Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2017 рік

27.03.2017 | 15:54

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Відділ у справах сім'ї, молоді, та спорту районної державної адміністрації

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ культури і туризму районної державної адміністрації

more...

Паспорти бюджетних програм на 2018 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулась апаратна нарада

25.06.2018 | 14:11

У райдержадміністрації відбулась апаратна нарада з начальниками відділів та управлінь райдержадміністрації, керівниками районних державних підприємств, установ та організацій, яку провели заступники голови районної державної адміністрації Марія Назарчук та Олександр Парацій, керівник апарату райдержадміністрації Віталій Антоні за участі заступника голови районної ради Леоніда Олійника. Перш ніж перейти до порядку денного,за сумлінну працю та професійні досягнення, кращі державні службовці Зборівського району були нагородженні грамотами, подяками та квітами.

more...

Відбулась відеонарада

25.06.2018 | 12:57

Сьогодні заступники голови Зборівської райдержадміністрації Марія Назарчук та Олександр Парацій спільно із головою Зборівської районної ради Богданом Максимівом взяли участь у нараді, яка відбулась в режимі он-лайн під керівництвом голови Тернопільської облдержадміністрації.

more...

З Днем Конституції України та Днем молоді!

24.06.2018 | 12:22

Шановні Зборівчани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді. Закладені у Основному Законі засади подальшого розвитку суверенної, демократичної, правової, соціальної держави – це визначальні постулати, на яких ґрунтується суспільне життя в нашій країні.

more...

Відбулась нарада

23.06.2018 | 14:18

В приміщенні Зборівської райдержадміністрації відбулася робоча нарада, яку провела перший заступник голови Зборівської райдержадміністрації Марія Назарчук. На нараду також запрошувались: головний лікар Зборівської центральної районної лікарні Богдан Зембра, головний лікар Залозецької лікарні Михайло Шуста, ендокринолог Залозецької лікарні Вероніка Кульчинська, в.о. начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Наталія Дацюк. Обговоривши проблемні питання галузі охорони здоров’я, відповідальним керівникам було дано відповідні доручення.

 

 

 

more...

З Днем державної служби України!

23.06.2018 | 09:47

Шановні державні службовці Зборівщини!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом -Днем державної служби!
Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів Зборівського краю.

more...

У спорткомплексі ТНЕУ відбувся І етап спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу»

22.06.2018 | 15:30

21 червня у спортивному комплексі Тернопільського економічного університету відбулися змагання обласного етапу спартакіади серед інвалідів раці «Сила духу», які вже шостий рік поспіль проходять у Тернополі.

more...

При райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

22.06.2018 | 14:03

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

more...

Працювала тридцять третя сесія Зборівської районної ради сьомого скликання.

22.06.2018 | 12:51

У великому залі Зборівської райдержадміністрації та районної ради відбулось чергове пленарне засідання сесії районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Богдан Максимів. В роботі пленарного засідання взяли участь заступник голови Зборівської районної ради Леонід Олійник, перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, голови територіальних громад та громадськість району. Перш ніж перейти до порядку денного, учасники засідання вшанували хвилиною мовчання пам'ять жертв війни в Україні.

more...

Засідала комісія

22.06.2018 | 10:45

Сьогодні під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Парація відбулося засідання районної спостережної комісії при Зборівській РДА.
На порядок денний винесено такі питання: про надання послуг особам, умовно-достроково звільненим від відбування покарання, закладами охорони здоров’я району; про закінчення не відбутого терміну покарання умовно-достроково звільнених осіб.

more...

День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22.06.2018 | 09:11

Шановні Зборівчани!

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги