Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

22.05.2017 | 16:23
more...

Кошториси на 2017 рік

27.03.2017 | 15:54
Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації more...

Паспорти бюджетних програм на 2017 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Сьогодні – День Героїв! Свято величі духу українських вояків – борців за волю України!

23.05.2017 | 18:25

День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передовсім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН.
В нинішній політичній ситуації це свято – не лише данина пам’яті героям минувшини, а й день шани героїв новітніх, які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої Батьківщини. Цей день є символом незборимості української нації.

more...

Жителям району призначено матеріальні допомоги та житлові субсидії

23.05.2017 | 16:44

В управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації проводилось засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та житлових субсидій під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Парація.
На розгляд комісії було подано 116 заяв з необхідним пакетом документів. З них 46 заяв про призначення одноразової матеріальної допомоги та 70 – про надання житлових субсидій.
У ході вивчення поданих документів, члени комісії прийняли рішення відповідно до норм чинного законодавства.

more...

Сьогодні в Україні відзначають День Героїв!

23.05.2017 | 08:25

Свято Героїв – день нашого національного тріумфу, символ героїчного минулого, величі духу та безмежної любові до України. Історія і сучасність України, українського народу – це творіння Героїв України, це діло людей, які віддали всі свої сили і своє життя для добра народу: його свободи і державності, могутності і процвітання, миру і спокою.
23 травня 2017 року вшануймо Героїв, які віддали своє життя за свободу та незалежність України.
Герої не вмирають!

more...

Про огранізацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу

22.05.2017 | 16:15
Про огранізацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу тут more...

Відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації

22.05.2017 | 15:02

Під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Михайла Бігуса відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації.
Під час засідання, члени комісії розглянули питання щодо оголошення неблагополучними по сказу та введення карантинних обмежень в селі Бліх Зборівського району.

more...

У райдержадміністрації відбулась апаратна нарада з начальниками відділів та управлінь

22.05.2017 | 10:41

райдержадміністрації, керівниками районних державних підприємств, установ та організацій, яку провів перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Бігус спільно з заступником голови райдержадміністрації Олександром Парацієм та заступника голови районної ради Леонідом Олійником.

more...

Голова Зборівської РДА Ігор Яворський взяв участь у відео - нараді, яку проводив голова Тернопільської ОДА Степан Барна

22.05.2017 | 09:38

Голова Зборівської районної державної адміністрації Ігор Яворський спільно із першим заступником райдержадміністрації Михайлом Бігусом, заступником РДА Олександром Парацієм  та головою Зборівської районної ради Богданом Максимівим взяли участь у відео-нараді, яку провів голова Тернопільської ОДА Степан Барна з головами районних державних адміністрацій, головами районних рад та головами об’єднаних територіальних громад області. До участі в нараді також долучились відповідальні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та Зборівського району.

more...

Згадаємо всіх, хто поклав життя на вівтар незалежності

21.05.2017 | 12:36

Традиційно в третю неділю травня ми відзнаємо День пам’яті жертв політичних репресій. Однак цього року ми відзнаємо ще й  80-ті роковини Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років.  В цей день ми згадуємо всіх, хто поклав життя на вівтар незалежності.
Так, сталінська верхівка боялася й ненавиділа кожен народ, підкорений нею. Найбільший страх вона відчувала перед Україною. Знищенню підлягав наш дух. Знищенню підлягав кожен, запідозрений у найтяжчому зі злочинів – любові до України.

more...

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді РДА інформує

19.05.2017 | 11:27

18 травня в приміщенні Ярчовецької сільської ради працівниками центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено захід для сімей, які проживають на території Ярчовецької сільської ради на тему «Батьки – приклад для наслідування». Спеціалісти ЦСССДМ РДА Оксана Футорська та Олена Клапач розповіли про принципи та особливості виховання дітей різної вікової категорії, вплив особистого прикладу батьків на формування дитини, а також обговорили питання, які цікавили учасників. Роздано буклети з даної тематики. Також з метою формування здорового способу життя із учнями Ярчовецької школи проведено бесіду з елементами тренінгу «Я обираю здоров’я!”.

more...

Провели організаційний комітет з відповідальними керівниками району щодо проведення фізкультурно - спортивного заходу з нагоди Дня захисту дітей і організації відпочинку та дозвілля під час функціонування пришкільних таборів

19.05.2017 | 11:15

З метою популяризації здорового способу життя, залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом, забезпечення проведення в дитячих оздоровчих закладах культурно - масових та фізкультурно - спортивних заходів, сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій спільно з начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оленою Поплінською провели організаційний комітет  з відповідальними керівниками району щодо проведення фізкультурно - спортивного заходу з нагоди Дня захисту дітей і організації відпочинку та дозвілля під час функціонування пришкільних таборів. Захід заплановано провести 1 червня 2017 року о 10.00 год. на міському стадіоні.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги