Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2017 рік

27.03.2017 | 15:54

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Відділ у справах сім'ї, молоді, та спорту районної державної адміністрації

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ культури і туризму районної державної адміністрації

more...

Паспорти бюджетних програм на 2018 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Заступник голови Зборівської райдержадміністрації Олександр Парацій провів особистий прийом громадян

25.05.2018 | 14:50

На прийом до Олександра Зіновійовича звернулися мешканці сіл Заруддя та Мильно з питанням надання матеріальної допомоги. За результатами особистого прийому, заступник голови райдержадміністрації дав відповідні доручення щодо вивчення ситуації та сприяння вирішенню проблем заявників.

 

more...

Привітання голови райдержадміністрації з останнім дзвоником!

25.05.2018 | 09:04

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!

Від щирого серця вітаю всіх вас з Днем останнього дзвоника!

Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє.

more...

Відбулося розширене засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

24.05.2018 | 15:55

Сьогодні відбулося розширене засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при обласній державній адміністрації, участь у якому взяли перший заступник голови Зборівської райдержадміністрації Марія Назарчук та головний спеціаліст відділу економічного розвитку, цивільного захисту та зв’язків з громадськістю РДА Володимир Сало.

more...

Андрій Гундер: Найкраща реклама для Тернопільської області – це інвестори, які тут успішно працюють

24.05.2018 | 15:35

Американська торговельна палата рада підписати сьогодні Меморандум про співробітництво із Тернопільською обласною державною адміністрацією. Цей меморандум дозволить бізнесу довідуватися про Тернопільську область і можливості інвестування тут. Тому я досить оптимістично налаштований і гадаю, що результати від нашого співробітництва будуть уже найближчим часом. На цьому акцентував Андрій Гундер, президент Американської торговельної палати в Україні під час щорічного Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина INVEST - 2018», в рамках якого область налагоджує міжнародне співробітництво.

more...

В рамках Міжнародного інвестиційного форуму підписали три Меморандуми про співпрацю (фото)

24.05.2018 | 15:28

Тернопільщина була і залишатиметься відкритою для налагодження багатовекторних міжнародних відносин. Саме тому під час Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина Invest-2018» відбулося підписання одразу трьох Меморандумів про співпрацю.

more...

На Тернопільщині розпочався щорічний Міжнародний інвестиційний форум (фото)

24.05.2018 | 14:22

Цьогоріч Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest-2018» вважається наймасштабнішим за всі попередні. А їх було чимало. Цього року форум ювілейний – десятий. Хоча у новому, набагато ширшому та продуктивнішому форматі він відбувається третій рік поспіль.

 

more...

МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОРУМ «ТЕРНОПІЛЬЩИНА INVEST-2018»

24.05.2018 | 12:38

Сьогодні голова Зборівської районної державної адміністрації Ігор Яворський спільно з начальником відділу економічного розвитку, цивільного захисту та зв’язків з громадськістю РДА Віктором Башуцьким, керівником ПАТ «Добра вода» Богданом Федоровичем, керівником ТзОВ «Панорама» Григорієм Тигачем та приватним підприємцем Оленою Калушкою беруть участь у Міжнародному інвестиційному форумі «Тернопільщина Invest – 2018», що проходить у місті Збаражі.

more...

Юна зборівська легкоатлетка Тетяна Лукянська привезла «золото» з Польщі

24.05.2018 | 10:47

У місті Перемишлі, Республіка Польща, відбулись відкриті Міжнародні змагання з легкої атлетики. Участь у турнірі взяла команда Зборівської ДЮСШ. Найвищих результатів серед наших спортсменів досягла 11-річна Тетяна Лукянська.

more...

На Зборівщині в День Героїв вшанували пам'ять загиблих в зоні АТО

24.05.2018 | 10:41

23 травня уся Україна відзначає День Героїв на спомин визначних українських державних діячів, що в різні роки загинули від рук московських окупантів.

У цей день українці згадують мільйони закатованих ворогами мучеників за Україну, знаних і незнаних борців та героїв: Січових Стрільців, вояків УПА, боївкарів ОУН, політв'язнів і репресованих комуністичним режимом.  День Героїв - це також пам'ять про «Небесну Сотню», тих хто загинув на Майдані за свободу України та тих, хто сьогодні воює і гине на Сході України у війні із російськими терористами і сепаратистами.

more...

Питання про альтернативну службу розглянули на засіданні комісії райдержадміністрації

24.05.2018 | 09:25

Заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій провів засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.
Члени комісії розглянули звернення та подані до нього документи, які підтверджують належність заявника до релігійної організації, віросповідання якої не допускає користування зброєю та унеможливлює виконання ним військового обов’язку.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги