Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

Кошториси на 2017 рік

27.03.2017 | 15:54
Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації more...

Паспорти бюджетних програм на 2017 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

При Зборівській РДА працювала комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати

24.04.2017 | 17:25

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Михайла Бігуса відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

more...

У райдержадміністрації відбулась апаратна нарада

24.04.2017 | 15:20

з начальниками відділів та управлінь райдержадміністрації, керівниками районних державних підприємств, установ та організацій, яку провів перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Бігус, за участю заступника голови райдержадміністрації Олександра Парація .

more...

Відбулась нарада в режимі он-лайн

24.04.2017 | 15:16

Перший заступник голови Зборівської районної державної адміністрації Михайло Бігус взяв участь у нараді в режимі відео-конференцзв’язку, яку з головами районних державних адміністрацій, головами районних рад та головами об’єднаних територіальних громад області провів голова Тернопільської ОДА Степан Барна. Участь в нараді взяли заступник голови райдержадміністрації Олександр Парацій, голова Зборівської районної ради Богдан Максимів та представники відповідних структурних підрозділів.

more...

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту РДА інформує

24.04.2017 | 12:34

20-21 квітня 2017року в м. Тернополі відбувся чемпіонат Тернопільської області з легкої атлетики. Учні Зборівської ДЮСШ відзначились на цих змаганнях: легкоатлет Олександр Мельник став чемпіоном на дистанціях 800 та 1500 метрів, завоювавши І місця; Уляна Рава здобула І місце на дистанції 1500 метрів та Антонюк Андріана ІІ місце на цій же дистанції.
Готовив учнів до змагань тренер-викладач Зборівської ДЮСШ Володимир Небельський.

more...

Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

24.04.2017 | 12:01

під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Михайла Бігуса.
Під час засідання Михайло Богданович, голова робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення інформував присутніх про результати засідання міжвідомчої робочої групи під головуванням заступника голови, керівника апарату облдержадміністрації, керівника робочої групи Ігоря Вонса.Далі директор Зборівського районного центру зайнятості Ігор Лужняк, голова комісії з припинення проаналізував стан справ із стажування безробітних та їх подальше працевлаштування.
За підсумком засідання, відповідальні керівники отримали ряд відповідних доручень.

more...

Провели робочу зустріч з медичним персоналом Зборівської центральної районної лікарні щодо формування госпітальних округів

21.04.2017 | 20:51

Сьогодні голова районної державної адміністрації Ігор Яворський спільно з головою районної ради Богданом Максимівим провели робочу зустріч з медичним персоналом Зборівської центральної районної лікарні щодо формування госпітальних округів, та збереження лікарнею статусу багатопрофільної стаціонарної медичної допомоги. Участь у нараді взяли в.о. начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Роман Моравель та Василь Мудло - помічник-консультант народного депутата ВРУ Тараса Юрика.

more...

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

21.04.2017 | 12:58

При райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
Заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

more...

Чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

21.04.2017 | 12:36

Заступник голови Зборівської районної державної адміністрації Олександр Парацій провів чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
На комісії розглянули заяви від осіб, що звернулися до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації щодо призначення (відновлення) щомісячної адресної допомоги на проживання відповідно до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово- комунальних послуг.

more...

Зборівська РДА інформує

21.04.2017 | 10:46

Вчора, перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Бігус взяв участь у міжвідомчій робочій групі з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

more...

Заступник голови районної державної адміністрації побував на виїзному прийомі громадян у селі Гарбузів

21.04.2017 | 09:23

Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом РДА, вчора заступник голови Зборівської районної державної адміністрації Олександр Парацій побував на виїзному прийомі громадян у селі Гарбузів.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги