Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

Кошториси на 2017 рік

27.03.2017 | 15:54
Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації more...

Паспорти бюджетних програм на 2017 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Прем'єр-міністр України представив проект Державного бюджету на 2018 рік з доходами понад 1 трлн грн

19.09.2017 | 11:11

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман представив проект Державного бюджету на 2018 рік, розрахований  з доходами 1,2 трлн грн, дефіцитом 2,4% ВВП, оснований на прогнозі росту економіки в 3% та обсягу мінімальної зарплати в 3723 грн. Глава Уряду представив документ на засіданні Уряду.

«Ми вчасно приймаємо і передаємо на майданчик Парламенту проект бюджету на 2018 рік. Це тільки основа, далі буде обговорення. І ми очікуємо на якнайшвидше прийняття документа»,  - сказав Володимир Гройсман.     

more...

Відбулось засідання комісії щодо вивчення питання створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Зборівському районі

19.09.2017 | 09:56

Сьогодні під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Парація відбулось засідання комісії щодо вивчення питання створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Зборівському районі.

more...

Триває реконструкція дороги Тернопіль-Львів в межах Зборівського району

19.09.2017 | 09:13

Керівник району Ігор Яворський побував на місці проведення реконструкції дороги Тернопіль-Львів в межах Зборівського району, де спільно з головою Тернопільської ОДА Степаном Барною проінспектували хід виконання ремонтних робіт.

more...

Держенергоефективності вітає рішення Укргазбанку та IFC посилити співпрацю, що позитивно вплине і на фінансування «зелених» проектів в Україні

18.09.2017 | 11:44

15 вересня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у церемонії підписання угоди між провідним українським еко-банком «Укргазбанк» (http://www.ukrgasbank.com) та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, http://www.ifc.org), відповідно до якої банк приєднується до Глобальної програми торговельного фінансування IFC на суму від 20 млн доларів.

more...

Сергій Савчук: Наше завдання - створити інструменти залучення інвестицій в українські «зелені» проекти

18.09.2017 | 11:42

«Впродовж останніх трьох років прийнято чимало законодавчих стимулів для виробників «чистої» енергії. Тепер ми працюємо над можливостями збільшення фінансування проектів у цій сфері. Тобто створюємо відповідні фінансові інструменти у співпраці з міжнародними партнерами», - розповів Голова Держенергоефективності С.Савчук в ефірі програми «Час. Підсумки дня» на 5 каналі.

more...

Відбулось засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

18.09.2017 | 11:29

З метою сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підвищення ефективності роботи зі зверненнями громадян при Зборівській районній державній адміністрації діє відповідна комісія.

more...

У райдержадміністрації відбулась апаратна нарада із керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, районних управлінь та організацій

18.09.2017 | 10:38

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій спільно з заступником голови Зборівської районної ради Леонідом Олійником провели нараду із керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, районних управлінь та організацій.

more...

Взяли участь у відео-нараді, яку проводив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна

18.09.2017 | 09:55
Голова райдержадміністрації Ігор Яворський спільно із своїм заступником Олександром Парацієм та головою Зборівської районної ради Богданом Максимівим взяли участь у відео-нараді, яку проводив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.
more...

Очільник району Ігор Яворський проінспектував хід виконання ремонтних робіт по вул. Міцкевича у смт. Залізці

15.09.2017 | 16:16

Сьогодні голова районної державної адміністрації Ігор Яворський побував з робочим візитом в Залозецькій ОТГ, де оглянув ремонт місцевої дороги загального користування на території громади.
Отже, ремонтні роботи по вул. Міцкевича у смт. Залізці виконують працівники фірми-підрядника «Авакс-Проф». Дорогу відновлюють за рахунок субвенційних коштів, виділених на розвиток Залозецької ОТГ . Загальна сума субвенції складає 900 тис.грн.

В ході інспекції керманич району наголосив, що якість будівництва доріг Залозецької ОТГ та нашого району в цілому є принциповою, і надалі виконання ремонтних робіт триматиме на особистому контролі.

 

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги