Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.
На головну

Увага! Працює «гаряча» телефонна лінія!


Про державну допомогу суб'єктам господарювання

 

 

«Увага! Представники бізнесу Тернопільщини!»

        

               Восени поточного року з метою консультативно-інформаційної підтримки бізнесу розпочинає роботу регіональний Центр підтримки підприємництва при департаменті економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації.  

                 Задля налагодження ефективної співпраці та комунікації  між ЦПП та суб’єктами малого і середнього підприємництва області, оперативного інформування про діяльність ЦПП, а саме: щодо спектру консультаційних послуг, що надаватимуться для бізнесу, заходів з підтримки підприємців, новацій  законодавства,  повідомлень про нові можливості грантових, кредитних програм для бізнесу  формується база даних суб’єктів господарювання.

 

      Просимо долучатися до інформаційної бази шляхом заповнення Анкети.

 

                                 ІНФОРМАЦІЙНА АНКЕТА

 

1

Найменування суб’єкта господарювання

 

2

Прізвище, ім’я, по-батькові керівника

 

3

Місце реєстрації/ ведення господарської діяльності

 

4

Телефони

 

5

Адреса електронної пошти

 

6

Основні види діяльності

 

 

Так, маю бажання отримувати інформаційні повідомлення на зазначену електронну пошту

 

                     

                  

        Інформаційна анкета розміщена на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації та на сторінці у мережі Фейсбук департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/1lHWsESdxqd88cwc_x2wCgQh2VmtM31-4s1y3fW9qbeY/viewform?ts=59633104&edit_requested=true.

        

Заповнені інформаційні анкети необхідно оперативно надсилати в департамент економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації на електронну адресу: ternopil.vrp@gmail.com

 

           Пріоритетом діяльності районної державної адміністрації є покращення інвестиційного та підприємницького клімату на Зборівщині.

            Відносини між владою та бізнесом мають бути прозорими і зрозумілими. Влада і бізнес - партнери. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центру з надання адміністративних послуг, телефонуйте на номер «гарячої лінії» 2-16-30, у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: econ_zbor@ukr.net

 

Зателефонувавши на номер «гарячої» лінії, суб’єкти підприємницької діяльності можуть запропонувати свої шляхи підтримки бізнесу та отримати конкретну невідкладну допомогу у вирішенні найгостріших питань малого та середнього бізнесу, повідомляти про факти порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю та правоохоронних органів»

 

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ!

 

         З ініціативи голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Степановича Барни  з метою надання органами державної виконавчої влади інформаційно-консультативної, іншої всебічної допомоги суб’єктам малого та середнього бізнесу області та оперативного вирішення проблемних питань, що виникають у їх діяльності, у районній державній адміністрації відкрито «гарячу телефонну лінію» з питань підтримки та розвитку підприємництва.

Зателефонувавши на номер «гарячої» лінії, суб’єкти підприємницької діяльності можуть  отримати кваліфіковану допомогу в вирішенні проблемних питань малого та середнього бізнесу, запропонувати свої шляхи підтримки бізнесу, повідомити про факти порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю та правоохоронних органів.

«Гаряча телефонна лінія» працює за номером                2 16 30, у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00.

Пропозиції та зауваження можна надіслати на електронну адресу райдержадміністрації: zboriv.rda@gmail.com

Також, «гаряча телефонна лінія» працює при департаменті економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації за номером  ­­­­­(0352) 523383, у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00
до 16.00.

Пропозиції та зауваження можна надіслати на електронну адресу департаменту: ternopil.vrp@gmail.com.
 

 

 

 

 

Інформаційні послуги