметного взводу військової частини А 2896 солдат Іван Строчак, житель села Криволука Чортківського району Тернопільської області.
Згідно з розпорядженням голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни, 16 серпня 2017 року в Тернопільській області оголошено Днем жалоби. На знак скорботи за загиблим на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій, що на території області, буде приспущений Державний Прапор України із траурною стрічкою.

more...

ОГОЛОШЕННЯ

16.08.2017 | 08:58

для місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах

Держенергоефективності спільно з експертами проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробило для місцевої влади Положення про:

запровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів;

проведення моніторингу споживання паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами;

матеріальне стимулювання осіб, відповідальних за впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах;

встановлення лімітів споживання енергоносіїв бюджетними установами.

more...

Держенергоефективності опублікувало рекомендації місцевій владі щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах

16.08.2017 | 08:56

Держенергоефективності спільно з Проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробило для місцевої влади узагальнене Положення про впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах: http://saee.gov.ua/sites/default/files/ENERGY_MANAGEMENT_14_08_2017.docx.

more...

Запрошуємо до участі у флешмобі до дня національного прапора!

15.08.2017 | 16:26

Всі працівники обласної та районної адміністрацій запрошуються до участі у флешмобі до дня національного прапора. Флешмоб ініційований Міністерством Закордонних справ України.
Для участі у флешмобі НЕОБХІДНО:
- зробити фото з українським прапором в улюбленому місці на території області;
- розмістити фото на своїй сторінці в фейсбуці (сторінці структурного підрозділу) з хеш-тегом #SelfieWithFlag #СелфізПрапором #UkraineIsBeautiful #VisitUkraine #БлагословеннеТернопілля;
Цією акцією ми популяризуємо найкращі туристичні куточки області та заохочуємо всіх бажаючих відвідати регіон.

more...

Зборівська районна державна адміністрація інформує

15.08.2017 | 14:29
Про функціонування засобів зв'язку та офіційних сторінок в соціальних мережах сервісних центрів МВС детальніше тут: ст.1; ст.2 more...

Відбулася нарада з відповідальними керівниками району щодо Конкурсу проектів регіонального розвитку

15.08.2017 | 12:06

Відбулася нарада з відповідальними керівниками району щодо Конкурсу проектів регіонального розвитку, яку провели перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Бігус та заступник голови Зборівської районної ради Леонід Олійник.

more...

Взяли участь у відео- нараді під керівництвом голови облдержадміністрації Степана Барни

15.08.2017 | 11:03

Перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Бігус спільно з головою Зборівської районної ради Богданом Максимовим взяли участь у відео- нараді під керівництвом голови облдержадміністрації Степана Барни. На нараду запрошувались начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Стахів, начальник відділу освіти РДА Марія Назарчук та головний спеціаліст відділу економічного розвитку, цивільного захисту на зв’язків з громадськістю райдержадміністрації Валентина Марущак.

more...

Сергій Савчук: Програму «теплих кредитів» відновлено

15.08.2017 | 09:54

«Тепер всі охочі утеплити своє житло, замінити газовий котел на твердопаливний та створити енергоефективний дім можуть долучатися до Урядової програми. Цією нагодою скористалося вже близько 300 тисяч родин. Безповоротна державна фінансова допомога гарантована. Головне – свідомо підійти до питання енергоощадності та підготовки до зими», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

more...

В неділю, 13 серпня, відбувся фестиваль патріотичної та духовної пісні «БІЛИЙ БЕРЕГ».

15.08.2017 | 09:36

Фестиваль, який вже став традиційним, має на меті виховання української молоді в дусі національних традицій, духовності та патріотизму, формування свідомої громадянської позиції, створення умов для самореалізації молоді.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги